Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) szab.tam válasza cyberkind (#50798) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ŐSERÉV

(már, aki látta...) :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50802) Sickboy25 válasza Integra (#50800) üzenetére


Sickboy25
addikt

Állítólag a Valencia 1,8 millió eurót ajánlott Besicért... Ez az első konkrét ajánlat!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50803) szab.tam válasza Sickboy25 (#50802) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem csodálom.
csak majd ott is elkezdi begyűjteni labda földhözcsapkodásokkal és hisztikkel a sárgákat, pirosakat, jól p*-n rúgják.
a fradiba is csak azért tudott jönni, mert a fegyelemeztlenségei miatt gyakorlatilag lepattintották.

ha lejár nemsokára a szerződése, 5-600 mft-ért nem éri meg erőszakkal ittartani 1 évre.
el kell adni, amennyiért viszik. a 2 guriga már nem rossz...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50804) Sickboy25 válasza szab.tam (#50803) üzenetére


Sickboy25
addikt

Persze ez már 90%, hogy most eladják... Nem is számolnak vele ebben a szezonban már...

Viszont már nagyon sokat javult a fegyelmezetlensége... Nem lesz vele különösebb magatartásbeli probléma, de ugyanakkor a sárga lap benne van a meccseiben, a vehemenciája miatt!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50805) szab.tam válasza Sickboy25 (#50804) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ööö, igen.
azokért a pirikér kár nála, amikor a hisztiért begyűjti az elsőt, majd védőként jogosan kapja a másodikat.

de ezt akutyaütő bandát, amit tegnap lerendeztek.
nem utólag akarok okoskodni, de ezt kb. pont előre tudtam.
még írtam is a másik topikban, amikor valaki hendire akarta rakni:
"ja. aztán majd a szabadság után odaténferegnek a máltai napra, és 2:2-vel szépen hazaszédelegnek.
hendi... :D "

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50806) Cartevo válasza Sickboy25 (#50802) üzenetére


Cartevo
őstag

Ezért kéne kijutnunk az EB-re, drágulást okozna.

(#50807) Sickboy25 válasza Cartevo (#50806) üzenetére


Sickboy25
addikt

Most van esély, mert felemelték a létszámot...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50808) viharhozo válasza Vasinger! (#50758) üzenetére


viharhozo
addikt

20 perces összefoglaló, freeként is szép lassan le tudod vakarni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#50809) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megnéztem ezt a tegnapi belga-amcsi meccset, hát le a kalappal mindkettő előtt, összesen valami 50 kapuralövés, az kb 2 és negyed perces átlag, nagyon durva. Nagyon kíváncsi leszek erre az argentin-belga meccsre, tegnapi formájuk alapján félhetnek Messiék...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50810) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként tényleg nagyon szimpatikus az ami csapat mentalitása. Olyan baráti volt az egész találkozó a sportszerűség tekintetében.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#50811) lacy86


lacy86
addikt

Minden tiszteletem Howardnak!!! :R
Amit tegnap "muvelt" / mutatott ... le a kalappal elotte! :C

(#50812) Bad Pritt válasza lacy86 (#50811) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem megduplázta a saját értékét azalatt a két óra alatt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50813) lacy86 válasza Bad Pritt (#50812) üzenetére


lacy86
addikt

Ha most nem figyeltek fel ra akkor sose ...

(#50814) callmeakos válasza Bad Pritt (#50812) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én nem is tudom hogy ilyen képességekkel mit keres még az Evertonban. Mondjuk nem most kezdte a karrierjét, de lehet már késő neki egy top klubba igazolni :(

All→M8

(#50815) cyberkind válasza callmeakos (#50814) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt ugye nem felejtettétek el hogy a MU-ban is tolta 4 éven át?

Paranormal Cocktivity

(#50816) NyxNyxNyx válasza callmeakos (#50814) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Everton teljesen a képességihez illő klub.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#50817) forceberg válasza szab.tam (#50805) üzenetére


forceberg
veterán

- a tavalyi csapat két messze legjobb játékosa nélkül nagyon nehéz lesz idén... még a mennyeiben is.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#50818) vans?


vans?
őstag

Elvonasi tunetek. :D

hábm bábm

(#50819) szab.tam válasza vans? (#50818) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pedig most pont túllennénk a 0:0-s első félidőn... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50820) L_YKing válasza vans? (#50818) üzenetére


