Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50751) Sirandrish válasza Napfénysüti (#50750) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fent maradtam volna, de már az első félidő végén is 1,5-2perceseket pislogtam így aludtam. Majd lehet visszanézem valahonnan.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50752) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Azta mekkora meccset tolt a Fradi tegnap... 1-1 lett, de igazából kaphattunk volna simán 4-et... Sikerült 3 hét alatt egy bajnoki 3. -ból egy kupac szart összehozni az idióta teszkó gazdaságos igazolásokkal (3 alap embert meg el kellett üldözni), impotens taktikával párosítva... Gratulálok! A Fradi security meg a saját szurkolóit üti-veri. Kubatov kutyái... Azért halkan megsúgom, hogy én szinte mindig a B középben foglalok helyet, mikor meccsre megyek és nem miattunk nem járnak meccsekre a családok... Számtalan történetem van, de igazából gondolom a lőtéri sánta kutyát nem érdekli így nem is kezdek bele...

Szumma szummárum: Egy rakat fos volt az egész, így nem kell Európa, mert bődületesen beégünk...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50753) Integra válasza callmeakos (#50738) üzenetére


Integra
titán

eljöttem, mert már nem bírtam tovább maradni a seggemen és hulla fáradt voltam, és dolgozni is kell reggel, úgyhogy hazabaktattam, kipróbáltam, tökéletesen tiszta stream, de az adatforgalom miatt ez nem mobil készülékre van kitalálva... wifi only :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50754) Integra válasza Napfénysüti (#50750) üzenetére


Integra
titán

azért itt nagyon erősen a belgák balfaszkodták el az egészet, ennyit helyzetet kapusba belerúgni.. 40 kapura lövés (vagy 39?)... kabaré is lett volna, ha kiesnek.. de ahogy a végén az amik megetették őket a szabadrugással, az frenetikus volt, azért megérdemelték volna a tiziket, komolyan :)

ehhee:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50755) Tibiajax válasza Integra (#50754) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt rossz nézni... :)

(#50756) Napfénysüti válasza Integra (#50754) üzenetére

Így van, simán el kellett volna dönteni már a rendes játékidőben ott még osztálynyi különbség volt a két csapat között. Saját magukat hozták nehéz helyzetbe a hosszabbítással.

Més que un club!

(#50757) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nekem is kéne egy ilyen Robben TV..
:D

(#50758) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki nem tud egy jó összefoglaló videót a tegnapi meccsről?

(#50759) L_YKing válasza Vasinger! (#50758) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak golok vannak meg. De gondolom teged nem csak a golok erdekelnek. Ilyen osszefoglalot meg majd az m1-en fogsz latni szvsz mert amik youtubeon vannak... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50760) Vasinger! válasza L_YKing (#50759) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, én is keresgéltem YT-n, de baromi gyenge a felhozatal. Csak félszemmel tudtam nézni tegnap a Belga meccset, de a főbb helyzeteket visszanézném szívesen. :K

(#50761) Integra válasza Tibiajax (#50757) üzenetére


Integra
titán

ez a cikk arra jó, hogy lássa az ember, hogy a cikk szövege mennyire képes manipulálni. elolvastam először végig és azt hittem az írás alapján, hogy egy nagy vita, csata, veszekedés lesz, meg, hogy a végén robben és huntelaar egyszerűen utálják egymást... aztán megnézed a videót és az ég világon semmi ilyen nincsen benne, teljesen nyugodt mindenki és a végén meg egyszerűen így jött ki kettőjük között, robben nem rohant és tört át másokon..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50762) #84221696


#84221696
törölt tag

A belga - usánka meccs kurva jó volt. Ezek az amcsik úgy elvernék a magyar válogatottat, mint a szart. De az ergentin meccs egy kalap ... volt! Egyik csapat gyengébb volt, mint a másik. Ha nem lenne Messijük az argentinoknak, otthonról nézhetnék a további küzdelmeket, mint az angolok.

[ Szerkesztve ]

(#50763) Integra


Integra
titán

scolari érzi, hogy baj van és ezért elkezdett murinyósodni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50764) Vasinger! válasza #84221696 (#50762) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Mert szerinted melyik VB-re kijutott csapat nem verné el a magyarokat? :D

[ Szerkesztve ]

(#50765) szami777 válasza Vasinger! (#50758) üzenetére


szami777
addikt

Van egy ilyen youtube-on. [link]
Ebbe szerintem benne van minden helyzet.
Én a fifán szoktam újranézni, bár sajnos rengeteg nagy helyzet nincs benne. [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#50766) Vasinger! válasza szami777 (#50765) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi szépen, az első link valóban jó. Ez az USA kapus simán lehetne a VB kapusa ezután a meccs után.

