Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Így már érthető ;]

[ Szerkesztve ]

(#23102) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#23101) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

és ehhez mi köze egy majomnak? :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23103) ronson


ronson
őstag

Célzott a riporter a BL selejtezőre.

Pintér nagy face. :C

[ Szerkesztve ]

(#23104) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#23105) pohár válasza ronson (#23103) üzenetére


pohár
félisten

nagyon kész :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23106) fatal` válasza pohár (#23105) üzenetére


fatal`
titán

Behaltam ezen a dumán a meccs után :D

(#23107) L_YKing válasza Ps Vita (#23100) üzenetére


L_YKing
addikt

Azért az első mondatot máshogy fognak fel ha a Bayern nyert volna. :K
Nem "bántás" miatt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23108) Ps Vita válasza L_YKing (#23107) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem azt mondom,hogy örülök nek(sőt...),de inkább veszítsünk el ötven szuperkupát,klub VB-t,Európai szuperkupát mint akár egy DFB-kupát,BL-t vagy CL-t :U persze ez csak az én "focikupa-értékrendem" :)

Ja,és nyugi nem most találtam ezt ki,itt is leírtam már régebb is :))

(#23109) 7600 GS válasza Ps Vita (#23108) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy szuperkupa elvesztése is tud fájni. Főleg akkor, ha egy ősi rivális ellen veszti azt el a kedvenc csapatod.

(#23110) L_YKing válasza Ps Vita (#23108) üzenetére


L_YKing
addikt

Értem , csak ez olyan fura. Mikor Guardiola a Barcához ment és megnyerte az összes kupát , akkor én a Santos elleni Klub VB győzelemnek is örültem , mint majom a f*sz*nak. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23111) baluka26 válasza Ps Vita (#23108) üzenetére


baluka26
veterán

Minden edzőnek jól esik kupával nyitni az évet. Főleg, ha új fiú. Pep rosszul nyitott.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23112) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#23103) ronson
(#23105) pohár

ja, megvolt mind a kettő.
:DDD

pintér atesz jó, hogy nem öklete fel az agyaraival a kérdésre a szerencsétlen riportert.
egyébként ok, hogy megnyerték tavaly a bajnokságot. de most majd nem fogják... :N
meg hogy ő a múlttal nem foglalkozik. hát ugye pont azt tette.

nem baj.
alszanak rá egyet, és holnap rájönnek, milyen bölcsek voltak....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23113) Ps Vita válasza 7600 GS (#23109) üzenetére


Ps Vita
őstag

Annyira nem kifejezetten "a nagy"riválisai egymásnak(igazából csak a 90-s évektől),a német El Classico(legnagyobb rangadó) a Schalke-BVB,vagyis én így tudom,de Integra talán jobban tudja :B
Nem is az,hogy nem fájó,csak én pont leszarom,nekem nem számítanak ezek a töltelék kupák,ha jobb játékkal kaptunk volna ki,jobban örültem volna,mintha nyertünk volna

barcassokszámutána:DDD: Nem érdekes,csak mint mondtam, más a "focikupa-értékrendűnk"

Baluka: Neki biztos fájhat(vagy nem),nem is azt mondtam,hogy neki nem számít hanem,hogy nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#23114) szab.tam


szab.tam
nagyúr

főként fradi szurkolóknak.
ma rátaláltam megint a linkekre, és éjszaka jó volt újból párszor, (sokszor), megnézni.
:))

1.
2.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23115) szab.tam


szab.tam
nagyúr

jajj.ezt még közben találtam.
a 2013. májusi összeállítás, szurkolói üzenet az mlsz-nek. lényege:
"Lassan elnémulnak a magyar lelátók, köszönhetően az MLSZ eszement büntetési gyakorlatának, és a szurkolók ellehetetlenítésének. A vulgáris megnyilvánulásokat úgy kezeli az MLSZ, mintha embert ölnének a lelátón, és nem képes felfogni, hogy ezek mindenhol Európában a lelátói élet szerves részei. Ezen utóbbi állítás szemléltetését szolgálja ez a videó."
az összeállításban van "sájsze" rendesen...
de ezeknek még mindig az a fő problémájuk, kinek adjanak családi kedvezményt, és kellő riszpekt legyen. elmebajosok...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23116) bence188


bence188
tag

Játszik ma valamilyen nagyobb csapat, amit érdemes megnézni? Nb1 nem tud érdekelni.

(#23117) homeless09 válasza bence188 (#23116) üzenetére


homeless09
őstag

Thaiföld - Liverpool 12:40kor :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23118) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Brit sajtóhírek szerint az angol élvonalbeli Chelsea 15 millió fontért átigazolná a Bayern München Konföderációs Kupa-győztes brazil játékosát, Luiz Gustavót."

Ő jól tolja, nem?

