Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) Integra


Integra
titán

Összetehetik a németek a két kezüket és mélyen hallgathatnak, mert ez a mai performansz kritikán aluli volt.. Algéria szépen szét szedte Löw elképzeléseit. Már ha voltak neki..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50452) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Hosszabbításra pont hazaértem. Addigra hatott németeknél az esti kávé, vagy mi volt?
Csak megnyerték nagy nehezen.
Eddigi tippek bejöttek, kíváncsi leszek a továbbiakra.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#50453) MPowerPH válasza Tibiajax (#50387) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pont mint tegnap a hollandok... Csak a nemetek nem dobaljak magukat 16- on belul...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50454) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Igazán kieshettek volna a németek..nem kapták meg a e-mailem vagy mi van?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50455) Napfénysüti

Ahogy olvasom nem sok izgalomról maradtam le tegnap.

Més que un club!

(#50456) dragonfx válasza szami777 (#50382) üzenetére


dragonfx
veterán

hát helyzetügyileg yesss.
a németek hollandok játéka csalódás én őket várom győztesnek.

régi angyágyúk forognaka sírjukban egy nationalelf a 122ig percig játszika t ovábbjutásért egy algéria ellen...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50457) Sickboy25 válasza dragonfx (#50456) üzenetére


Sickboy25
addikt

a régiek sem verték meg Algériát :) A lényeg, hogy behúztuk, nagyon jól játszottak az afrikaiak le a kalappal előttük, még kínosabban is végződhetett volna ez a találkozó, de nincs olyan, hogy mi lett volna ha... Továbbjutott a csapat és ez a lényeg...

Remélem csak melegük volt tegnap, mert gyalázatos volt a játék... Özil, Khedira, Höwendes... á hagyjuk... Müller meg naggyá tette a kapust...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50458) dragonfx válasza Sickboy25 (#50457) üzenetére


dragonfx
veterán

mostmár a mai argentín mecssen várom a meglepit.....ready to go shaqiri? :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50459) Sickboy25 válasza dragonfx (#50458) üzenetére


Sickboy25
addikt

azon én is ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50460) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#50457) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Khedira szerintem kiemelkedett tegnap a németekből, ami sok mindent elmond. Özillel nem tudom mi van mostanában, mikor a Real-ban szar formája volt, a válogatottban akkor is jó volt.

Végre egy lesz egy jó kis rangadó az első forduló után.(Németo. Franciao.)
Belga - USA meg kötelező nézésre, izgalmas meccsre és többgólos belga győzelemre számítok.

szerk.: ja és igen, hajrá Svájc

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#50461) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#50460) üzenetére


KisTücsök
addikt

Belgák szeirntem ezt is szenvedősen fogják hozni. Már ha hozzák.

Amúgy kit érdekel? Eddig tartott a VB. Ma Fradi az EL-ben!!!

[ Szerkesztve ]

(#50462) Integra válasza Napfénysüti (#50455) üzenetére


Integra
titán

azt gondolom ordas nagy a baj, ha odáig fajulnak a dolgok, hogy egy németország olyan burleszkbe illő szabadrúgásra kényszerül kétségbe esésésben, mint ahogy az tegnap történt..... :-/
a német sajtó minden esetre ízekre szedte őket még este.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50463) Sickboy25 válasza KisTücsök (#50461) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ennyi végre EL... Hajráá Fradi!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50464) A@ron válasza Sickboy25 (#50457) üzenetére


A@ron
tag

Franciaország bent van az elődöntőben, szerintem. Talán a döntőben is, bár ezzel azért még megvárom a mai meccseket.

(#50465) Sztbeni válasza KisTücsök (#50461) üzenetére


Sztbeni
őstag

Végre klubfoci :C . Engem az EL és a BL selejtező jobban izgat mint a VB :D. A Fradi amúgy ezt a kört még túléli, de a következőben sajnos kizúg.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#50466) Sickboy25 válasza A@ron (#50464) üzenetére


Sickboy25
addikt

Oké köszi ezt az értékes infót... Fel is dobom rá a házamat...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50467) Sirandrish válasza Sickboy25 (#50466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beszállok egy használt MTB-vel :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50468) IreN!CuS válasza Sickboy25 (#50466) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csak a házad ? Ejjj

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#50469) Sickboy25 válasza IreN!CuS (#50468) üzenetére


Sickboy25
addikt

Na jó még az asszonyt is ;] , de a kisfiam marad :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50470) Sirpi válasza Integra (#50462) üzenetére


