Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Cr,Ribéry,Robben...

(#23752) Sztbeni válasza venember83 (#23750) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez is igaz, de nekem van több ismerősöm is, aki ki akart mindenképp menni, de egyszerűen nem tudott ennyi pénzt kifizetni. Utazással együtt pláne. Én gondolkoztam, hogy kimenjek, de ennyiért nem. Utazással és fogyasztással együtt legalább egy huszas lenne. Annyit meg nem ér meg nekem a sörmeccs az eto parkban, mikor 50-60 ezerből már Juve meccsre ki lehet menni mindennel együtt. Egy ilyen sörmeccsért max 5 rugó lenne normális ár.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23753) Integra válasza Ps Vita (#23751) üzenetére


Integra
titán

én azt tudom ki NEM lesz a győztes :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23754) Ps Vita válasza vans? (#23749) üzenetére


Ps Vita
őstag

+Mo.-n nincs akkora Bayern szurkoló mag,pl. ha a MU vagy Real jönne többen mennének,nem annyira népszerű itt a BM(hálisten...)

Imtegra: Én meg azt tudom kinek kéne kapnia közülük..:U

[ Szerkesztve ]

(#23755) Sztbeni válasza Ps Vita (#23754) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez éredekes, mert nekem az ismerőseim kb. 60%-a Bayern drukker.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23756) ronson válasza Sztbeni (#23755) üzenetére


ronson
őstag

Nem lehet, hogy csak divatok? Tehát most lettek Bayernesek az elmúlt 1-2 éve?

Én egész életemben 1 emberrel találkoztam az ismeretségi körömben aki Bayern szurkoló volt rajtam kívül.

[ Szerkesztve ]

(#23757) Sztbeni válasza ronson (#23756) üzenetére


Sztbeni
őstag

van az is, de a legtöbb rendesen Bayern drukker. Ismerek olyat is aki 30 éve az.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23758) Sdi válasza Sztbeni (#23755) üzenetére


Sdi
addikt

Az én ismerőseim kb. 0 %-a, személyes ismerettségi körből, nem nagyon lehet reális rálátás :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#23759) Sztbeni


Sztbeni
őstag

a Basel szépen veri Szóuszá kis telavivját, legszebb, hogy pont Salah lőtte az egyik gólt, aki eredetileg meg akarta tagadni, hogy izrael területére lépjen.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23760) Ps Vita válasza Sztbeni (#23755) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én MO.-ról beszéltem,lehet Romániában népszerűbb,

(#23761) Sztbeni válasza Ps Vita (#23760) üzenetére


Sztbeni
őstag

ki beszélt itt Romániáról?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23762) Ps Vita válasza Sztbeni (#23761) üzenetére


Ps Vita
őstag

Te nem ott laksz?
Akkor bocsi:B
Az rémlett valamiért:B:)

[ Szerkesztve ]

(#23763) baluka26 válasza Ps Vita (#23754) üzenetére


baluka26
veterán

Kinek? Csak nem a kis francia nyomingernek?:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23764) Ps Vita válasza baluka26 (#23763) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem CR-nek:U:DDD

Amúgy inkább Sch-t jelöltem volna...,de a három közül. SZVSZ egyértelműen Ribnek kéne.

(#23765) homeless09


homeless09
őstag

A MU ma is egy nagy picsa, már bocsánat...a ráadás, hogy Nani össze is szedett egy ágyéksérülést. Ha a Sevilla ellen is a héten szar lesz a csapat, ne adj Isten kikapnak, akkor előre félek nem csak a CS döntőtől, de az egész szezontól is....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23766) Ps Vita válasza homeless09 (#23765) üzenetére


Ps Vita
őstag

Még nem is igazoltatok,nem?

(#23767) homeless09 válasza Ps Vita (#23766) üzenetére


homeless09
őstag

Moyes-nak nincs neve nagy játékos elcsábításához. Szar meg nem kell, az van elég.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23768) ronson válasza homeless09 (#23767) üzenetére


ronson
őstag

Sajnos be kell látni, hogy ami ma a MU azt csak is kizárólag Fergusonnak köszönhetik. A trófeáik 2/3-át vele nyerték. Ez a korszak lezárult. Továbbra is nagy csapat marad a MU, de szerintem kevésbé lesz sikeres mint az öreggel. Megkezdődik a nagy edző jövés menés, mint a többi csapatnál.

(#23769) homeless09 válasza ronson (#23768) üzenetére


homeless09
őstag

Nem baj, majd reaktiválják Szkólszt újra.

