Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) Sickboy25 válasza 7600 GS (#40548) üzenetére


Sickboy25
addikt

a nemzetközi tanulmányok mit takar?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#40552) 7600 GS válasza Sickboy25 (#40551) üzenetére


7600 GS
addikt

A nemzetközi tanulmányok alapszakot végző szakemberek szakképzettségük megnevezése szerint a nemzetközi kapcsolatok szakértői. Az előző képzési rendszer szerint ez az alapszak, mely jelenleg a politikatudományi képzési ág része, a korábbi nemzetközi kapcsolatok, valamint a nemzetközi tanulmányok szakokat foglalja magában. A képzés végén diplomás szakemberek kerülnek ki a munkaerőpiacra, akik olyan nemzetközi politikai, gazdasági, jogi és európai uniós ismeretekkel rendelkeznek, melyek alkalmassá teszik őket az európai integrációs folyamatból származó kihívások kezelésének elősegítésére. Hatékonyan tudják kihasználni a gazdasági és intézményi lehetőségeket az állami és nonprofit szektorban, helyi önkormányzatoknál és a regionális fejlesztő központokban, intézményekben.
A nemzetközi kapcsolatok szakértői megszerzett ismereteik segítségével könnyen eligazodnak a „nemzetközi életben”, mivel ismerik a nemzetközi viszonyokkal kapcsolatos koncepciókat, elméleteket és módszereket, az Európai Unió jogi és intézményi felépítését, valamint könnyen hozzájutnak az integráció alakulására vonatkozó információkhoz. Munkájuk során az EU közös és közösségi politikájának ismeretében minisztériumok, kormányzati szervek, állami intézmények nemzetközi és uniós feladatait menedzselik, vagy önkormányzati szinten, illetve gazdasági társaságoknál, a vállalkozói szférában irányítják az uniós tagságból származó feladatok teljesítését. Rendszeresen állítanak össze pályázati anyagokat az EU-ban meghirdetett pályázatokra, és menedzselik a „nyertes” projekteket.
A megszerzett ismeretek mellett természetesen ez a szakma is igényel alapvető beállítódásokat, készségeket, amelyek nélkül a nemzetközi kapcsolatok terén nem lehet sikeres a jelentkező. Ezen a szakterületen nélkülözhetetlen a kapcsolatteremtő és együttműködő képesség és természetesen a kommunikációs készség. Nem elhanyagolható azonban a minőség iránti igény és a felelősségtudat sem. A következő meghatározó ismeretkörök alkotják a képzés gerincét: a társadalomtudományi ág részeként a politológia, szociológia, történelem, jogi és közgazdasági ismeretek; a készségfejlesztés részét képező kommunikáció, idegen nyelv, informatika és statisztika; a nemzetközi kapcsolatok és az európai integráció különböző szaktárgyai. Bár a készségfejlesztő modulban szerepel az idegen nyelv, az ezáltal nyert nyelvtudás közel sem elégséges a diploma megszerzéséhez: ehhez mindenképpen szükséges két középfokú C típusú nyelvvizsga, amelyből az egyik szakmai nyelvvel bővített. A nyelvvizsgán kívül az oklevélszerzés feltétele még egy négyhetes szakmai gyakorlat, mely elvégezhető bármely korábban megnevezett intézménynél (pl. minisztériumok, önkormányzatok, nonprofit szervezetek).

Háát valahogy ezt. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40553) KisTücsök válasza 7600 GS (#40552) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szóval semmit. ;] (csak vicc...)

Ez hiányszak? Vagy érdekel is?

(#40554) 7600 GS válasza KisTücsök (#40553) üzenetére


7600 GS
addikt

Jogos egyébként, nagyon sok ismerősömnek is ez volt a reakciója. :D

Érdekel egyébként szerencsére ez a szak, jó dolgokat hallottam róla. A reál tárgyak utálata lévén meg leszűkülnek a lehetőségeim, szóval ezért is került ez a szak képbe.

