Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) 7600 GS válasza L_YKing (#40398) üzenetére


7600 GS
addikt

Egyébként te ilyenkor mit érzel? Tényleg nagyon kíváncsi vagyok, szeretném megérteni, hogy neked miért is jó ez.

cyberkind: Most nem azért, de húha mekkora meglepő dolgot mondtál, hogy Pepe meg Ramos a leginkább esélyesek a piros lapra, akikre köztudottan utaznak a bírók, és középső védők.

(#40402) Ps Vita válasza L_YKing (#40398) üzenetére


Ps Vita
őstag

nem csak a realosok,barcások is(meg ilyenkor a szurkolók 97 százaléka)és nem csak realos oldalakon hanem mindenhol,hihetetlen,hogy lehetnek az emberek ennyire unintelligensek és milyen rossz lehet ilyen szinten tudatlannak lenni,én ezt nem tudom élvezni,csak felidegesít a sok idióta :F
nem,dehogy gondolkodnak akár egy félpercet is,reflexből írják az elvakult szarságaikat,az értelmes társalgást egyből kizárva :(

[ Szerkesztve ]

(#40403) szab.tam


szab.tam
nagyúr

na, a napos csibék lassan elmennek szunyálni. (ez még nem lenne baj.)
de ők majd hétfő reggel 09:03-kor folytatják, természetesen a munkáltatójuk általi munkaidőt meglopva...
:U :U :U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40404) Integra válasza cyberkind (#40376) üzenetére


Integra
titán

végülis csak a legeredményesebb rekordedző pep, de sebaj. megértem azt is, hogy ugyanazt mondja mint a svéd bunkó, teljesen törvényszerű.
abban biztos vagyok, hogy pep is hiányos és vannak hibái, gyengeségei, de az, hogy frusztrációjában a személyét sértegeti, mert mást nem tud már. tehát konkrétan az összes edzőt a béka segge alá degradálta, mert mindenki gyengébb pep-nél. hiába, belőle sem lesz agytröszt :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40405) Integra válasza szab.tam (#40403) üzenetére


Integra
titán

endlich, akkor jöhet a magyar foci, írjad, ne kímélj, nyomassad, figyelünk :))

nézném én, de nincsen.. :DDD
marad a ponyvaregény

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40406) 7600 GS válasza szab.tam (#40403) üzenetére


7600 GS
addikt

Ja, holnap suli (már akinek), aztán ülnek be hót kómás fejjel az iskolapadba.

(#40407) szab.tam válasza Integra (#40405) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nézd tovább a 3. félidőt. :DDD
q* fos...
(én mazo vagyok.)

***

de jogos volt a beszólás.
tényleg. :D

***
***

(#40406) 7600 GS
"Ja, holnap suli "
hajrá!!!
én már 46 éves vagyok. fél éve újból nekiálltam ennek a műfajnak.
sok mulasztásom volt, most próbálom pótolni, párhuzamosan többet.
kopott aggyal még az angol is nehezebb.
ha fiatal vagy, inkább most tedd oda magad, később sokkal nehezebb lesz.
én már csak tudom...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40408) Ps Vita válasza Integra (#40404) üzenetére


Ps Vita
őstag

nem is érdemes vele foglalkozni,nem egyszer bizonyította Eto'o,hogy nem egy zseni(vagyis az,csak nem az esze miatt ;] )

(#40409) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mindjárt jönnek a clasico játékinterjúk, stb-k!!!
-> sp2. :))

csúszik, mert valszeg nem bírnak kikapcsolni farok norbert kollégához...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40410) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

És azt tuttátok hogy Neymar lisztet evett? :F

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#40411) Napfénysüti

Remek meccs volt ez a tegnapi főleg hogy nyertünk. Azért mikor kétszer előnybe került a Madrid 1 Ft-ot nem adtam volna arra hogy a végén mi örülhetünk. Ráadásul előre több fórumtárssal azonos véleményen voltam hogy kikapunk (Realos barátomnak 2-1-es hazai sikert mondtam).
A védelem mondjuk továbbra is olyan mint volt, szinte nincs. Mikor kétszer is mondta a szpíker hogy Pique a legjobb középső védők egyike akkor nem tudtam hogy sírjak-e vagy nevessek. Na azért is szenvedünk hátul évek óta. ;]

Més que un club!

