Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) salival


salival
aktív tag

Szép volt Costa Rica, ez az összetartás, nem ami itthon megy!

YNWA

(#51352) Ringman válasza Felhasználom (#51346) üzenetére


Ringman
nagyúr

abból a csapatból/korosztályból csak 2-3 ember volt kerettag azt hiszem.

(#51353) Tibiajax válasza Integra (#51344) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szegények, pedig úgy készültek már a büntetõkre és most nem jött össze nekik :O :O

(#51354) Integra válasza Sirpi (#51348) üzenetére


Integra
titán

de mint tudjuk szab.tam-tól, van gaal csak magát akarta promózni (LOL), és természetesen semmi köze ahhoz, hogy krult pont a tizire tartogatta és ezért nem cserélt be harmadik játékost. én sem értettem, hogy miért nem jön a harmadik, aztán megértettem. kockáztatott, mert, bejött neki. valamit tud az öreg.

tibi:
egy pillanatra sem tudok együttérezni velük, tudom, bunkó vagyok és sportszerűtlen..

xd

pohár:

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51355) pohár válasza Integra (#51354) üzenetére


pohár
félisten

jaj, te is kezded ezt az ikszdézést? :(

:DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51356) Felhasználom válasza Ringman (#51352) üzenetére


Felhasználom
tag

Gámboá, Luná, Mená, Uréná (talán Várelá?)
Ezek a tagok akik kint voltak és itt is bent vannak.
Ez 4-5 db. Ha azt nézzük akkor nekünk 2 db-t beépítenünk az "amúgyis jobb" válogatottunkba.

(#51357) Tibiajax válasza Integra (#51354) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és szep-tôl ô viszi majd a united-et, úgyhogy...:)
majd hajrá united lesz
xd

..kikkel? a hollandokkal? :DDD
én együttérzek velük
:D

[ Szerkesztve ]

(#51358) Ringman válasza Felhasználom (#51356) üzenetére


Ringman
nagyúr

akkor rosszul emlékeztem.

"amúgyis jobb" válogatottunkba. :))

szeretnék 1x magyar válogatottnál fele ilyen fegyelmezett védelmet.

(#51359) Integra válasza Tibiajax (#51357) üzenetére


Integra
titán

nem nem, kosztarikával nem tudok együttérezni :)
senkit soha nem támogatok, aki csak bunkerfocira képes.

ringman, azt nem éljük meg :DDD
ezek a mocskok még 20 évig legalább itt fognak büdösködni, akkor meg már mi is lassan 60 körül leszünk, és akkor az új generációnak felkell nőnie.... na jó, ha 100 évet élni fogok, akkor talán látni fogom, hogy kijut ez az ország a vb-re... :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51360) SpaceKombajn válasza Integra (#51354) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Én még arra is gondoltam(azon felül, hogy tényleg érezte a cserekapus az irányokat), hogy tudta, hogy gyakorolták a 11-eseket a costa ricaiak, és felkészültek az alap kapusukból, viszont így nem tudtak semmit Krulról.

spacetime

(#51361) Felhasználom válasza Integra (#51359) üzenetére


Felhasználom
tag

Na de várjál. Tisztázzuk mi az a bunkerfoci??
Mert jelen esetben (és Cselzi a Barsza ellen anno, Atlétikó majdnem a Margit ellen) a bunkerfoci=sikeres foci. És itt ez a lényeg. A fél karomat és az egyik szememet adnám egy bunkerfocis magyar válogatottért. Tetszik vagy nem a szurkolóknak a nagyok ellen kontrából lehet nyerni. Egyébként abban igazad van, hogy nem szép, de mint mondtam sikeres és ez a lényeg a mai sportban (bezzeg régen a közönség is...)

(#51362) Ringman válasza Integra (#51359) üzenetére


Ringman
nagyúr

a fegyelmezett védelem nem illik bele a magyar futballszakma elképzelésébe. mindenki rosszul játsza ezt a játékot, csak mi jól.

