Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99901) Shingen válasza Woodslave (#99900) üzenetére


Shingen
addikt

Mai gázosítás meg volt?
Tegnapi kaja felvezetés után? :D

風林火山

(#99902) Zola007 válasza Jorus (#99899) üzenetére


Zola007
veterán

Te egyébként házas vagy vagy magadra főzöl?
Én előre tartok a dologtól, mert szerintem magamra könnyebben megoldom az egyedi hóbortos étrendemet és a lemondásokat, mint több emberre.

Egyébként ha választani lehetne, inkább rá főznék:

Hátha más hasznát is "látnám", hogy ott dolgozom a Mansionben ;) :B

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99903) Woodslave válasza Shingen (#99901) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Milyen felvezetés. A kaja ma volt. Tegnap rántott csmell volt este meg pizza

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99904) Cassidey válasza Zola007 (#99894) üzenetére


Cassidey
senior tag

En csak osszehaverkodom veluk es edzenek velem, nem is kell osszejonni veluk. :D

(#99905) Shingen válasza Woodslave (#99903) üzenetére


Shingen
addikt

(#99831) :DD

風林火山

(#99906) Woodslave válasza Shingen (#99905) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja szóbeli felvezetésre gondolsz? Egyelőre nem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99907) syl5 válasza Woodslave (#99869) üzenetére


syl5
őstag

A srác is megmondta, aki a Bro Science Life-ot csinálja, hogy pihenésre csak a gyerekeknek, az időseknek, a betegeknek meg az európaiknak van szüksége. :DDD

Asszem ez a Vlog.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#99908) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#99859) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Fél kg ( rosszabb esetben 400g) hús (hal vagy tik mell vagy marha) ment és 200 g rizs,természetesen nyersen mérve. Zöldséget nem eszek,ritkán ubisali,meg a rántottába hagyma stb :D Habár nem hinném,hogy attól a kis zöldségtől lennék izmos. Ja,reggelire vagy kb 70-80 zabpehely vagy 4 db l-xl-es tojás. Utolsó 2 hétben nem ment ennyi kaja,ezért is tudható be a súlyvesztésemnek,habár nem a kurva zsír ment le az tuti. Anyám állandóan basztat,hogy ne a csirkét,rizst egyek,mert attól nem fogok hízni,nőni. Egyem a krumplit,tésztát.
Sajnos úgy érzem hogy többet nem vok képes megenni,ergo maradok tűrhető strandfazon kis súllyal vagy marad kox és lankadt kuki,fejreállt hormonháztartás stb ;] :O

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99909) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#99908) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ennyit kb. én is simán megeszek, sőt, többet, ez nem sok kaja. És csak 55kg vagyok.

(#99910) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#99908) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hány éves vagy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99911) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#99909) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jólvan,elmentem öngyi lenni :D
Persze voltak olyan napok amikor ment hozzá pizza vagy meki,burger.
Illetve a járulékos dolgokat nem tudom számolni pl 1 csoki vagy akármi

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99912) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#99910) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

27 :Y tudom szánalmas,de ez van. Többet kell zabálnom,de nekem ez nehéz és megterhelő. Nem szeretek egészséges kajákból sokat enni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99913) aelod


aelod
veterán

2016 második láb napja volt ma. Atta. Egész jól ment. Guggolásnál 140ig mentem. 2 ismétlés ment bele a végére. Mélség ellenőrizve volt edző által. Ő is üvöltött helyettem xD.

Amúgy ma ezt ettem:
1) fél zacskó p.rízs egy natúr joghurttal
2) zabcipó (házi recept) 250gr túró + 1 paprika
3) milánói (adagot nem tudom grammra mi mennyi)
4) rozskenyér 2 szelet + 250gr túró
5) jumbo edzés után (maradt még a tesztből)
6) tk. Kenyér szalámi + egy pritamin paprika
7) kiwi+ körte+ kreatin :)

Nem épp mintaétrend de csóróság van.