(#50767) thomeef válasza Vasinger! (#50766) üzenetére


thomeef
őstag

Ha lenne ilyen, akkor a mexikói inkább lenne az.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#50768) Napfénysüti válasza Vasinger! (#50766) üzenetére

Sokat kellett védenie az tény de olyan hatalmas bravúrokra nem kényszerítették. De a VB legjobban megdolgoztatott kapusa címre tényleg pályázhatna. :K

Més que un club!

(#50769) Integra


Integra
titán

aranyos, ahogy drukkol a hanks család az usanak :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50770) #84221696 válasza Vasinger! (#50764) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem a zsuzsiékat még a pingvinek is megvernék, vagy Rooney egyedül! :DD

Sajnos, nekünk semmi keresnivalónk nincs a vb-n. Max. labdaszedőként. :D

(#50771) L_YKing válasza #84221696 (#50770) üzenetére


L_YKing
addikt

Majd talán az EB-n ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50772) fokukac


fokukac
nagyúr

„Az angol klub először ismerte el hivatalosan, hogy uruguayi játékosuk távozni készül. Liverpool ugyanis bejelentettemegkezdődtek az egyeztetések a Barcelonával Suárez eladásáról. Az ár egyes források szerint 80 millió font, ám napokkal ezelőtt olyan hírek is megjelentek, amelyek szerint az éppen eltiltott játékosért a katalánok csak 40 milliót adnának, plusz kikötnék, hogy az uruguayi nem haraphat meg senkit!"

:))

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50773) Integra


Integra
titán

löw tisztázta: lahm marad középpályán.

kiderült, hogy a dortmund megvette volna james rodriguezt, de a monaco 45 millás ajánlata után visszavonulót fújtak.

kaka megy orlando citybe megy

lasogga mégis úgy tűnik, marad a hamburgban

mandzukic 20 milla, a kérdés, hogy arsenal, juve, milan vagy chelsea

kukac:
kíváncsi leszek, hogy ez hogyan lesz a szerződésében kikötve és milyen szankciók várnak rá ha mégis újra harap :DDD ki tudja, hátha még a neten is megjelenik "véletlen" ez a pont a szerződéséből egy fotón :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50774) #84221696 válasza fokukac (#50772) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha mégis harap, akkor gariban kicserélik? :DD

(#50775) szentes711


szentes711
tag

Vucinic-->Al Jazira

ByeBye Mirko :)

Emlékezetes pillanat: [link]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#50776) L_YKing válasza szentes711 (#50775) üzenetére


L_YKing
addikt

Ejj de lecsúszott... :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50777) KisTücsök válasza fokukac (#50772) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Elképesztő, hogy ilyen előfordulhat. Még most is alig hiszem el.

Kíváncsi leszek, nagyon nem mindegy, hogy 40 vagy 80. A 80 az rekord is lenne, nem? Most nincs kedvem átváltani.

Ha nem falábú angolokra költik el a pénzt, hanem normális külföldiekre, ennyiből lehet két normális játékost venni.
_________

A Chelseatől távozik Eto. Torres miért nem? Egy ilyen hírre várok már mióta. Nem hiszem el, hogy nem akar elmenni. Azt meg végképp nem, hogy nem akarják elküldeni...

[ Szerkesztve ]

(#50778) Sirandrish válasza fokukac (#50772) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja mert eddig 20M volt a fizetése +premium járt minden gól után és persze korlátlan mennyiségben haraphatott :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50779) venember83 válasza szentes711 (#50775) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélem, hogy igaz. Amúgy ez emlékezetesebb: link. :D

(#50780) szami777 válasza KisTücsök (#50777) üzenetére


szami777
addikt

Szar forma ide vagy oda, mez eladás, marketing szempontjából bőven megéri megtartani. Véleményem szerint ez már csak anyagi ok, hogy miért van még itt. Chelsea-s mez eladást Torres vezette, amióta ide igazolt, most Hazard beelőzött 2014-ben , egész Pl-ben meg idén ötödik volt eladásban egész szezont nézve.
És akár hiszed, akár nem Torres még mindig egy népszerű és közkedvelt focista. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#50781) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A fradinál nem gondolják, hogy több százmilliós stadionavatós bulik helyett inkább játékosokra, szakemberekre kellene költeni a pénzt?