Ha téli átigazolási időszakig szar helyen leszünk, és Hiddinknek nem lesz melója, szívesen megnézném itt.

Na, 1-0, égünk megint :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23770) pohár


pohár
félisten

ezek tudnak valamit :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23771) bence188 válasza pohár (#23770) üzenetére


bence188
tag

Vagy csak sok pénzt akarnak keresni, mielőtt kiderül, hogy nem igazolják le ;]

(#23772) vans? válasza Ps Vita (#23754) üzenetére


vans?
őstag

Nyilvan a Realnak meg a MU-nak joval tobb szurkoloja van (ertheto ;] ), de itt nyugaton eleg sok Bayern-es van, barataim kozott is (evek-evtizedek ota). Tobben ki is jarogatnak meccsekre. Azt is kinezem beloluk, hogy ezt a sormeccset inkabb kihagyjak, es az arat beleteszik egy muncheni utba.. En biztos nem megyek ki ennyiert.

hábm bábm

(#23773) homeless09


homeless09
őstag

Na, leikszeltünk 1-1re az AIK ellen, jövőre meglesz a 21. bajnoki cím.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23774) bizke válasza homeless09 (#23773) üzenetére


bizke
csendes tag

Az idei szezonban nincsenek nagy elvárásaim. Legyünk versenyben a bajnoki címért (top 3), a hazai kupákban a legjobb négyben (örülnék már egy FA-Kupa győzelemnek). BL-t biztos nem nyerünk egyelőre... Szerintem ez a realitás most.

(#23775) homeless09 válasza bizke (#23774) üzenetére


homeless09
őstag

Triplázni fogunk.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23776) cyberkind válasza homeless09 (#23775) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ha azt nézzük Fergie sem volt felettébb sikeres a kezdeti korszakában az MU-nál, tehát ha pár évig nem jön csak 1-2 kupa vagy az se, nem kell itt félni, Moyes megmutatta hogy ért a munkához csak hagyni kell kibontakozni ! :)
Lesz még itt csoda csak idővel ! :))

Paranormal Cocktivity

(#23777) Ps Vita válasza cyberkind (#23776) üzenetére


Ps Vita
őstag

Fergie picit másmilyen csapatot vett át...:U

(#23778) cyberkind válasza Ps Vita (#23777) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ezt kifelejtettem a számításból, de ettől függetlenül idővel nem lesz itt probléma ! :))

Paranormal Cocktivity

(#23779) 7600 GS válasza Ps Vita (#23751) üzenetére


7600 GS
addikt

CR

(#23780) ronson válasza Ps Vita (#23777) üzenetére


ronson
őstag

Így van, ő nem a legsikeresebb angol klubot vette át. Akkoriban a Mu. a Liverpool az Arsenal és az Everton mögött negyed hegedűs volt.

(#23781) 7600 GS válasza homeless09 (#23769) üzenetére


7600 GS
addikt

Ferguson megmondta, hogy a drukkereknek most az lesz a legfontosabb feladatuk hogy éreztessék Moyes-szal azt, hogy támogatják őt. Lehet, hogy az első évében nem fog maradandót alkotni, de egy FA kupát nagyon elképzelhetőnek tartok, az amúgy is már régóta érik. Lehet, hogy 2-3 év is kelleni fog a jó nemzetközi szereplés kivvívásához, dehát jó munkához idő kell.

Ferguson öröksége remélhetőleg nem vész el.

(#23782) szab.tam válasza homeless09 (#23745) üzenetére


szab.tam
nagyúr

meg a többi hsz-nak:

pf...
ez komoly. azaz tragikus.
ok, hogy az audi szanaszét szponzorálja a dolgot, (gondolom), de akkor is.

***

királyunk elmondta, hogy a stadionok nem a csapatoknak épülnek, hanem nekünk, nézőknek.
ez igaz is. ok.
de most már kezdek totál összeomlani.
a vége az lesz, ha novotny még 1 meccset leközvetít...

:U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23783) Ps Vita válasza 7600 GS (#23779) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jó vicc.

(#23784) 7600 GS válasza Ps Vita (#23783) üzenetére


7600 GS
addikt

Közel sem vicc, egyáltalán nincsen kedvem viccelni a tegnapi este után.

A Bayern Münchenben nem csupán 1 konkrét húzóember volt az idei évben (2013), hanem megoszlottak a jó teljesítmények. Ribery, Robben, Schweinsteiger, Müller, Martinez, mind nagyon jó teljesítményt hozott le.