Sirpi
senior tag

Mondjuk elég érdekes, hogy az eddigi 6 nyolcaddöntőből 4-nél (brazilok, hollandok, Costa Rica és a németek) is nagyon nyögvenyelősen jutottak csak tovább, mégis a csoportelsők vezetnek 6-0-ra jelenleg a csoportmásodikok ellen.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#50471) rgeorge válasza forceberg (#50294) üzenetére


rgeorge
addikt

Bizony, az NHL-ben, "embellishment" a neve a szabálytalanságnak. Szépen be is fújják külön is, együtt is. Mondjuk a jégkorong fényévnyire van becsület terén a focitól, a vb-n most valamelyik szövkap azon morgott, hogy az ellenféllel azonos földrészről küldtek bírót a mecsre, a Kanada-Svédország jégkorong olimpiai döntőn egy amerikai és három kanadai bíró volt, a svédek egy szót sem szóltak. És hogy miért ők? Mert ők négyen voltak a legjobbak.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#50472) nextman válasza Sickboy25 (#50457) üzenetére


nextman
aktív tag

Lehet meleguk volt 15 fokban is, de azert az idealis idojaras nemeteknek.

(#50473) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nno, az este kihánytam magamból mindent a meccsnek köszönhetően, ma már sokkal jobb párosításokat várhatunk. Messi és bandája egy kicsit jobban érdekel, mint a németek...
engem legalábbis

(#50474) dragonfx válasza Sickboy25 (#50469) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
én még a haldokló egerem se raknám fel rá.....a németek behuzzák a döntőt...
hehe messi ma szerez gólt?? :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50475) Baaraanz válasza dragonfx (#50474) üzenetére


Baaraanz
tag

hármat

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50476) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Erről a videóról kicsit Neuer tegnapi szereplése ugrott be: link

Akit nem érdekel a videó, az 3:17-nél easter egget talál :)

(#50477) Sickboy25 válasza nextman (#50472) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igazából fogalmam sem volt hány fok van, nem is igazán érdekelt, mert a tegnapi gyalázatos teljesítmény semmire nem fogható...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50478) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ti mit tippeltek? Meddig jutnak idén a magyar csapatok a selejtezőkben? Szerintem a Fradi innen még továbbmegy, de utána sajnos kiesik. A Diósgyőr félek már most kiesik. A Győr tuti kieső a következő körben. A DVSC most nyer, de utána kizúg, majd az EL-ből is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#50479) Sirandrish válasza Sztbeni (#50478) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minek tippelni mikor te már le is írtad hogy mi fog történni ? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50480) L_YKing válasza Tibiajax (#50473) üzenetére


L_YKing
addikt

Úgy úgy!! Messi remélem megmutatja ma is! :))

Hajrá Argentína! Aztán látunk majd szép Holland - Argentína meccset ahol nyernek Messiék. :D :P

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50481) L_YKing


L_YKing
addikt

Napi Barca.
Ezek szerint Xavi tuti megy. :(

Ivan Rakitiç az ùj remènységünk ma kerül bemutatásra a Camp Nou-ban:
„Nem azért jöttem a Barcelonához, hogy Xavit vagy Fabregast pótoljam – mondta Rakitic a katalánok két klasszisáról, akik közül Fabregas már a vb előtt elfogadta a Chelsea ajánlatát, míg Xavi távozása napirenden van. – Két világklasszisról van szó, de én Rakitic vagyok. Saját magamat akarom adni, méghozzá a legjobbamat, ezért dolgozom majd maximális erőbedobással. De közben mindig is az leszek, aki vagyok, Ivan Rakitic.”
Az öntudatos középpályás saját bevallása szerint a sevillai búcsú érzelmileg a vártnál sokkal nehezebbre sikerült.
„Sohasem gondoltam volna, hogy ilyen fájdalmas lesz majd a sevillai búcsú. Bár ez nem is igazi búcsú, hiszen később találkozunk, mert visszatérek Sevillába, ahol élek.”
Rakitic kedden esik át a hivatalos orvosi vizsgálatokon, majd Josep Maria Bartomeu klubelnök és Andoni Zubizarreta sportigazgató társaságban aláírja szerződését, és részt vesz a hivatalos sajtóbemutatón.
„Ezzel a klubbal nagy tetteket lehet véghezvinni. Valóban voltak ajánlataim máshonnan, de a barcelonai tárgyalásokban az érzelmeim is erősen közrejátszottak.”

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#50482) pohár


pohár
félisten

és akkor Lallana hivatalosan is a Poolé

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50483) nextman válasza Sickboy25 (#50477) üzenetére


nextman
aktív tag

En nagy nemet drukker vagyok, de a 70. perctol mar Algerianak szurkoltam,ez mindent el is mond a meccsrol:)

(#50484) Integra válasza Sirpi (#50470) üzenetére


Integra
titán

mindegyik megszenvedett már keményen, nem igazán látok itt gondot, miért kellene kötelezően minden meccsnek sétagaloppnak lennie? szerintem ilyen sosem volt és sosem lesz, sok csapat, mindegyik más és más stílust, taktikát képvisel, kevés a regenerálódási idő..
szerintem argentínok is megfognak szenvedni svájccal. hasonló kvalitásúak az eddig látottak alapján, hiába van tele az argentin csapat nagy nevekkel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50485) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a Lallana lesz vajon az új Caroll?