L_YKing
addikt

Mi lesz majd ha vége lesz? :(

Nem várom... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50821) 7600 GS válasza L_YKing (#50820) üzenetére


7600 GS
addikt

Házibuli nálam. :D

(#50822) cyberkind válasza 7600 GS (#50821) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem mered megcsinálni. ;]

Paranormal Cocktivity

(#50823) pohár válasza 7600 GS (#50821) üzenetére


pohár
félisten

de akkor olyan legyen, mint a Project X-ben, minimum :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50824) 7600 GS válasza pohár (#50823) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem szeretném őt a medencében viszont látni, szolidabbra fogjuk majd a dolgot. :D

(#50825) Sirandrish válasza 7600 GS (#50824) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vidd el egy haverodhoz addig mert 2szer olyan keményet tolunk majd ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50826) szab.tam


szab.tam
nagyúr

groupama aréna.

hááát, még szokni kell....
lem látom, hogy mennyiért adták el.
legalább zőőőd.

***

(#50824) 7600 GS
ez már nem old timer?
de hogy a kocsmában már 10 éve nem kérne tőle személyit, az biztos. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50827) pohár válasza 7600 GS (#50824) üzenetére


pohár
félisten

na jó, akkor kérek kölcsönbe valami drága kocsit, amit belevezettetünk egy törpével a medencébe :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50828) KisTücsök válasza 7600 GS (#50824) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te erre gyűjtöttél? :DDD

Dobjál már be egy képet a hátuljáról is.

(#50829) #84221696 válasza Sickboy25 (#50788) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bezony ám! Ez a magyar foci egy pénztemető, eredmény nélkül. :D

(#50830) L_YKing válasza pohár (#50827) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem még autóm sincs... :U
Örülnék ha lenne egy ilyenem, mint majom a f*szának. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50831) pohár válasza L_YKing (#50830) üzenetére


pohár
félisten

nekem meg jogsim... amikor csináltam volna, nem volt miből, aztán mikor lett volna miből, időm nem volt rá :DDD
na de majd egyszer...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50832) Tibiajax válasza szab.tam (#50826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez már nem old timer?
nem, ez csak simán egy ócska autó
:DDD

;]

(#50833) 7600 GS válasza szab.tam (#50826) üzenetére


7600 GS
addikt

33 éves az autó, szóval már bőven oldtimer, lehetne is rá csináltatni OT-s rendszámot, de kéne pár módosítást végezni (pl gyári rádió visszaszerelése, tetőablak helyének befoltozása mert gyárilag nem volt benne), így marad a "normál" rendszám. Amúgy '92 óta van az autó a családban, svájci import, tulajdonképpen full extrás volt a maga korában. Még azért alakítani kell rajta, a külseje 90%-ban kész van már, még a fehér felnik és a felújított hátsó lökös hiányzik. Belsejével picit több meló lesz, de az is kész lesz nyár végére, plusz ugye valami értelmes hangrendszer is kell.

KisTücsök:: Nem, Golf I/II, Jetta I/II lett volna, de rájöttem hogy a jelenlegi anyagi helyzetem nem tenné lehetővé egy saját autó fenntartását, ezért marad az "Arany Sas" kipofozása. :)

Ezt az oldtimer Volkswagen mániát pedig nem tudom elmagyarázni, ezt érezni kell (hu, ez nagyon szép lett, de a lényege ez). Ugyanez a helyzet áll fent az agyontuningolt Honda-knál is, annak is egy feelingje van. :) Integra biztos tud róla mesélni.

[ Szerkesztve ]

(#50834) Integra válasza 7600 GS (#50833) üzenetére


Integra
titán

Teljesen gyári az itr-em, csak a gyári jdm asahitec felniket hoztam hozzá japánból. :) hamarabb lesz a mitsubishi megépítve, mint, hogy az intim szétcsavarozzam, az úgy csodás és végtelenül precíz remekmű, ahogy van, gyárilag.
Rühellem az üvöltő hangú, fostuning, bóvli hondakat, igényes darabból sajnos alig van :( egyszerűen kínosak és vérciki. A kevesebb több, de ezt a legtöbben sosem fogják megérteni. Nem véletlen olyan a legtöbb hondas megítélése, amilyen.. És nem tudok vitatkozni vele, mert való igaz..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50835) 7600 GS válasza Integra (#50834) üzenetére


7600 GS
addikt

Na az jó, egy képet majd megnéznék róla, kíváncsi vagyok rá. :)

Amúgy nem vagyok oda én Volkswagen mániás vagyok nem tagadom, de azért ha adnának egy NSX-et, hát nem fakadnék sírva. ;)

Egyébként ez az igénytelen vonal bőven megvan a VW vonulaton is. :)

(#50836) Napfénysüti válasza Integra (#50834) üzenetére

Nálam egy kipu meg csüccsentés van a többi gyári. Jövőre remélem VTi ubiszeletelőket is tudok rá szerezni. :)

Més que un club!