[ Szerkesztve ]

(#40555) Sickboy25 válasza 7600 GS (#40554) üzenetére


Sickboy25
addikt

jaj pedig gyönyörűek a reál tárgyak :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#40556) Dinter válasza Sickboy25 (#40555) üzenetére


Dinter
addikt

+1 :K

(#40557) vans? válasza 7600 GS (#40554) üzenetére


vans?
őstag

A rekinel mindenesetre jobb..

hábm bábm

(#40558) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#40555) üzenetére


Sickboy25
addikt

elvégeztem egy tanító -művelődésszervező szakot, ezt, hogy sikerült kiválasztanom azt nem tudom valószínű a farkam irányított nem az agyam :) annyi nőt mint ott, jaj a kánaán volt Istenem :D ,
gépészmérnökin aztán már csak az emlékek maradtak, mármint a nők terén :),

On: Libások egyenlítettek Győrben ezzel továbbjutok az MK-ban

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#40559) NyxNyxNyx válasza pohár (#40550) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Sing-Sing egy fos.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#40560) szab.tam válasza Sickboy25 (#40558) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szpíkertől hallahttuk.
szombaton "családbarát meccsek" lesznek.
a nagy riszpektelelés után kell, mint egy falat kenyér.
(habár, ha van külön gyerekes szektor, az talán normális.)
csak a kommunikációjától kapok síkítást.

***

más.

"stadionavatóra feljövök" bszólásom témaköre.
döntően senki nem értette, így érthetőbben.
max nézőszám 22k.
az őszi derbin is pont ennyien voltak, így talán a nagyságrend jól el lett találva.
gondolom az ősszel is kilátogatók kb. elmennek a megynyitóra is.
ezeknek azt fogják mondani, hogy fiúk! maradjatok már otthon, mert másik 40k ember bejelentkezett, hogy életében először és utoljára eljönne a megnyitóra.
miből gondolják ők, hogy mindenféle szurkolói kártya nélkül egyáltalán jegyhez fognak jutni?
mert a fórumokon hónapokkal előtte megírják, hogy elmennek?

mint amikor valaki egész évben nem jár templomba, de jó előre megígéri, hogy húsvétkor aztán igazán nagyon ott lesz...

nem az itteni össz. 2-3 ilyen mondat miatt buktam ki, hanem ha a téma bárhol szóbakerül, akkor vagy ezt hallom, vagy a "miért nem épül kórház helyette". :O

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40561) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#40559) üzenetére


7600 GS
addikt

Okés, észben tartom. :D

(#40562) pohár válasza NyxNyxNyx (#40559) üzenetére


pohár
félisten

hát 2008-9-ben még igen közkedvelt volt :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40563) Integra


Integra
titán

na akkor egy kis keller duell, nyerni kell falábú banda!!! :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40564) Sickboy25 válasza szab.tam (#40560) üzenetére


Sickboy25
addikt

az biztos, vagyis remélem hogy a szurkolói kártyások előnyt élveznek (azaz mi ;] )... Igen véges lesz a férőhely...

7600GS: nem néztél utána az amerikai turnénak amit írtam?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#40565) fatal`


fatal`
titán

VV úgy tűnik keresztszalag-szakadás. Fasza. :(

(#40566) 7600 GS válasza Sickboy25 (#40564) üzenetére


7600 GS
addikt

Utána fogok ígérem, csak ma eléggé sok tanulnivalóm volt. Legkésőbb péntek estéig meglesz. ;)

(#40567) Richard! válasza fatal` (#40565) üzenetére


Richard!
addikt

6 hónap

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40568) Integra válasza Richard! (#40567) üzenetére


Integra
titán

pfffffffffffffffffffffffffffffff
mi a bús f... történt??? edzésen lesérült???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40569) 7600 GS válasza fatal` (#40565) üzenetére


7600 GS
addikt

Saját hülyeségéből adódott a sérülés, egy sima labdát nem tudott megfogni.

