Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) callmeakos válasza Tibiajax (#54748) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pesten laksz, de sosem hallottál a Méta utca legendájáról? Ejjj :D
Akkor röviden: útonálló nénik hiányos öltözékben. <árukapcsolás>

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#54752) Richard!


Richard!
addikt

biztos ami biztos,bevetették a gólvonal technolodzsit :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#54753) szab.tam válasza callmeakos (#54751) üzenetére


szab.tam
nagyúr

asszony is van, gyerek is van...
és nem jár a nagykörösi úton, mert sem nem kamionos, sem nem zöldéskereskedő, sem nem tanyasi...
:DDD
(innentől kezdve honnan tudná. max thököly út, amíg volt macskakő. nem kellett mozogni...)
:DDD

***

"útonálló nénik"
a zsargonban "utcai harcos" a megfelelő kifejezés.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54754) cyberkind


cyberkind
félisten

Megnyugtat hogy Costa most is egy görény. :D

Paranormal Cocktivity

(#54755) szab.tam


szab.tam
nagyúr

szegény jovát beállították egy időre, hogy kapjon 2 gólt, amiket a dibusz pont kivédett volna.

****

ahogy elnéztem ez az 1:2 le volt egyeztetve.
valszeg szerződésben.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54756) szami777


szami777
addikt

Ez a Faragó már sosem változik :D
A meccs átlagosan nézhető volt, a stadion ellenben álomszép, főleg a helikopteres felvételeken. Mind3 gól szép volt, így akik kimentek azok se mehettek haza teljesen elégedetlenül.

Jó kis augusztus ez, vasárnap a kedvenc csapatom lépett pályára kis hazánkban, holnap pedig a kedvenc zenekarom teszi tiszteletét Bp-n. Chelsea meccsre sajnos nem tudtam kimenni, de ami késik, nem múlik, annyira ezt nem is bánom, nem volt tétmeccs :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54757) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#54755) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

jaja, ez olyan mindenkinek jó eredmény.

xsanyi77: melyik a kedvenc zenekarod?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#54758) KisTücsök válasza KisTücsök (#54746) üzenetére


KisTücsök
addikt

Cescnek nem szóltak, ahogy látom.

El sem hiszem, egy hét és kezdődik a bajnokság. Az igazi foci.

(#54759) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Néztétek Mouringho interjúját? Hoztuk a magyar szintet és az idióta kérdéseket tettük fel neki folyamatosan. Mourinho meg hozta a formáját: hülye kérdésre hülye válasz. Nagyon bírom a csávót. :DDD Amúgy kicsit nevetséges volt, amikor a portugál utánpótlás titkáról kellett volna kérdezni és a kérdező nő nem tudta rendesen lefordítani és valami olyasmit kérdezett, hogy a fiatal portugálok miért lesznek világklasszisok. Erre most mit lehet válaszolni?

Kb az a szint volt ez az interjú, mint amiket Ritustól megszokhattunk, egyszer megkérdezte az egyik 11-est értékesítő játékost, hogy "mit érzett, amikor odaált a labda elé"...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54760) szami777 válasza NyxNyxNyx (#54757) üzenetére


szami777
addikt

[link]
Bár már kinőttem abból a korszakból, örök kedvenc marad.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54761) szab.tam válasza KubanitoS (#54759) üzenetére


szab.tam
nagyúr

láttam.
pfff.
nem értem.
ez a sporttv-s riportercsaj pedig nem ennyire buta.
szerintem bestresszelt.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54762) KubanitoS válasza szab.tam (#54761) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem nagyon úgy tűnt, hogy kiadták neki, hogy miről kell kérdezni ("mit gondol a meccsről"), erre Mou az első kérdéssel lezárta a dolgot azzal, hogy nem akar a meccsről beszél, mert itt a stadionavatás a lényeg (teljesen igaza van), erre ez az észlény megkérdezi ugyanazt, csak kettéválasztva: mit gondolt a fradiról, majd mit gondolt a cshelszi játékáról, amelyekre harmadjára is ugyanazt kapta.