"Angol lapértesülések szerint a Tottenham Hotspur labdarúgócsapata visszautasította a Real Madrid 93 millió eurós (majd' 28 milliárd forintos) ajánlatát Gareth Bale-ért."

Ez meg elég beteg, már ha igaz. Egy ekkora ajánlatot el kell fogadni, ha csak nem arra játszanak, hogy még többel lehúzzák őket. Ennyiből 3 klasszist lehet venni. Ennyiből 3 Mata kijön.

(#23119) Dinter válasza KisTücsök (#23118) üzenetére


Dinter
addikt

Allitolag 96millio 1 eurot akarnak, hogy megdoljon az átigazolási rekord. Undoritoak, foleg ez a Levy gyerek. Bale helyében be se mennek edzésre.

(#23120) 7600 GS válasza KisTücsök (#23118) üzenetére


7600 GS
addikt

A Sun szerint ajánlott ennyit a klub, szerintem nem is folytatom tovább.

Egyébként Levy viselkedésétől hányni tudnék. Most írnék rá egy jelzőt, de azért valószínűleg bant kapnék.

(#23121) KisTücsök válasza 7600 GS (#23120) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egy kósza hsz-ben úgy olvastam több lap is lehozta, persze ez még mindig nem jelent semmit.

De hülyén fog kinézni, ha bale lesz a legdrágább játékos. Ő még mezeladásokból sem hozná vissza szerintem, nem lenne annyira jó befektetés, mint C, ilyen szempontból. bár nem vagyok közgazdász, szóval csak vaktában lövöldözök.

A Tott'hamnél meg hülyék, ha nem fogadják el, főleg ha menni is akar.

(#23122) Ps Vita válasza KisTücsök (#23118) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nagyon jól tolja :K

Ne is menjen :D

[ Szerkesztve ]

(#23123) homeless09


homeless09
őstag

Fabregas a Sunday Express Sport szerint elfogadta a Manchester United szerződését.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23124) fatal` válasza homeless09 (#23123) üzenetére


fatal`
titán

Sunday Express :D

Kb 1 hónapja lenyilatkozta már, hogy nem igazol sehova. Plusz a Barca nem fog eladni mégegy középpályást, szinte kizártnak tartom.

(#23125) NyxNyxNyx válasza Dinter (#23119) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Úristen és te el is hiszed... :W Kimondta egyáltalán, hogy Bale el akar menni? Hivatalos ajánlatról szó sincs... Most, hogy mit csinált Levy azt nem tudom amiért szidni kell. Azért mert nem esztelenül költekezik (álá Perez), hanem jó üzleti érzékkel rendelkezik már undorító... Mégegyszer, sehol nem olvastam olyat, hogy a Real konkrét ajánlatot tett volna. Ha tett volna, szerintem 80 millióra már simán rábólintott volna a Spurs.

Az meg a másik, hogy ha tett volna ajánlatot a Real és nem fogadja el a Spurs az miért lenne kifogásolható. Szükség van rá itt és, ha nem akar menni, akkor maradjon.

Ekkora f*szságot, hogy nem fogadták el a 96 milliót, mert a legdrágább igazolást akarták magukénak, hát komolyan aki elhiszi az már egy idióta... :W

ui.: :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23126) Dinter válasza NyxNyxNyx (#23125) üzenetére


Dinter
addikt

Hat mar megbocsáss, jo lenne, ha nem hulyeznel le masokat... Bale is lenyilatkozta, hogy Levy nem nagyon akarja tartani a szavát. Hűha, igen, ehhez k.rva nagy üzleti készség kell, hogy pofátlan nagyságú pénzt kernek, gratulalok :W

ui: fejezd be a személyeskedést..

(#23127) NyxNyxNyx válasza Dinter (#23126) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

mutasd azt a nyilatkozatot

7600GS: Még mindig várok egy olyan nyilatkozatot, ami valami hiteles újságtól jön. Nem ilyen Marca, Sun, stb..

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23128) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#23127) üzenetére


7600 GS
addikt

(#23129) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Leva ha ezt az üzletet megköti akkor valami kibaszott zseni,kb. mintha Götzéért 70-t adtunk volna :Y

De azt nem értem miért lenne undorító :U

Más,gondolkodtam,és Gustavo a MU-nak kellene,de nagyon(de remélem nem megy ;] ) :))

(#23130) Dinter válasza 7600 GS (#23128) üzenetére


Dinter
addikt

Igen, ezt a marca hozta le, de volt egy olyan is, amiben Elmondta, hogy van igazsagtartalma annak, amit az újságok irnak. Ergo nem kitaláció.

(#23131) 7600 GS válasza Ps Vita (#23129) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi van Lewandowskival?