(#40412) L_YKing válasza 7600 GS (#40401) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha olvasnád az Fb-s oldalakat tudnád miről beszélek...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#40413) vans?


vans?
őstag

Karim es di Maria egyedul megnyerhettek volna a meccset az elso felidoben. :( Meg mindig nem dolgoztam fel, pedig azt hittem az alvas segit. :)

hábm bábm

(#40414) lacy86


lacy86
addikt

Nah vegig olvastam a 148 hsz-t! :))

Hangulatos , porgos merkozes volt! Nagyon ritkan lehet ilyen jo meccseket nezni!
A szokasos emberek hoztak a formajukat ( Pepe , Ramos :DDD )
A bironak voltak erdekes megitelesei.
Bale-t annyira nem lattam brivillozni.
Mascerano-t szerintem nem a kezdobe valo.

(#40415) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szóval értem én a frusztrációt meg minden egyebet , de ilyet leírni....:

A Barcelona tanácstalan volt, nem tudott mit kezdeni a Real Madrid gyors játékával, ám ez sem tartott sokáig, hiszen a bíró egy csapásra megváltoztatta a mérkőzést. A 63. percben Messi ugratta ki Neymart, akiről Ramos lemaradt. A brazil egyedül mehetett Lópezre, ám Ramos hamar utolérte és hátulról próbálta zavarni, majd a világ legdrágább játékosa egyszer csak a földhöz vágta magát. Ramos értetlenül nézett a bíróára, aki nem csak 11-est, de piros lapot is adott. Eszméletlen. Szándékos szabálytalanságnak a jele sem volt tapasztalható, bár meg kell hagyni, hogy Neymar olyan gyönyörűt homorított, ahogy a nagy könyvben meg van írva..... Az emberhátrány ellenére a vendégek nem tudtak ziccerig jutni, de nem kellett félniük, a bíró gondoskodott róla a lefújás előtt 6 perccel, hogy teljes legyen a siker. Bal oldalon Iniesta kavargatott, és el is ment volna Carvajal mellett, de Alonso odalépett, és a bíró nem volt rest a kamu 11-es és piros lap után ismét a sípjába fújni. Messi ezt is értékesítette, és ezzel le is zárta a mérkőzést. 3-4! .....A Real Madrid kétszer is vezetett a mérkőzésen, és több lehetősége is volt, hogy 2 gólosra növeljék az előnyüket, ám mindez nem volt elég Ronaldóéknak, és a katalánok a bíróval karöltve büntettek.

Forrás: Madridom.hu

:( :U

Aztán megy a csodálkozás miért is van "utálat" a két klub között....

Én még mindig az mondom egy jó hajtós meccs -utóbbi évek legjobb derbije- volt sok bírói hibával . Ahogy a Barca úgy a Real is megérdemelte volna a győzelmet .

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40416) Integra válasza IreN!CuS (#40415) üzenetére


Integra
titán

önkritika nem lévén, egyszerű frusztráció. nem kell vele foglalkozni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40417) IreN!CuS válasza Integra (#40416) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Persze megértem ha frusztrált volna az illető , de akkor ne ő írja a cikket vagy várjon vele pár órát/napot és akkor talán normálisabban sikerült a megfogalmazás.
De szerintem teljesen felesleges ilyen beszólogatással "keménykedni" .