Paranormal Cocktivity

(#50486) Sirpi válasza Integra (#50484) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nincs is ezzel gond, teljesen jól látszik, hogy itt már nincs könnyű meccs. Amit meglepőnek írtam, hogy a szoros meccsek ellenére eddig mégsem történt meglepetés. Pedig ha mondjuk Chile nem töri el a 120. percben a kapufát...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#50487) salival válasza cyberkind (#50485) üzenetére


salival
aktív tag

Miért?

YNWA

(#50488) cyberkind válasza salival (#50487) üzenetére


cyberkind
félisten

Rakat pénzt adtak érte is, azt mi lett a vége?

Paranormal Cocktivity

(#50489) salival válasza cyberkind (#50488) üzenetére


salival
aktív tag

Sok emberért adtak már rakat pénzt.

(#50490) bandus: hollandia nem impotens?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#50490) bandus válasza L_YKing (#50480) üzenetére


bandus
veterán

véleményem szerint ez a totál impotens argentin válogatott nem sok vizet lenne képes zavarni hollandia ellen.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50491) Sickboy25 válasza nextman (#50483) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ennyire azért nem estem át a ló túloldalára... Lahm védekező középpályásként való játszatását nem fogom megbocsájtani... (bár leszarják tudom :)) Guardiola csinált belőle hülyét, mert sajnos rohadtul nem fekszik neki... Egy-egy meccs jó ezen a poszton, de szélsőként, mindig kimagasló teljesítményt nyújtott! Pazarlás ott játszatni, Höwedes nem megoldás, óriási képességbeli különbségek vannak...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50492) Integra válasza Sickboy25 (#50491) üzenetére


Integra
titán

ez a höwedes meg a mustafi is.. ok, utóbbinak aus van, de hogy a padon ül egy podolski, egy klose.. ennyi erővel hátulra meg nyugodtan belehet tenni a falábú westermannt is, mert még talán jobb is lett volna egymaga, mint a teljes német védelem :DDD
götze is mekkora égés, vagy csalódás, nem is tudom minek nevezzem... az az érzésem, hogy löw ugyanazt csinálja, mint del bosque a spanyoloknál, kiküldi a sztárokat a pályára, nem pedig az igazán jókat.
löwből nekem most már nagyon elegem van

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50493) nextman válasza Integra (#50492) üzenetére


nextman
aktív tag

Low egy igazi pancser, mar 12-ben is lehetett latni. Most pl. Durmot vagy Grosskreutzot veletlenul se tesz be, azt tudnam, akkor minek vitte ki oket. Azt csodalom, hogy Hummelst jatszatja, pedig o nem Bayern jatekos. Ami meg a taktikat, hozzaallast illeti, hat mindig meg tud lepni, milyen impotens fellalasokat tud kitalalni.

Ennek a csapatnak a vilag leggyorsabb tamadojatekat kellene jatszania, erre ez a szerencsetlenkedes megy.

(#50494) KisTücsök válasza cyberkind (#50488) üzenetére


KisTücsök
addikt

Angol. Nuygodtan oszt el kettővel az összeget, kb annyit ér.

(#50495) Integra válasza nextman (#50493) üzenetére


Integra
titán

ahhoz viszont dortmund játékosok kellenének..... bayern push van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50496) Tibiajax válasza nextman (#50483) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg hatalmas drukker lehetsz akkor..
:DDD

én soha nem tudnék Hollandia ellen drukkolni :) egy kivétel van, ha ellenünk játszanak, dehát...
de hisz úgyis tudjátok
devecseriiiiii xd

salival Hollandia nem impotens, csak meg kell mindig rángatni az oroszlán bajszát először...
pár villámpélda a múlból: arg-ned '98, bra-ned '98, fra-ned '08, bra-ned '10, spa-ned '14 mex-ned '14 etcetc

[ Szerkesztve ]

(#50497) nextman válasza Tibiajax (#50496) üzenetére


nextman
aktív tag

Pedig az vagyok. Csak rohadt ideges voltam mar, es arra gondoltam, ha nyerne Algeria, talan kirugnak Lowot vegre.

Masreszt barmennyire is nemet drukker vagyok, nem akarom, hogy rossz jatekkal nyerjenek, en azt akarom, jo jatekkal nyerjenek. Ez sport, nem berszamfejtes, hogy minden mindegy, csak a vegen a szamok stimmeljenek.

@Integra

Ment az a bayern jatekosoknak is Heynckessel, nem lenne azzal gond.

[ Szerkesztve ]

(#50498) vans? válasza Tibiajax (#50496) üzenetére


vans?
őstag

Kamu. ;]

hábm bábm

(#50499) IreN!CuS válasza vans? (#50498) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Itt még fiatal volt és bohó ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#50500) Tibiajax válasza vans? (#50498) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondom, h sose tudok az oroszlán ellen menni...
:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.