Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) #84221696 válasza Napfénysüti (#54050) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kis megélhetési focista. :)
Szerintem túl nagy karriert nem fog befutni. :)

(#54052) Napfénysüti válasza #84221696 (#54051) üzenetére

Akkora arccal ami neki van nem is érdemelné meg. Dolgoztatnám a földeken hogy tanuljon némi alázatot.

Més que un club!

(#54053) #84221696 válasza Napfénysüti (#54052) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha annyit csinál, mint a dortmund b-ben, akkor talán még a megye kettőben is találkozunk vele. :))

(#54054) Integra


Integra
titán

ronaldinho szabad, új klubot keres - 100 milla! :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54055) Tibiajax válasza Integra (#54054) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milanba jó lesz még mindig, levezetni, bohóckodni.. álá beckham

[ Szerkesztve ]

(#54056) rgeorge válasza Tibiajax (#54055) üzenetére


rgeorge
addikt

Nono. Beckham nem levezetni ment a Milan-ba, hanem azért, hogy mehessen a VB-re. Pechére elszakadt az achillese. Szerintem Beckham nem is tudott "levezetni".
Jó lenne azért látni Ronaldinhot még játszani... Múltkor Eurosports WATTS láttam: rúgott edzésen vagy 4-5 labdát 30-ről felső lécre úgy, hogy onnan pont elé pattant vissza.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#54057) NyxNyxNyx válasza rgeorge (#54056) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megint én leszek az az ember aki elrontja ,de az a videó bevallottan kamu :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#54058) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#54057) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, ezt akartam írni én is
annak idején volt egy ilyen barca-edzéses videó is[link]

[ Szerkesztve ]

(#54059) pohár válasza rgeorge (#54056) üzenetére


pohár
félisten

arra gondolsz, amikor a cipőjét megkapta?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54060) Integra


Integra
titán

Behrami 3.5 misiért a hamburgé! Az új főnök nagyon tud valamit mert az atletico és az inter is többet kínált érte jóval! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54061) Tibiajax válasza Integra (#54060) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi folyik Hamburgban?? ott tényleg új csapat épül...

(#54062) Integra válasza Tibiajax (#54061) üzenetére


Integra
titán

Amire már 5 éve várunk, életre :)

Közben a németek u19 bajnokok is :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54063) szab.tam


szab.tam
nagyúr

asszem kevés szurkolótábor van a világon, amelyik percegig szeretettel ünnepli a csapatát egy 1:5-ös vereség után...
:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54064) Napfénysüti válasza szab.tam (#54063) üzenetére

Igen, minden tiszteletem a DVTK ultráké. :R

Més que un club!

(#54065) Ps Vita válasza szab.tam (#54063) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hát nem tudom,szerintem ez egy elég bevett szokás :)
Vagyis én sokszor láttam már

(#54066) szab.tam válasza Ps Vita (#54065) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen?
milyen csapatoknál?
(vagy csak poén volt?)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54067) Ps Vita válasza szab.tam (#54066) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem volt poén,tényleg sokszor láttam már ilyet,talán angol és spanyol csapatoknál még nem :)
Ettől függetlenül szép dolog,csak annyira nem ritka.
Legutóbb a magyar-szerb vizílabda meccs után tapasztaltam :))

(#54068) Dinter válasza szab.tam (#54066) üzenetére


Dinter
addikt

Bayern-Real 0-4

(#54069) Tibiajax válasza Dinter (#54068) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

under19?

(#54070) Dinter válasza Tibiajax (#54069) üzenetére


Dinter
addikt

Nem :D egy pelda volt arra, amit kérdezett :)

(#54071) Ps Vita válasza Dinter (#54068) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg igazából az összes Bayern vagy BVB meccs ahol kikaptak(meg gondolom a többi német csapatnál is így van)

(#54072) Integra


Integra
titán

kellett ez a milliárdos büdzséből épült estadio nagyerdeji, méltó módon búcsúzott a helyi megye3 csapat, több labdát adtak el mint az adidas.. a fejlődés vitathatatlan! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54073) L_YKing


L_YKing
addikt

Kevesebb ronda embert lattam mar :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#54074) szab.tam válasza Integra (#54072) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54075) L_YKing válasza L_YKing (#54073) üzenetére


L_YKing
addikt

A 300bol az a hazaarulo spartai.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#54076) Sickboy25 válasza szab.tam (#54063) üzenetére


Sickboy25
addikt

próbáltak küzdeni és ez az amit értékeltek... Ennek a csapatnak ez is csoda, hogy idáig eljutott, sajnos gondoltam, hogy ennyi lesz, bár 4-0 tippeltem...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54077) szab.tam válasza Sickboy25 (#54076) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mármint 0:4-re...

én h-ra vettem, mert jó volt az odds. :DDD

jó volt, hogy a kupagyőztes újpestet nem engedték, mert azok a diósgyőrrel szemben az első selejtező első 3 percében kiestek volna.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54078) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#54076) üzenetére

Ez benne volt, tízszerese a Krasznodar játékosainak értéke mint a DVTK-é. Senki nem is várhatta el joggal hogy majd itt a Diósgyőr meglepetést okoz. A szurkolás viszont magyar szinten remek volt.

Més que un club!