Tűzpenge te miért nem tudsz enni? Ha azokat enném amit te ( értem a napi fél kiló húsra) nem így néznék ki

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#99914) Dani82 válasza Cassidey (#99904) üzenetére


Dani82
senior tag

(#99915) Woodslave válasza aelod (#99913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vagy csináld jól vagy... ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99916) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#99912) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De mi bajod a krumplival meg tésztával? Vagy xarul nézel ki/érzed magad ha behízol? Mert ha nem tudsz hízni akkor anyu kajájával jobban jársz. A kalória a lényeg. Fehérje bőven megvan a fél kg hús meg tojás esetleg egy turmix

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99917) aelod válasza Woodslave (#99915) üzenetére


aelod
veterán

Cél a saját ts. 2x-vel egy ismétlés végrehajtása guggolásban. Ja és kockahas xD. Meg szánd test. (Kár, hogy nincs pénzem ilyenekre és nem szeretem az eleltronikus zenét :) )

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#99918) FIREBLADE78 válasza aelod (#99913) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mire érted? Rosszabbul vagy jobban néznél ki? Nem vagvyok egy nagy evő gép. Világ életemben gebe voltam. Középsuliban kezdtem el gyúrni,edzés volt,de kaja semmi. Aztán ment a kaja is,de nem jön úgy a fejlődés. Nem az én sportom. Rám teljesen igaz,hogy a testünk nem akarja hogy izmosak legyünk,mert az plusz munka neki fenntartani blabla.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99919) syl5 válasza FIREBLADE78 (#99908) üzenetére


syl5
őstag

A zöldet csak ne becsüld alá.
Beteg vagyok, negyedik napja iszom a kis zöldség-gyümölcs turmixomat, és úgy guggoltam ma 97,5 kg-al, hogy szinte meg se kottyant. Csak szépen lementem és szinte semmi erőlködéssel kinyomtam.
Pár hete 100 alatt azért volt erőlködés.
Mindezt 76 kilósan.
Ma nyugtattam és nem hajtottam magam.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#99920) Radnix


Radnix
senior tag

Ma dél körül ittam két 14 napja lejárt smoothiet, most pedig guggoltam, szóval a diszkomfortérzés megvolt, de nem történt baleset, mindenki megnyugodhat. :D

(#99921) aelod válasza FIREBLADE78 (#99918) üzenetére


aelod
veterán

Merem remélni, hogy jobban :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#99922) madle válasza FIREBLADE78 (#99918) üzenetére


madle
őstag

Szerintem ezzel a nem hízás témával nem vagy egyedül. Például én sem vagyok egy hízógép, évek óta stagnálok 82-85 kg között kicsit változó formával, aktívan mozgok minden nap(jó utóbbi 1 hónapban nem, mert áll a meló tanulás miatt) de egyébként már beletörődtem, CH-ból eszek keveset, fehérje bőven megvan nap mint nap. Szerintem ha a fehérjéd rendben van, állj rá a magasabb CH-ra.
Én eszek krumplit is, tésztát is, nincs vele bajom, versenyezni nem akarok. Egyébként meg minek ez a nagy kiméregetés? Nagyjából be kell kalkulálni és ennyi.

(#99923) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nekem semmi bajom a tésztával,krumplival. Eszem is a krumplit. Napokban pl sültkrumpliztam. Most eszem a gyúrós palacsintát ( 1 toj,2db protkós kanál zabkorpa,tej,kókuszreszelék,öntet : méz,mandulavaj)
Mai kajám szintén nulla volt. Nem főztem. 2 db maradék mirelit rántott tikcsöcs,krumpli,zabpehely és most ez a palacsinta. Estére még tolni kéne 1 pizzát ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99924) kolosanyi


kolosanyi
veterán

FIREBLADE78, ajánlom figyelmedbe a vacsorám, épp most eszem. Ettől biztos jön a tömeg, ne aggódj!