(#51361) Felhasználom
gondolom nagy felháborodás volt Görögországban is, mikor hatékony, de nem közönségcsalogató játékkal nyerték meg az EB-t.

(#51363) Integra


Integra
titán

de kis tündér lánya van a van perszinek!!! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51364) salival válasza Felhasználom (#51361) üzenetére


salival
aktív tag

Én akkor rühellem a bunkerfocit ha olyan csapat csinálja azt, ami többre lenne képes pl. chelsea.
Ha costa ricáról vagy görögökről beszélünk akkor már nem, sőt ha így küzdenek akkor nem tudok nem szimpatizálni velük. Amúgy is mindig a kiscsapatoknak szurkolok.

(#51356) Felhasználom: +Oviedo aki nagyon pengés kis játékos az Evertonban csak eltörték a lábát szezon közben azért nem volt Brazíliában.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#51365) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma mit muveltek a hollandok megint? Semmit... Nemeteket ez utan egy szo sem erheti... Vagyis igen, de meg ok sem voltak ennyire hurkak.

Don't Tread On Me

(#51366) Integra válasza MPowerPH (#51365) üzenetére


Integra
titán

köszönjük emese :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51367) Integra válasza Felhasználom (#51361) üzenetére


Integra
titán

érdekes dolog ez, mikor az értelem és az érzelem találkozik.
én nem akarok olyan magyar focit, ami ezt az okádék kosztarikai taktikázást követi, meg a lestaktikát. holland, német focit szeretnék, támadást, kockázat vállalást. vagy puskásék is bunkerfociztak volna?
ez a te/ti felelősségetek is, hogy nektek már a védekezős is jó, csak legyen valami. pontosan ezért is lesz olyan a foci, amilyen. ahogy szabtam sem képes felfogni, hogy amíg kimentek a meccsekre és a tévékben és a médiában nem a csont üres lelátókról fognak tájékoztatni, addig semmi sem fog változni, mert ezeknek mindig elég táptalaj lesz az, hogy a kamera optika befog ezer embert... (filip: már 2 millióan vagyunk a kossuth téren.. - rémlik valami?)
nem kellene sem játékosnak, sem szurkolónak megalkudni.. ahogy a gerazoli interjúban is van: nagyon komoly baj van a magyar fejekben... mindegy, hogy a focistáknál, vagy a szurkolóknál..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51368) Felhasználom válasza Ringman (#51362) üzenetére


Felhasználom
tag

Na nem leszólni a magyar focit. Ma is megverte a Loki a Lyon U16-os csapatát 4-2-re. Ezek az eredmények mind a magyar fodball zsenialítását mutatják :D
Am viccet félre téve Magyarországon egyedül Egervárit láttam jó edzőnek csak túl jólelkű volt. Mellé kellett volna egy Urbán aki leszabja a játékosok fejét, ha baromkodnak. Most lehet jönni a 8-1-el meg a 3-0-val, de én akkor válaszként mondom az U19 és U21-es csapattal elért kisebb sikereit. Őt a játékosok hagyták cserben és a balhét a páwa fiúk helyett el kell vinni.

(#51367)Integra:
Igen valóban szép lenne, ha olyan játékunk lenne mint az Internationalelfnek vagy a hollandoknak. DE,a magyar foci Puskásék után a menyből a pokolba zuhant. És ha újra olyan focit akarunk akkor előbb sikeresebbnek kell lenni (tehát feljönni a pokokból a 0-ra) és utána a csúnya focinkon majd lehet csiszolni (újra a menybe menni).
Tehát valahol el kell kezdeni, ahogy ezt Costa elkezdte most.

