Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) NyxNyxNyx válasza Integra (#39898) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Leírhatod a véleményedet ha releváns. Ami zavart, hogy még úgy is belekötsz hogy nagyrészt egyetértünk valamiben.

A 7600 GS-es esetél meg igazán meg lehet érteni ha valaki indulatos lesz egy sérülés esetén. Nem lépte át a ló túloldalát. Még szigorúan nézve sem nézve lépte át annyira hogy emiatt primitívnek kelljen nevezni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39902) KisTücsök válasza szentes711 (#39899) üzenetére


KisTücsök
addikt

A következő körtől már jók lesznek.

Legalábbis remélem.

(#39903) NyxNyxNyx válasza szentes711 (#39899) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Holnap a Menyu - Olympiacos meccs jónak ígérkezik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39904) szentes711 válasza KisTücsök (#39902) üzenetére


szentes711
tag

én is abban bízok!
Pénteken lesz a sorsolás?

MikE008: Én is azon agyaltam,hogy ha jó napot fog ki a MU akkor azon a meccsen lehet izgalom bőven,de csak remélni tudom,hogy ezúttal szorul némi hit Rooney-ékba.

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#39905) KisTücsök válasza szentes711 (#39904) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem igen.

Bár sorsolásnak azért nem nevezném. ;]

(#39906) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#39901) üzenetére


7600 GS
addikt

Nyugodtan nevezzen aminek akar, nem igazán veszem magamra az efféle provokálásokat. Magáról állít ki az illető egy bizonyítványt.

Első jelentések szerint keresztszalag-szakadás, ami minimum fél év. Nagyon frankó mondhatom.

Valamiért egyébként nagyon érzek egy Chelsea-Real párosítást, pikáns lenne.

Ezek amúgy nem semmi adatok:

A futballisták jövedelmi listájának élcsoportja:

1. Lionel Messi (argentin, Barcelona) 41 millió euró (12,3 milliárd forint)
2. Cristiano Ronaldo (portugál, Real Madrid) 39,5 milló euró
3. Neymar (brazil, FC Barcelona) 29 milló euró
4. Wayne Rooney (angol, Manchester United) 24 milló euró
5. Zlatan Ibrahimovic (svéd, Paris Saint-Germain) 23,5 milló euró
6. Radamel Falcao (kolumbiai, AS Monaco) 21,2 milló euró
7. Sergio Agüero (argentin, Manchester City) 19,7 milló euró
8. Thiago Silva (brazil, Paris SG) 17 milló euró
9. Eden Hazard (belga, Chelsea) 16,8 milló euró
10. Franck Ribéry (francia, Bayern München) 16,5 milló euró

[ Szerkesztve ]

(#39907) szentes711 válasza KisTücsök (#39905) üzenetére


szentes711
tag

Igaz! :P

Nagyon várnék egy CFC-PSG meccset!!!!!

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#39908) szami777 válasza 7600 GS (#39906) üzenetére


szami777
addikt

csak chelsea-raeal ne...még ne :D
legalább a kövi fordulóig kerüljük el. Barca jöhet helyette ;]
real-bayern-t akarok, ejtsék ki egymást :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#39909) cyberkind válasza 7600 GS (#39906) üzenetére


cyberkind
félisten

Oda a vb, köszi Schalke. :W

Paranormal Cocktivity

(#39910) 7600 GS válasza szami777 (#39908) üzenetére


7600 GS
addikt

Én sem szeretnék összekerülni velük, mert a Mourinho-féle bunker ellen nagyon nehéz lenne jó eredményt elérni, olyan csapatok ellen amúgy sem játszunk jól akik leparkolják a buszt.

Holnap pedig egy nagy kalappal a Manchesternek!

(#39911) Sztbeni válasza 7600 GS (#39906) üzenetére


Sztbeni
őstag

Itthon az emberek 99%-a ennyit egész életében nem keres, mint ezek egy év alatt! Vicc. :W

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#39912) 7600 GS válasza Sztbeni (#39911) üzenetére


7600 GS
addikt

Most legszívesebben leírnám, hogy ez a tendencia milyen mentalitást mutat, de félek egy esetleges bantól, inkább nem teszem.

(#39913) KisTücsök válasza 7600 GS (#39906) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ebbe számít bele? Nemrég egy olyan volt, amiben még C volt az első helyen.

Meg olyat is olvastam, hogy Messi új, évi 25 milliós szerződést akar. Hogy a bánatba lehet egyáltalán elkölteni ennyi pénzt?!

