Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278801) devil-k válasza szekra (#278795) üzenetére


devil-k
nagyúr

“Tanyán”, Debrecenben igen

- mozi bolondéria -

(#278802) kakuk.tamas válasza jansky1 (#278788) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Kell hozzá internet mindenképpen, hogy tudja a telefon, hogy zár alatt van.
Milyen iPhone pontosan? Neked van iPhone-od?

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#278803) szekra válasza devil-k (#278801) üzenetére


szekra
őstag

Nem, nincs ilyen, ászf-ben sem.

(#278804) Giovan! válasza markknight (#278761) üzenetére


Giovan!
addikt

Alap hogy mindent kibontatok az eladóval/futárral mielőtt átvenném. Utána már simán mondhatják hogy én törtem össze, de ha ott előttük hibásan kerül ki a dobozból akkor nem nagyon kekeckedhetnek ezzel.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#278805) wlanbolha válasza Fritz Teufel (#278766) üzenetére


wlanbolha
csendes tag

Tehát ha én hívok valakit akkor a vonalat én nem tudom megszakítani,akármilyen gombot nyomok meg

(#278806) Fritz Teufel válasza wlanbolha (#278805) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem. Vagy gyors vagy és a piros gombot megnyomod vagy a másik fél volt a gyorsabb és ő bontotta a kapcsolatot ekkor eltűnik a piros gomb.
Aztán ha biztosra akarsz menni mint én is, akkor megnyomod a bekapcsoló gombot, mert azzal is meg lehet szakítani a hívást. Ekkor lezárt a képernyő, de a kapcsolat is tuti megszakadt.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278807) CharlieDrop válasza wlanbolha (#278805) üzenetére


CharlieDrop
veterán

de, tudod bontani a bekapcs gombbal. 2x megnyomod leteszi

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#278808) Noxy válasza wlanbolha (#278805) üzenetére


Noxy
veterán

[A hívást a következő 11 mód valamelyikével fejezheti be.]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#278809) wlanbolha válasza CharlieDrop (#278807) üzenetére


wlanbolha
csendes tag

Nem teszi le....

(#278810) devil-k válasza Noxy (#278808) üzenetére


devil-k
nagyúr

Wow. :D Nem is gondoltam volna, hogy ennyi variáció van. :)

- mozi bolondéria -

(#278811) Fritz Teufel válasza Noxy (#278808) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

„Hé Siri, bontsa le a telefont” Aztán kiesik a két csavar alulról... :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278812) Gicz válasza wlanbolha (#278809) üzenetére


Gicz
addikt

Nem az lesz inkább nálad a baj, hogy a közelségérzékelő nem működik jól? Ha leveszed a fuledrol a telefont megjelenik a kép? Azt irtad ilyenkor is elsötétül. Nem blokkolja valaki? Eltorott elrepedt uvegfólia a kozelségérzékelő előtt?

(#278813) wlanbolha válasza Gicz (#278812) üzenetére


wlanbolha
csendes tag

ezt lehet valahol állítani?

(#278814) Imi1981 válasza wlanbolha (#278809) üzenetére


Imi1981
veterán

Csak egyszer nyomd meg az oldalsó gombot! Nem kétszer kell mint ahogy CharlieDrop írta. Ez [kép] viszont ki kell legyen kapcsolva!

[ Szerkesztve ]

(#278815) Pawaja79


Pawaja79
kezdő

Szép napot!
iMessage-t miért nem tudom aktiválni? Csak várakozik. [kép]
Újra is lett indítva, de semmi. Ha próbálgatom akkor meg azt írja, hogy hiba lépett fel az aktiválás közben.
Eddig működött.

iPhone 14 Pro Max 128 GB eladó! Részletek Privát Üzenetben!

