Hirdetés

2020. január 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-12-16 17:51:34

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40901) vans?

vans?
(őstag)

Ez egy jo perc volt. ;]

(#40902) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(addikt)

Ez nagyon szép fejes volt :)

Valamiért a Barcának szurkolok a másik meccsen. Bár nem hullajtanék értük könnyeket.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#40903) szab.tam válasza Tibiajax (#40870) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

szerintem elromlott a billentyűzete.
csak a ctrl, v, és az enter működik nála.
és hát ez ragadt be a vágólapra. :DDD

nem nagyon hiszem, hogy a mu kapott gól nélkül lehozza.

hát nem is hozta...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40904) Integra válasza szab.tam (#40903) üzenetére

Integra
(titán)

de nem ám

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40905) vans? válasza szab.tam (#40903) üzenetére

vans?
(őstag)

nem is huzta...

(#40906) Tonus

Tonus
(csendes tag)

na végre Bayern :D

(#40907) szab.tam

szab.tam
(nagyúr)

pillanatra meijedtem, hogy az előbb kirakott 96hunter96 barátunk klónja előjött. de nem. bocs... :D

szerintem tök egyformán mentek a labdáért.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40908) Integra

Integra
(titán)

zsuniorrrrrrrrrr

(#40909) Integra

Integra
(titán)

lol, piros, érdekes lesz a visszavágó is
mehet az oszkár rúninak is :DDD
jó, hogy martinez újra játszik, mert dante is elzárást kap a visszavágóra

[ Szerkesztve ]

(#40910) Tonus

Tonus
(csendes tag)

Schweinsteiger meg a végén elintézi a MU továbbjutást? :D :D

[ Szerkesztve ]

(#40911) Integra válasza Tonus (#40910) üzenetére

Integra
(titán)

csúnyán benézte a bíró. jelenleg ők a jobbak idegenben lőtt góllal és az övék a hazai pálya előnye is. de ez a tilitoli bayern foci megbosszúlta magát ma, ez egyértelmű.

a barcelona szopóbbra áll, hogy idegenben áll döntetlenre.

(#40912) Tonus válasza Integra (#40911) üzenetére

Tonus
(csendes tag)

szerintem is elnézte ,de sima lesz az Allianzba a mecs....
de a Barca tényleg bajban van , nem jó győzelmi kényszerrel menni a Vicente Calderonba :U

(#40913) 7600 GS

7600 GS
(addikt)

Pinto azért benézte Diego gólját, szarul helyezkedett.

Nagy gratula egyébként a Unitednek. :K

[ Szerkesztve ]

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#40914) Tonus válasza 7600 GS (#40913) üzenetére

Tonus
(csendes tag)

azért kellet oda egy Diego is :D

(#40915) 7600 GS válasza Tonus (#40914) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Persze hogy kellett, zseniális meglátás volt tőle, de ebben Pinto is benne volt.

(#40916) Tonus válasza 7600 GS (#40915) üzenetére

Tonus
(csendes tag)

kíváncsi leszek a szezon végéig mennyit fog potyázni még :D

(#40917) 7600 GS válasza Tonus (#40916) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Remeljuk minel tobbet. :D

(#40918) Tonus válasza 7600 GS (#40917) üzenetére

Tonus
(csendes tag)

ebben egyetértünk :D

(#40919) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

ekkora szar Bayern-t :(
egy Chelsea így széttszopat minket :(((

(#40920) DeathAdder

DeathAdder
(veterán)

Ezeknél a magyar sport1 televíziósoknál mindenkit divat a föld alá szapulni, aki nem barca, real, vagy bayern?
Honnan veszik egyáltalán a bátorságot, hogy egy manu -t lefikázzanak? Kik ők, hogy ezt megtehetik?
És mindezt a legsemmitmondóbb statisztikára alapozni (főleg az első félidőben) a labdabirtoklásra...
És ezekért még fizetik is őket?
A pálmát viszont az viszi, amikor a nyomi real és kabalabábús barsza drukkert berakják a stúdióba, hogy hallgatni kelljen az elfogult szarságait és a nulla szakértelmet..

Most meg h nem nyert simán a bayern már arról megy a vita h nem játszottak 100%-on.
Kia tökömnek hiszik a bayernt h egy BL negyeddöntőben az OT-n ne játszana tudása legjava szerint?