Kb 5 percet néztem a tegnapi meccsből, annyit bírtam. De ahogy hallom, még tizenegyest is kihagytak a félelmetes máltaiak, kapufás helyzetről nem is beszélve.

xsanyi77: Azért nem 2 zacskó szotyi a fizetése, a felére nem szolgál rá. Akkor is elkéne adni, amíg még ér valamennyit. Abra ragaszkodik hozzá szerintem.

Most hogy Eto megy, remélem Ba-t is eladjuk, Lukaku meg jöhet vissza. És akkor egy Costa - Torres - Lukaku trió lenne a csapatban, egy próbát mindenképpen megérne.

Mez eladást amúgy hol nézel?

[ Szerkesztve ]

(#50782) Napfénysüti válasza KisTücsök (#50781) üzenetére

Ami itthon megy labdarúgás címszó alatt az egy tragikomédia... :U

Més que un club!

(#50783) #84221696 válasza KisTücsök (#50781) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most gondold el, abból a százmillás buliból hány milliót tudnak lenyúlni? Lásd:a fradi bl 500 milliójából csak egy Aranyosra tellett. Meg is lett az eredménye. :)
Amíg nálunk nagyon jól meg lehet élni a 0 teljesítnényből, az életben nem lesz foci.

(#50784) Tibiajax válasza Integra (#50761) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most azt ne mondd, h először látsz ilyet az index és tsi hasábjain.. xd
az a hulladék velvet konkrétan csak ebből áll, ha így nézzük.. csöcsöt villantott bijonszé. belemész, kiderül, nem is villantott, csak lehetett valamit látni, messziről, de az is csak egy melltartó volt
szutyok mind, és az index is süllyed le arra a szintre, egyre jobban

(#50785) Integra válasza Tibiajax (#50784) üzenetére


Integra
titán

ritkán, mert nem nagyon nézem teljesen át, csak fő részeket. nekem ez most szemet szúrt, mert nem igazán találkoztam ilyen írással még sport témánál.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50786) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#50777) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

de

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#50787) venember83


venember83
nagyúr

Coman a Juventusba igazolt: [link].

(#50788) Sickboy25 válasza #84221696 (#50783) üzenetére


Sickboy25
addikt

BL 500 millió már azelőtt szét lett osztva, hogy megkapták... Szívós és társai!

vénember: már azt hittem Vladimir :)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50789) Integra válasza Sickboy25 (#50788) üzenetére


Integra
titán

hehe, nekem is kellett a link hozzá, hogy mebizonyosodjak róla, hogy nem :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50790) szab.tam válasza Sickboy25 (#50788) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én is.
pláne azután, hogy párórás hír a szerződésbontása...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50791) Tibiajax válasza Integra (#50785) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tessék, már venember is lesüllyed arra a szintre...
xddd

(#50792) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Csak az Koman.

(#50793) Sickboy25 válasza KisTücsök (#50792) üzenetére


Sickboy25
addikt

Aha te biztos egyből vágtad... :P

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50794) venember83 válasza Sickboy25 (#50793) üzenetére


venember83
nagyúr

Bővebben. Maradjunk annyiban, hogy korántsem egy senki. ;)

(#50795) KisTücsök válasza Sickboy25 (#50793) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
___

Mariska -> Monaco?

Rodríguez -> Real?

(#50796) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Besicből még a Hamburg is profitál...Állítólag a vételár 1/5-e őket illeti :)

vénember: ha a meggyőzés volt a cél, jelentem ez nem jött be :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50797) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#50795) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

és gondolom a Real ráfizet 30 misit mert miért ne

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#50798) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak most jutott eszembe hogy mi lesz egy Pepe vs Suárez harcban? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#50799) Sickboy25 válasza cyberkind (#50798) üzenetére


Sickboy25
addikt

harapás bammeg :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50800) Integra válasza Sickboy25 (#50796) üzenetére


Integra
titán

mennyit? bár tök mindegy, mekkora az összeg, úgyis semmire sem elég :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.