(#278816) wlanbolha válasza Imi1981 (#278814) üzenetére


wlanbolha
csendes tag

köszönöm szépen,most jó! :C

(#278817) Noxy válasza Pawaja79 (#278815) üzenetére


Noxy
veterán

Várakozik a címre. (tel..szám, or e-mail)
Meg kellene adni. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#278818) CharlieDrop válasza Imi1981 (#278814) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ah, igaz. akkor csak én voltam szerencsétlen a múltkor és 2x kellett megnyomni :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#278819) Pawaja79 válasza Noxy (#278817) üzenetére


Pawaja79
kezdő

Megvan. Évek óta nem volt gond. Ha ki és be kapcsolom csak várakozik, ha a számomra kattintok akkor meg hiba aktivalas közben.

iPhone 14 Pro Max 128 GB eladó! Részletek Privát Üzenetben!

(#278820) Noxy válasza CharlieDrop (#278818) üzenetére


Noxy
veterán

De nem tudhatod, hogy a kiseg.. lehetőségekben, hogy turbózzák fel beállításokat, mit miért kapcsolnak be-ki. :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#278821) Noxy válasza Pawaja79 (#278819) üzenetére


Noxy
veterán

[link] [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#278822) Pawaja79 válasza Noxy (#278821) üzenetére


Pawaja79
kezdő

Próbálkozom, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max 128 GB eladó! Részletek Privát Üzenetben!

(#278823) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Egy szoftveres bug lehetőségének kiszűrése miatt vissza szeretném visszaállítani a telefont és Új készülékként beállítani.
- Mit kellene tennem, hogy a képeim és videóim (kb. 60 GB) visszakerüljenek rá visszaállítás után?
(Itunes mentést csináltam, de ha a telefon visszaállításakor régi mentésből állítom vissza, akkor az esetleges szoftveres bug is visszajön. Fizessek elő nagyobb Icloudra 1 hónapra, töltsem fel a fotókat, új készülékként beállítani, majd letölteni a képeket?)
Köszönöm

(#278824) szekra válasza Süvi (#278823) üzenetére


szekra
őstag

Így van.

(#278825) KubanitoS válasza Süvi (#278823) üzenetére


KubanitoS
veterán

Csak kíváncsiságból, milyen szoftveres bug jött elő?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#278826) Süvi válasza KubanitoS (#278825) üzenetére


Süvi
őstag

GPS "drift"
Még benne vagyok a 90 napban, kb. 4* beszéltem az Apple támogatással, most már magasabb támogatási szintre kapcsoltak (bár nekem olyan, mintha kevésbé értettek volna hozzá), a hölgy beszél a mérnökökkel stb.

@Szerka: A Icloud akkor tud olyat, hogy visszakerülnek a telóra a képek eredeti méretben, minőségben stb.

(#278827) lypen99


lypen99
aktív tag

Na most már a 11-ről írok.
Hát a 7 Plus se volt rossz, de ez egy masszív tanknak hat.
Holnap kap fóliát meg tokot.
Akku 100%, IOS 16.0.2-l jött, de nagyon fluid. :B

(#278828) trebrona válasza lypen99 (#278827) üzenetére


trebrona
nagyúr

Rejoy?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#278829) lypen99 válasza trebrona (#278828) üzenetére


lypen99
aktív tag

Alzáról vatta új.

(#278830) Sys85 válasza lypen99 (#278827) üzenetére


Sys85
veterán

“ez egy masszív tanknak hat”
Félre ne érts,nem lelombozni akarlak még véletlenül sem mert tényleg jó telefon,de ha a 11-re azt mondod hogy masszív tank,akkor fogj meg egyszer valahol egy 11/12/13/14 Pro-t,vagy Pro Maxot. :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278831) szekra válasza Süvi (#278826) üzenetére


szekra
őstag

Természetesen tömörített formátumban lesz visszaállításkor, de iCloud-ból újra letöltheted a telefonra teljes felbontásban.

(#278832) TechN7ne válasza lypen99 (#278829) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az király ,sima 11 volt az egyik kedvencem.
Használd egészséggel. :)