300 g házi kóbi (most hoztuk a füstről), 5 tojás, 1 fej vöröshagyma, 100 g fehér kenyér, 2 deci házi bor. ;]

(#99925) aizen92 válasza kolosanyi (#99924) üzenetére


aizen92
addikt

jó étvágyat! én most nyomtam be a kis shakem és 200g zsírszegény túrót kis teljes kiőrlésű kenyérrel. nyami.
mell-tri-bi volt ma. esek szét. Ilyen szar időben majdnem nem indultam el, de örülök, hogy felemeltem a valagam ( csak megint későn érek így haza,22-re, de legalább csak 10-re kell mennem holnap )

ha már kaja és este 11. Lefekvés előtt hány órával "szabad" enni max? én ilyen 2 órát hallottam. Ki mit gondol, mi a mondás?
:R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#99926) madle


madle
őstag

150g túró, egy shake, egy fél melegszendvics +fejhallgató, és Dési, Geszti - Dzsungel Könyve :) :B gyerekkorom kedvence újratöltve

(#99927) sutyesz96 válasza aizen92 (#99925) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én közvetlenül lefekvés előtt is tolom néha a túrót. Igaz, van amikor "csak" félzsírosat, mert épp nincs itthon zsírszegény.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#99928) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#99924) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kva szádat,éhes lettem. Mindjárt elmegyek a mekibe ;] Am ettől sem híznék,ezt naponta eszem,csak nálam most házi szalonna van ill bort sem iszok hozzá
bármikor,habár ez egyén függőbármikor,habár ez egyén függő

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99929) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#99888) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te most szeriasulyra irtad ezt? eloszor azt hittem maxra.

itt hasonlo korul nyomnak,huznak mint amit irtal de maxra. ill a fekvenyomas picit gyengebb nekik.
mondjuk egy 80 kilos kis pilicka gyerek akinek mensz buzikba is 1,5 ev koksz kene az nyom olyan 110-120at, de 200 korul guggol es felhuz 240-250et rawban.
es tenyleg ahogy irjatok nem egy hanem 15-20 "db" ;]
akik kulfoldiek mint en, pl lengyel, litvan stb orszagokbol jottem azok kozul csak az huz fel, guggol ennyivel aki nyom legalabb 180 kilot fekve vagy tobbet, es melle ugy nez ki mint egy ork

szal inkabb az lehet h nagyon komolyan veszik az masik ket szamot, valszeg nepszerubb is valamiert mint a fekvenyomas otthon.

tolem is kerdezte mar egy csaj hogy mennyivel huzol fel? mondom hat teged felhuznalak ;] de amugy ki a fax csinalj ilyen hulye gyakorlatokat? :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99930) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#99928) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most öblítettem le egy fehérje turmixszal, mert attól mind izomba megy. ;]

(#99929) BÁ Nutrition
Hát igen. Gyanítom, hogy a magyar mezőny magasan verné a külföldit bicepszezésben, vállvonogatásban, illetve a hogyan hátráltassunk másokat és hogy ne rakjunk rendet magunk után versenyszámban. ;]

aizen92
Köszi, finom volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#99931) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#99930) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"hogy ne rakjunk rendet magunk után versenyszámban."

ebben biztosan nem...
itt olyan kuplerajt hagynak maguk utan baszki, legszivesebben ostorral vernem el oket minden nap. kibaxott brutalis... :U pedig fullos a terem amugy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99932) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#99931) üzenetére


Zola007
veterán

Most éppen melyik országban vagy?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99933) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#99932) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Angliában

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99934) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#99931) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig azt hinné az ember, hogy arrafelé szorult egy kis plusz kultúra az emberekbe, de unokatesóm is Angliában dolgozik és katasztrófa amiket mesél sokszor. Eddig ezt betudtam annak, hogy mekiben dolgozik, de úgy látszik nem erről van szó.

(#99935) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#99934) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert osszessegeben 72x tobb pozitiv dolog van mint negativ, de a teremben szethagynak mindent.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99936) B1T3


B1T3
addikt

Na, túlestem az első edzésemen. Meglepően jólesett, még nagyobb kedvet csinált a továbbiakhoz, végre mozgok is majd valamit a sétán kívül. :D

Azt viszont már egyetlen „edzés” (tegyük csak még idézőjelbe :D) alapján leszűrtem, hogy szükségem lesz egy bluetooth fejhallgatóra. Hagyományos füles kilőve, bazi nagy a telefonom, ami a mindennapokban nem zavar, de itt kényelmetlen lenne zsebben hordani. Ki milyet használ/ajánl?

