Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) Integra válasza pohár (#39450) üzenetére


Integra
titán

ehhez képest ilyen is van rendszersen, húzzák az időt ilyenkor a végén, és sosem szankcionálták, most igen, mert azatyaúristen volt a szenvedő alany, oszt ki tudja miért, beszartak az atletikónál :DDD
ha ezért ilyen történt, akkor a galata-juve pályatuningolásnál éves eltiltást kellett volna adni. túl van lihegve.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39452) 7600 GS válasza Integra (#39451) üzenetére


7600 GS
addikt

Ilyen pofátlan időhúzás egyáltalán nincsen rendszeresen. Jogos büntetés.

(#39453) nextman


nextman
aktív tag

Szerintem meg ez teljesen hozzatartozik egy rangado hangulatahoz. Enelkul a kis szurka nelkul nem is lenne az igazi, halott lenne az egesz. Szegeny kolyok, ezert kirugni..

(#39454) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#39455) Integra válasza 7600 GS (#39452) üzenetére


Integra
titán

húzd ki a fejed a múzsád seggéből.....

nextman:
ezt gondolom én is, álszent az egész...
az atletico meg isten tudja csak, mitől csinálta össze így magát, szánalmas

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39456) 7600 GS válasza Integra (#39455) üzenetére


7600 GS
addikt

(#39457) 7600 GS válasza nextman (#39453) üzenetére


7600 GS
addikt

Ettől még nem lesz szabályos egyáltalán ez az akció. :)

(#39458) Sickboy25


Sickboy25
addikt

ULI :Y

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#39459) nextman válasza 7600 GS (#39457) üzenetére


nextman
aktív tag

Mi az, hogy egy labdaszedo szabalytalan? Esetleg a nezok is lehetnek szabalytalanok? Vagy en otthon a tv elott?

Uli megbanta, most hogy mar nyakan a fejsze:)

[ Szerkesztve ]

(#39460) 7600 GS válasza nextman (#39459) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha a labdaszedő akadályozza azt, hogy a játék minél folyamatosabb legyen, az nekem eléggé szabályokba ütközőnek hat.

(#39461) nextman válasza 7600 GS (#39460) üzenetére


nextman
aktív tag

Melyik szabalyba? :) Idezd legyszives.

(#39462) 7600 GS válasza nextman (#39461) üzenetére


7600 GS
addikt

*Szabályban

Íratlan szabály nyilvánvalóan.

(#39463) Sickboy25 válasza 7600 GS (#39460) üzenetére


Sickboy25
addikt

Gondolom, ha nem a reál mádridnál történik, szót sem érdemelt volna, csak mindenki röhög egy jót... Mint ahogy tettem én is... Semmi nincs ebben nem gondolom, hogy ennyire túl kellene lihegni ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#39464) 7600 GS válasza Sickboy25 (#39463) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem én lihegem túl. :)

(#39465) DeathAdder válasza bandus (#39448) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tartogatta, azonnal a pályára gurította a labdát a szöglet irányába szögletrúgásra, vagy bedobásra, persze CR nem rohant volna utána, hanem inkább megfordult fintorogni egy sort.

Majd ha lesz időm megsiratom szegény párát, hogy 10 centivel mellé lett adva és nem a kezébe, továbbra sem értem mi van ezen úgy felfújva...

(#39466) DeathAdder válasza 7600 GS (#39454) üzenetére


DeathAdder
veterán

Há nemtom ha FB előtt már nagy barsza fan volt akkor annak múltja van, de a poharas dolgot nem vágom :D

Én a manu logót még a wc papíron sem tudnám eltűrni az otthonomban :DDD Vannak manus haverjaim, de soha nem keltenék személyes konfligtust önszántamból egy ellendrukkerrel sem.

(#39467) pohár válasza DeathAdder (#39466) üzenetére


pohár
félisten

neeeeeeee már ember, konfligtus? :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39468) KisTücsök válasza pohár (#39467) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

(#39469) DeathAdder válasza pohár (#39467) üzenetére


DeathAdder
veterán

neeeeeee?

(#39470) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#39469) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

neeeeeeee*

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39471) bandus válasza pohár (#39467) üzenetére


bandus
veterán

mondtamhogynemokos :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39472) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"A május 24-én sorra kerülő összecsapásra az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) közleménye szerint a fináléba jutó két klub 17-17 ezer belépőt kap majd, nemzetközi szinten – az UEFA honlapján keresztül – háromezer talál gazdára, a fennmaradó 24 ezer jegyet pedig a rendezők, az UEFA, a nemzeti szövetségek, a kereskedelmi partnerek és a közvetítési jogokkal rendelkezők között osztják fel."