(#278833) Stark95


Stark95
tag

Üdv. mindenkinek!
A gondom egyszerű, és el is olvastam a téma összefoglalót, meg is találtam az erre utaló írást, vagyis a fájl mozgatásra vonatkozót " Kérdés: Hogyan tudok fájlokat másolni a telefonra?
Válasz: Az AppStore-ban több olyan program is található, ami arra alkalmas, hogy WiFi-n keresztül fájlokat másoljunk a telefonra. Az egyik legjobb talán a Discover. Telepítés után csatlakozzunk a WiFi hálózatunkhoz, majd indítsuk el a programot. Ezek után egy webböngészőbe írjuk be az iPhone IP-címét 8888-as porttal. Innentől egyértelmű. "
Igen ám, de nincs ilyen aplikáció, vagyis van ilyen nevű, de köze sincs ahhoz, amire szeretném használni.
Amit szeretnék, hogy asztali gépről(windows), átmásolni valahogy, mindegy hogy hogyan, fotókat, filmeket a telefonra, jelesül pl. a fotók alkalmazásban csináltam egy mappát, és abba szeretném belemásolni az asztali gépen lévő néhány fotót, ez nekem fontos lenne.
Kérem segítsen aki tud, mit telepítsek, hova, egyáltalán lehetséges ez?

(#278834) kakuk.tamas válasza Stark95 (#278833) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

AirDroid, iMazing, 3U tools…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#278835) Stark95 válasza kakuk.tamas (#278834) üzenetére


Stark95
tag

Ha beírom ezt a 3U tools nevet az App Store-ba, még csak véletlen sem jön elő ilyen nevű aplikáció.

(#278836) Kbali válasza Stark95 (#278835) üzenetére


Kbali
nagyúr

mert az MS store-ba kell beírnod, a telefonra semmi nem kell pluszban
http://www.3u.com/

[ Szerkesztve ]

(#278837) -Skylake- válasza Stark95 (#278835) üzenetére


-Skylake-
addikt

szerk:inkabb meg most kiszallok ebbol a beszelgetesbol

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#278838) Stark95 válasza Kbali (#278836) üzenetére


Stark95
tag

Na várjunk, én nem túl rég váltottam almás cuccra, mi az a MS store, megértem én a dolgokat, ha tudom mi, kicsit szájbarágósan kellene. :)

(#278839) Stark95 válasza -Skylake- (#278837) üzenetére


Stark95
tag

És vajon mi történne, ha én mondanék neked olyan dolgot, amihez én értek, te meg nem, de nagyon szeretnéd valahogy megoldani, és mivel ez, és ehhez hasonló fórumok azért vannak elméletileg, hogy segítsük egymást, nem pedig beszólogassunk, így nyilvánvaló, hogy felteszem a kérdésem!
Ha tudsz, segíts, de ha csak ennyire telik, akkor inkább maradj csendben.

(#278840) Sys85 válasza Stark95 (#278838) üzenetére


Sys85
veterán

Microsoft Store…
Windows-os,pc-re való cucc a 3utools.
De itt a weboldala is: [link]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278841) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Használ itt valaki EarPodsot? Kényszerű okokból most szükség lesz egy fülhallgatóra és vettünk egy teljesen alap, vezetékes EarPodsot egy tízesért. Valami kegyetlenül jól szól és kívülről egyáltalán nem szűrődik ki semmi. Vajon milyen lehet akkor a csúcskategóriás változat? :Y Ez ennyiért szinte ajándék volt…

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#278842) kakuk.tamas válasza Stark95 (#278838) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Googleba keress rá a 3U tools-ra vagy az iMazingra.
Ezek PC-s progik. Bővebb infó az oldalukon.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#278843) lypen99 válasza Sys85 (#278830) üzenetére


lypen99
aktív tag

Nem szomoritasz. :D

Tudom, de erre se lehet panasz. :))

(#278844) Stark95 válasza Sys85 (#278840) üzenetére


Stark95
tag

Igazán köszönöm neked!

(#278845) CharlieDrop válasza Noxy (#278820) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Igaz.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#278846) -Skylake- válasza Stark95 (#278839) üzenetére


-Skylake-
addikt

segitsek miben ? megirni, hogy miutan valaki konkretan linkelte a 3u weboldalat, utana azt mondjuk ird be egy bongeszobe ? vagy mibe ? ertem en, hogy segiteni kene de lolmar, tenyleg abban segitsek, hogy hasznald a guglit ha nem talalsz valamit ? ebben kell a segitseg ? a forum NEM arra van, hogy helyetted guglizzunk es nem arra, hogy olyan kerdeseket tegyunk fel benne, amit tovabb tart ide posztolni, mint googleben kikeresni. forum az arra van, hogy mikor mar 2 oraja nem talalod , akkor itt hatha van valaki aki belefutott mar es mivel o nem 2 hanem 4 oraig kereste, megtalalta.

