Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99251) Zola007 válasza KoVee84 (#99250) üzenetére


Zola007
veterán

Ó, az a hatalmas fél perc míg végig futottam...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99253) negyedes válasza kolosanyi (#99252) üzenetére


negyedes
addikt

tapkieg budos nagy uzlet, de konyvet reklamoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#99254) kolosanyi válasza negyedes (#99253) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehogyis. Nem reklámozza, írja is, hogy hisz benne. Meg azért azt is, hogy nem lehet megkerülni a testépítésben felgyülemlett 60-70 éves tapasztalatot. De azért a TED a menő... ;] :DDD

(#99255) negyedes válasza kolosanyi (#99254) üzenetére


negyedes
addikt

ja hogy ugy, meg egy sztardieta? :D de gondolom ha ot fogadot fel edzonek akkor hatasosabb.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#99256) kolosanyi válasza negyedes (#99255) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor a leghatásosabb, ha elmész hozzá kettlebellezni is, igen. :K ;]

(#99257) Woodslave válasza kolosanyi (#99254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez a könyv megvan nekem eredetiben. Mármint angolul

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99258) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megjött a fekvenyomó verseny szabályzata:

(#99257) Woodslave
És milyen?

(#99259) Zola007 válasza kolosanyi (#99258) üzenetére


Zola007
veterán

ez így elég vicces lesz.
Nem lesz bonyolult dolgod a 110+ kategóriában
Nagyon kevesen vannak tűzoltók ilyen súlyt felett, aki nem zsírból hozza a szintet vagy nyom 130-140 felett. Legalábbis rajtad kívül nem ismerek senkit, kivéve a volt amerikai foci erőnléti edzőm, de ő nem hiszem hogy indul ilyesmin. Ha igen, akkor is a 40 év felettiben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99260) negyedes válasza kolosanyi (#99258) üzenetére


negyedes
addikt

milyen az a fekvenyomo ruha?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#99261) kolosanyi válasza Zola007 (#99259) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tavaly egy 86 kilós fazon nyerte az összetettet, 200 fölött nyomott. Nálunk több srác is van, aki kondizik, 110+ és 140-150 körül nyomnak. Persze itt a csapat helyezés a lényeg, illetve év végén az összesített helyezés egyéb sportokkal együtt. Az alapján osztják szét a támogatást gondolom. Azt mondták pontszerzésre jó az én nyomásom is, majd meglátjuk. Igazából saját magammal versenyzek, célom a 140 kiló, de titkon 150-re hajtok. Jó buli lesz. :)

(#99262) Jorus válasza negyedes (#99260) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ilyen. Elég sokat segít, ezért vannak külön a normál fekvenyomó versenyek és raw versenyek.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#99263) negyedes válasza Jorus (#99262) üzenetére


negyedes
addikt

aham. :U ilyet sem lattam meg. gondolom mereviti a torzset.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#99264) Jorus válasza negyedes (#99263) üzenetére


Jorus
nagyúr

A karodat/válladat/melledet. Ha nincs elég süly a rúdon, le sem tudod engedni ruhában. :D Meg kell persze hozzá 3-4 olajozó segéd, aki belemasszíroz a ruciba.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#99265) Zola007 válasza Jorus (#99264) üzenetére


Zola007
veterán

A leghülyébb találmány amit a powersportokban ki tudtak találni.
Én semmibe nem nézem a ruhás nyomásokat és guggolásokat. Múltkor beszéltem egy ex fekvenyomó versenyzővel, mikor szóba hoztam a ruha témát, úgy elkezdte osztani a dolgot, hogy csak na. Mondta, hogy részben azért is hagyta abba, mert az extrém hidalás, koksz és ruha miatt úgy elkurvult ez a sport is, mint a többi.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99266) madle válasza kolosanyi (#99258) üzenetére


madle
őstag

Én saját testsúlyosba indulnék a tűzoltó lennék, 82,5kg-ba, azzal olyan 25-28 szokott menni. Nagy súllyal nem tudok nyomni abban a kategóriában elvéreznék a súlycsoportomban.

(#99267) Jorus válasza madle (#99266) üzenetére


Jorus
nagyúr

A sajátsúlyos nyomás bizonyos szempontból igazságtalan, mert míg egy kellően felkészült 80 kilós nyomhat 30-at a 80-ba, addig egy 130 kilóstól sokkal kevéssé valószínű, hogy 30-at nyomjon a 130-ba. :) Má merhogy az izomtömeg nem arányosan változik a testtömeggel. Ezt majd Zola kifejti érthetően. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#99268) Zola007 válasza Jorus (#99267) üzenetére


Zola007
veterán

Igaz, de nem akkora az aránytalanság mint sokan gondolják.
Ez annak köszönhető hogy a 130-asok vannak nagyon behízva.
De valaki 130 kilósan mondjuk 10-15% testszsírral simán van esélye hogy 25-30-at nyomjon a 130-ba.
De őszintén, hány ember ismersz, aki poweres és 130kg ilyen testzsírral?

