Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) Ps Vita válasza cyberkind (#23500) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pff

(#23502) Dinter válasza cyberkind (#23500) üzenetére


Dinter
addikt

Nem kell vele foglalkozni, hagy csináljon hülyét magából :DDD

(#23503) 7600 GS válasza fatal` (#23497) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem csak ez határoz meg egy klubot. Voltak itt az utolsó évben balfácánok, akik a jó BL szereplést ellehetetlenítették.

A két klubot egyébként is teljesen felesleges lenne összehasonlítani bármilyen aspektusból.

(#23504) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#23459) üzenetére


7600 GS
addikt

Csalódtam benne, nem értem miért megy el Madridba.

Ezt amúgy kifejthetnéd bővebben. Szeretne egy csapatban játszani a példaképével, és ha jól tudom, akkor a Galaktikus Madridot imádta kiskorában.

(#23505) 7600 GS


7600 GS
addikt

Tello hosszabbított a Barca-val 2018-ig.

(#23506) Integra


Integra
titán

klopp megunta lewa partizán akcióit, és behívja végre egy f2f beszélgetésre. kíváncsian várom, hogy letudja e állítani... ha igen, akkor valamit nagyon tud és rendkívül jó pedagógus is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23507) Integra


Integra
titán

csak időben szólok, hogy szombat este 22:15 montenegrő - magyarország, vb vizilabda döntő... az idegtépés garantált. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23508) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#23504) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem azért csalódtam. Én szeretem a Real Madridot, csak szerintem neki ez nem logikus lépés. Kockára teszi a karrierjét, ha idén, rekord összegért eligazol a Realba. Persze sok sikert neki, ha eligazol. Sokat köszönhet neki a csapat, attól még az egyik kedvenc játékosom marad.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23509) szab.tam válasza Integra (#23507) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én már csak felvételről nézem meg ezeket.
az eredmény birtokában. a maival (ööö. tegnapival), is így teszek.
én ehhez már öreg vagyok, nem bírja a szívem. :DDD

a sport jövőjét tekintve jobb lett volna, ha az olaszok jutnak tovább. a világ nagyon rá fog unni arrra, hogy ezek a közép európaiak, (balkán), lerabolnak mindent. és könnyen úgy járhat a sportág, mint a birkózás....

de nagyon jó, hogy a megújhodott gen az új edzővel is jól tolja. és a csajok is.
:))

***

a lényeg.
Benedek Tibor:
"Jó meccs volt. Harcoltunk - a 17:7-es kiállítási arányra nehéz mit mondani... Ez az utunk, át kell magunkat verekedni, akármilyen nehézség van. Át kell magunkat verekedni holnapután is, mert semmit nem adnak ajándékba. A játékosok szíve óriási. Ahogy mondtam pár napja, ez már bennük volt a vb elejétől. Elhiszik magukról, hogy jók - és tényleg jók!"

egy régi nagy arc mondott hasonlókat erről, nem ma. (fejből, pontatlanul idézem):
"a szertárostól kezdve, mindenki a fiúknak azt mondja, amikor lejönnek a Hajós Alfréd uszodába, hogy mi vagyunk a világon a legjobbak."

és ezt évtiezedek óta hallhatja minden korosztály, és komolyan is veszik...
:))

****

más.
női vizilabda.
jó pár éve volt a margitsziegeten valami bajnokság. (n+1 eb?)
késő van, had ne keressek.
a nemzetközi tagok elképedve álltak, hogy milyen ünnep volt a magyar női meccseken. azelőtt máshol a világban páran lézengtek a nézőtéren. a női szakág megítélésében szerintem az egy fordulópont volt.
az is igaz, hogy az usa-ban is nagyon komolyan veszik egy ideje. (sport ösztöndíjak, stb.)

én követem a női vizilabdát.
az elején rettentő vicces volt.
nagyon komoly fejlődésen ment keresztül. :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23511) L_YKing válasza 7600 GS (#23505) üzenetére


L_YKing
addikt

Ma reggel olvastam és feldobta a napom. Nagy tehetség. :K ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23512) MPowerPH válasza Integra (#23506) üzenetére


MPowerPH
félisten

El kellett volna engedni a rinyagépet a fenébe... Botrány amit csinál, mindent a BVB-nek köszönhet. Egyébként is majd megnézheti magát, nagyobb pofára esés lesz, mint Sahin esetében. Sajna amíg gondjai vannak a labdakezeléssel, az 1:1 elleni ziccerrel, addig nincs miről beszélni.

Don't Tread On Me

(#23513) nextman válasza MPowerPH (#23512) üzenetére


nextman
aktív tag

Nem jott erte ajanlat. Anelkul nehez elengedni.
Szerintem amugy nem fog o pofara esni, eleg tehetseges, es iszonyatosan oda tudja tenni magat.
Egy igazi zsoldos.

(#23514) peterszky


peterszky
őstag

What else you gonna do on a Saturday?

