Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) homeless09 válasza KisTücsök (#19691) üzenetére


homeless09
őstag

Érdekes, hogy Michael Carrick nem fért be a listára, de a szarul játszó Rooney igen.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19702) homeless09


homeless09
őstag

Átigazolási pletykák:

A Manchester United bevásárló lista:

Kevin Strootman-20millió
Julian Draxler- 45,5 millió
Thiago Alcantara-15millió
Cristiano Ronaldo-80millió
Ezequiel Garay-20millió
Cesc Fabregas-?

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19703) venember83 válasza homeless09 (#19702) üzenetére


venember83
nagyúr

Laza kétszáz millió. :)

(#19704) ronson válasza homeless09 (#19702) üzenetére


ronson
őstag

Csak nem újgazdag lett a mu is?

Vagy lehet az öreg annyit keresett, hogy minden pénzük elment rá. :D

[ Szerkesztve ]

(#19705) homeless09 válasza venember83 (#19703) üzenetére


homeless09
őstag

Kétlem, hogy ennyit költenének a nyáron, igaz most van pénz dögivel. :)

Más:

David de Gea egyelőre még gólt sem kapott az U21-es Európa-bajnokság küzdemein. Egymás után harmadik olyan mérkőzését tudta le, melyen nem vették be kapuját az ellenfelek, ezúttal Hollandia volt a szenvedő fél.

(#19704) ronson: A MU jó 3 évtizede gazdag...
Ha jól tudom Sir Alex éves fizetése 15millió volt.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19706) ronson válasza homeless09 (#19705) üzenetére


ronson
őstag

Ez közel sem biztos, hogy feltétlen a kapus érdeme. Gyakorlatilag ebből a leírásból nem derül ki semmi.

Így már más. :K

[ Szerkesztve ]

(#19707) homeless09 válasza ronson (#19706) üzenetére


homeless09
őstag

Hollandia elleni meccs:
három kulcsfontosságú védést is bemutatott Mike van der Hoorn, Memphis Depay és Adam Maher lehetőségeinél.

Van összefoglaló is, igaz ruszki a kommentár. :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19708) KisTücsök válasza homeless09 (#19701) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mondom, jó lenne pontosan tudni, hogy miket vettek figyelembe. De elvileg mindent, ami az adott játékos posztjánál lényeges, ha így van, akkor ezen nem nagyon lehet vitatkozni. Csak annyira lusta vagyok ráguglizni, hogy az hihetetlen.

(#19709) homeless09 válasza KisTücsök (#19708) üzenetére


homeless09
őstag

Schürrle a Chelsea játékosa. Csak nehogy Marin sorsára jusson. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19710) fatal` válasza homeless09 (#19701) üzenetére


fatal`
titán

Iniesta sincs ott, érdekes.

(#19702) homeless09: Fabregas szerintem nem megy sehova.

[ Szerkesztve ]

(#19711) baluka26


baluka26
veterán

http://www.chelseafc.com/news-article/article/3208938/title/agreement-reached-for-transfer-of-andre-schurrle

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19712) KisTücsök válasza homeless09 (#19709) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem hiszem. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezeket az igazolásokat már Mou akarja? Remélem.

Kíváncsi vagyok, milyen szerepkörben fog majd játszani.

Baluka: Örülsz? :D Én nem sokszor láttam játszani.

[ Szerkesztve ]

(#19713) homeless09 válasza fatal` (#19710) üzenetére


homeless09
őstag

Azért raktam oda kérdőjelet, mert az a legbizonytalanabb talán.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19714) Enzolord


Enzolord
addikt

Elvileg a Fiorentina 5m eurot ajánlott Mario Gomezért!!!
Ez létezik? Vagy mi az amit nem tudunk Gomezről? Ennyiért ajándék..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19715) Ps Vita válasza Enzolord (#19714) üzenetére


Ps Vita
őstag

Max. 5 milla +Jovetic

(#19716) Enzolord válasza Ps Vita (#19715) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt találtam
Joveticről nem írnak benne..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19717) baluka26 válasza KisTücsök (#19712) üzenetére


baluka26
veterán

Igen, foleg, hogy megmaradt de Bruyne is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19718) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mindenki ilyen 5-7 millió eurókkal jön Gomezért, nehogy jöjjön egy olajfaszú és ajánljon 30-at...
Spurs vezetőség helyében azonnal tennék egy kicsit komolyabb ajánlatot (15-20m)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19719) TommyGun


TommyGun
őstag

Gomez értéke minimuim 15-20m €, nem tudnám elképzelni hogy 5 körül megválik tőle a Bayern, az kivan zárva. Az Atletco Madrid állítólag 28-29 milla körül tárgyalnak. Na ez szvsz már érdekes lehet Gomeznek is, ha igaz egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#19720) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#19718) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerződéséből mennyi van még?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19721) homeless09


homeless09
őstag

Cristiano Ronaldo hivatalos Facebookján ezt írta ki:

"All the news about my renewal with Real Madrid are false."

