Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50101) Deck válasza Sirandrish (#50098) üzenetére


Deck
titán

Ha az egyiknek drukkolsz a másik ellen.. Logikus :U

PS5

(#50102) hobizoli


hobizoli
nagyúr

faccom... :(((

több drón kell ;P

(#50103) Sirandrish válasza IreN!CuS (#50099) üzenetére


Sirandrish
legenda

vagy nem :N

dekrer no comment :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50104) Napfénysüti

Fenébe. :(

Més que un club!

(#50105) pohár


pohár
félisten

pppffff teeee

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50106) gmx9


gmx9
aktív tag

Ez kínkeservesre sikerült, de izgalmas lett a hajrá.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#50107) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nem baj, következő körben kizúgnak, mint a szar.

(#50108) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hájpkapuska, nem jó az irány, hová vetődsz??
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50109) Deck válasza KisTücsök (#50107) üzenetére


Deck
titán

:K

PS5

(#50110) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát Tibi...

nincs több hozzáfűznivalom :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#50111) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a f... ki van, nem hiszem el :((( , minden szimpatikus vagy kedvelt csapatom kiesik (először az olaszok, tegnap Chile, ma pedig Mexikó)

Resistencia eterna

(#50112) Napfénysüti válasza Tibiajax (#50108) üzenetére

Ezt Cilessen vagy hogy a tökömbe hívják se védte volna. Egyébként mi a bajod Ochoával?

bagyulajuve: én is ugyanígy jártam. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#50113) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tibiajax Mondtam én hogy a nyugi a tuti :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50114) Integra válasza Deck (#50086) üzenetére


Integra
titán

MUHAHAHA? ÍGY JÁRTÁL!!!!!!!!!!!!!!! :))

azért vagy egy troll, mert az egész meccs alatt csak szaroztad a hollandokat, fikáztál és provokáltál... téged minősít, na szép estét neked te.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50115) Sirandrish válasza Integra (#50114) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látom nem csak én vettem észre...bár nehéz nem észrevenni :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50116) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért így elcseszni a végét. xd Kár.

Mi lesz még ma?

(#50117) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a francba, hát mégse lesz mehikói ünnep
:DDD
jaaajj pedig már ugy rákészült a stadion pórnépe..

Integra :D jah.. nem baj, hadd mondja csak a maga hülyeségét :)

[ Szerkesztve ]

(#50118) gyuromoj válasza KisTücsök (#50116) üzenetére


gyuromoj
veterán

Costa Rica - Görögország

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#50119) L_YKing válasza KisTücsök (#50116) üzenetére


L_YKing
addikt

Costa rica gorog :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50120) hobizoli válasza Integra (#50114) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt kb ugy irtad, mintha a hollanadok amugy minimum olyan szinten nyomtak volna jatekot, mint a magyarok ellen tavaj osszel a 8-1-nel

több drón kell ;P

(#50121) Deck válasza Integra (#50114) üzenetére


Deck
titán

Mivel szarok. Majd úgyis kiesnek legközelebb, vagy egy rendes csapat elveri őket.

PS5

(#50122) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:DDD

Most rendesen lelomboztatok. Akkor keresek valami jobb elfoglaltságot.

Vagy ha van esély görög alázásra, akkor talán megnézem.

(#50123) L_YKing válasza Deck (#50121) üzenetére


L_YKing
addikt

Cr vagy Gorog? Inkabb aludj egy jot :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50124) lacy86


lacy86
addikt

En tobbet vartam ettol a Holland csapattol!
Orulok hogy tovabb jutottak , de tudnak Ok jobbak is lenni!

