Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) 7600 GS válasza Enzolord (#54176) üzenetére


7600 GS
addikt

Szörpözés után közvetlenül miért ülsz gép elé? Csak magadat kacagtatod ki, tényleg. :)

(#54252) szab.tam válasza 7600 GS (#54251) üzenetére


szab.tam
nagyúr

1. mi nem kacagtuk ki. (nagyon.)
2. darálót úgysem tudja űberelni. (de ezt kitárgyaltuk.)
3. és nem utána tette, hanem valszeg közben.
a többi stimmel. :K
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54253) 7600 GS válasza szab.tam (#54252) üzenetére


7600 GS
addikt

Teljesen mindegy egyébként hogy közben vagy közvetlenül utána, nekem feldobta a napomat az biztos. :D

(#54254) pohár válasza salival (#54250) üzenetére


pohár
félisten

hát nem tudom, a City-nél nem nagyon láttam mostanában olyan nagy költekezéseket... egyszer elszórtak egy halom pénzt vagy 3 éve, azok már össze is szoktak, plusz azokat adják el, meg abból a pénzből vesznek új embert is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54255) szami777 válasza salival (#54243) üzenetére


szami777
addikt

Kérlek javíts ki ha tévedek, de nem emiatt vezették be (részben) a pénzügyi fair playt?
Amennyiben igen, úgy egy kicsit elavultnak és unalmasnak tartom már ezt a haterkedést szerte a világhálón, itt nem csak rád gondolok persze.(de ne mond nekem, hogy ez nem haterkedés, amikor még a nevükön sem vagy képes nevezni a csapatokat :) ) A city pénzügyi szarságait nem ismerem, de pont akkor kell ilyenekkel előhozakodni, amikor pl a Chelsea saját játékosainak eladásából fizette a költekezéseket.
PL szétcseszéséről meg inkább ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54256) salival válasza szami777 (#54255) üzenetére


salival
aktív tag

De emiatt vezették be az ffp-t, de az láthatóan nem működik.
Nekem pedig tetszik a dinamo londom kif., de akkor a kedvedért nem használom. A Shitty pl tök béna ezért sosem használtam.

Azért most hoztam elő, mert ma jelent meg ez a szakmai tanulmány a kedvenc foci blogomon a tomkins timeson. Pl aa saját rendszerű inflációs számításokat használ jobb kifejezésre meg még egy csomó jó gondolat van benne, ajánlom olvasd el.

Amúgy az ne számítson nagy dolognak a chelsea-nél, hogy több mint egy milliárd font befektetése után önfenntartóan tud működni.

YNWA

(#54257) KisTücsök válasza szami777 (#54255) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én bírom a dinamo londont. A sok kreatívnak távolról sem mondható mellett (beleértve a többi csapat gúnyneveit is) ez szerintem kifejezetten jó.

(#54250) salival:

"a reál meg úgy hogy a világ egyik legnagyobb brand-je, óriási tv-s bevételekkel, globális hálózattal, szurkolótáborral."

Meg olykor-olykor kölcsönkérnek bankoktól vagy éppen perez papa pótolgat bele egy kicsit. Igen. ...

amúgy pool drukker írásával érvelni? :) oké, de tőled azért többet vártam volna.

(#54258) L_YKing válasza Tibiajax (#54248) üzenetére


L_YKing
addikt

A mostani meccseket nem lattam. Csak ismetleseket. Rakitic a Vb-n jol jatszott, Halilovic meg nagy tehetseg mint mondtam. :))
Es nem mondtam , hogy nem jatszott :DDD

Neked mi a velemeny? En suarezre vagyok kivancsi. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#54259) Sztbeni válasza salival (#54250) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Marseilles sanszos hogy nem fog labdába rúgni mostanában a PSG és a Monaco mellett. A Dinamo viszont most nagyon épül. Büttner is oda ment. És ha mondjuk megnyerik idén az Europa ligát, már az is elég nagy siker.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#54260) venember83 válasza Sztbeni (#54259) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, siker. De nem jelent komoly pénzt, és európai viszonylatban komoly elismerést se von maga után.