[ Szerkesztve ]

(#99937) BÁ Nutrition válasza B1T3 (#99936) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en ilyet. azt nem mondom h ajanlom
[link]

reggebbirol van teszt [link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99938) B1T3 válasza BÁ Nutrition (#99937) üzenetére


B1T3
addikt

Nem kedvelem a Beats cuccok iszonyú mélykiemeléses hangképét, főleg nem ennyiért. :D De tartósságot és üzemidőt tekintve azért nincs rá panasz, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#99939) BÁ Nutrition válasza B1T3 (#99938) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazabol a telefonon azt allitasz be rajta amit akarsz..
amugy a 20 fontos fejhallgatok is kibirnak 8 orakat szal ez nem annyira mervado

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99940) B1T3 válasza BÁ Nutrition (#99939) üzenetére


B1T3
addikt

EQ-zva általában már nem az igazi, az inkább a gyengeségeket hivatott kiküszöbölni szerintem. Alapvetően amúgy vonz a hangsugárzók és fejhallgatók világa, de a vezeték nélkülik nagyon kimaradtak az életemből. :) Az üzemidő tényleg nem annyira érdekes, az sem zavarna, ha 3 óra lenne, ha nem kellene kukázni két hónap után, mert el is használódik.
Egyébként vezetékessel is el tudnám képzelni a dolgot, ha nem lenne bazi nagy pingpongütő telefonom, amit ilyenkor muszáj kivenni a zsebből. :D

(#99941) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#99937) üzenetére


rwin5
őstag

120e ft? :Y

(#99942) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#99941) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

le van akciozva ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99943) kolosanyi válasza B1T3 (#99940) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ne bt hangkeltőn akarj hifizni. ;)

Vegyél egy Sansa Clipet, nagyon pici, jól szól és nem drága. Én is úgy hallgattam zenét amíg edzettem. Vagy a másik megoldás valamilyen tok a telefonhoz, például egy karpánt.

(#99941) rwin5
Anglia fogyasztói társadalom, van pénz a hülyeségekre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#99944) syl5 válasza B1T3 (#99940) üzenetére


syl5
őstag

felejtsd el a telefont konditerembe, mert minden lesz az edzésból csak rendes edzés nem.
vigyél valami kis szart, ami nem hátráltat és nem tudja elvonni a figyelmed.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#99945) aelod válasza kolosanyi (#99943) üzenetére


aelod
veterán

Az elég vicces amikor a Note3-4 méretű tepsiket a karjukra erősítve edzenek.
Engem rohadtul zavar a telefon edzés alatt, de mindig nálam van mert ha bent hagyom a szekrényben tuti akkor keresnek valami fontos ügyben. LEgutóbb edzés alatt hívtak, hogy rosszúl van a kutya otthon menjek. Dobtam el mindent. Kéne inkább egy ilyen kékfogas karperec ami rezeg ha hívnak. A telefont meg lerakni az értékmegőrzőbe.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#99946) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#99929) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a felvetés szempontjából szinte semmi jelentősége. Maxolni se látok senkit 250-el felhúzásban. Bár itt ahol én edzek (meg a nagyobb terem ahol edzettem) nem ez a fajta erőedzés a jellemző.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99947) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#99946) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

engem is meglepett ami itt megy.
ide ha beteved egy 70 eves papa akkor biztos elkezd felhuzni az is :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#99948) kolosanyi válasza aelod (#99945) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is mindig viszem, de legszívesebben kikapcsolva a szekrényben hagynám. Csak nekem muszáj, mert ha van valami, akkor reagálnom kell.
Régebben amúgy telefonról hallgattam zenét, de már nem szeretem. Ha nem csak háttérzajnak rakok be valamit, akkor elvonja a figyelmem, nem az edzésre koncentrálok, háttérzajhoz meg nem kell mobil hifi.

(#99947) BÁ Nutrition
Lehet, hogy ezért izmosabbak és erősebbek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#99949) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ez mennyire ül :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99950) kolosanyi válasza Woodslave (#99949) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudod mi a vicces? A csirkerizszöldségezés után 2 kilóval nehezebb voltam a kiinduló állapothoz képest, ellenben reggel a tegnap esti zsíros zaba után lapos hassal, 118 kilósan ébredtem. Pedig csak a "vacsora" volt vagy 2000 kcal. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.