en peldaul legutobb apple asztali forumba akkor irtam kerdest , mikor mar 2 hete nem talaltam megoldast , mar setupolni akart az apple egy callt nekem , mert nem ertettek mi van. miutan egyebkent csak sidenote, konkretan apple vendor vagyok, tehat viszonylag konnyen tudok az apple-tol segitseget kerni , majd utana a forumban sem tudta senki megoldani. keresgettem meg 1-2 napig mikor epp volt idom es utana derult ki.
a problema egyebkent az volt, hogy miert nem tud mac connectelni smb megosztashoz. a megoldas meg az lett, hogy elkedztem wiresharkkal monitorizni ezeket a connection reqeusteket , majd addig turtam azt a szart mire talaltam legalabb valami kozelitolegeset, es kiderult, hogy hiaba tudja a mac az smb2 protokollt is, tiltva van (nincs ra on-off kapcsolo, nem ugy kell allitani mint a dark theme-t) , igy nsmbconfigot kellett modositani ugy, hogy
echo "[default]" | sudo tee -a /etc/nsmb.conf
echo "protocol_vers_map=2" | sudo tee -a /etc/nsmb.conf

ERRE valo a forum. nem arra, hogy hogy talaljuk meg a net vegtelen tengereben a 3utoolst , mert azt ugy kell, hogy google.hu - » 3utools -» meg van talalva. konkretan 16x gyorsabb, mint amennyi ido megirni volt a teljesen pointless kommentet, hogy miert nem talalod. es akkor egyebkent az mar megint csak sidenote, hogy TUTI, hogy a 3u tools a legtobbet leirt szo a forumban, mert minden nap jon valaki aki egy 4 masodperces google kerest inkabb kivalt egy 4 perces poszttal, hogy miértnemtudoksajatcsengohangotvalasztaniebresztonek?????????? es akkor valaki nalam turelmesebb , aznap 27ik alkalommal beirja, hogy 3utools. es masnap kezdjuk elorol. ugyhogy tevedsz, a forum nem erre valo, maximum te erre hasznalod.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#278847) akosxyz válasza -Skylake- (#278846) üzenetére


akosxyz
senior tag

Minden egyes alkalommal leírod ezt, hogy miért nem keres google-n, vagy fórumon. Ez szélmalom harc. Aki újonnan jön és nem keres a fórumon, az azt sem fogja megtalálni, ahol te erről írsz. Ergo ugyanúgy lesznek számodra tríviális kérdések. De mivel senki nem várja el tőled, hogy válaszolj egy mindenkinek feltett kérdésre, így nem igazán értem az állandó kiborulásod és a stílusod. Egyszerűen tovább görgetsz és olvasod a te szintednek megfelelő kommenteket. Megspórolsz magadnak egy csomó idegeskedést. Ennyi. Szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

(#278848) Sys85 válasza -Skylake- (#278846) üzenetére


Sys85
veterán

Nyugi!!! :DDD
Értem a problémád,részben igazat is adok,de nyugi!Megkapta a választ,ne pörögj jobban rá a dologra.
Ne idegesítsd magad fel!Egyrészt nem éri meg,másrészt vagyunk itt páran olyanok akik nyugodtan és ezredik alkalommal is leírják az ilyen kérdésekre a választ.
Attól hogy kioktatjuk az új szifon tulajokat nem leszünk előrébb.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278849) Luck Dragon válasza Sys85 (#278848) üzenetére

“ Nyugi!!! :DDD
Értem a problémád,“
- Szerintem már is jobb neki :DDD ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#278850) akosxyz


akosxyz
senior tag

Néha előjön nálam olyan, hogy safari nem tölt be egy oldalt, vagyis ilyenkor teljesen lehal. Ha rögtön bezárom utána helyrejön. Ez az utolsó frissítés óta fordul elő. Másnál is történt ilyen? Wipr és Noir bővítményt használok csak.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.