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40418) venember83


venember83
nagyúr

Látom, hogy nem sokan néztétek a Catania - Juve meccset, amelyet, mily meglepő, a Juventus nyert bombameglepetésként 1-0-ra. :D

(#40419) Integra válasza IreN!CuS (#40417) üzenetére


Integra
titán

nyilatkozatok
azért ha leültetnék őket a tv elé és nekik is megmutatnák a lassításokat, kíváncsi lennék, hogy azután mit mondanának. gyanítom ugyanazt, mindegy, hogy mit láttak :DDD ok, ezek meccs utáni interjúk, nem is volt lehetőségük megnézni. egyébként ramos valóban lassított szerintem is, csak már késő volt. cr meg miért nem beszélt a saját irreguláris tizijéről? na mindegy.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40420) forceberg válasza IreN!CuS (#40417) üzenetére


forceberg
veterán

Talán politikus az illető? Ha nem, akkor ideje lenne elgondolkodnia azon a pályán! Idióta fax, ilyenekkel vannak tele a blogok. Mindig más a hibás, ha valami nem sikerül.
A szabálykönyvet sem ismeri, mikor írja, hogy Ramos nem szándékosan szabálytalankodott.

Tudod, ha nyernek két olyan góllal, hogy Valdes ad nekik egy gólpasszt, meg Masch luftot rúg, akkor meg azt írják, hogy lemosták az ellenfelet a pályáról...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#40421) IreN!CuS válasza Integra (#40419) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Olvastam én is a nyilatkozatokat , ott Cr megemlíti ,hogy "lehet kívül történt ellene a szabálytalanság" , de külföldi forrást még nem olvastam.

forceberg : politikai pálya :) Ám igen hasonlóan látom , az nem baj ha valaki elfogult mert természetesen elfogult vagyok én is a Barca irányába de van egy bizonyos határ ebben is mint minden másban.
És a nagyobbik baj ,hogy ez a cikk tegnap 23:48-kor vagy mikor került ki az oldalra és azóta senki nem nyúlt hozzá senkinek nem volt ennyi esze :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40422) fatal` válasza Napfénysüti (#40411) üzenetére


fatal`
titán

Pique mondjuk szerintem pont kurva jó volt tegnap.

(#40423) Integra válasza fatal` (#40422) üzenetére


Integra
titán

csinált hajmeresztőt tegnap is, de ugye ő mentett vonalról, aztán már tényleg nem hibázott.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40424) fatal` válasza Integra (#40419) üzenetére


fatal`
titán

"Azt például még soha nem láttam, hogy a Real Madridot támogatták volna a játékvezetők. "

:DDD :DDD :DDD

Biztos átaludta a tavalyelőtti (11-12) szezont.

(#40423) Integra: Igen, volt egy hibája, de emelett rengeteg jó megmozdulása is. Tegnap a gyenge láncszem Mascherano volt szerintem. Meg Alves védekezése sem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#40425) szentes711 válasza venember83 (#40418) üzenetére


szentes711
tag

Én azt néztem! :DDD

valóban 1-0 rahedli elpuskázott lehetőséggel,Osvaldo egyedül elrendezhette volna!
(ha a sarkazós emelős gólja bemegy...)

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#40426) Sztbeni válasza venember83 (#40418) üzenetére


Sztbeni
őstag

én azt néztem

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#40427) Tibiajax válasza venember83 (#40418) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ismét egy 1-0?..
nna, jóóvan

(#40428) Napfénysüti válasza fatal` (#40422) üzenetére

Az lehet hogy tegnap jó volt de az utóbbi időben nem brillírozik. Volt régebben egy jó szakasza de már régóta sokat hibázik.

Més que un club!

(#40429) 7600 GS válasza fatal` (#40424) üzenetére


7600 GS
addikt

Biztos átaludta a tavalyelőtti (11-12) szezont.

Huha, van baj, nem is kicsi...

Ami rettenetesen zavart a tegnapi meccsel kapcsolatban:

-Messiből már megint sikerült úgy hőst csinálni, hogy a gólpasszán kívül megint hatalmas flop volt, Ronaldoval egyetemben
-persze, hogy Mallenco-t kellett megint küldeni, aki totálisan alkalmatlan a játékvezetői feladatok elvégzésére, ezt már ősszel is láttuk
-a szerencsétlenkedés már megint a Barca ellen jött elő a védelem részéről

Egyébként meg kifejezetten szórakoztató meccs volt, kár volt azzal a kiállítással elrondítani. Hazai oldalról egyértelműen Di Maria a meccs embere.