Bár én vagyok a hülye h az ő közvetítésüket nézem :(

Minden gyűlöletem ellenére gratula a manu-nak, én nekik szorítottam, disznóteregető nem lesz a visszavágón, lesz másik klasszis, de én nagyon nem írnám le őket azon a mérkőzésen sem.

You'll Never Walk Alone

(#40921) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#40920) üzenetére

NyxNyxNyx
(addikt)

Ennek a Hegyi Ivánnak a labdabirtoklás a fétise. Ahogy meglátom/meghallom ökölbe szorul a kezem.

(#40922) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#40921) üzenetére

KisTücsök
(addikt)

Már nekem is, pedig nem vagyok az ilyenekre allergiás.

20:00-kor elkezdtem hallgatni a MU - Bayern felvezetését, de nem sokáig bírtam, kapcsoltam is Digire addig.

(#40923) forceberg

forceberg
(veterán)

Nem magyarul láttam, de ti nem a meccset néztétek?
Egyik csapat(Bayern) játszott, próbálta feltörni az újabban-utóbbi években divatossá vált Kínai nagy falat, a falat felhúzó másik meg egész meccsen azt próbálta, hogy a megszerzett labdát belőni a Boateng Neuer közötti területre.
Welbeck azért mit művelt ziccerben...
A két kezezésről és Valencia Boatengre csúszásáról(2. sárga lett volna neki) nem volt szó?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg/

(#40924) szentes711 válasza KisTücsök (#40922) üzenetére

szentes711
(tag)

Eleve mi a nagyanyám zivataros térdinek kell elkezdeni a közvetítést már 8-kor mikor tényleg semmitmondó statisztikákat nyögdécselnek és olyan "szakértők" adnak tanácsot a Man Utd-nek akik soha nem is álmodthattak arról,hogy ők egyszer azon a szinten tevékenykedhetnek,de tudja,tudja és tudja!! :W

Diginek meg Respect,15 perc felvezetés és esélylatolgatás aztán hadd szóljon! :R

Más:újabb legenda vonult vissza

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#40925) DeathAdder válasza forceberg (#40923) üzenetére

DeathAdder
(veterán)

Mégsem voltak nagyobb helyzetei a Bayern-nek, sőt simán ki is kaphattak volna. Szóval erről ennyit, hogy ki mit akart csinálni.
Azt senki nem kérdőjelezi meg, hogy valóban jobb csapat-e, labdabirtoklásról meg kár messzemenő konklúziót levonni.

Ha a másik oldalról mindent messziről kapura lőnének, akkor ugyanolyan arányban lenne magasabb az a statisztika, mint a labdabirtoklás, de az önmagában mit érne? Semmit. Ahogyan az sem, hogy 40 passz után jut át a csapat a félpályán és mindenki el van szállva, hogy egy meccsen 906-ot passzoltak és van hogy 100%-os pontossággal egy-egy védő játékos (nyilván ezt csak alibiből lehet).
Ez Pep taktikája, sokak szerint rém unalmas, és nem egyszer sorompót mutattak már neki a nagyobb csapatok. Önmagában két semmitmondó statisztikára kár alapozni.

Ez a Bayern tavaly ilyenkor sokkal harapósabb csapat volt, ráadásul nézhető játékot is játszottak, nem kellett oda 1000ből 800 alibipassz meccsenként.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#40926) forceberg válasza DeathAdder (#40925) üzenetére

forceberg
(veterán)

Pont ez az, hogy ma már kvázi gépek játsszák a focit, amit, mint játékot megölni sokkal könnyebb, mint csinálni. Ezért vannak a támadófocit játszó csapatok halálra ítélve a betonvédekezésre törekedőkkel szemben.
Ma már az alapokat minden játékos magas szinten tudja. 1-1 kontrában bízhatnak, néha bejön.
Ehhez a passzolgatós játékhoz meg őrült felkészültség és tudás szükséges. Lehet ezt nem szeretni, mint itt sokan nem is szeretik.

(#40927) 7600 GS

7600 GS
(addikt)

Piqué csípőtörés

(#40928) viharhozo válasza forceberg (#40923) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Szerintem nem eloszor hallod, de a vedekezo jatek nem utkozik a labdarugas szabalyaival, erre hivatkozni egyszeruen hulyeseg. Mindenki tudta, h a ManU vedekezni fog, erre kellett volna tisztessegesen felkeszulni.