[ Szerkesztve ]

(#51369) MPowerPH válasza Integra (#51366) üzenetére


MPowerPH
félisten

Latod, ez a kulonbseg koztem meg kozted. Szeretett valogatottad egy pocsek meccs utan szerencse rugasokkal tovabbment, tenyleg nagy dicsoseg... pfejjj. Es en vagyok elfogult?! :))

Multkoriert, es nem csak Neked szol. Nezzetek mar realisan a dolgokat. Egy golt kellett volna loni....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#51370) Tibiajax válasza Felhasználom (#51361) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerencse, h nem vagyunk egyformák..

bmw mér' nem mentél be aztán lôtted be azt a gólt?
:D

[ Szerkesztve ]

(#51371) MPowerPH válasza Tibiajax (#51370) üzenetére


MPowerPH
félisten

Neked kellett volna beallnod, hatha... Argentina ellen ez eleg lesz? Kotve hiszem...

Don't Tread On Me

(#51372) szab.tam válasza Integra (#51354) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

***

mindenki itt gratulál costa ricanak.
mé'? továbbjutott? :U :D

mint amikor a csúfnak dícsérik a szépségét, a kriplinek a mozgását.

akkor lehetne dícsérni, ha azt játszotta volna végig, amit a 285 perc bunker után 8 percig tolt.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#51373) Ringman válasza Felhasználom (#51368) üzenetére


Ringman
nagyúr

. És ha újra olyan focit akarunk akkor előbb sikeresebbnek kell lenni (tehát feljönni a pokokból a 0-ra) és utána a csúnya focinkon majd lehet csiszolni (újra a menybe menni).

kb ez. :R

(#51374) NyxNyxNyx válasza MPowerPH (#51371) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Miért Argentína bunkerezni fog? Kibaszott szerencsétlen volt ma Hollandia, de nem mondanám hogy rosszul játszottak. Costa Ricának meg volt áldva a kapuja.

Sokkal meggyőzőbbek voltak, mint tegnap a semmilyen németek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#51375) Integra válasza Felhasználom (#51368) üzenetére


Integra
titán

teljesen esélytelen. ezekkel a vezetőkkel, ezekkel a játékosokkal... halottnak a csók. csak lop, csal és hazudik szinte mindenki és a lényeg, hogy mindenki a zsebét tömje. kikell halnia ennek az egész generációnak és reménykedni benne, hogy nem hagynak maguk után túl nagy szarkupacot. helyesbítek, minél kisebb szarkupacot hagynak maguk után. lehet, hogy nem szép és nem tetszik, amit mondok, de ez a nagy büdös helyzet. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51376) Felhasználom válasza Integra (#51375) üzenetére


Felhasználom
tag

Igen ez így igaz (y).
Fater mondja mindig, hogy "az összes stadiont le kéne dózerolni a g...be. A profi játékosokat dolgozni küldeni. U7-től elkezdeni építkezni szakemberekkel és a foci szeretetét beléjük nevelni nem azt, hogy a pénz beszél."

[ Szerkesztve ]

(#51377) Integra válasza Felhasználom (#51376) üzenetére


Integra
titán

igaza van, ő is látja, hogy ma itt csak urambátyám rendszer van újra kiépülőben, a teljesítmény semmit nem számít. csak a havernak a haverja kerül mindenhova, így az utánpótlás nevelésben is a gazdag szülő gyereke fog lehetőséget kapni, mert apuka tolja a pénzt a korrupt edzők zsebébe. a tehetségesek pedig... kijavítom magam, nem 1, de inkább 2 generációnak kell kihalnia...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51378) Felhasználom válasza Integra (#51377) üzenetére


Felhasználom
tag

Ez így igaz.
De hát mi innen okosak vagyunk ők meg még "okosabbak" akik ezt csinálják. Ez olyan mint a politika (vagy a sport már maga a politika???) úgyis minden úgy lesz, ahogy azt a "nagy emberek" megálmodták.

(#51379) Integra válasza Felhasználom (#51378) üzenetére


Integra
titán

ezért nem érdekel igazán a magyar foci. szégyen vagy sem. mert minek? :U örülnék én is, hogy a viharba ne lennék az, hogy ha történne valami.. de nem történik. ezzel a garnitúrával nem is fog. csak vakítás ami megy, a színes szagos méregdrága stadionok lehet, hogy megtévesztenek sokakat, de talán egyre kevesebbeket.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51380) Tibiajax válasza Felhasználom (#51376) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de akkor nem lenne mit néznie szab.tam-nak...