Ettől függetlenül sajnálom, hogy megsérült, nem így kellett volna búcsúzzon a csapatától. Plusz ugye ugrott a VB.

(#40570) Richard! válasza Integra (#40568) üzenetére


Richard!
addikt

[link] Ez történt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40571) Integra válasza Richard! (#40570) üzenetére


Integra
titán

óanyám..... hát ez hihetetlen :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40572) pohár


pohár
félisten

jaajjjj de szépen kanyarított Gerrard :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40573) Richard! válasza Integra (#40571) üzenetére


Richard!
addikt

most meg Pinto csúszott rá a kapufára :W

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40574) bandus válasza Richard! (#40570) üzenetére


bandus
veterán

uhh, baszki. egyenlített volna inkább a celta :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#40575) Integra


Integra
titán

fasza, megint a hsv a nap vesztese, 17. hely :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40576) Dinter


Dinter
addikt

Zlatan Ibrahimovic: "Amikor a játékvezető kiállította Sergio Ramost és büntetőt kapott a Barcelona, ezt mondtam a feleségemnek: "Itt a mérkőzés vége, de nem csak egy büntető lesz....És így is történt. Most már értem, hogy miért hagytam ott a Barcelonát."

Ezt szab.tam is megmondta :DDD

(#40577) Richard! válasza bandus (#40574) üzenetére


Richard!
addikt

akarod mondani szépített :) de szerintem is.Nem tudom mi lesz így. Pinto felkötheti a haját...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40578) fatal` válasza bandus (#40574) üzenetére


fatal`
titán

Az egyenlítéstől azért rohadt messze voltak szerencsére.

(#40579) bandus válasza Richard! (#40577) üzenetére


bandus
veterán

akarom mondani egyenlített :) az ominózus esetnél még csak 1-0-ra ment a barca, inkább ne védte volna ki valdes, de ne ilyen szomorú módon távozzon a csapattól :/ remélem ez a sérülés nem befolyásolja az jövőbeni terveit és az eddigi jelentkezők ugyanúgy számítanak majd rá.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#40580) Richard! válasza bandus (#40579) üzenetére


Richard!
addikt

igazad van.nem figyeltem, hogy melyikre válaszoltál :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40581) fatal` válasza bandus (#40579) üzenetére


fatal`
titán

És én is benéztem, azt hittem Pinto kapufájáról van szó. Sajnos ez van. :(

(#40582) L_YKing válasza fatal` (#40581) üzenetére


L_YKing
addikt

Most kéne kapus! Mert Pintoval Bl meccset játszatni.... :U

Nehéz dolgunk lesz. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#40583) L_YKing


L_YKing
addikt

Vajon szorongat a Sevilla?? :D
Nem lenne rossz egy döntetlen... :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#40584) Dinter


Dinter
addikt

Felek h megint 10 emberrel fejezzük be a meccset..

(#40585) pohár


pohár
félisten

az a kapufa, pppfff :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40586) salival


salival
aktív tag

pool nyert megint, 7 győzelem zsinórban, yessss.
1 pontra a chelseatől és még jönnek az anfieldre.
stu és suarez az első csatárpáros 50 éve akik elérték egyenként a 20 gólt

YNWA!!!

YNWA

(#40587) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Bale cipőcsere :D Kapni fog ezért a gyártótól.

Pff ez gáz. 2-1

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#40588) cyberkind


cyberkind
félisten

Juppí 2-1 a Sevillanak.

Paranormal Cocktivity

(#40589) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#40587) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Kapni fog ezért a gyártótól"

ja.
térd alatt új lábat.
fixet.
ciőbe integráltat, összegyógyítottat, cserélhetetlent.
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40590) DeathAdder válasza salival (#40586) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért a végére nagyon meleg lett a pite, még mindig fog az ideg pedig már lassan egy órája, hogy vége a meccsnek :D
Na de nem lehet minden meccset 3-5 góllal megnyerni az is igaz. Örülök, hogy most nem egy jobb csapat volt az ellenfél, mert akkor elmaradt volna a győzelem, ha így játszunk.