(#23515) viharhozo válasza homeless09 (#23466) üzenetére


viharhozo
addikt

Meg nójer, haviémartinez, elsaravi (titokban a Bayernbe szerzodott). Emellett 90 percben at Guardiolat/Bayernt fikazta, amit persze lehet, de azert egy kommentatornak megse szerencses. Es meg azt is elmondta, h ket eve volt a BL-ben egy City-Bayern es az "ket meccs alapjan dontetlen lett". Kar, h a masodik meccsre a Bayern a B-t zavarta ki anno, tekintve, h neki mar tet nelkuli volt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#23516) Ps Vita válasza viharhozo (#23515) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ettől független tényleg két meccs alapján döntetlen volt,szóval ott nem mondott semmi rosszat,esetleg megemlíthette volna a körülményeket,annyira szvsz nem volt rossz,mint mondjuk Knézy :U

[ Szerkesztve ]

(#23517) homeless09 válasza Ps Vita (#23516) üzenetére


homeless09
őstag

Knézy-n lehet röhögni legalább. :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23518) TommyGun válasza MPowerPH (#23512) üzenetére


TommyGun
őstag

Azért a Poznanban sem volt egy kutyaütő, nem klopp tanította meg focizni. A tehetséget kár elvitatni tőle.
Tény hogy kellett egy olyan csapat ahol van esély nemzetközileg is bemutatkozni, de ettől még kicsit túlzás azt állítani hogy a Dortmundnak köszönhet mindent. Ha a schalkéba megy vagy a Genoaba valszeg ott is vágta vólna a gólokat, max nem ekkora a hype körülötte.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#23519) k!nG válasza 7600 GS (#23503) üzenetére


k!nG
aktív tag

Az elobbiekben nem te beszeltel arrol, hogy a Spurs egy kis senki, mert nem nyert kupakat? Onmagadnak mondasz ellent. Az elmult evekben sikerult a Realnak osszesen egy bajnoksagot sikerult nyernie az 500 millios keretevel.

Ne ird le a Spurs-t. Lehet, hogy a Bale-bol kapott penzzel meg erosen felhuzza magat az elvonalba. Te csak egy szurkolo vagy, meg nem is jatekos. Amugy en is erzem a Realosok folenykedeset mindenhol. Mas szurkolo szajabol nem nagyon hallottam meg, hogy kis csapat a Spurs, foleg attol nem aki PL-s csapatnak szurkol.

(Megjegyzem egy kb. akkora csapat, mint a Spurs vert ki tavaly titeket a BL-bol)

Amugy meg a szerkesztesi idot illenek betartani. :U

https://www.behance.net/vargadom

(#23520) L_YKing válasza k!nG (#23519) üzenetére


L_YKing
addikt

Amúgy igen. A Realosok mindenhol fölényeskednek. :)
Más: van egy ismerősöm még 9-10-11.ben mikor osztálytársak voltunk mindig oltottuk egymást. ( ő reálos én meg barcás)
Mikor volt az 5-0 , 2-6 vagy bármikor mikor kikapott a reál a barcátol nem szólt hozzám egész nap. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23521) fatal` válasza k!nG (#23519) üzenetére


fatal`
titán

Nyertek egy kupát meg egy szuperkupát is :D

(#23522) Dinter válasza L_YKing (#23520) üzenetére


Dinter
addikt

Barca szurkolóként megértem, hogy nem látod ezt a mi oldalankról :K (Ugyan ezt csinálja minden Barca drukker)

[ Szerkesztve ]

(#23523) Integra válasza L_YKing (#23520) üzenetére


Integra
titán

aki így viselkedik, annál súlyos gondok vannak. indegy hogy kinek drukkol.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23524) homeless09 válasza Integra (#23523) üzenetére


homeless09
őstag

:DDD :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23525) L_YKing válasza Integra (#23523) üzenetére


L_YKing
addikt

De hat akkor is ez mi? Ilyet nem csinal egy (akkor) 16-17 eves gyerek....

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23526) Napfénysüti válasza L_YKing (#23520) üzenetére

Az egyik legjobb gyerekkori barátom realos de mi mindig csak poénból ugrattuk egymást és nem is hatagudtunk soha a másikra csak mert valamelyikőnk csapata nyert vagy jobb volt. Normálisan kell kezelni ezeket a dolgokat és kész.

Més que un club!

(#23527) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Chelsea : Inter 2-0, Real : LA Galaxy 3-1

Ahogy latom meg nem volt.

