Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) szab.tam válasza Sztbeni (#50899) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én x2-re tettem a fiúkat, de sajnos a többi meccs már elment.
külön fix2-re is meg akartam rakni, de egyedül nem lehetett tenni az eseményre...

tehát én nem csodálkozom rajta.
még simán ki is kapatnak.
van még rá 8-10 percük. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50902) forceberg válasza szab.tam (#50901) üzenetére


forceberg
veterán

VB győztes gólt ünnepel az idióta kommentátor... :W
Ez sem tudja helyén kezelni a dolgokat... :( :O :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#50903) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sajnálom szegény máltaiakat.
a lúzerek viadala.
a máltaiak 2 góljával győzött a diósgyőr. :DDD

***

és majnem belövik a máltaiak.
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50904) Sztbeni válasza szab.tam (#50903) üzenetére


Sztbeni
őstag

Szerintem így is kiesnek. Idegenben lőnek a máltaiak 1-et, és végük. Mint tavaly a Videotonnak :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#50905) Skipp válasza forceberg (#50902) üzenetére


Skipp
senior tag

Az nagyon zavaró, hogy folyamat bírózott. Máltaiak bzmeg, ezeket lejtős pályán, vak bíróval, sötétben, fél láda sör után verni kellene. Nem félni, hogy a 94.percben ne rúgja be a második
idegenbeli góljukat. Kurva szánalmas.

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#50906) Sztbeni válasza Skipp (#50905) üzenetére


Sztbeni
őstag

Szerintem is. Nevetséges volt a kommentátor. Hogy üvöltött a szerencsétlen a bemákolt gól után :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#50907) perempe válasza Sztbeni (#50904) üzenetére


perempe
addikt

+1

a meccs előtt kapott gól nélküli, 2+ rúgott gólos győzelemben meccsben reménykedett a DVTK edzője. persze a mai fociban mondjuk a Basel tud talán 3-4 gólt rúgni nekik, de ők nem a DVTK szintje.

qrva idegesítő, hogy a playoff előtti 3. körben kiesnek a magyarok. :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#50908) Napfénysüti válasza szab.tam (#50903) üzenetére

Szegények amúgy megérdemelték volna az x-wt. 45 percet emberelőnyben focizva csak a 93. percben tudott gólt lőni a DVTK, ez azért elég szánalmas egy máltai csapat ellen... :(((

Més que un club!

(#50909) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ma már végre megint VB...yuppi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50910) Integra válasza perempe (#50907) üzenetére


Integra
titán

essenek csak ki, az összes. legalább magyarázkodhat mindenki ismét, hogy miért tart továbbra is itt a magyar foci. vicces lesz hallani, olvasni, hogy csak a vezetők nem hibásak :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50911) L_YKing


L_YKing
addikt

Akkor ma hajra djcsland und brazilia! :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50912) szentes711


szentes711
tag

a Man. United új szerelése

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#50913) L_YKing válasza szentes711 (#50912) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyszeru de nagyszeru

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50914) Integra


Integra
titán

calhanoglu 14 misiért a leverkusené. vége a hisztizésnek...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50915) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most már sajnálom hogy kiestek a Portugálok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50916) Sickboy25 válasza szab.tam (#50903) üzenetére


Sickboy25
addikt

Néztem én is a DVTK szerencsétlenkedését...

Nos nézzétek a jó oldalát, mostmár máltai postást is igazolhatnak magyar klubbok, nincs tudasbeli különbség az ára meg jóval alacsonyabb lehet ingyen is játszani két cím között... Mi lett volna ha félelmetes liechtensteini pokolba kellett volna menni a magyar fiúknak? A rettegett villanyszerelők és pizzafutarok közé... Lényeg: mégha tovabb is mennek szégyen a produkció a két leggyengébbet kapták. Sajnos meg a miniallamok is fölénk nőttek...

Suarez meg a Bárszáé... 90 milla

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50917) venember83 válasza Integra (#50914) üzenetére


venember83
nagyúr

S legalább pénz is lett további igazolásokra. A HSV nem akar elindulni a BVB útján, fiatal és olcsó játékosokkal próbálkozni?