Komolyan azt hittem, hogy a második kérdés után Mou otthagyja a fenébe a riporternőt, meg ezt a műangolsággal dumáló nemistudomkicsodát oszt jóccakát. :DDD

De most komolyan, még Doll is azt válaszolta először, hogy nem a meccs volt a lényeg... miért nem lehetett egy kicsit gondolkodni a kérdések összeállításánál? :W

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54763) Tibiajax válasza szami777 (#54756) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

eljön a nagy kedvenc csapatod bp-re, egyszer 20évben és nem mentél el?....

[ Szerkesztve ]

(#54764) szami777 válasza Tibiajax (#54763) üzenetére


szami777
addikt

Pontosan, több okból sem, legyen elég annyi, hogy "addig nyújtózkodj, míg a takaród ér" alapon mérlegeltem a kettő közül melyikre menjek, és a holnapira voksoltam. Márciusban amúgy is Londonban leszek, nem maradok le semmiről. Anyagilag nem fért bele mindkettő most.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54765) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

belenéztem kicsit a délutáni kupadöntőbe
hát mocskos erős csapat lehet most tényleg az Arsenal. Végre..
egyszerűen dugig van most jobbnál jobb játékossal, a középpálya konkrétan hemzseg tőlük, mind támadó szellemű, zseni kis játékosok. basszsu, nagyon megvan most a keret, egy nagyon jó edző kell csak és verhetnek mindenkit. és Wenger tökéletes lesz a feladatra, hiszen a világ egyik legjobb edzője, ugyebár
basszus, Cazolra, Sanchez, Arteta, Wilshare, Ramsey, Özil, Giroud nagy formában..
szuper

(#54766) gmx9


gmx9
aktív tag

Egyébként ez még jóval több hülye kérdésnél is. A portugál utánpótlás titka...zseniális. Imádom, mikor a saját szegénységünket akarjuk ráhúzni egy nevezetesebb emberre és várjuk az isteni megoldást, hogy a miénk miért borzalmas. Mindig ez van.

- Murinnyó, mi Portugáliácska utánpótlásának titkocskája?
- Tudja nálunk nem akkora a korrupció, a fiatalokkal nem aszerint foglalkoznak és nem aszerint kerülnek be, hogy mennyit fizetnek zsebbe és a szüleiknek, rokonaiknak milyen politikai kapcsolatai vannak, éppen hova nyalnak, hanem teljesítmény, tehetség alapján. Az edzőink a legkisebb kortól ugyanolyan minőségben dolgoznak velük és ugyannyi időt szánnak rájuk, ami elegendő a töretlen fejlődésükhöz.
- Jézuska!

Na nem mintha olyan hatalmasan erős utánpótlásuk lenne...

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#54767) szab.tam


szab.tam
nagyúr

juhász roland a vidiben.
eto elleni 3:2.
pár, éppen itt nyaraló anderlecht szurkoló kiment a meccsre őt élteni.
traszparenst is kiraktak.
(3. félidőben mutatták, de nem találok róla képeket.)

mennyire más arrafelé.
:))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54768) pohár válasza Tibiajax (#54765) üzenetére


pohár
félisten

tavaly is így kezdték a szezont, aztán féltávon jöttek a sérülések, meg kipukkadtak :N
és idén se számítok másra, lassan ez már törvényszerű

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54769) szab.tam válasza szab.tam (#54767) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"anderlecht szurkoló kiment"
:DDD

mármint szurkolók
nem egyedül volt... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54770) Tibiajax válasza pohár (#54768) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem nem nem.. én bizakodok. új mez.. sikerre éhes a csapat
tudod, hogy van a dal a Hollóban.. örökké nem eshet