Nem tudom hány kiló a gyerek, így ránézésre megvan 140, de a 144 kg * 20 rep elég könnyűnek tűnik: [link]

(#99266) madle: az komoly eredmény, gratula

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99269) Alpachino válasza Jorus (#99267) üzenetére


Alpachino
veterán

"Má merhogy az izomtömeg nem arányosan változik a testtömeggel."

Akkor talán nem kéne felhízni 130-ra ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#99270) Jorus válasza Zola007 (#99268) üzenetére


Jorus
nagyúr

A videó és a fogásszélesség alapján két méteres mozambónak néz ki a srác. :)

Én mondjuk normál esetben 110 kiló szoktam lenni és 140-nel szériázok (3*6-okat), de sosem edzettem volumenre, szal 110-be 16-18-nál nem menne több, ami lópikola; csúcsra szintén nem nyomtam sosem.

Azt is tegyük hozzá, hogy ha kigyúrt 80 kilósból van 50, akkor 15%-os TZs-jű 130 kilósból 1. Mármint arányaiban. :) (Mintegy alátámasztva az állításod a behízásról.)

Alpachino: má csak 119 vok. :P

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#99271) kovsol válasza Zola007 (#99268) üzenetére


kovsol
titán

Pár éve én is nyomtam 110 kilósan 135-be 12 -t. Elég zsíros voltam ez a tömeg mellé.Persze ez nem akkora nagy szám azért, de magamhoz képest én örültem neki.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#99272) madle válasza Zola007 (#99268) üzenetére


madle
őstag

Valamiért akkor is azt érzem, hogy mindig a nagyobb súlyt szeretném erőltetni, minél nagyobb legyen a saját súlyomhoz képest, de az nagyon nem megy. Ezért álltam rá arra, hogy minél többet bizonyos súlyokba, először 60-el kezdtem.

Bár most haverommal azt erőltetjük, hogy pl. 50 kilóval fel 1-10-ig, majd 10-től vissza és 1-nél amennyi megy. Végrehajtás meg úgy néz ki, hogy nyomsz 1-et, leteszed, nyomsz 2-t leteszed, nyomsz 3-at leteszed.... stb.
Azért írtam a példát 50kg-al mert nekem mellezés végén ennyivel ment. Haverom ezzel kezdte és most 74-nél tart.

Egy amcsi negro meg 105-el tolja 1-20-ig és 20-tól vissza. :)

(#99273) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tök mindegy,hogy mennyivel nyomsz,ha nem vagy izmos. Itt a kinézet a fő szempont. Többi meg levan szarva.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99274) Jorus válasza FIREBLADE78 (#99273) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az addig oké, de mi most támogatjuk Sándor aktuális törekvéseit, ezért vagyunk kis meleg közösség. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#99275) FIREBLADE78 válasza Jorus (#99274) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mit akar Sándor? Versenyző lenni? Ugyan... :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99276) Radnix


Radnix
senior tag

Megvettem a drágaszágot [link] :DD
Jöhet a kéccázas guggolás :U

[ Szerkesztve ]

(#99277) szuszinho válasza Radnix (#99276) üzenetére


szuszinho
őstag

Miben különbözik a Powerperfect-től? ( Az árán kívül)

(#99278) szuszinho


szuszinho
őstag

Amúgy találtam egy olcsóbb webshopot, mint az iwod. A PP 28, a PL 25 pénz.

(#99279) Zola007 válasza Radnix (#99276) üzenetére


Zola007
veterán

Hol vetted?
neten vagy boltban
rendelésre hozták?

(#99278) szuszinho: az egy dolog, csak PP nincs készleten egy darab sem.
Budo Sportnak sincs jelenleg belőle és mivel a profight is innen veszi , majd akkor lesz belőle ismét, ha a nagykernek is

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99280) Radnix válasza szuszinho (#99277) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát csak ezt találtam Magyarországon (Wesselényin vettem sportboltban). Talán a powerperfect régebbi, meg talán magasabb a sarka, de nem vagyok benne biztos. 22500 volt 10% diákkedvezménynel

(#99279) Zola007: a webshopot hiába nézed, inkább telefonálj oda és kérdezd meg ;)

[ Szerkesztve ]

(#99281) Zola007 válasza Radnix (#99280) üzenetére


Zola007
veterán

szerinted honnan tudom, hogy nincs nekik? :U :)
beszéltem a Budoval a Wesselényin, bár nekem mindegy honnan jön, mert debreceni vagyok
Múlt héten még nem volt power perfect
Mondjuk 43 1/3-ban még powerlift se volt :(

gondolom neked kisebb lábad van, jól látom hogy ez UK 7.5/ Eur 41 1/3?