[ Szerkesztve ]

(#40430) IreN!CuS válasza 7600 GS (#40429) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"a szerencsétlenkedés már megint a Barca ellen jött elő a védelem részéről"
Ez nem lehet azért mert volt a Realnak ellenfele ? Ezt csak azért gondolom mert egy kis-középcsapat persze nem tudja megforgatni a védőket úgy mint mondjuk a Barca támadósora.
Szóval eddig a Juve-t vertétek meg mint "nagy-nagynevű" csapat többiektől vagy kikaptatok vagy X, míg a kicsit ellen rendre ment nektek.Én ezen a vonalon indulnék el.
A mi védelmünkkel sincs semmi baj amíg nincs ellenfél a "pályán" :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40431) forceberg válasza IreN!CuS (#40430) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a reál pont abban jó, hogy kis-közép csapatok ellen is mennek, mint a barom, be is gyűrik a meccseket.

NVidia VGA-s kollégának meg megint igaza van, Messi semmit sem csinált, csak adott két gólpasszt, mert, amiből Neymar 11-ese lett, azt is ő adta. Az akciógóljánál az akcióban is főkolompos volt, majd mielőtt belőtte, úgy vette át, tolta meg a labdát, hogy ihaj! + a két tizit is bevarrta.

Lehet, hogy ő írta éjjel a fákridom.hu-n a cikket? :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#40432) 7600 GS válasza IreN!CuS (#40430) üzenetére


7600 GS
addikt

Persze, hogy ebből indulsz ki, érthető okokból...

Ki forgatta meg a védelmet? Messi? Neymar? Szó sincs erről. Arról van szó, hogy már megint ostoba helyezkedési hibákat sikerült véteni, amiket az ellenfél köszönt szépen és kihasznált. Megjegyzem, hogy tegnap is verhető lett volna bőven az ellenfél, Benzema egyedül rúghatott volna 4 gólt, ajtó-ablak ziccerei voltak. Azért ha ebből mondjuk három bemegy, kíváncsi lettem volna a meccs későbbi kimenetelére.
Ramos sem játszott egyébként rosszul, az meg nem az ő hibája hogy a keresztbefutó csatár belerúg a földbe és a bíró kiállítja a hátvédet...

Minél többször nézem meg az összefoglalót, annál jobban felbosszant. :W

Hátralevő meccsek:

[ Szerkesztve ]

(#40433) Integra válasza 7600 GS (#40432) üzenetére


Integra
titán

én is kíváncsi lettem volna ha messi belövi az üreset az első gól után azonnal... szóval lépjünk már túl ezeken a hülye dumákon... még jó, hogy volt kontakt, úgyhogy bosszantsd csak tovább magad ramoson, ha van fikarcnyi önkritiád, akkor rá vagy mérges.. :DDD

az meg egyenesen vicces, hogy szinte az összes reálos kvázi az atleticoban látja a megmenekülésüket, hehe :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40434) IreN!CuS válasza 7600 GS (#40432) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Miért szerinted nem számít kik ellen játszol ? Sokkal jobban kell figyelni egy Messi Neymar Ini -igaz egy a BBC-re is- trióra mint mondjuk a Getafe támadósorára....De mindegy amíg ideges vagy.....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40435) KisTücsök válasza 7600 GS (#40432) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jól veszem ki, hogy a Madridnak nehezebb meccsei lesznek? Nem vágom az ottani erőviszonyokat.

(#40436) 7600 GS válasza Integra (#40433) üzenetére


7600 GS
addikt

Írd már le légyszi hogy ki látja az Atleticóban a megmenekülésünket, marhára érdekelne, őszintén. Én biztos nem.