Ezzel szemben CR tök egyedül volt húzóembere a csapatnak. Kevés olyan nagy meccset tudnék mondani, ahol nem adta ki magából a maximumot és játszott jól (a Dortmund ellen mindkétszer sérült volt, de ugye az ő gólja kellett ahhoz, hogy egyáltalán legyen esély a visszavágón). Az idei év majdnem összes Clasicó-ja róla szólt.

De ez egy teljesen felesleges eszmecsere, hiszen mindenki tudja, hogy ki is fogja kapni.

(#23785) peterszky válasza szab.tam (#23782) üzenetére


peterszky
őstag

Inkább Novotny, mint bármelyik másik MTV-s nyomorult... :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#23786) 7600 GS válasza peterszky (#23785) üzenetére


7600 GS
addikt

Hogy áll az új Fradi-stadion építése?

(#23787) Tibiajax válasza 7600 GS (#23786) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ahol a focijuk..

(#23788) 7600 GS


7600 GS
addikt

The draw for the 2013/14 UEFA Champions League and UEFA Europa League play-offs will take place on Friday 9 August at the House of European Football in Nyon, starting at 11.45CET and 13.00CET respectively.

(#23789) homeless09 válasza 7600 GS (#23781) üzenetére


homeless09
őstag

Játékosállományból a legnagyobb változást RvP-n látom, mióta elment az öreg. Botrány miket hagy ki 3méterekről, nem látszik az a tűz rajta, mint az előző szezonban. Ne legyen igazam, de van egy olyan érzésem, hogy van Persie lelkesedése és motivációja Fergusonnal együtt távozott.

Moyes esetében ilyen jelenetsorokat nem fogunk látni, ez 100%-ig biztos. :(

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23790) Ps Vita válasza 7600 GS (#23784) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pont ez az,egy ilyen csapatból " nem nagy cucc" ki magaslani,ez nem az ő és csapata éve volt,kár vitatni,úgy meg,hogy semmit se nyer az ember nem lehet ilyen díjat kapni,max. ha vitathatatlanul ő a legjobb(és ez az ő esetében nem így van).

Az meg nem értem miért lenne kizáró ok,hogy nem csak ő volt jó a csapatából :U

(#23791) forceberg válasza Ps Vita (#23790) üzenetére


forceberg
veterán

"Az meg nem értem miért lenne kizáró ok,hogy nem csak ő volt jó a csapatából :U"

Azért, mert Te nem cé divatdrukker vagy :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#23792) TommyGun


TommyGun
őstag

Ha idén is Messi nyeri azzal az (magához képest) enervált játékkal amit produkált felvágom az ereimet, már tavaly is Ininek adtam vólna inkább vagy Cének...

Nem állítom hogy Ribery egy klasszis lenne Messivel vagy Cével de amit idén művelt az emberfeletti volt. nem rúgott túl sokat nem is adott sok gólpasszt de olvasgatva a deep elemzéseket meccsek után iszonyat mit művelt. Védekezik mint egy barom, volt hogy ő szerelt legtöbbet vagy szerzett labdát egy egy meccsen, majd minden támadás rajta keresztül ment ésatöbbi. A BL döntőn pedig neki köszönhető a két gól előkészítése is.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#23793) cyberkind válasza TommyGun (#23792) üzenetére


cyberkind
félisten

Készülhetsz is rá ! :K :U

Paranormal Cocktivity

(#23794) Ps Vita válasza TommyGun (#23792) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ezt a díjat tavaly Iniesta kapta:U

Ez még nem az aranylabda

(#23795) TommyGun válasza Ps Vita (#23794) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem vonták össze?

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#23796) Dinter válasza TommyGun (#23795) üzenetére


Dinter
addikt

Azt vmi másikkal. Ennyi hülye díj, azt semelyik se ér semmit

(#23797) szab.tam válasza peterszky (#23785) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor valószínű nem hallottad a múltkori közvetítését. mintha drótkefével sikáták volna az agyunkat...

***

(#23787) Tibiajax
"humor herold" re...
:D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23798) Tibiajax válasza szab.tam (#23797) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem poénból írtam..

Miért, egyébként szerinted -mint Ferencváros szurkoló-, milyen játékerőt képvisel ma, az FTC labdarúgó csapata?
őszinte választ szeretnék olvasni

(#23799) ronson válasza Tibiajax (#23798) üzenetére


ronson
őstag

Hazai szinten az egyik legjobbat.

(#23800) KisTücsök válasza ronson (#23799) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kar, hogy a hazai szint meg tudjuk hol all... Szoval ez nem jo valasz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.