Ezt az osztják fel dolgot hogy kell érteni? Pl a Tisztelt Viktor a 24 ezerből kap egyet? Csak mert miért ne alapon? Gondolom Csányi Úr is akkor már. És a többi embörke, persze mind nagyon megérdemli.

Akkor ha én egy PSG - City döntőre akarok belépőt, kb esélytelen a dolog, mi?

(#39473) Integra válasza DeathAdder (#39465) üzenetére


Integra
titán

mert a reálmadridatyaúristenével történt és éppen szarul állt az übermáncsáft szénája, ezért.... az isten mentsen meg minket az ilyen vérfanbojoktól..... ezeknél rosszabb a földön nincsen :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39474) pohár válasza KisTücsök (#39472) üzenetére


pohár
félisten

a kereskedelmi partnerek azok nem az ofisöl jegyárusok?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39475) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nézem ezt a PL összefoglalót, és ez a Bede vak, komolyan még Puhlnál is nagyobb hülyeségeket tud mondani :(

Resistencia eterna

(#39476) KisTücsök válasza pohár (#39474) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem tudom.

(#39477) salival válasza bagyulajuve (#39475) üzenetére


salival
aktív tag

Ha PL, akkor a BBC-s Match of the day-t nézzed, minden meccsnap után egy órás műsor összefoglalókkal, esélylatolgatásokkal, kis taktikával, jófej "szakértőkkel" nem digis, sport1-es szinten. Mindenkinek ajánlom.
Piratebayen pár órával az éjféli műsor után mindig fenn van, én mindig megnézem, vagy legalább áttekerem.

YNWA

(#39478) bandus válasza Integra (#39473) üzenetére


bandus
veterán

nem ez a lényeg, hanem, hogy rögtön a "meglepődött a köcsögje" kifejezést vette elő az úriember. a jelenet tk független szerintem cr személyétől, mint ahogy mát mások is leírták, nem ez a dolga a labdaszedőnek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39479) salival


salival
aktív tag

Eléggé látszik, hogy tagozódik a PL gazdaságilag. Abszolút TOP3 van, meg utána még három kiemelkedő. A sunderland eléggé meglepően alulteljesít, de Poyettel már ők is elég jók. Everton meg nagyon felülteljesít idestova sok-sok éve. Moyes felépítette őket, Martinez meg nagyon jó utód lett ott.

YNWA

(#39480) DeathAdder válasza bandus (#39478) üzenetére


DeathAdder
veterán

Heti szinten látni olyan időhúzást, hogy a labdaszedő a játékos mellé dobja a labdát (már ha nem "ül" rajta), aki azonnal rásprintel, de az ő nagy büszkesége nem engedte, inkább elkezdett rinyálni...
Hagyjuk már a süket szöveget :U

(#39481) szab.tam válasza pohár (#39467) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a konfligtus a bicigli kishúga.
nem értesz hozzá.
:DDD

***

azért megvédem.
amikor az ember, (pl. enber), gyorsan gépel van, hogy véletlenül fonetikusan ír be valamit.
szerintem mindannyiunkkal előferdül.
és mire észreveszi, szerk idő lejárt....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39482) DeathAdder válasza szab.tam (#39481) üzenetére


DeathAdder
veterán

thx, de sajnos valóban rosszul tudtam, azt hittem k-val ejtik és g-vel írják.
Három éve is még nagyon gyenge volt a helyesírásom, pl. a hosszú betűk, ékezetek nagyon rosszul mentek, de amióta rendszeresen olvasok és fórumozok sokat megtanultam már :)

szerk. nem mert analfabéta vagyok, hanem mert nem tanultam magyar helyesírást :B

[ Szerkesztve ]

(#39483) szab.tam válasza DeathAdder (#39482) üzenetére


szab.tam
nagyúr

semmi baj.
hajrá. :)

engem az sokkal jobban szokott bosszantani a fórumon, amikor a fészbúkon és twitteren szocializálódott, elkorcsosult nemzedék nem használ elválasztókat. (vessző, pont, stb.)
szinte ömlesztve tolja az arcunkba az 5-10 mondatot, tagmondatot, tele rövidítésekkel.
és elvárja, hogy értelmezzük, és segítve válaszoljunk a felvetésére.
majd felháborodik, amikor nem értjük meg elsőre.