(#50125) Integra válasza Tibiajax (#50108) üzenetére


Integra
titán

azért huntelaar-nál becsokiztam, nem igazán villoghat a bundesligás tizi statisztikájával....
de most belőtte, tudtam, hogy bemegy :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50126) Tibiajax válasza Deck (#50121) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja hogy Mexikó nem volt rendes csapat?
:DDD

mondjad még, oktass bennünket
:D

lacy86 tudnak, persze.. most nem voltak jók. nem akartak, vagy nem tudtak felpörögni, de nem volt alaptalan a félelmem napok óta már, talán most már megértetek
fostam, h megint igazam lesz.. szerencsére nem. mennünk kell még tovább, de egy nagyon nagyon nehéz ellenfélen lépett túl ma Hollandia

[ Szerkesztve ]

(#50127) Sirandrish válasza lacy86 (#50124) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak játszottak kicsit a közönségnek :DDD ;] :C

Tibiajax Nem hát..ezen a VB-n minden csapat szar...csak az lesz értelmes csapat aki megveri a Hollandokat :C
De ne szállj fel a TROLLerre... :N ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50128) C4mp3r


C4mp3r
addikt

azert kivancsi lennek, ha este jatszanak skkor is ilyen lett volna a meccs

(#50129) salival válasza KisTücsök (#50027) üzenetére


salival
aktív tag

Na, rendesen félreértettük egymást. Én a 8 (vagy 800.000) embert megharapó történetre reagáltam, nem arra, hogy milyen nevetségesen védekezett a fifánál. Azt meg csak a déli sztár hozta le.

Amúgy nem, nincs különbség, ütés, fejelés, harapás, fojtás egy kaptafa, egyik sem tartozik a játékhoz, ugyanolyan mértékben el kell ítélni ezeket.

YNWA

(#50130) Integra válasza Deck (#50121) üzenetére


Integra
titán

hahaha, trollkodj csak tovább, meg szarozzál, csak téged minősít ez a primitív viselkedés, kérlek folytasd :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50131) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kíváncsi lennék mi lett volna ha az első félidőben megkapják a Hollandok a 11est.
Remélem így nem számít kifogásnak, csak kíváncsiságnak :K

Integra Nyugi..ha Hollandia veszít azóta már ment volna vagy 30kört a TROLLeren..így inkább "afkol" :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50132) Integra válasza C4mp3r (#50128) üzenetére


Integra
titán

biztosan más lett volna a meccs, 70% páratartalom volt 32 fok mellett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50133) Tibiajax válasza Napfénysüti (#50112) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az, hogy -most azon kívül, h itt (is) mindenki szopja a fszát- nagy lett az arca
látszik szerencsétlenen, láttátok amikor jött befele az öltözőbe a meccs előtt? xd

nem tudom miért, párszor pont belerúgták a labdát izomból, kipattant róla.. így ő lett most a világ nagy felfedezett kapusa, nem tudom tényleg. hát biztos nagyon jó kapus egyébként
nem érdekes, a zsíros premiere league-szerződés már mindenképp csusszanni fog most is, h kihullottak, onnan meg szépen egy év után mehet is haza majd, rájönnek, mégse annyira jó már, ha nem a hazája kapujában kell villogni kicsit

[ Szerkesztve ]

(#50134) lacy86


lacy86
addikt

Remelem Costa Rica-nak konnyebb lesz a gyozelem! :U

(#50135) Napfénysüti válasza Tibiajax (#50133) üzenetére

Azt nem láttam amit említesz nekem nem jött le róla hogy elszállt volna max megjött a rendes önbizalma de az normális. Ilyet még tőlem is láthatnál. :D
De el kell ismerned hogy elég jól védett ezen a pár meccsen, nem csak mindig belerúgták a labdát.

Csak kérlek Tibi ne menj át dekrer szintbe, mert az igen antipatikus. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#50136) MPowerPH válasza Tibiajax (#50133) üzenetére


MPowerPH
félisten

Te meg nyisd mar ki a szemedet, hogy ez a holland valogatott egy kalap sz@rt nem er. Ezzel az erovel persze.... ;)

A bolcseleteidet meg tartsad meg magadnak. :) Az hogy mi lesz, meg mi nem, meg senki sem tudja, nemhogy Te.