(#51381) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ezt már szeretem!
Ezt nem nyerhette Costa Rica..semmit nem csináltak 130percen keresztül csak 11en álltak a kaputól lehetőleg 20 méternél nem messzebb. Az meg már csak a szánalom csúcsa volt hogy minden egyes "életük mákja" szituációt (gondolok itt a kapufákra pl)úgy éltek meg a pályán mintha legalább 1-1 VB győzelmet arattak volna. Nyilván...tudom hogy Hollandia jobb csapat, és csak ez volt az egyetlen esélyük, de könyörgöm..egy VB-n az első perctől kezdve a 11esekre játszani...ezt nem tudom megbocsájtani senkinek! Ha nem tudnak vagy nem akarnak focizni akkor húzzanak a büdös francba haza és ne arra várjanak hogy egy VB-n 35ször lesznek a világ legszerencsésebb emberei.

Mindenesetre nagyon örülök hogy van igazság és Hollandia jutott tovább! :K

BMW001 Ennél már csak az lenne nevetségesebb ha azt mondanád hogy Hollandia nem érdemelte meg :C Egyébként való igaz hogy nem a VB meccse volt de pocséknak sem nevezném...Hollandia rengeteget ment és sok-sok helyzetük is volt. Mi nem tetszett?
Mellesleg ez a "hollandok nem csináltak semmit..."...te tényleg nagyon utálod őket...nagy kár hogy magadat járatod le ezekkel a dumákkal. A Hollandok majdnem végig hajtották a meccset..lőttek 3 kapufát és rengeteg egyéb helyzetet is kialakítottak, erre te beírod hogy nem csináltak semmit?:DDD

Gratulálok :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51382) Rypejakten válasza Sirandrish (#51381) üzenetére


Rypejakten
addikt

"Ha nem tudnak vagy nem akarnak focizni akkor húzzanak a büdös francba haza"

erős szavak, nem gondolod? nem értem, hogy a védekező focit miért róják fel Costa Ricának, mint megbocsáthatatlan bűnt? ezek közül a srácok közül minden második még otthon játszik, vagy játszott pár éve, abszolút rutintalanok, de az olaszokat és az angolokat kiejtve elküzdötték magukat idáig.
szerinted mit kellett volna tenniük a hollandok ellen? kérdezlek Téged és Integrát is.
mit kellett volna tenniük, amikor az első 20 perc után leszűrhető volt, hogy egy szervezett védelmi focit folytatva lehet reális esélyük kiejteni a regnáló vb-másodikat? eszüket vesztve támadni és bekapni 3-4 gólt kontrából? ez a fasza foci, amit a tökös legényeknek játszania kell, hogy elnyerjék a tiszteleteteket?

Ennél már csak az lenne nevetségesebb ha azt mondanád hogy Hollandia nem érdemelte meg
az, hogy képtelenek gólt lőni 120 perc alatt, vagy legalább egy tizit összehozni rendes játékidőben, teljesen jogos alap lett volna a kiesésükre.

az meg, hogy ki hajtotta végig a meccset. próbálj már meg akár megye kettőben is végigvédekezni egy meccset. ha bírod mentálisan és fizikálisan is, le a kalappal előtted.

