Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4818) gombi01


gombi01
tag

sziasztok,
nah nekem megvolt a mai futásom -igazából nem is nevezném annak- úgy elhaltam a Hajag csúcs felé 5km után, hogy majdnem visszafordultam.. vagy 6x belesétáltam, nagyon nem megy a tájfutás főleg nem felfelé !
lesz mit edzenem, hogy jövőre ne égjek, mondjuk nagy tömeg nem volt kb 30 futó abból legalább 10 triatlonista, 24 órás bajnok, ironman... nem a hobbi kocogók :)
a táj szép volt csak 3x kellett elektromos kerítésen átmászni mivel egy birka tanyát kereszteztünk, legalább mindenkit felvillanyozott :), jah és a végén még el is tévedtem.
szóval, el nem fáradtam csak nem ment, ezért mérgembe busz helyett le is futva jöttem.
320m szintemelkedés, fel: 56perc 9,3km / le: 35perc 7,3km
Jövőre fordítok :)

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.