Egyebkent rettenetesen antipatikus vagy. Lehet szurkolni egy csapatnak az elvakultsag sotetsege nelkul is. Te mar nagyon atestel a masik oldalra. Nem tudsz objektiven nezni semmit. Ilyen csak a holland....

Tojom le ki kinek szurkol. En realisan latom a nemetek eselyeit a VB-n, es megmondom azt is, hogy ha egy kalap kakit ernek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50137) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

magyar okosok a stúdióban mit mondtak amúgy, jogos volt a bünti? németen néztem, nem bírtam hallgatni sokáig a magyart

ha az volt, ha nem is teljesen, a két Robben-elrugásból egy mindenképp járt, ezért is fujta be ezt már sztem a biro. de amugy meg sztem az volt. dehát ez kellett. tessék, ott volt a szitu: Robben megkapta a labdát, még közel se volt a 16-os. Mit csinált volna ekkor egy magyar, nna? hát, mondjuk visszapasszolta volna, vagy, befele akarta volna, de abba meg belelépnek. egy biztos, befele nem tört volna, ebben ugye kiegyezik velem mindenki. de nem csak egy magyar, más sem igazán.. max Cé..
tehát Robben azt csinálja, amit te csak álmaidban csinálsz, hogy bazmeg, vigyük befele a labdát, kapu felé, bármilyen módon, hiszen alig van már hátra idő. ezt kell csinálni. más kérdés, h 10ből 9 nem csinálja mégsem. vagy nem meri, vagy nem tudja.
Ő megcsinálja, beviszi, ott meg ugyis csak annyi lehet - mivel ő maga labdabiztos és nem falábú - hogy szabálytalankodnak vele. akkor meg tizi, és ennyi.
Marquez ezt tette meg.

én is jobban szerettem volna, ha bebasznak még egy nagy gólt, mondjuk a kapuska szeme közé, ojj az lett volna az igaz császárság, azt se tudja szegény, hol a labda, de.... végül máshogy lett
A lényeg, megyünk tovább!
Hup!

BMW001 vigyázz, még a német kommentátor is a Hollandoknak szurkolt, szurkol, szóval csak óvatosan a bvb által dedikált német szemüvegeddel..
:)

[ Szerkesztve ]

(#50138) Sirandrish válasza Tibiajax (#50133) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igaz hogy ezen a meccsen kb 2 védése volt, mert a többi csak mák volt.
Azért ahhoz nem kell tehetség hogy egy helyben állj..beléd bombázzák a labdát majd a válladról a kapufára pattanjon, DE!!! ettől még nem rossz kapus. Az előző meccseken is elég jól védett...az hogy itt nem kellett sokat védenie az meg inkább a Hollandok sara. :K

Szerencsére 2-t bepréseltek mellette :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50139) Napfénysüti válasza Sirandrish (#50138) üzenetére

Kb te is összefoglaltad amit gondolok. :R
Kicsit fura Tibi részéről ez az utálat szegény kapus felé, ő aztán semmi rosszat nem tett a hollandoknak.

Més que un club!

(#50140) vzsryl válasza lacy86 (#50134) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az eddig látottak alapján egy laza 5-0-ra számítok Costa Rica javára. A görögök a két talált góljukon kívül mást nem tudnak felmutatni. Lehet, hogy viszonylag tűrhetően játszottak az elefántok ellen, de attól még rendes támadást nem tudtak levezetni. Ellenben Costa Rica bitang jól védekezik, és támadásban is a legjobbak között vannak. Akár még Hollandia orra alá is borsot törhetnek.