A biro gyakorlatilag hibatlanul fujt, talan Mandzukic konyokosen lehet vitatkozni, a tobbi megadhato, a kezezesek egyike sem ert 11-est, Schw pedig igazi amator modjara allittatta ki magat egy teljesen baratsagos hangulatu meccsen.

A ManU-t lehet dicserni, h fejben vegigbirtak a 90 percet, de veszelyes kontrajuk egy volt, es ahhoz is Boateng elcsuszasa kellett, a golt meg teljesen random talaltak. Ettol fuggetlenul maradt realis eselyuk, a Bayern harom szurojebol egy sem jatszhat a visszavagon (Schw-t eselykiegyenlito celzattal siman eltilthatjak a dontoig), helyettuk lesz majd Lahm, aki tovabbra sem vkp es Kroos, aki hatosban garancia a Bayern kilatastalan jatekara.

Erdekes ez a kiiras, egyik csapatot sem lehet egyertelmu eselyesnek tekinteni, Guardiolanak hiaba szebb valamivel az eredmenylistaja Juppenal, a csapat egyertelmuen rosszabbul jatszik. Ribery altalaban csak alibizget, az aranylabda elbukasa + a serulese betett neki. Robben megy elore, de inkabb csak lenduletes, nem veszelyes. Gotze tavasszal ertekelhetetlen. Meg Manduzkic az, aki vmennyire konstansan jol jatszik, de ot Mullerrel rotaljak. Annyi szerencseje van a Bayernnek, h a tobbi csapat sem tul acelos.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#40929) L_YKing válasza 7600 GS (#40927) üzenetére

L_YKing
(addikt)

Este csak zúzódás volt... :(
Fogyatkoznak a fontos emberek a Barcából. :((

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#40930) homeless09

homeless09
(őstag)

Nagyon büszke vagyok a csapatra, kis szerencsével a győzelem is meglehetett volna. A védelem végre nem csinált hajmeresztő dolgokat már a meccs elején, és Moyes is jó taktikát rakott össze ehhez a kerethez. Ha a visszavágóra össze tudják drótozni van Persie-t, akkor akár egy 2-2-vel is meglehetne a továbbjutás. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. | × Samsung Galaxy S9 + Gear S3 Frontier x

(#40931) Napfénysüti válasza L_YKing (#40929) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Igen, ez nem hiányzik így a hajrá felé. :(

Més que un club!

(#40932) Sickboy25 válasza homeless09 (#40930) üzenetére

Sickboy25
(addikt)

Le a kalappal a csapat előtt, nagyon szép eredmény a jelenlegi helyzetben... Remélem lesz bennük még átütőerő és nem az van, hogy a bajorok lenézték őket és Münchenben lest meg a böjtje...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#40933) szentes711

szentes711
(tag)

Nagyon erősen gondolkodóba estem a tegnapi piros lapot érő szituációk végett.

Egy elkésett szerelés egyből 2. sárga és egy iszonyatosan ronda nyújtott lábbal való becsúszás meg semmi?
A spori ahol tudott a két csapat közötti különbségek kiegyenlítésén munkálkodott
Statok:
30% Labdabirtoklás 70%
6 Kapura lövés 15
5 Kaput eltaláló lövések 9
1 Kaput nem találó lövések 6
10 Szabadrúgás 11
3 Szöglet 6
0 Les 0
20 Bedobás 20
8 Védés 4
12 Szabálytalanság 10
0 Piros lap 1
1 Sárga lap 4

+ a sokak szerint elrettentő statisztika:
107(58%) passzok 701(85%) (vagy valami hasonló)

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#40934) venember83 válasza 7600 GS (#40927) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Hogy gyógyul meg egy törés négy hét alatt? Én még hat-nyolc hétről tudtam. :F

(#40935) Sickboy25 válasza venember83 (#40934) üzenetére

Sickboy25
(addikt)

Jah kérlek az régen vót :DDD :DDD Azóta már más a csont és a törés is... Érdekes nekem is 6 hét volt, meg kb. 4 hét mire lehetett valamilyen szinten használni... Pedig csak a kezem volt...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#40936) lacy86 válasza homeless09 (#40930) üzenetére

lacy86
(addikt)

Most kellemesen csalodtam az M.U.-ban , en ugy gondoltam mar most elintezi oket a B.M.-en!
Mondjuk a visszavagonal mar valamivel nehezebb dolguk lesz , de szeirntem ott is egy X lesz!