(#54771) pohár válasza Tibiajax (#54770) üzenetére


pohár
félisten

új mez :D :D
az a baj, hogy ennél szebb a büdös életben nem lesz, arra mérget merek venni:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54772) KubanitoS válasza gmx9 (#54766) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na meg az a másik különbség, hogy mikor megkapta ezt az idióta, szánalmasan barom kérdést, (amire ha annyira akart volna sem tudott volna válaszolni fél percben, csak valami szokásos idióta, felesleges sablonnal amitől még mindig élvezkednének a Harmadik Félidőben) ő egyszerűen válaszolt: nem tudja, nem járt már otthon tíz éve, (meg kb leszarja az egészet), ő a saját dolgával törődik és megint igaza van.

Komolyan ég és föld a különbség, mi folyamatosan beszélünk a sok semmiről, hogy mit kellene csinálni, máshol meg csinálják... és ennyi. Semmi sallang meg ígérgetések, csinálják a dolgukat.

Persze tudom, anyagilag egy Chelsea-nél más a helyzet mint itt, de amennyi pénzt mi is beleölünk a fociba, nem igaz, hogy ne lehetne, vagyis lehetett volna már régen felépíteni egy komoly utánpótlásbázist, mint pl a horvátoknál, vagy a lengyeleknél ami van és akkor már lehet a Chelsea-ben (meg az összes többi nagy csapatban) is lenne egy-két magyar játékos.

pohár: Kedvenc Arsenal mezem a 2002/2003-as idény harmadik választása.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54773) Tibiajax válasza pohár (#54771) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj:) az uj mezt ugy értettem, uj szállító... érted, uj era kezdődött, remek focistákkal, én bizakodom

és ha már mez, ez úgyis überel mindent, kár kapálózni

KubanitoS fuh, pont az O2-es szezonbeli mezek voltak a legótvrabbak szegények....
szerintem

[ Szerkesztve ]

(#54774) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#54773) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez tényleg jól néz ki, de az idei nem tetszik. A szabása nagyon rossz, a teste karcsúsított eddig jó, de az ujja meg ilyen csőben jön le és olyan mintha konyhás nénikre/ testépítőkre tervezték volna.

Bár tulajdonképpen nekem mindegy milyen mezben játszik a rivális
Egy pinknek azért jobban örültem volna ;]

A Spurs mezek idén sajnos nem lettek szépek. Mindegy, azért nem rondák csak a tavalyi kit elkényeztetett.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#54775) pohár válasza Tibiajax (#54773) üzenetére


pohár
félisten

ez pont ugyanolyan, mint a mostani, semmi extra :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54776) Tibiajax válasza pohár (#54775) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:F

(#54777) pohár válasza Tibiajax (#54776) üzenetére


pohár
félisten

ez a régi szinte ugyanolyan, mint az idei hazai mez, ezt mondtam (fehér ujj a nyakig, ujján piros csík), egyedül a nyaka stílusa más

há ércsed már he :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54778) Ps Vita válasza pohár (#54771) üzenetére


Ps Vita
őstag

:K

(#54779) #84221696 válasza szami777 (#54760) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az én egyik kedvencem meg szerdán lép fel. :)
De sajnos látni nem fogom.

(#54780) szami777 válasza #84221696 (#54779) üzenetére


szami777
addikt

Skrillex?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54781) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Bajner mekkora egy pöcs... :( Bajner: Miért cseréltek le a szünet előtt? Hogy megtapsoljanak

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54782) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#54781) üzenetére

Ezt a csávót egyszer úgy istenesen meg kéne csapkodni egy szívlapáttal... :(((

Més que un club!