(#54261) Tibiajax válasza venember83 (#54260) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..de nem is nyerik meg :D

barca0519951 nem játszott vámpír.. :U tudod, h nem játszik még, sokáig
meg sokan mások sem játszottak, viszont a kis fiatal horvátot már most látom, h nem véletlen szerezték meg. nincs haragban a labdával, ügyes, bátor. Iniéktől nagyon sokat fog tudni még tanulni, fasza kp lehet belőle
Raketic viszont egyelőre még kérdőjel. nem rossz, de nekem valahogy még mindig az a fajta robotoló, erős középcsapatot hátán cipelő játékosnak tűnik, nem feltétlen egy barca-szintű klasszisnak..
de, még annyira keveset láttunk, lehet ez még másképp is
kicsit nekem olyan mendieta-s filingje van. az is jó volt a valenciába, aztán a barca-ba már alig..

(#54262) L_YKing válasza Tibiajax (#54261) üzenetére


L_YKing
addikt

Tudom, hogy nem játszott. :) De elméletileg kezdhet az első meccseken. Kíváncsi rája :D
Rakitic ;]
Én csak a VB teljesítményéről tudok mondani valamit nekem ott tetszett a játéka. :K
Amúgy nem egy klasszis de szerintem jó.

Hát csak az a kérdés , hogy a nagycsapatok ellen is bátor lesz-e a labdával. De remélem igen :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#54263) Sickboy25 válasza Tibiajax (#54261) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én régóta követem Rakitic játékát... Már a Schalkétól, mert régen is rengeteg Bundesliga meccset néztem... Egy nagyon jó játékosról van szó, ő az aki focizik és robotol, hogy a nagy nevek azok is maradjanak... Saját vélemény: nagyon rossz döntést hozott, amikor a Bárszához igazolt.. Nem illik oda sem a játékban, sem pedig viselkedésben... Teljesen más világ ő... De majd ti is meglátjátok... Bárszába nagy nevek kellenek és ő nem az és itt nem is lesz...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54264) venember83 válasza Sickboy25 (#54263) üzenetére


venember83
nagyúr

Te nem szereted a Barcát, igaz-e?

(#54265) Integra


Integra
titán

vótmá torres? megint alkotott :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54266) Sickboy25 válasza venember83 (#54264) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez most itt nem releváns... Itt Rakitic a fontos és nem oda való... A szurkolók sem fogják megkapni azt a sztárt amire várnak...

Integra: egyre jobb formában van, ahogy közeledik a bajnokság... Mi van ebben a Torresben, hogy mégis folyamatosan erőltetik??

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54267) venember83 válasza Sickboy25 (#54266) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha Luis Enqrique megkapja, az már elég. Én se szeretem Allegrit, de azért várok még a teljes leírásával, hátha tévednék. ;)

(#54268) KisTücsök válasza Integra (#54265) üzenetére


KisTücsök
addikt

Muszáj kimondanom: Lehetne benne annyi, hogy megkéri a vezetőséget, hogy adják el. Ha akar még kezdeni valamit a karrierjével, itt már a büdös életbe nem fog jól játszani. Atletico szerintem tárt karokkal várná. Persze nem ilyen fizetésért... Jövőre jár le a szerződése, úgyhogy még egy évig ezt kell nézni.
______

Azért megnyugtató 1 csatárral kezdeni a szezont.