ráadásul jómúltkor szénné égtem a témában.
egy kedvenc topikomban leqúrtam egy delikvenst hasonlókért.
majd elmondta, hogy neki fogyatékossága is van ezen a téren... :B

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39484) forceberg válasza szab.tam (#39483) üzenetére


forceberg
veterán

Nem nézed az ismétlést? ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#39485) Tibiajax válasza DeathAdder (#39482) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nincs ezzel gond, önkéntes korrektor Pohár bácsi majd korrepetál

(#39486) pohár válasza Tibiajax (#39485) üzenetére


pohár
félisten

most ingyen vállalom ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39487) Prien


Prien
addikt

Srácok, adja valamelyik csatorna az Athletico-Milan derbit?

A kevés is több a semminél.

(#39488) cyberkind válasza Prien (#39487) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, a Digi Sport 1.

Paranormal Cocktivity

(#39489) Integra


Integra
titán

tibibá:
frank de bour neve felmerült martino utódaként!! csak nem tudom, hogy jó e ez vagy sem, az ajax is elég siralmasan áll..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39490) cyberkind válasza Integra (#39489) üzenetére


cyberkind
félisten

Laudrup abszolút reménytelen?

Paranormal Cocktivity

(#39491) Integra válasza cyberkind (#39490) üzenetére


Integra
titán

az ő nevét nem elmítette a hír, és frank is csak annyit mondott, hogy jól érzi magát az ajax-nál, de ha felmerülne egy esetleges lehetőségként, nem zárkózik el előle.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39492) Tibiajax válasza Integra (#39489) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom...
egy újabb holland a katalán kispadon?...

(#39493) Integra válasza Tibiajax (#39492) üzenetére


Integra
titán

titkon továbbra is juppot remélem, hogy megtudják bugázni az öreget, kvázi ő is kihagy egy évet, pihen, aztán szembeszáll a pepbayernnel. aztán robban a bombahír majd valamikor, hogy juppbarca...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39494) IreN!CuS válasza Integra (#39493) üzenetére


IreN!CuS
őstag

De miért azon a vonalon indultok el ,hogy az edző személyével van a baj ? Arról kurvára nem tehet ,hogy a jóllakott játékosok nem futnak , nem támadnak le , nem csinálnak semmit . Állhatna Tata a fején is 90 percig azzal sem lenne jobb.
Egyszerűen eljött az az idő ,hogy frissíteni kell a keretet , mert többszörös bl győztes , világbajnok , Európa-bajnok focisták vannak jelenleg a keretben akik 4-5 évig a csúcsra voltak járatva és kiégtek ami érthető szerintem.
Minden sikeres széria után jön a lejtő , amikor változtatni kell , a kérdés már csak az ,hogy Tata képes-e változtatni szembemenni a vezetőséggel ha arról van szó és új arcokat beépíteni a csapatba.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#39495) viharhozo


viharhozo
addikt

Bet365-on 26-szoros penzt fizet az Arsenal tovabbjutasa. Fogadjatok ra, ennel azert tobb eselyuk van. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#39496) cyberkind válasza IreN!CuS (#39494) üzenetére


cyberkind
félisten

David Moyes.

Paranormal Cocktivity

(#39497) fatal` válasza 7600 GS (#39462) üzenetére


fatal`
titán

Jól írta. Azt kérdezte melyik szabályba? (ütközik)

Túl van ez az egész labdaszedő dolog lihegve.

(#39498) IreN!CuS válasza cyberkind (#39496) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mert ott nem egy kiöregedett csapatról beszélünk ? Vagy az MU tele van 20-25 év közötti sikerre éhes fiatal tehetséges srácokkal ?
De megmondom őszintén nem nézek annyi MU meccset , én nem is olvasok sokat róluk így ott nem látom át mi a baj.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#39499) 7600 GS válasza IreN!CuS (#39498) üzenetére


7600 GS
addikt

Az hogy a keret fele kb. hulladék. Védelem, középpálya egy nagy nulla, támadósor egy fokkal jobb.

(#39500) IreN!CuS válasza 7600 GS (#39499) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor plána nem értem miért dobta be a kolléga Moyes nevét...
Hiszen ezt örökölte , innentől kezdve ha Moyes-t elzavarnák a csába jobb lenne bármi is ?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.