Egyébként a narancsoknak megnyílt az út a döntő felé. Argentína még közbeszólhat, de ha Messit kiveszik a forgalomból, akkor sima lesz. Szvsz. Mexikó erősebb, mint Argentína.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#50141) Integra válasza Tibiajax (#50137) üzenetére


Integra
titán

nézed most is a zdf-et? éppen monjda kuyt is, hogy életében nem játszott még ilyen időben.

ocsoát meg ne szapuld már, tényleg nem csinált semmi ellenszenveset (legalábbis szerintem), belejött, élvezi, én sem láttam, hogy elszállt volna, mindegy, hogy bele lőtték a labdát vagy sem, ez a srác végig ott volt és kivédte a szemüket a hollandoknak (is) a második félidőben.. nem ítélem meg, hogy jó kapus vagy sem, mert amit írtál, azt én is értem, de azt láttam, hogy bizony kétségbe ejtően mindig jó helyen volt..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50142) MPowerPH válasza Napfénysüti (#50139) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dehogynem. Kifogta a szemuket. :))

Don't Tread On Me

(#50143) hobizoli válasza Sirandrish (#50138) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mindig a jo helyen is kell allni ehhez
mert akar allhatott volna mashol is

tudod Klinsmann is sok golt rugott a golvonalnal kipattanokbol, de ehhez neki ott kellett lennie

több drón kell ;P

(#50144) Sirandrish válasza MPowerPH (#50142) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az túlzás...hány labdát fogott meg ami kapura is ment? 2-t?:D

Napfénysüti Hát de próbált rosszat tenni :))

hobizoli Még egyet is értenék ha nem a kapufára pattant volna róla :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50145) Napfénysüti válasza Sirandrish (#50144) üzenetére

Valószínű igen. Az embernek mindig az ellenfél legjobb játékosai a legellenszenvesebbek. :U

hobizoli: na végre valaki vágja ezt! Azért az nem úgy működik hogy automatikusan agyon rúgják az embert. Bizony helyezkedni tudni kell. Csak nem tudom, mindig mindenki azt hiszi hogy ez automatikusan megy pedig rohadtul nem... :U Aztán amikor kapuba kell állni mindenki összesz*rja magát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#50146) hobizoli válasza Tibiajax (#50137) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jo hat ez a befujt 11-s is 80% szineszkedes volt
a cipojehez erte hozza, erre a Robben akkorat randult egy kis faziskesessel -a lassitasban jol latni...-, mintha keresztben elvitte volna vmi NFL-s falember

pont abbol lastzik hogy rajatszik erre is, hogy nem azonnali a mozgasa, a ha varatlan lenne az utkozes, akkor ugyanabban a pillanataban randul meg, ahogy hozzaernek

es Robben ezzel csak magauknak fog artani hosszu tavon, mert ezt latva kovetkezo meccseik biroi kb azt nyalja be tole majd csak, amikor mar torik a csontja is

több drón kell ;P

(#50147) Sirandrish válasza Napfénysüti (#50145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ehhez és túl kevés focit nézek. (Eb és Vb)
Én nem utálok egy csapatot azért mert a másik szimpibb. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50148) Integra


Integra
titán

haverom lőtte a szabadság téren :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50149) KisTücsök válasza salival (#50129) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor bocs.

Szerintem van. Egy lábbal, kézzel történő szabálytalanság benne van, de harapás?? Ugyanúgy elkell ítélni, meg kell büntetni őket, de emberileg nem mindegy, hogy valaki beleszáll a másikba mondjuk, hogy a labdát megszerezze, vagy a bíró háta mögött oda megy az egyik játékoshoz és hátulról indokolatlanul megharapja (harapás? fogak? mi?????). Ugyan úgy büntetni kell az előbbit is, de utóbbinál felmerül a kérdés, hogy esetleg érdemes lenne-e kivizsgáltatni elmeorvossal az elkövetőt. Az meg no comment, hogy már sokadszor követte el. Aztán jön a "megbotlottam, elvesztettem az egyensúlyomat és véletlenül pont nyitott szájjal nekiestem" bullshit duma. Nagy nulla ez a csávó emberileg.

(#50150) Integra válasza hobizoli (#50146) üzenetére


Integra
titán

még jó, hogy a bírók megnézik és látják, hogy tiszta kontakt volt és teljesen szabályos tizi volt :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.