(#50918) järgenGuRu válasza Sickboy25 (#50916) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Hát tényleg nem volt valami fényes játék.

(#50919) Napfénysüti válasza järgenGuRu (#50918) üzenetére

Te nagyon enyhén fejezted ki magad. :DDD
Én csak a 2. félidőt láttam, de az kínkeserves volt. És ezek a szerencsétlenek kapnak milliókat? Más meg százszor jobban elvégzi a melóját aztán örüljön ha nem hal éhen.
Az lett volna a slusszpoén ha a 94. percben 10 emberrel még egyenlítenek a máltaiak...

Més que un club!

(#50920) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Kinek szurkoltok
Német-Francia
Brazil-Columbia

(#50921) Sirandrish válasza järgenGuRu (#50920) üzenetére


Sirandrish
legenda

Franszoá, Brazilien :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50922) Tibiajax válasza szentes711 (#50912) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj az a chevrolet az elején..

(#50923) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Német,Columbia :-)

(#50924) Napfénysüti válasza järgenGuRu (#50920) üzenetére

Németország
Kolumbia
:K

Més que un club!

(#50925) callmeakos válasza järgenGuRu (#50920) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Francia-Kolumbia :)

Mondjuk arra kíváncsi vagyok hogy a Francia-Német meccsből melyik bénább banda fog továbbjutni. A nyolcaddöntőkből kiindulva :D

All→M8

(#50926) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50927) k!nG


k!nG
aktív tag

AM-el szobahoztak Mandzukicot es Lukakut is, sot meg Alexis Sanchezt is. Costa helyere keresnek embereket. Azert jo lenne mar ha a kacsaszezon helyett jonnenek a komolyabb hirek is. Kroos meg elvileg mar a Realban van VB utan mutatjak be.

järgenGuRu: Francia-Brazil

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#50928) järgenGuRu válasza k!nG (#50927) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Én NÉMET párti vagyok

(#50929) L_YKing


L_YKing
addikt

Franciáknak szurkolni? :F :DDD
Hol élünk mi? :O

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50930) järgenGuRu válasza L_YKing (#50929) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

A.franciák rosszak a Németek Jóóók!

(#50931) k!nG válasza järgenGuRu (#50928) üzenetére


k!nG
aktív tag

Konkretan amiota az eszemet tudom utalom a nemet focit es a foleg a jatekosaikat. Rajuk nezek es hidegrazast kapok toluk es a mostani csapatbol is eleg sok emberre igaz ez. (pl.: Muller, Schweinsteiger, Klose, de anno pl. Oliver Kahntol is az eroszakossaga es a hulye baseballsapkaja miatt)

A franciak most, pedig kifejezetten jo es szimpatikus jatekosokbol allnak leszamitva Matuidit es Varane-t. Pl. en birom nagyon Benzemat, Pogbat, Valbuenat es Giroud-t.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#50932) Sirandrish válasza L_YKing (#50929) üzenetére


Sirandrish
legenda

A németek csúnyák és gonoszak szóval ma menniük KÉNE!
Nyilván nem fognak de azért reménykedni még lehet :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50933) venember83 válasza Tibiajax (#50922) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerencsére erre van pénze a GM-nek, másra nincs. :U

(#50934) callmeakos válasza L_YKing (#50929) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Én amióta az eszemet tudom csak a Franciáknak szurkolok. Ez nagyjából a 98as világbajnokságra tehető, azóta nézek focit. És bár az utóbbi évek katasztrofálisak, főleg mióta a nagy öregek ott hagyták a csapatot (Henry, Zidane, Barthez stb...), azért minden ilyen tornán ott vagyok, és ha játszanak, nekik szurkolok. Tény hogy nem olyan elánnal mint a régieknek (a mostani csapatot is rendesen szokom), de azért ott vagyok, és szurkolok nekik. A vicc az hogy mindent utálok ami francia. A nyelvet, az országot, a kaját, a városokat kb. mindent :D