(#54783) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#54782) üzenetére


Sickboy25
addikt

benne vagyok ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#54784) Enzolord válasza Sickboy25 (#54781) üzenetére


Enzolord
addikt

Neki lassan akkora arca lesz, hogy meghívják a válogatottba... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54785) DeathAdder


DeathAdder
veterán

emberek a tegnapi meccs utáni interjún én éreztem hogy égek, amikor Mounak kérdéseket tettek fel.. de most komolyan, ennyire amatőrök nem lehetnek :DDD

Ezt csak a tavalyi bayern meccs űberel, amikor valami okos újságíró megkérdezte Guardiolát, hogy melyik játékosának adná az aranylabdát, meg még egy rakás jelentéktelen hülye kérdést... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54786) KisTücsök válasza Sickboy25 (#54781) üzenetére


KisTücsök
addikt

:Y Nincsenek szavak. Komolyan.
_____

Marin -> Fio.

(#54787) #84221696 válasza szami777 (#54780) üzenetére


#84221696
törölt tag

Placebo

(#54788) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#54781) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"egy olyan együttes ellen, amely a Premier League-ből esett ki, s olyan játékosai vannak, mint Moussa Dembélé vagy Ross McCormack." :O

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#54789) Integra válasza DeathAdder (#54785) üzenetére


Integra
titán

nem láttam az interjút, hátha majd valaki megtalálja és linkeli, csak az utólagos cikkekből olvasgattam és elképesztően vicces, hogy megy a történtek szebbé tétele és kiforgatása. na mindegy, szóval csak a szokásos.
valahol azt olvastam, hogy a doll azt nyilatkozta, hogy kivívták murinyó elismerését vagy milyét.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54790) IreN!CuS válasza NyxNyxNyx (#54788) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Te nem ismered őket , neked nincs kint a poszter a faladon ejjjj milyen fociszerető vagy te.... :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#54791) vans? válasza Integra (#54789) üzenetére


vans?
őstag

[link] Tessek. De meg fogod banni. :DDD

hábm bábm

(#54792) DopeBob válasza vans? (#54791) üzenetére


DopeBob
addikt

Hang nélkül a legjobb, csak Mou arcát nézni... :DDD

MZ/X

(#54793) Integra válasza vans? (#54791) üzenetére


Integra
titán

nehéz erre mit mondani, drámai..
isznyú ez az amatőr színvonal.
mou arcán végig a döbbenet...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54794) NyxNyxNyx válasza vans? (#54791) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

én nem is merem megnézni, nem szeretném kínosan érezni magam :N

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#54795) Tibiajax válasza vans? (#54791) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hu ez kegyetlen, gyerekek...

(#54796) DeathAdder válasza Integra (#54793) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ő is sok kíváncsi, provokatív riporterrel, újságíróval találkozott már az élete folyamán, de ezen ő is csak nézett :D És mindezen amatőrizmus, süket beszéd egy gyönyörű szép modern stadion mellé társul.. :(((

Lehet az interjú elején azért lépett le, mert kamu riportnak hitte az egészet a fordító meg bólogatott, hogy nem ez egyenesben megy a TV-ben :DDD

MikE008 - én pontosan így éreztem amikor tegnap végignéztem :(

[ Szerkesztve ]

(#54797) bagyulajuve válasza vans? (#54791) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tegnap néztem és fogtam a fejem, még egy rendes tolmácsot se sikerült keresni, idióták

Resistencia eterna

(#54798) Integra válasza DeathAdder (#54796) üzenetére


Integra
titán

a végén már csak annyit mondhatott kínjában röhögve a sajátjainak, hogy na húzzunk innen haza a lehető leggyorsabban.. oszt bevágott még 3 páleszt nyugtatónak :DDD

ok, röhögünk rajta, de mi is csak kínunkban, ez (is) iszonyú égés... :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54799) szab.tam válasza DopeBob (#54792) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én is megnéztem hang nélkül is.
tényleg jó. :DDD

****

egyébként a riportercsaj alapvetően egy értelmes valaki.
ő vezeti pl. a sportgazdaságot, ami egy igen érdekes háttérelemző műsor.
szerintem nem egyedül volt ilyen hülye. valszeg segítettek neki leégni...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54800) Ps Vita válasza vans? (#54791) üzenetére


Ps Vita
őstag

:O

Én éreztem kínosan magam :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.