(#39914) Integra válasza KisTücsök (#39913) üzenetére


Integra
titán

úgy, hogy amíg nincsen valami plafon, addig ez lesz, mert mindig van egy gazdagabb, egy több egy jobb, az emberek pedig mohók és kapzsik. és ha a barcelona nem fizeti ki, akkor a chelsea, vagy a psg vagy a city kifogja.. valamelyik angol klub már 200 millás ajánlatott is tett, épp ma olvastam. az apjának tök mindegy hogy hol focizik, fizessék ki, vagy odébb állnak... és mindenki megteszi ezt aki teheti, senkiben sem maradt már egy fikarcnyi kurázsi és betyár becsület, vagy némi lojalitás. ezt csak a törvényben szabályozott plafon változtathatná meg. de hidd el, ha hivatalosan mondjuk netto 15 millio-ban maximalizálnák az éves fizut, akkor a többit meg más címszó alatt oldanák meg neki juttatásként.. nem lehet mit tenni már alavpetően. csak azt, hogy a klubok mind aláírják, hogy egytől-egyig úgy döntenek, hogy ennél többet sehol sem fizetnek. hamar kiderülne, hogy melyik játékos ilyen plafon esetén hol játszana szívesen, vagy mozogna e.. biztos lennének meglepetések.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39915) 7600 GS válasza KisTücsök (#39913) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem ebben minden kutyafüle benne van már (klubtól kapott jövedelem, szponzori illetve reklám bevételek). Mondjuk pl Rooney bérezését abszolút nem értem, Neymar-é is kérdéses számomra, bár tagadhatatlan, hogy a PR értéke hatalmas.

Ennyi pénzt értelmesen elkölteni szinte lehetetlen, kivéve persze ha mondjuk 20 milliót felajánl jótékony célokra. Egyébként furcsának tartom, hogy azzal a klubbal szemben követelőzök a nagyobb fizetésért, akinek mindent köszönhetek, és ami nélkül semmi sem lennék.

Jesé ügynöke megerősítette, hogy keresztszalag-szakadást szenvedett a játékos, fél év pihenő. Oda a VB, és továbbá még a 2014-15-ös előszezon is. Nagyon nagy kár, a hajrában hatalmas szükség lett volna rá.

Az a jobb térd nagyon csúnyán néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#39916) szab.tam


szab.tam
nagyúr

az én véleményem a túlfizetések, túlértékelések terén nem változik.
többször kifejtettem, így most csak röviden.

tovább sikerült fújni a fotball gazdasági lufit, mint gondoltam 1-2 éve..
de 1x ez is csak ki fog pukkadni. (nagyon remélem!)
pont, mint az amerikai jelzálog alapú hitelezés túlértékelt volta.
és akkor remélhetőleg történik egy hirtelen, 50-70%-os devalváció, akkor talán (időlegesen) helyére kerülnek a dolgok.
csak akkor megint magával fognak olyanokat is sodorni a történések következményei, akik valójában nem szolgáltak rá... :(((

***

én ma a sp1-et bírtam nézni a konyhai tv-n, de azért éltem túl az unalmat, mert közben jókat főztem.
köv. forduló reméljük "forgatókönyvesebb" lesz.

***

komoly rangban, sok ph-s tapasztalattal jól elszemélyeskedtek némi ban-ért.
ok, hogy itt nem szokás a modker topikba rohangálni.
viszont múltkor, egy másik helyen én is ezt hittem, és nagyot csodálkoztam.
földműveseket tisztelem, de jelentgető gyökér, (nem, amiből a petrezselyem nő ki :DDD ), mindenhol akad bőven.
évek múlva is képesek előhorgásztatni hsz-okat... :((( :((

úgyhogy: csak óvatosan... :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39917) darál0w válasza 7600 GS (#39906) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

már este is ezt mondták...de ez csak 'ránézésre' mondták...MRI is megvolt már?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39918) salival


salival
aktív tag

Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.

YNWA

(#39919) szentes711 válasza salival (#39918) üzenetére


szentes711
tag

Nagyon úgy érzem,hogy nem lesz meg a továbbjutás ma este az Oly. ellen :(

és ha igazam lesz mekkora az esély,hogy hétvégén már nem moyes ül az UTD kispadján?

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#39920) Enzolord válasza szentes711 (#39919) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos, semmi esély, hogy ne ez a gülü szemű taktikai géniusz üljön a padon...
Akkor sem, ha bukunk Zeuszék ellen...
Aztán hétvégén kitömnek, mint a fülesbaglyot, és még akkor is ez a ... fog ülni a padon... Mert a Unitednél hatalmas a támogatottsága, ezt nyilatkozta.... Szerintem az olajosok a város másik feléből áttoltak vagy 2 milliárdot, hogy maradjon ez a ... az edző... ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#39921) szentes711 válasza Enzolord (#39920) üzenetére


szentes711
tag

KI ÁLL MÉG MELLETTE? :W

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#39922) homeless09 válasza szentes711 (#39921) üzenetére


homeless09
őstag

sajnos SAF :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#39923) venember83 válasza salival (#39918) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy néz ki, hogy már az Evertonnál elérte a korlátait, de ez csak most lett egyértelmű. Érdekes statisztika. :)

(#39924) Tibiajax válasza venember83 (#39923) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mmondom, h középszerű. Everton csodálatosan az ő szintje volt, és ennyi a történet.
háát nem hiszitek el, amit írok..