(#50837) szab.tam válasza 7600 GS (#50833) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nekem volt egy hasonló élményem.
(aszem '80-as évjáratú), akkor 15 éves, 320, 6 hengers bmw-m.
1995 tájékán. szerintem ha leparkoltam volna az árokszélre, most értemennék, egy aksicsere után letolná ezt a p*-ba... :DDD

egyébként ezek a régi cuccok nagyon jók.
érzelemgazdag világ.
mint az amreikai apukáknál a fészerből előtolt, és felújított családi darabok.
hajrá, és vigyázz rá!
:) :))

***

(#50832) Tibiajax
g* vagyol.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50838) szentes711


szentes711
tag

[link] :K :C

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#50839) venember83


venember83
nagyúr

Egy kis bianconero nosztalgia: [link].

(#50840) Napfénysüti válasza szentes711 (#50838) üzenetére

Volt pár szép nagy védése. Amúgy is ez az idei VB eléggé a kapusokról szól ahogy nézem. Vannak hatalmas teljesítmények és elképesztő potyák.

Més que un club!

(#50841) szentes711 válasza venember83 (#50839) üzenetére


szentes711
tag

Ember nem tudta megállítani,fantasztikus játékos!!!! :K

Ha már bianconeri: [link]
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#50842) Tibiajax válasza 7600 GS (#50833) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

faternak Jetta I-ese volt, mi is '92-ben vettük, az is svájcból jött.. :)


ugyanez, csak szép tengerkék színű. patika állapot volt (amikor megvettük ;] )

jó gépek voltak ezek nagyon

#50837 szab.tam ja, épp ezen merengek én is mindig.. ezenknek volt még stílusuk, egyediségük. arcuk
a mostani Jetta milyen?.. simán lehetne akármi más is ráírva, lehetne skoda vagy audi, tök mindegy.. egykaptafa. szép, jó (talán), aztán ennyi
nagy hírverés volt, h feltámasztják a Jetta-nevet. nahát.. aztán kihoztak egy autot, aminek a hátuljára tényleg ez van írva, de lehetett volna akármi más is

[ Szerkesztve ]

(#50843) venember83 válasza szentes711 (#50841) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó és kell a fiatalítás, ennyi. Tehetségesnek tűnik a játékos, de azért más is kell, hogy valaki kiemelkedő sportoló legyen.

(#50844) 7600 GS válasza szab.tam (#50837) üzenetére


7600 GS
addikt

Vigyázni fogok rá, még jó sokáig szeretném a családi kötelékben tudni. ;)

Tibi: Igen, ezek még az örökkévalóságnak készültek. :)

(#50845) bagyulajuve válasza szentes711 (#50841) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Remélem Pogba mértékű fejlődésen megy majd keresztül. Jövőre még jön Rabiot, akit szintén hatalmas tehetségnek tartanak. Csak remélem nem (csak) nevelde lesz a Juve, hanem képesek lesznek megtartani a kiemelkedő játékosokat (pl most Vidal és Pogba)

Resistencia eterna

(#50846) Integra


Integra
titán

spanyol média szerint fix, hogy kroos 25 misiért megy a madridba

a fifa az extrém időjárási viszonyok miatt tervezi a 4. cserejátékos bevetését, igaz, erről már hosszú ideje megy a vita, de a mostani vb miatt került újra fókuszba

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50847) Tibiajax válasza Integra (#50846) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

inkább duplázzák meg a water breaking-ek számát...

xd

(#50848) pohár válasza Integra (#50846) üzenetére


pohár
félisten

de csak a 2x15 perces hosszabbításban

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50849) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

A hollandok megint Salvadorban játszanak majd este 10-kor Costa Ricával, ahol szétverték a spanyolokat.. az egy jó hely
Reméljük a legjobbakat most is

(#50850) venember83 válasza Tibiajax (#50849) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért CR nem Spanyolország, most nagyot fordult a status quo. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.