(#51383) Sirandrish válasza Rypejakten (#51382) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a védekező focival volt bajom. Írtam hogy belátom hogy ez volt az egyetlen esélyük. Azzal van bajom amikor meg se próbálnak csinálni semmit. Még azon is elgondolkodtam hogy azon a 4-5 alkalommal mikor átmerészkedtek a Holland térfélre..direkt adták el a labdát hogy mehessenek vissza védekezni és ne szakadjon szét annyira a csapat, hogy nehogy aztán a Hollandok lekontrázzák őket. Szóval védekezzenek bátran, azzal nincs gond..de fej vagy írásra játszani 2 órán keresztül az gáz...legalábbis szerintem.
És ha nem lőttek gólt 120perc alatt? 100szor ha nem 1000szer többet tettek ezért a továbbjutásért mint Costa Rica..szóval kérdem én...ha Hollandia nem érdemelte meg akkor ki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51384) Rypejakten válasza Sirandrish (#51383) üzenetére


Rypejakten
addikt

tény és való, laza biztos valaki nagyon nagy összegben fogadott, hogy tizirugások lesznek, mert Costa Rica a hosszabbításban kb. tényleg aktiválta a botláb módot, én már konkrétan sírtam, amikor az egyetlen helyzetükből kiharcolt szögletet is úgy kiívelték a picsába, ahogy kellett.

én nem vagyok a hollandok ellen, de az, hogy ki érdemli meg.. az, aki a végén nyer. a szerencse végig az ámígók mellett volt a rendes játékidőben, a tizipárbaj során meg a hollandok mellett. karma, bitch.

(#51385) Sirandrish válasza Rypejakten (#51384) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem amikor Costa Rica átjutott a Hollandok térfelére, már direkt nem is nyúltak hozzá mert várták hogy eladják a labdát. :D Ebből egyszer majdnem komoly gond is lett a 110+. percben, mert becselezték magukat a 16oson belülre :K

Egyébként a Holland kapuscserétől a végén kicsit összefostam magam, de aztán nagyon jó döntésnek bizonyult..mind az 5 alkalommal jó irányba vetődött amiből ugye 2-t meg is fogott :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51386) L_YKing válasza Sirandrish (#51383) üzenetére


L_YKing
addikt

Costa R. védekezésben tett hozzá többet míg Hollandia támadásba. Hollandia jutott tovább tizikkel és kész.
Cr kihozta magából azt amit tudott... Ennyi. Én nem örülök a holland győzelemnek de remélem az Argentínók majd kiütik őket. ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51387) Sirandrish válasza L_YKing (#51386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt 3-4 ember kivételével senki sem örül a Hollandok győzelmének szóval most nem mondtál újat :N ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51388) L_YKing válasza Sirandrish (#51387) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem újat akartam.. :D
Csak a semmin "veszekedtek". :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51389) Sirandrish válasza L_YKing (#51388) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elmondtam a véleményem az esti meccsről, a kolléga meg reagált rá.
Messze van ez a veszekedéstől :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51390) järgenGuRu válasza szab.tam (#51372) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Lehet őket dicsérni mert a csoportkörből is elsőként jutottak tovabb,egyszer se kaptak ki
És Costa Rica azért nem az a nagyon erős csapat.
Lehet ha a Hollandok nem cserélnek kapust ki is kapnak

(#51391) Sirandrish válasza järgenGuRu (#51390) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha meg a 3 kapufa 5-5 centivel beljebb megy akkor 3:0..mi a lényeg?
Nincs bajom Costa Ricával...nekem azzal a focival volt bajom amit tegnap képviseltek.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51392) viharhozo válasza Integra (#51359) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem a bunkerfocival van a gond, hanem avval, h az edzo beszol a biroknak a meccs _elott_, h Robben csak szimulalni tud, majd felkuldi a bandat, h apritsak Robbent, ahol erik. A biron meg ott a nyomas, es nem meri egyiket se kiszorni Robbenrol.

Ezek utan nekem ne jojjon senki a szimpatikus kiscsapattal!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#51393) järgenGuRu válasza Sirandrish (#51391) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Hátnem a legjobb formájukat hozták az biztos
Mivan ha jobban játszanak

(#51394) Napfénysüti válasza salival (#51364) üzenetére

Maximálisan egyetértek.
nem játszott Costa Rica szépen de azt csinálták amivel az egyetlen esélyük volt és tőlem minden elismerést megkapnak. Nagyon más volt a két csapat ereje. Persze a holland továbbjutás abszolút megérdemelt volt.
Az a baj mivel nekünk olyan válogatottunk sincs mint costa ricai ezért sokan nem is tudják őket megérteni. Persze hogy örültek mindennek hisz soha nem gondolták hogy idáig eljutnak. Azt gondolom bármelyikünk lett volna a helyükben ugyanezt tette volna. :R

Més que un club!