:)

(#39925) Napfénysüti

Szalai mit alkotott tegnap?
Ahogy olvastam sok babér nem termett neki de aki látta milyen véleménynel volt róla?

Més que un club!

(#39926) Tibiajax válasza Napfénysüti (#39925) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

2percet láttam a meccsből, épp támadott a schalke, 1-1nél. megindult tőlük a két támadó, Szalai aránylag szépen ugrott kifele, kapta is a labdát, nem volt lesen, egy védő volt vele egy vonalban de inkább picivel már mögötte, mit csinált? nem egy testcsel visszafele és már húzott is volna kapura - vagy nem tudom, valami ilyesmi hülyeség.. - visszaadta bzmeg a labdát, erre és elkezdtek visszajátszani és jártatni a labdát oldalirányba... a madrid közben már vissza is ért nyilván. nem volt előtte senki már, csak a 16-os és a kapu és visszaadja a labdát, nem érted?? xd

ez hihetetlen, nem tudom, biztos velem van a baj, de én még olyan játékosokon nőttem fel, mint van Basten, meg Bergkamp, meg Ronaldo (nem, nem cé), meg Kluivert - vagy Cruiyff-ot néztem sokat még - és valahogy nekem az volt mindig a természetes, már csak miattuk is, hogy ha tudok kapura törni, akkor miért ne, már tolom is aztán vágom a gólt.
ilyen egyszerű lenne. elvileg
ez a kis faszkalap kis hülye magyar meg....

mindegy, hagyjuk is, magyar futball olyan nincs, madrid ellen be kell szarni, ennyivel asszem nálam el is van intézve minden
:DDDD

(#39927) Napfénysüti válasza Tibiajax (#39926) üzenetére

Csatárként valóban az lenne a gyilkos ösztön. Párszor én is játszottam elöl és mindig a kapura történő befejezésre törekedtem. Amúgyis a gól a legnagyobbb dicsőség a fociban nem? :D

Egyébként azért is kérdeztem mert amit láttam Szalaitól én abszolút nem vagyok tőle hasra esve és kíváncsi voltam mit alkotott tegnap hogy végre játszhatott. Még ha RM is volt az ellenfél.

Més que un club!

(#39928) Sickboy25 válasza Tibiajax (#39924) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezt már a kinevezésekor leírtam, de akkor sem vett komolyan senki... :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#39929) lacy86


lacy86
addikt

A real varhato volt , hogy megint siman gyoz!
A Chelsea nem vartam ilyen sima gyozelmet , azt hittem a Galata jobban odateszi magat!

(#39930) szentes711


szentes711
tag

Csapás csapás hátán csütörtökön Webb vezeti a Fio-Juve EL visszavágót! :W :W

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#39931) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Majdnem úgy fognak hiányozni, mint a magyar csapat

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39932) Integra válasza Tibiajax (#39926) üzenetére


Integra
titán

sajnos ez szinte mindnehol észre vehető, egyre több csapat tilitolizik. szerintem a nyomás az oka, akkora már mindenhol a tét,hogy egyre kevesebben merik a fellelősséget vállalni és odadurrantani. néha az az érzése az embernek, hogy szinte szabadulni akarnak a labdától..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39933) KisTücsök válasza Integra (#39914) üzenetére


KisTücsök
addikt

:(

Majd csak - ahogy szab.tam is írta - összedől ez az egész. Előbb utóbb muszáj.

__________________________

""Víctor Valdés a Man. Cityhez igazol - sajtóhír"

Hoppá, hoppá. :D

(#39934) 7600 GS válasza darál0w (#39917) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, sajnos az MRI is megerősítette.

(#39935) IreN!CuS válasza KisTücsök (#39933) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csak menne máááá :)

Jó okés ,hogy politikailag korrekt legyen ősszel szépen védett vlt pár nagy vogása így - kettő á :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#39936) Integra válasza KisTücsök (#39933) üzenetére


Integra
titán

én is remélem, csak sajnos annyi pénze van az olajosoknak, hogy esély sincsen rá, pedig felül kell, hogy összeomoljon minden, közvetve ők teszik tönkre a kicsiket is..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39937) Tibiajax válasza Integra (#39932) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj csak, várj csak. egyre nagyobb a tét? milyen tét? :D elmentek Madridba játszani egy edzőmeccset bl-körülmények között a nagy és dicső Real ellen, kapott játéklehetőséget Ádám, egy magyar gyerek, hogy mutasson valamit, erre nem mer annyit csinálni, hogy gólra tör???? nekem ez nem akar összeállni, sajnálom