A BL talán már megvan, a többi idén már nem érdekel. Ha azt mondja valaki a szezon előtt, hogy 2 pontra leszünk a 4. helytől a 31. fordulóban akkor azt azonnal aláírtam volna és a seggemet csapkodtam volna a földhöz örömömben :D Ehhez képest messze túltejesített a csapat minden eddigi elváráson, a nagy csapatok földbe döngölése, egy esetleges dobogó már csak bónusz :))
Jövőre ismét visszatérünk a BL-be, ami hatalmas dolog ettől a csapattól a PL-ben :C

(#40591) DeathAdder válasza DeathAdder (#40590) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy épp nézem a tabellát, és látom h a néhány fordulóval ezelőtt még egyértelmű bajnokesélyesnek tartott Arsenalt már 5 ponttal előzzük :Y
És pár hónapja még milyen magabiztosan vezették a tabellát...

Ha az Everton hozza a meccsét, akkor már csak 3 pont lesz a hátránya a negyedik Arsenalhoz képest, aki hétvégén aligha hiszem, hogy megint nyerni fog.

(#40592) cyberkind


cyberkind
félisten

4 nap, 2 vereség, 6 vesztett pont, 3. hely a tabellán a bajnokság vége felé. :W

Paranormal Cocktivity

(#40593) pohár válasza DeathAdder (#40591) üzenetére


pohár
félisten

Wenger hozta a saját szarságát: nem kell igazolni csatárt, mert minek... ott van két szerencsétlen, aztán kész :D
komolyan az kéne, hogy az EL indulás se legyen meg, aztán csak észhez tér a vezetőség is :W

ez a Real meccs meg... utolsó 30 percet láttam, inkább mentem volna ki csillagot számolni :D

azért a Milan ma kemény volt :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40594) venember83 válasza Dinter (#40576) üzenetére


venember83
nagyúr

Szóval ezért ment el az Intertől is, értem már. :D

(#40595) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Aztanemjóját, Balotelli milyen szépen berakta a bogyót... :C

https://www.coreinfinity.tech

(#40596) szentes711 válasza sh4d0w (#40595) üzenetére


szentes711
tag

Nagyon szép volt és tegnap valahogy egész jól működött ez a Milan! :)
GG Seedorf! :C

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#40597) lacy86 válasza sh4d0w (#40595) üzenetére


lacy86
addikt

Bevarta a helyere! :) Igen meglepo volt hogy nyerni tudod a Milan! ( lehet most jott meg a lendulet?! )
A Real-nal meg most hagyott alabb a lendulet , lelkesedes. ( vagy csak megint rajuk jar a rud )
V.V.-nek nem orulok hogy "kidolt" :( , Pinto-ba annyira nem bizok! Foleg a BL-nel nem!

A magyar kupat senki nem emliti?! :D A Gyori Eto nem jutott be , ez a csapat nagyon leirta magat elottem! :(((

(#40598) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bssza meg, még az Atleticonak kellett volna kiszpni aztán jó is lett volna. madridot megverték ahogy kell végre, köszi sevilla! így kell ezt
Messiék meccse tréning volt, és hála a jó istennek, tudott nyerni végre a juventus is, de most kivételesen csak egy góllal. szorítottam is nekik nagyon a végén, h legyen meg az az egy
nagyon szorossá válna amúgy a calcio, azt meg nem akarjuk

(#40599) Integra válasza Tibiajax (#40598) üzenetére


Integra
titán

ha minden meccsét nyeri a barca, akkor bajnok lesz :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40600) sh4d0w válasza Integra (#40599) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell, hogy minden meccsét nyerje... az Atletico ellen veszítsen és a madridiak nyerjék minden meccsüket :DDD

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.