All→M8

(#50935) DopeBob


DopeBob
addikt

"Két EL-selejtezőn vagyunk túl. Két máltai csapattal szemben egy győzelem és egy döntetlen, 3 rúgott és két kapott gól a mérlegünk: az amatőrök megint megmutatták, hogyan kell focizni." -index.hu

Remélem épül azért Diósgyőrbe is (legalább egy) stadion! ;]

MZ/X

(#50936) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Remélem a Németek győznek a Brazilok vesztenek

(#50937) Napfénysüti válasza callmeakos (#50934) üzenetére

Az utolsó mondatoddal én is így vagyok. Viszont emiatt nem is tudnék soha a franciáknak szurkolni. Bár azért akad pár francia akit kedvelek. Viszont dolgoznom soha többet ne kelljen velük. :DDD

Més que un club!

(#50938) Sirandrish válasza callmeakos (#50934) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én így vagyok a németekkel..vagyis majdnem.
Konkrétan a német csapattal semmi bajom, de mivel utálom a német nyelvet/zenét így nem szimpatizálok a csapattal sem. Bár az autógyártásban elismerem őket, de sehol máshol :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50939) k!nG válasza callmeakos (#50934) üzenetére


k!nG
aktív tag

A varosokat? Parizs? Egyik legjobb hely ahol voltam. Leszamitva az arakat.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#50940) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

A Costa Rica mekora már szerintem ők a meglepetés csapat

(#50941) Sirandrish válasza järgenGuRu (#50940) üzenetére


Sirandrish
legenda

Üdv a forumon! Látom még nagyon új vagy.
Egy jó tanács...szedd össze a gondolataidat mielőtt írsz, és ne csak ilyen random mondatokat írj be.
Engem nem zavar, de sokan nem tolerálják :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50942) järgenGuRu válasza Sirandrish (#50941) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Kösz a tanácsot de ez a második napom szóval még nagyon újonc vagyok de majd fejlődök

(#50943) IreN!CuS válasza järgenGuRu (#50942) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egy dolog nagyon fontos , hogy másképp mondjam ez ilyen beavatás féleség.
Szóval az első pár hétben amikor például itt posztolsz mindenképp írd bele hogy Hala Barca így könnyebben fogsz beilleszkedni.
Csak mint jó tanács ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#50944) Tibiajax válasza venember83 (#50933) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez most mindennél fontosabb, h a következő angol bajnokcsapat mezén őket lássa a nép

[ Szerkesztve ]

(#50945) Sirandrish válasza IreN!CuS (#50943) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nagyon gonosz tanács ...

Hala Barca... :DDD

järgenGuRu Tudom ...ezért szóltam :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50946) järgenGuRu válasza IreN!CuS (#50943) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Köszi a jótanácsokat rámférnek

(#50947) Integra válasza venember83 (#50917) üzenetére


Integra
titán

azért adták el, mert így kitudták hagyni a kühnét az üzletből, mert ő már jövőbeli tulajdonosi részesedést akart kérni az anyagi segítségért cserébe. valszeg itt már beiersdorfer szava nélkül semmi sem történik, még ha hivatalosan nem is ő a főnök (legalábbis remélem), két hét csúszás lesz, július közepétől már ő a góré hivatalosan is, akkor tisztulni fog a kép.
de, eredetileg pont ez lenne a cél, de semmit sem tudni, éppen most akadályozta meg szándékosan egy magánszemély egy magánindítvánnyal a július 1-i indulást és csúszik minden 2 héttel...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50948) Sickboy25 válasza callmeakos (#50925) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezekből a nyolcaddöntőkből azért nem emelnék ki senkit, Német, Francia ,Brazil és Argentín egy kalap szar játékkal jutott tovább... Egyedül Kolumbia volt meggyőző!

IreN!CuS : állat :) Hala Bárszá

SirAndrish: azt a meccset nem láttam így nem tudok nyilatkozni róla...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50949) Sirandrish válasza Sickboy25 (#50948) üzenetére


Sirandrish
legenda

És Belgium?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50950) Napfénysüti válasza Sirandrish (#50949) üzenetére

A játékuk szerintem meggyőző volt de a helyzetkihasználásuk egy katasztrófa.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.