(#23528) bandus válasza 7600 GS (#23411) üzenetére


bandus
veterán

én azt nem értem, hogy miért gondolja azt mindenki, hogy ő tudja valójában, hogy melyik játékos mennyit ér? :)

ha 5 év alatt bale-ből profitálnak egy tizedik bl címet, meg az akármilyen eladásokból még 300 millát, akkor kétszázat is megér, mert ez a racionális döntés, pluszos a biznisz. nyugodtan elhiheti mindenki, hogy nálunk valószínűleg a focihoz és az üzlethez egészen biztosan jobban értő emberek határozzák meg, hogy kiért mennyit akarnak fizetni. ti pedig nyilvánvalóan a döntéshez szükséges információ elenyésző részével rendelkeztek, de azért jönnek a nagy megmondások, hogy 40-nél nem ér többet, 50-nél nem ér többet, stb. mulatságos :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23530) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#23510) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Isco a második gólnál elég szép labdát adott. Elvileg egész meccsen brillírozott, nagy igazolás volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23531) Dinter


Dinter
addikt

(#23532) bandus válasza Dinter (#23531) üzenetére


bandus
veterán

hátigen, cseppet hatékonyabb özil, remélem még sokáig madridban marad :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23533) L_YKing válasza Dinter (#23531) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor is Iniesta! ;)
De ezt a vilag is tudja.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23534) IreN!CuS válasza Dinter (#23531) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ez csak arra az időszakra vonatkozik amikortól Özil a Madridhoz ment?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23535) Integra válasza bandus (#23532) üzenetére


Integra
titán

nehéz a számokat itt objektíven megítélni, mert egyáltalán nem biztos, hogy özil érvényesülne a barcelona játékában, ami ugye eléggé egyedi még mindig. továbbá inieste feladata nem éppen a gólgyártás. nézzük meg a két csapat eredményességét és máris sokkal árnyaltabb a kép.
felületes embereket jól lehet hergelni meg befolyásolni ilyen -elsőre blikkre könnyű- összehasonlításokkal, de ha az illető veszi a fáradtságot és három lépést hátrébb lép, akkor máris kicsit szélesebb látókörből lehet és fogja megítélni.
szóval ezért bullshit ez a kép is, de 2 sec-re lehet vele indulatot meg fikát gerjeszteni vele, másra nem jó.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23536) bandus válasza IreN!CuS (#23534) üzenetére


bandus
veterán

3 év alatt szerintem nehezére esett volna 350 meccset lejátszania :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23537) Dinter válasza IreN!CuS (#23534) üzenetére


Dinter
addikt

Azt nem tudom, de ennyi meccset csak madridban szerintem nem játszott.

(#23538) homeless09 válasza Integra (#23535) üzenetére


homeless09
őstag

Én mondjuk személy szerint nem tudnám eldönteni, hogy ha választani kellene, melyiküket igazolnám a csapatomba.

(#23539) gyuromoj: Édes álom.... :(

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23539) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A ManUnited 12 napja tárgyal Ronaldóról

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23540) Integra válasza homeless09 (#23538) üzenetére


Integra
titán

akinek a gondolkodása, játékstílusa, mentalitása az adott csapatba jobban illik, azt kell választani. nem akihez a szimpátiánk jobban húz. láttad a moneyball c. filmet? marha sok igazság van benne. pont ezt a témát rágja át nagyon jól :)
szuper film, erősen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23541) homeless09 válasza Integra (#23540) üzenetére


homeless09
őstag

Persze, nagyon jó film. :K Eleve szeretem azokat a filmeket, amikben Pitt játszik. :B :)

Visszatérve a témához, szerintem Özil több csapat játékképébe beleillene, illetve előbb alkalmazkodna, mint Iniesta, képességektől függetlenül most.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23542) IreN!CuS válasza bandus (#23536) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sosem lehet tudni :D

Akkor Özilnél a BL is beleszámít meg a megye 20-is míg Iniesta-nál csak a Barca(mivel csak ott játszott) Ez aztán a korrekt minőségi összehasonlítás :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23543) homeless09 válasza IreN!CuS (#23542) üzenetére


homeless09
őstag

A Real Madrid weblapján lehet nézni a játékosokról stasztikai adatokat, szezonokra illetve kupa sorozatokra bontva.

A Manchester United Football Club és a PepsiCo egy regionális, a távol-keleti régióra kiterjedő, több évre szóló szponzori megállapodást kötött.
Pénz összegeket nem tudok.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23544) viharhozo válasza Ps Vita (#23516) üzenetére


viharhozo
addikt

Lederer mindennek a legalja, Knezy hozza kepest a fasorban nincs.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#23545) ronson válasza viharhozo (#23544) üzenetére


ronson
őstag

Engem Léderer kimondottan szórakoztat. Igazi szenvedéllyel kommentál. Igaz van amikor részrehajló.

[link] azért ez még mindig jó. :)

(#23546) L_YKing válasza ronson (#23545) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem Horti Gábornál nincs jobb kommentár!!! :N
Meg az MB1-et is neznem ha o mondana melle a hulyesegeket.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23547) Richard! válasza viharhozo (#23544) üzenetére


Richard!
addikt

hát ha léderer mindennek a legalja,akkor knézy még az alatt van 800méterrel

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#23548) Integra válasza Richard! (#23547) üzenetére


Integra
titán

léderer, knézi meg a többi.. vak vezet világtalant.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23549) ronson


ronson
őstag

Na ezt nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

(#23550) fatal` válasza L_YKing (#23546) üzenetére


fatal`
titán

Jó lenne, a legszarabb bajnokságnak a legszarabb kommentátor dukál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.