(#51395) L_YKing válasza Sirandrish (#51389) üzenetére


L_YKing
addikt

Te most kötekedsz? ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51396) L_YKing


L_YKing
addikt

A Mundo Deportivo szerint a Barcelona 50 milliós ajánlatot készül tenni a PSG-nek Thiago Silváért, valamint ismét fókuszba került a dán Daniel Agger leigazolása is.

Remények megvannak :))
Ez már biztató, legalább a hír megvan :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51397) Ps Vita válasza Napfénysüti (#51394) üzenetére


Ps Vita
őstag

.

(#51398) Integra válasza viharhozo (#51392) üzenetére


Integra
titán

azon én már csak röhögtem, írtam is korábban :)
az is nevetséges volt, hogy felrúgják robbent és már futnak is oda mutogatva az egyetemes kézjelet, hogy feldobta magát.... :DDD közben csak a costaricai gyerekek hajigálták fel magukat egész meccsen a tizenhatoson belül... robben mint a gép, végighajtotta megint az egészet és a legtöbbet futotta.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51399) Tibiajax válasza Napfénysüti (#51394) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát akkor legyen ez végszó talán a témában, mert elég unalmas kezd lenni ez a vita már..
unalmasabb lassan, mint a kosztarikai vb-produkció

Beszéljünk inkább kicsit fángál -powered by mtva- utolsó húzásáról, A kapuscseréről.
:D
azt gondolom, inkább ennek örvendjünk h ilyet láttunk, mert ez az abszolút überfelső kategóriája volt az edzői kvalitásnak, az a szint, ahol már csak nagyon kevesen vannak a világ futballjában.. Nem véletlenül nem láttunk ilyet se mi, sem a 'szakértő' studio-stáb, mert ez valami hihetetlen volt. Tudta a holland májszter, hogy van egy cserekapusa, aki elég jó kapus, de mindenek felett tiziölő a newcastle-ben. Tudta azt, hogy ez a csürhe ezt fogja játszani majd ellenük -hiszen focizni nem tudnak, csak területeket lefoglalni aztán max találni egy gólt, bemutatták már ezt az olaszok, angolok ellen csodásan-, húzza amíg tudja és ha ez sikerül neki, ha odáig el fog jutni, már ki fognak ugrani a bőrükből, mert abban ugye csak ők nyerhetnek, hiszen egy másik nagyhatalmat is, a bunker görögöket is lenyomták már ezzel.. és ez be is jött, 'rikai pórnép a lelátón tombol az örömtől, mintha már a vb-t nyerték volna meg - nem érted, a nők szerencsétlenek ugráltak a nagy boldogságukban, hogy véégre tizik :D komolyan bohózat volt, imádtam- erre Louis, ez az ős ajax-májszter behúzta az ultimate weapont, direkt erre tartogatva. Ha nem jött volna be és megint kiestünk volna, ahogy eddig mindig ugye, az elmúlt tizen' évben, akkor mindenki nyugtázott volna, éljen kosztarika, lenyomták a narancsokat, muhaha, így jó.
Így viszont nem csak annak örülhetünk, h győzött a foci, a gyenge takarodhat haza és örülhet a már így is nevetségesen magasztaló eredményének, hanem egyben futball-mérföldkövet láthattunk.
Mert ilyet nem nagyon fogunk még látni. Max megint ezektől a piszok Hollandoktól..
:))

(#51400) Napfénysüti válasza Tibiajax (#51399) üzenetére

Most már biztos vagyok benne hogy te Beni holland megfelelője vagy. :DDD

Integra: nem csak ebből az egy kommentjéből gondolom így. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.