(#23132) KisTücsök válasza Ps Vita (#23129) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D Elkezdtél izgulni? úgy olvastam, hogy Guardiolanak nem kell, ezért eladó lehet.
VKP, ugye? bejelentkezett érte a MU (is?)?

(#23133) salival válasza 7600 GS (#23128) üzenetére


salival
aktív tag

"mondta a Marca szerint Bale Levynek". Ezt honnan tudja a marca, poloskái vannak? Majd ha sajtótájékoztatón mondja béla hogy el akar menni, akkor lehetünk csak bizonyosak a szándékát illetően.
Levy pedig egy zseni ahogy ezt a spurst felépítette évek alatt. Pár éve, a spurs előtt az aston villa volt hasonló helyzetben, de nem tudta megtenni azt a lépést amit a spurs és Levy megtettek és aminek révén konkurencia lehetett volna a nagycsapatoknak.
Eszméletlen jó üzletkötő Levy, mióta elzavarták Comollit nagyjából jól, okosan igazolnak mindig.

YNWA

(#23134) Dinter válasza Ps Vita (#23129) üzenetére


Dinter
addikt

Az, hogy van egy boven jobb ajánlat, es igy se kepes tartani a szavát.

(#23135) Ps Vita válasza KisTücsök (#23132) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,sajna szvsz ha nagyobb klubtól kap ajánlatot,el fog menni(lesz is felháboródás Bayernes fórumokon),MU még nem jelentkezett be érte,de nekik kéne,főleg ha Fabre se lesz meg,annyi biztos,hogy most ennyiért egy ilyen szintű VKP nagyon jó vétel lenne bárkinek

Bale-hez,ez a beszélgetés valszeg. meg se történt:U

GS: Lewa szinte biztos,hogy jövőre jön ingyen

[ Szerkesztve ]

(#23136) Dinter válasza Ps Vita (#23135) üzenetére


Dinter
addikt

Nyilatkozta, hogy van valosagtartalma.

(#23137) salival válasza Dinter (#23136) üzenetére


salival
aktív tag

Adsz egy linket a nyilatkozatról?

YNWA

(#23138) L_YKing válasza Ps Vita (#23135) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak azt nem értem minek ennyi jó játékos a Bayernbe? Egyre jobban kezd olyan lenni mint a City meg a PSG :U
Sokkal szimpatikusabb volt 1-2 éve.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23139) Ps Vita válasza L_YKing (#23138) üzenetére


Ps Vita
őstag

Elhiszem,hogy neked szimpibb ha gyengébb a Bayern :U

(#23140) Dinter válasza salival (#23137) üzenetére


Dinter
addikt

Kerestem, de nem tudom mar melyik oldalon volt.

(#23141) Ps Vita válasza L_YKing (#23138) üzenetére


Ps Vita
őstag

Amúgy ezeket csak beböfögd,vagy utána is nézel,hogy mekkora kiadásban vannak ezek a klubok,hány játékost vettek,és miből az elmúlt évekből? :U

Mert semmi hasonlóság nincs a PSG-MC és a Bayern vonal között,inkább hasonlítanád a Barcához,Madridhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#23142) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#23141) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gondolom arra céloz, hogy a Citynél is sok csatár(~játékos) feleslegesen :F
A költéssel való párhuzam nem hiszem, hogy előjönne, mikor pont arra írta, hogy Lewa ingyen jön.

Mellesleg egy Falcaoval elég durva lenne a Bayern :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23143) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#23142) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az a baj,hogy igazából csak a játékosok minősége nőtt,a számuk nem,
Tymo--->Thiago,Gomez--->Götze
És ugye így lehet nagyon durván rotálni

[ Szerkesztve ]

(#23144) L_YKing válasza Ps Vita (#23143) üzenetére


L_YKing
addikt

Igen nem úgy gondoltam.
Nem azért írom , hogy jobb volt a Bayern mikor " gyengébb" volt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#23145) Integra


Integra
titán

wow, 1-1-et játszottunk az interrel és nem is akárhogy, csak 4 százas helyzetet hagytunk ki :DDD ha ez így megy tovább és képesek vagyunk konstans így játszani, akkor első 5 helyben végezhetünk :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23146) pohár válasza Integra (#23145) üzenetére


pohár
félisten

nekem pont jó volt, X-re tettem, hozott legalább egy kis aprót :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23147) Integra válasza pohár (#23146) üzenetére


Integra
titán

én azért széjjel rúgtam volna rudnevs valagát a kihagyott helyzetekért, de szerintem kapott is érte meccs után :DDD

a dortmundnak meg: :R

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23148) pohár


pohár
félisten

csak erős idegzetűeknek :Y :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23149) giigz válasza pohár (#23148) üzenetére


giigz
veterán

Jézusom :Y :DDD

(#23150) fatal` válasza pohár (#23148) üzenetére


fatal`
titán

LOL :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.