A Barcelona meg szerintem igen nagy kakiban lesz a kovetkezo A. Madrid meccsnel! :U

(#40937) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#40935) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Nekem még általános iskolás koromban törött el a csuklóm és csak 4 hétig volt gipszben, utána már tudtam használni. Viszont egy csípőtörés nekem súlyosabbnak tűnik és én is csodálkozom ha csak 4 hetet írnak rá.

Més que un club!

(#40938) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#40937) üzenetére

Sickboy25
(addikt)

"Apróbb és vékonyabb csontokon 2-4, nagyobb és vastagabb csöves csontokon 4-6, sőt a combcsonton 10-12 hét is szükséges a csontheg képződésére."

Kislexikon :DDD (Pallas Nagylexikon)

[ Szerkesztve ]

(#40939) Integra válasza viharhozo (#40928) üzenetére

Integra
(titán)

szvsz bastian bacsúszását simán benézte a bíró, rúni szépségdíjas schwalbet mutatott be, bíró meg megette. mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem szívelem a bayernt, sőt... pfuj.

(#40940) kutkut válasza DeathAdder (#40920) üzenetére

kutkut
(addikt)

Tegnap unalmamban megnéztem az ismétlést, és azt kell mondjam, tényleg nem érdemelte meg a united azt a leszólást, amit a stúdióban kapott. Igen, beálltak védekezni, de ennyi. Meg hogy a bayern csak félgőzzel játszott... Hát, én nem mondanám. Most is futkároztak, szinte folyton keresték a lehetőségeket, csak az nem igazán jött össze...
Nehéz lesz a unitednek a visszavágó, de nem lehetetlen, ugyanezzel a játékkal sem...

Meizu MX3 32GB

(#40941) Integra válasza kutkut (#40940) üzenetére

Integra
(titán)

nem irigyellek benneteket, hogy ezeket a félkegyelműeket kell hallgatnotok.. mi a búbánatot tudott volna csinálni a manu mint a kontrabunkerfocit? a bayern meg otthagyta a győzelmet, 5-6 gólt, ennyi. az erőviszonyok tiszták, a bayern simán továbbjutó továbbra is.

(#40942) kutkut válasza Integra (#40941) üzenetére

kutkut
(addikt)

Igen, én legtöbbször orosz streamet szoktam nézni... Ott mondhatnak bármekkora hülyeséget, úgyse értem. :))
Sokkal esélyesebb a bayern, ez igaz, de nem először látnánk, hogy a "nagy fal" (+ egy jó kapus) megállítja a tiki-takát... :D

Meizu MX3 32GB

(#40944) Napfénysüti válasza Tonus (#40943) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Pont ezt olvasom. :Y

Més que un club!

(#40945) forceberg válasza Integra (#40939) üzenetére

forceberg
(veterán)

Bírom, hogy Te legalább akkor is kb. reálisan nézed a meccseket, ha általad kedvelt, vagy akár utált csapatról van szó. Ezt kevesen mondhatják el - főleg itt - magukról...

(#40946) NyxNyxNyx válasza Tonus (#40943) üzenetére

NyxNyxNyx
(addikt)

Ez egy csúsztatott április 1? Vagy komoly?

szerk.: kemény :Y

[ Szerkesztve ]

(#40947) Tonus válasza Napfénysüti (#40944) üzenetére

Tonus
(csendes tag)

most kíváncsi vagyok mi lesz ter Stegennel, vagy erre még nem vonatkozik?
Nem lenne semmi végig nyomni egy évet Pintoval :D

(#40946) MikE008 : elvileg komoly

[ Szerkesztve ]

(#40948) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#40946) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

A FIFA oldalán is fent van mint hír.

Més que un club!

(#40949) bandus válasza Tonus (#40947) üzenetére

bandus
(addikt)

hát nem vagyok biztos benne, hogy annyira jól járna a barca ter stegennel :D

viszont így, hogy nem tudják megerősítni a védelmet komoly bajban lehetnek. talán még puyolt is maradásra bírják.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#40950) Tonus válasza bandus (#40949) üzenetére

Tonus
(csendes tag)

szerintem egy Pintonál még egy Szűcs Lali is jobb :D

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.