értem amit írsz, én is gondoltam már ezekre, de tegnap este ne legyen már erről szó. te én úgy megverném legszívesebben ezt a szalai gyerek is, meg a többit is, h arról kódulna

(#39938) Integra válasza Tibiajax (#39937) üzenetére


Integra
titán

nem konkrétan a schalkére mondtam ezt, hanem alapvetően egyre több csapatban ezt látni, tudatosan így kezdtek el focizni. azt meg már írtam, hogy egy számmal nagyobb volt a real nekik, de nem is nagyon néztem a meccseket, hagytam konferencián.
szerintem is gáz ez ahogy van. beviszik 16-ra, aztán vissza félpályáig és újra, mindegy, hogy nincsen gól, csak a labdabirtoklás a lényeg.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39939) venember83 válasza Integra (#39938) üzenetére


venember83
nagyúr

Furcsa, hogy ezt pont egy Barca-drukker mondja, amely csapatnál mindennél fontosabb a labdatartás és a passzolgatás.

(#39940) Tibiajax válasza Integra (#39938) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én se néztem tovább, ennyi elég is volt, még sok is

blues-ékat néztem, bár így utólag csalódás volt a meccs, sokkal jobbra számítottam, még vártam is, hátha nyomnak egy nagyot Sneijder-ék..
úgy lett volna érdekesebb, ha 1 v két gólos előnnyel jöttek volna a törökök

venember83 nem kell kisarkítani ennyire, a barca labdatartása és úgy cakkpakk focija mindenképp más dimenziót képvisel (igen, még ma is), mint egy átlag más európai középcsapat labdatartása. külön kategória
én azt gondolom akkor is, nem ezt kellett volna erőltetnie a németeknek az este, hanem hogy minél több gólt vágjanak - valahogy....
bár igazából persze tök mindegy volt, nem egy súlycsoport a két gárda

[ Szerkesztve ]

(#39941) Integra válasza venember83 (#39939) üzenetére


Integra
titán

először is, hsv drukker. lehet, hogy elkerülte a figyelmed...
másodszor, már leírtam a barcánál is tucatszor, hogy iszonyú bosszantó.
na mindegy, lehet, hogy csak szar napod van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39942) Tibiajax válasza Integra (#39941) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem nem az egyébként, ha szépen fejezik be. főleg ha góllal

(#39943) Integra válasza Tibiajax (#39942) üzenetére


Integra
titán

nyílván addig amíg van gól.. de ha megnézed, hogy 10 próbálkozásra 1 gól ha jut.. nem az a baj szerintem, hogy van ilyen, hanem az, hogy távoli próbálkozások alig. legalábbis számomra hiányoznak és nincsen meg az egészséges egyensúly a rávezetés és a távoli rúgások között.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39944) Napfénysüti válasza Tibiajax (#39940) üzenetére

Egyébként mintha a hétvégén többet lőttek volna. Vagy csak nekem tűnt úgy az összefoglalót nézve.

Viszont vasárnap a Vidi meccsen dettó azt láttam amiről beszéltek: össze-vissza passzolgattak a tizenhatos előtt, nem mertek kapuralőni. Még szögletből is volt hogy a saját kapusukhoz került a labda. A győri gyerek meg 30-ról rásuhintotta és a kipattanóból tizi lett meg piros lap.
Márolyan is előfordult hogy a hazai szurkolók kiabálták hogy lőjjön valaki. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#39945) Integra válasza Napfénysüti (#39944) üzenetére


Integra
titán

többet, na de ki ellen? majd vasárnap dől el, hogy hol vannak valójában, csak ez számít szerintem. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39946) Napfénysüti válasza Integra (#39945) üzenetére

Lehet csak ott gyakoroltak élesben. :D

Viccet félretéve jó lenne ha a komolyabb csapatok ellen is többet próbálkoznának főleg mikor nem megy ez a
"beviszem a kapuig a labdát" játék.

Més que un club!

(#39947) 7600 GS


7600 GS
addikt

Puyol vasárnap nem lesz ott a Bernabeuban térdsérülés miatt.

(#39948) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most nézem, hogy holnap a Spurs védelmében kb mindenki kidőlt. Kaboul, Vertonghen(ő nem sérült, csal eltiltott miatt), Walker, Rose, Chiriches, Dawson. Érdekes meccs lesz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39949) Tibiajax válasza 7600 GS (#39947) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki fog akkor a madridi kapuba bólintani?..
áááá

(#39950) szentes711 válasza NyxNyxNyx (#39948) üzenetére


szentes711
tag

Sima 2:0 lesz sztem!

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.