Az egyetlen dolog ami miatt mérges vagyok Ramosra az az, hogy tudhatta, hogy Neymar be fog próbálkozni egy dive-val, éppen ezért hagyni kellett volna a picsába, Lopez felszedte volna a labdát. Van egy olyan GIF amikor tisztán látszik h földbe rúg, majd belinkelem.

Azt is kifejthetnéd mellesleg hogy miért hülye duma az hogy valaki leírja hogy a csapatának voltak helyzetei az első játékrészben, ez is érdekelne.

(#40437) kutkut válasza IreN!CuS (#40430) üzenetére


kutkut
addikt

Mint real szurkoló, erre most nyomok egy +1-et. :) Viszont én Carvajalt sem bántanám... OK, lemaradt Iniestaról, de azért ezt csak mondani ilyen egyszerű, hogy "te fogd Iniestat!" Nemrég lett 22 éves, még rengeteget fejlődhet és fog is.
És Ronaldot sem szidnám, hogy gyengébben játszott. Köztudott, hogy a csapatban ő a legjobban fejelő támadó + mindenkinél magasabbra tud ugrani, ennek ellenére egyik beadás sem neki ment - nem véletlenül. Benzemara kevésbé figyeltek, össze is jött belőle 2 gól, és csak a szerencsén/Benzeman múlt, hogy nem lett 3-4...

Meizu MX3 32GB

(#40438) Richard! válasza 7600 GS (#40432) üzenetére


Richard!
addikt

azért van a reálnak 3-4 meccse, amin meleg lehet a pite... :K

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40439) Integra válasza 7600 GS (#40436) üzenetére


Integra
titán

nyugodj meg, volt kontakt, ami teljesen független a földbe rúgástól. de látom, te csak a földbe rúgásra tudsz vagy akarsz koncentrálni, az, hogy valóban volt kontakt, nem számít... köpködd csak neymart, vicces a mit csinálsz, kérlek folytasd :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40440) 7600 GS válasza IreN!CuS (#40434) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem kell semmit az idegállapotomra fogni, mellesleg már nem vagyok (annyira) ideges.

Egyébként meg elbeszélsz mellettem.

Tücsök: Nehezebb meccseink lesznek, ez egyértelmű. Az otthoniakat mondanom sem kell hogy mind hozni kell. Idegenbeliek közül a Sevilla,Sociedad az igazán veszélyes, a többit hozni kéne. Ramos és Di Maria pedig nem lesz szerdán a Sevilla ellen. És ahogy ismerem a Spanyol szövetséget, CR-t is eltiltják.

[ Szerkesztve ]

(#40441) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#40442) pohár válasza 7600 GS (#40441) üzenetére


pohár
félisten

veszélyes munka ez :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40443) kutkut


kutkut
addikt

7600 GS & Integra: Földbe rúgott ez igaz, de előtte volt kontakt. De azelőtt meg les volt, úgyhogy erről ennyit. :P

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#40444) 7600 GS válasza kutkut (#40443) üzenetére


7600 GS
addikt

Komolytalan az egész eset.

(#40445) Ps Vita válasza IreN!CuS (#40415) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ez az a szint ami már fáj:DDD:U

(#40446) IreN!CuS válasza 7600 GS (#40440) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én felhoztam pár gondolatot , pár ténnyel egybekötve. Ha ezzel úgy érzed elbeszéltem melletted hát akkor nem tudom....

Ps Vita : ha fáj ha nem a vicc ,hogy még mindig kint van ez a cikk az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40447) 7600 GS válasza Ps Vita (#40445) üzenetére


7600 GS
addikt

Első hozzászólás.

(#40448) Integra


Integra
titán

bayern 10e euro büntetés és részleges tribünlezárás a bayern-manu meccsre, mert a szurkolók kiraktak egy gay-gunners transparenst.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40449) Integra


Integra
titán

rövid mémes összefoglaló :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40450) 7600 GS válasza Integra (#40449) üzenetére


7600 GS
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.