A különbség pedig az, hogy a powerlift egy crossfit cipő puhább, vékonyabb, hajlékonyabb talppal
A power perfect pedig súlyemelő cipő

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99282) Radnix válasza Zola007 (#99281) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja hogy te a power perfectet keresed, na azt valóban nem láttam az üzletben.
43 1/3 ez is. Igen ez nem klasszikus súlyemelő cipő, ezért nem fogok 300 kilóig felmenni vele.
(Ja meg amúgy se tudok a közelébe se menni :O :DDD )

(#99283) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#99275) üzenetére


kolosanyi
veterán

Felpuhult bicepszet. ;]

(#99284) harcikoca


harcikoca
senior tag

Kratom-ról hallot már valaki valamit? Esetleg valaki próbálta?

AMD+Ati powee'R

(#99285) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#99283) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azt hittem felpuhult kuksit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#99286) aleister


aleister
veterán

Mi is most az elfogadott álláspont? Izomláz esetén szabad ráedzeni a kérdéses izomcsoportra, vagy pont, hogy pihentetni kell?
Ha jól emlékszem, akkor jelenleg az az elfogadott, hogy mikro sérülések miatt van az izomfájdalom, tehát az utóbbi. Ellenben lehet, hogy már megint az a szemlélet a divatos, hogy a tejsav okozza, és akkor az előbbi. :)

(#99285) FIREBLADE78
Azt akarni sem kell. Idővel jön az magától. ;)
Egy cimborámnak volt a szava járása, hogy "Ha nem tanulsz meg 50 éves korodra puha f@sszal b@szni, akkor sanyarú öregkor vár rád". :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#99287) Shingen


Shingen
addikt

Mell- Hát vótam, de fáradtan nem érzem, hogy annyira atta volna.

風林火山

(#99288) Jorus válasza aleister (#99286) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az attól függ, mi okozza az "izomlázat". A tejsav (laktacid) anaerob környezetben termelődik, a mikrorepedések keletkezéséhez nem szükséges anaerob környezet. A tejsav elszállításához jól jön a fokozott vérkeringés, a mikrorepedések "gyógyulásához" idő és tápanyag szükséges.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#99289) Zola007 válasza aleister (#99286) üzenetére


Zola007
veterán

Tejsav max 1 napos izomlázat okoz, diétában lehet hosszabb, mert sztatva van az anyagcsere, de ha eleget iszol és eszel, akkor annak el kell 1-2 napon belül múlni.a
Csinálj egy általános bemelegítést és dinamikus nyújtást, utána bemelegítő sorozatokat.
Ha bemelegítő sorozatok végére elmúlik, akkor tejsav.
Ha pedig DOMS, akkor hagy a dolgot inkább, úgysem tudnál rendes intenzitással dolgozni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99290) Radnix válasza harcikoca (#99284) üzenetére


Radnix
senior tag

Erőteljes hányingert okoz, nem ajánlom :(

(#99291) Shingen válasza Angel2014 (#99243) üzenetére


Shingen
addikt

És ezek mennyire igazak. ;)

風林火山

(#99292) kolosanyi válasza Zola007 (#99289) üzenetére


kolosanyi
veterán

És mi van ha a hátamban van DOMS, nekem pedig nyomó napom lesz? :D

(#99293) Shingen válasza FIREBLADE78 (#99273) üzenetére


Shingen
addikt

Ott a pont! Strandra úgy sem súlyzóval megyek le....... :DD

風林火山

(#99294) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#99273) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondja ezt az aki olyan sportra jár ahol csak az számít hogy hányszor rángatod fel a súlyt meg hányszor kerül az állad a rúd felé. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#99295) kolosanyi válasza Woodslave (#99294) üzenetére


kolosanyi
veterán

De nem puha a bicepsze. ;]

(#99296) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Na megjött az egy kiló BCAA. Nem bántam, meg hogy berendeltem belőle, fasza cucc, jó áron. :K

BCAA.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#99297) Zola007 válasza kolosanyi (#99292) üzenetére


Zola007
veterán

peched

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99298) Shingen


Shingen
addikt

Jön a szokásos rinya, csirkét hogyan készítsem el, mert már unom sütve, főve, pirítva, stb. ? :D
Ötlet?

Ma kontakt grill-el próbáltam megpárolódott, de olyan szottyos lett, vizes.
Ez sem nyerte el a tetszésemet.

tegnap KFC betoltam 15 csirkecombot az finom volt, de gondolom a panír meg amiben sült az a szemét kaja részt súrolja. :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#99299) kolosanyi válasza Shingen (#99298) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tedd pizzatésztára, adj hozzá kapros-juhtúrós alapot, füstölt sonkát és mozzarellát. Kísérőnek pedig egy pohár jó testes cabernet sauvignont ajánlok. ;) ;]

(#99300) Fandango
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#99300) Fandango


Fandango
veterán

kolosanyi!

Ha már fekve nyomás és verseny akkor nem tudom ezt a részét láttad e BBTV-nek? Az első része pont erről szól, igaz 9 éves a felvétel, de talán hasznos lehet valami belőle.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.