(#54269) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#54266) üzenetére

Én figyelgettem már korábban és örülök hogy a Barcába igazolt pont azért mert egy szívós, sokat robotoló játékos és nem valami extra sztár.

venember83: igen ebben benne van a rízikó de bízom benne hogy beilleszkedik és meg lesz a helye.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#54270) venember83 válasza KisTücsök (#54268) üzenetére


venember83
nagyúr

De legalább az az egy csatár rendkívül tapasztalt. :D Vagy te nem Drogbára gondoltál? Azért érdekes helyzetben van Torres. Mit lehet neki mondani? Továbbra is növelni az önbizalmát ennyi hiba után? Minek? Vagy simán megmondani, hogy kutyaütő, elküldeni a tartalékosokhoz, ott hátha ismét megtalálja a góllövő cipőjét? Vagy csak simán elkönyvelni, hogy kiégett, ennyi volt El Niño? Amúgy mennyit keres ezért a teljesítményért?

Napfénysüti: Kérdés, hogy megtalálja-e a helyét. Ha sikerül beilleszkedni, akkor hasznos ember lehet.

[ Szerkesztve ]

(#54271) #56268288 válasza Integra (#54265) üzenetére


#56268288
törölt tag

Megelőztél.. :D Épp most láttam és gondoltam megosztom veletek.

(#54272) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#54269) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem Rakiticcsel van a gond ő egy magas kvalitású játékos... De ezt is írtam a Bárszá lesz sok neki... És igen nem extra sztár, sok divatmakit az, hogy robotol rohadtul nem érdekli... Ez lesz a veszte... Ne legyen igazam...

vénember: Allegriről nekem azért megvolt a véleményem, szerintem sokat nem fejlődött... Remek kis edzőmeccs eredmények születtek már :)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54273) Integra válasza KisTücsök (#54268) üzenetére


Integra
titán

már majdnem elkezdtem sajnálni, de aztán nekem is eszembe jut milyen horror összegeket keres és a legkevésbé sem sajnálom. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54274) Sickboy25 válasza Integra (#54273) üzenetére


Sickboy25
addikt

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54275) KisTücsök válasza venember83 (#54270) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem. Costara. Persze ezt az eddigi felkészülési meccsek alapján mondom. Eddig pozitív csalódás. Viselkedésével nincs gond. Jól mozog, megharcol a labdáért, jól helyezkedik. Aztán majd elválik, hogy hosszú távon mit tud nyújtani. Drogba egy biztos pont lehet a cserepadon, de szerintem már nem több. Azért nem fiatal már. De hogy fair legyek, legyen akkor 1.5 csatár. :D Torres meg csak visszahúzza a csapatot. Ha jól rémlik 175 ezer körül keres.

Sickboy25: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54276) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egy eseményt nézegetve rákattintottama német másodosztály tabellájára.
a hétvégi honi "elsőosztályú" katasztrófa után eme táblára nézve halkan elpityeredtem.
másodosztály...
:O

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54277) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Szerintetek a hétvégén ebben a vízi csarnokban mennyien voltak? Csak mert pafc hivatalos oldala 1100 nézőt ír. Vagy a nézők 70%-a a meccs alatt a büfékben volt?

(#54278) Sickboy25 válasza KisTücsök (#54277) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezek a nézőszámok hazugságok mind... Legjobb példa erre az MTK meccsek, rengeteget figyelemmel kísértem, mert nagyon könnyen meg lehet számolni őket... Volt nem egy meccs amin 29, 49 stb... nézőszám volt, az nso jegyzőkönyvben meg 500 és ezer néző... Vicc!!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54279) KisTücsök válasza Sickboy25 (#54278) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja hogy akkor ez általános? :DDD Azt nem tudtam. Csak most tünt ez így fel. Akkor nem szóltam. :DDD

(#54280) Tibiajax válasza Sickboy25 (#54263) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

olvaslak, olvaslak, aztán jön ez Bárszába nagy nevek kellenek és onnantól hitetlenné válsz egy szempillantás alatt

5*-os teljesítmény :DDD várlak szeretettel majd egy romantikus közös barca-meccs nézésre

xd

(#54281) Sickboy25 válasza Tibiajax (#54280) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az a baj, hogy képtelen vagyok megnézni egy Bárszá meccset is, sőt az egész spanyol ligával így vagyok :)

Pedig Rakiticcsel kapcsolatban majd keresd vissza ezeket... Kár a srácért, remek játékos volt ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54282) salival válasza KisTücsök (#54257) üzenetére


salival
aktív tag

Attól függetlenül, hogy hatalmas adósságállománya van a reálnak fenntartható az. Az meg hogy kölcsönkérnek bankoktól minden klubnál így van. Pl. poolnak 100m font gyorsan lehívható kölcsönkerete van, ha például igazolásnál egyösszegben kell fizetni, vagy vis maior eseteknél.