(#54079) szab.tam válasza Napfénysüti (#54078) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nekem ilyenkor mindig a videoton nagy uefa kupa menetelése jut eszembe.
szépen csendeben, végégverték fél európát.
helyenként igen neccesen, de továbbcsúsztak, egészen a döntőig.
ugyan fehérváron a reál berámolt egy 3-ast, de kint megverték 0:1-re a madridot.
nem volt gyenge dolog.
és tőlük sem várta el senki.

az első meccset a tévében láttam.
a világítás állványára is felmásztak az emberek... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54080) Napfénysüti válasza szab.tam (#54079) üzenetére

Vagy mikor a görögök nyertek EB-t.
De az akkori Vidi idejében azért szerintem az ő csapatuk arányaiban erősebb lehetett vagy legalábbis közelebb volt a nagyokhoz. Még kevésbé dominált a pénz a labdarúgásban.
Néztem ezt a Krasznodart, azért volt pár brazil játékosuk és nem olyan kutyaütőek mint amiket itthonra igazolnak.
Ha a DVTK hátul jobban észnél van és em bénáznak akkor talán lehetett volna szorosabb bár azt hozzátenném hogy nálam Antal volt a legjobbjuk, ugye a kapus akit sajnos le is kellett cserélni 1-3-nál.

Més que un club!

(#54081) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#54078) üzenetére


Sickboy25
addikt

Persze csak a játékosok hozzáállását mondom, hogy küzdöttek amennyire tudtak, nem úgy, mint a Fradi a Rijeka ellen... Ezt mondtam, hogy fájó a vereség, de ha látod, hogy a csapat a maximumot hozza, de csak ennyi futja belőle, akkor megérdemlik a tapsot és a szurkolást is...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54082) Enzolord válasza Integra (#54072) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy dolog, de nem is az ő stadionjuk... :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54083) Napfénysüti

Pepe :(
Rémlett anno hogy kétszer belerúgott a srácba de hogy még utána is mit művelt... :U

Més que un club!

(#54084) Integra válasza Enzolord (#54082) üzenetére


Integra
titán

igen, közben rájöttem, kicsit reggel volt még és már állt a gyárban a bál :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54085) Tibiajax válasza L_YKing (#54073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem láttál még engem..
:DDD

(#54086) Integra válasza Tibiajax (#54085) üzenetére


Integra
titán

te egy boss plakátról lelépett szupermodell vagy riberihez képest, ne szerénykedj :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54087) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Diego López a vesztes!
A kapus párharcot Iker Casillas nyerte! A Marca mai számában arról számol be, hogy a klub tudatta Lópezzel, hogy el kell hagynia a csapatot. A Real Madrid nem fog pénzt kérni érte, így szabadon kereshet másik klubot. A befutó a Monaco lehet, vagy amennyiben Cechet eladja a Chelsea vezetősége, úgy Mourinho csapata is szóba jöhet. Florentino Pérez maga utazik Amerikába, hogy közölje a döntést a játékosaival. Eközben Keylor Navas bemutatása a kapuskérdés miatt el lett halasztva elsejéről negyedikére.
Forrás: Madridom.hu

A Real ajánlata Raúlnak
A Real Madrid kiemelt pozíciót ajánl Raúlnak. A legendás kapitány menedzserként térhetne vissza korábbi sikerei helyszínére, mégpedig úgy, hogy a nyártól átveszi Miguel Pardeza helyét a klub vezetőségében.
Forrás: Madridom.hu

A Real Madrid megtiltotta Di Maríának a játékot!
Az UOL nevű médiaügynökség megtudta a valódi okot, ami miatt Di María távozni akar! Szerintük az argentin válogatott orvosai meg akarták kockáztatni Di María játékát a VB döntőjében a németek ellen, ám a hír hallatán a Real Madrid vezetősége megvétózta a döntést. A játékos ezután azt mondta, hogy “neki senki nem fogja megmondani, hogy játszhat-e”. Innentől kezdve a két fél között nagyon rideg a kapcsolat, melynek eredményét jól tudjuk.
Forrás: Madridom.hu

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#54088) szab.tam válasza Integra (#54086) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ribery pedig egy bosch plakátról..... :DDD
(ahol ugye nem száll el a flexkorong...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54089) Integra válasza gyuromoj (#54087) üzenetére


Integra
titán

marist valszeg elviszi a psg, erre tippelek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54090) Sickboy25 válasza gyuromoj (#54087) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ennyi remek hír a réállal kapcsolatba... juhúhú máris jobb lesz a napom... Vagy mégsem ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54091) Enzolord válasza Sickboy25 (#54090) üzenetére


Enzolord
addikt

Én már nem is merem kommentelni a REál híreket, mert megszólnak ,hogy uszítok, és flamelek.. Pedig most a FArhát is akciós DiMária mellett a Reálban... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54092) Sickboy25 válasza Enzolord (#54091) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD :DDD Úristen :)))

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54093) KisTücsök válasza Enzolord (#54091) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D
____

Ne már... marca? Szennyebb lap a földön nincs. Ilyeneket ne másolgassunk már be...

(#54094) Integra


Integra
titán

mégsem vonják el a pénzt a kiemelt sportágaktól

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54095) Integra


Integra
titán

valszeg fake, de akkor is :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54096) szab.tam válasza Integra (#54095) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"valszeg" :DDD
telefonról vagy vagy?
"sima" animált graf. még csak nem is képből ps.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54097) Enzolord válasza szab.tam (#54096) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez szerintem Fifa 14 vagy PES... :)
Jó lenne tudni, milyen billentyű kombóval jön ez elő...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54098) szami777 válasza Enzolord (#54097) üzenetére


szami777
addikt

:D :D
Pes szerintem. Bár ez valami bug ott is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54099) Enzolord válasza szami777 (#54098) üzenetére


Enzolord
addikt

Kíváncsi vagyok, mikor rakják bele a Mortalba Suarezt... :)
Fatality... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54100) venember83


venember83
nagyúr

Vidal MU-ba távozását egyre több szakember megerősíti. Már kb. én is azt mondom, inkább menjen, minthogy kelletlenül maradjon, sok sikert neki, de ne a Juventus ellen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.