Az meg hogy pool szurkoló írta az teljesen irreleváns, látszik hogy nem olvastad el a cikket. Amúgy annyira "szubjektív" hogy az Independent számára készült Paul Tomkinstól aki nyilván saját oldalán is lehozta.

(#54277) KisTücsök: csak szolidarítottak a felcsúti ultrák a fradi ultrákkal, azért nem mentek ki. :D

(#54276) szab.tam: itt mit kell nézni?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#54283) Ps Vita válasza salival (#54282) üzenetére


Ps Vita
őstag

9 meccsből 7 döntetlen,az azért rengeteg...

[ Szerkesztve ]

(#54284) Tibiajax válasza Sickboy25 (#54281) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kár érte, kiváló ügynök volt?..
:D

(#54285) venember83 válasza Tibiajax (#54284) üzenetére


venember83
nagyúr

:K

(#54286) Sickboy25 válasza Tibiajax (#54284) üzenetére


Sickboy25
addikt

Úgy-úgy a klasszikus után szabadon :) :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54287) Tibiajax válasza venember83 (#54285) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, és amúgy mit szólsz, milyen kellemesen szerepeltek a kék-feketék az amcsi sör-túrán..
:) (egy) Vidic nem gyengén kellett már ebbe a csapatba, mi?..

(#54288) Integra


Integra
titán

müller 4.5 misi a mainztól a hsvbe, pipa :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54289) venember83 válasza Tibiajax (#54287) üzenetére


venember83
nagyúr

A Juve felkészülési meccseit se láttam, szóval részemről no comment. :B

(#54290) Sickboy25 válasza venember83 (#54289) üzenetére


Sickboy25
addikt

ejnye-bejnye :P

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54291) szab.tam válasza salival (#54282) üzenetére


szab.tam
nagyúr

azt hogy micsoda nevű csapatok. egyenként rongyávernék az összes mb1-esünket.
és akkor ez náluk csak a "hervadt" másodosztály, akik ugye nem férnek be az elsőbe...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54292) Tibiajax válasza venember83 (#54289) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt ne bánd, semmiről nem maradtál le
de azt hittem, az usás turnét nézed...

(#54293) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Elvileg a Barca Jerome Boatenget akarja :(

(#54294) 7600 GS válasza Ps Vita (#54293) üzenetére


7600 GS
addikt

Hmm, és ezt miért is rossz hír Neked?

Engem egy Bayern meccsen sem győzött meg, a Real ellen pedig kifejezetten gyenge teljesítményt nyújtott.

PH! addikt lettem gyerekek :))

[ Szerkesztve ]

(#54295) L_YKing válasza 7600 GS (#54294) üzenetére


L_YKing
addikt

Kit érdekel? ;]

Fifában elég jó. :D
Ne egy meccs alapján vonjunk le következtetést pls :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#54296) Dinter válasza L_YKing (#54295) üzenetére


Dinter
addikt

fifa :)) :DDD

(#54297) Ps Vita válasza 7600 GS (#54294) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mert egy kurva jó belsővédő:)
Kevés Bayern meccset nézel ;)

(#54298) Integra


Integra
titán

semmi

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54299) 7600 GS válasza L_YKing (#54295) üzenetére


7600 GS
addikt

Senki sem egyetlen egy meccsről beszélt, értelmezzétek már amit írok.

(#54300) Ps Vita válasza 7600 GS (#54299) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem is mondtam,hogy egy meccset láttál csak,csak hogy keveset :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.