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19722) baluka26 válasza homeless09 (#19721) üzenetére


baluka26
veterán

Tényleg. CR menni fog. És akkor érkezik Suarez és Béla.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19723) Integra válasza baluka26 (#19722) üzenetére


Integra
titán

mitől vagy ennyire biztos ebben? és ha bale mondjuk falcao-val akar együtt focizni? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19724) homeless09 válasza baluka26 (#19722) üzenetére


homeless09
őstag

Egyre gyanúsabb, hogy CR hazajön. :))

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19725) baluka26 válasza Integra (#19723) üzenetére


baluka26
veterán

Nem vagyok biztos, de szerintem a kettő összefügg anyagilag is, szerkezetileg is, mindenhogy. Ha egy puzzle illik valahove, anélkül, hogy bepróbálnám, feltételezhetem, hogy oda való. Így érted?:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19726) KisTücsök válasza homeless09 (#19724) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát annak annyira nem örülnék. :D

(#19727) Enzolord válasza homeless09 (#19721) üzenetére


Enzolord
addikt

Big Like... Jöjjön csak haza...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19728) homeless09 válasza Enzolord (#19727) üzenetére


homeless09
őstag

"Real Madrid is a dream, but Manchester United is the reality."

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19729) baluka26 válasza homeless09 (#19728) üzenetére


baluka26
veterán

Ez micsoda? Honnan?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19730) homeless09 válasza baluka26 (#19729) üzenetére


homeless09
őstag

Ez csak egy CR-nek szánt idézet, amit a fanok kreáltak.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#19731) baluka26


baluka26
veterán

A jövő évi Chelsea középpályával teljesen elégedett lennék:
Mata, Hazard, Oscar, Schürrle, De Bruyne, Marin, Moses, Piazon-Lampard, Mikel, Ramires, Essien, Aké, McEachran, Romeu.

Viszont sokan vannak, valószínű lesz pár kölcsönadás megint.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19732) Enzolord válasza baluka26 (#19731) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt nem értem.. a Cselszkinél van ezer középpályás, mi meg igazolunk 2 védőt, középpályánk meg a kanyarba nincs.... Talán Flecsi felépül, talán, bár nem hiszem, hogy lesz belőle uaz, mint volt..
Reméelm, mikrofon séró jön legalább..:)

Úgy látom, Neymart Messi helyére igazolták...
Undisputed 4

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19733) baluka26


baluka26
veterán

Son hivatalos
Ezért jöhetett létre a Schürrle-transzfer. Integra otthon van a német fussballban, megint bebizonyította. :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19734) Integra válasza baluka26 (#19733) üzenetére


Integra
titán

sajnos várható volt, brühühü :(
gyakorlatilag ott tartunk, hogy nincsen egy csapatunk, ami legalább kezdőkben stabilan a pályán áll és minden poszton biztos ember van... én nem tudom, hogy lesz ebből minimum európa liga jövőre..
árat láttál? mert én még sehol sem, 10-12 körül kell legyen az ára. egyetlen pozitív, hogy ennyit leírhatunk a veszteségből, de még asszem így is 10-14 milla mínuszban van a hamburg :(

most látom ghökan töre-t meg a besiktas igazolta le, de legalább rajta is sokat kerstünk.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19735) baluka26 válasza Integra (#19734) üzenetére


baluka26
veterán

Nem láttam árat.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19736) Integra válasza baluka26 (#19735) üzenetére


Integra
titán

sehol nem írnak még. na mindegy, menjen, kívánok neki sok sikert.
mi meg koslatunk tovább csatárért. pizzaro reménytelen, santa cruz kérdéses, ráadásul a leverkusen hozzá is bebüdösködte magát meg a schalke is... pedig vdv mellé kéne egy hasonlóan rutinos róka, plusz ott van rudnevs. jelenleg azt mondom, őskáosz van :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19737) NyxNyxNyx válasza Integra (#19736) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Adebayor-t vihetitek ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19738) Integra


Integra
titán

a dortmund szemet vetett david henen-re, aki az anderlecht-nél van. mint kiderült, az inter is figyeli. 4 millára tartják az árát.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19739) viharhozo válasza Integra (#19734) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem kovetem napi szinten a Hamburgot, de azzal a kerettel a tavalyi eredmeny leirhatatlan szegyen volt es iden is tobb volt benne (a TMarkt szerint jelenleg is az 5. legertekesebb keret a Hamburge, a Frankfurt meg a Freiburg a felet se eri).

Nem mondom, h vilagvero banda, de azert Adler, Westermann, Jansen, Aogo, Jiracsek nem rossz nevek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#19740) TommyGun válasza viharhozo (#19739) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez mondjuk nem csoda, mármint hogy jóval többet ér. A Frankfurt azért néha megszokta járni a bundásliga kettőt, onnan azért nem jön be annyi lé mintha az első vonalban gyengélkednének. A Hamburg meg elmondhatjuk, hogy ritkán végez 10 alatt, az utóbbi 10 évben jócskán sikerült top 5 közelében végezni és azzal jön nemzetközi szereplés is, nomeg kis lé...azt meg ne is említsük, hogy Hamburg nagyobb város több szurkolóval, nem a pénz szerintem ott a nagyobb gond. Bár ha jól belegondolok te is KB ezt írtad :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#19741) Integra válasza viharhozo (#19739) üzenetére


Integra
titán

jól látod, ez így van... gyalázatos az idei 7. hely.. és tudom is hol baltázták el.. ez a csapat nem tud stabilan a legjobb 5-ben játszani jelenleg, folyamatosan ingadozik mindegyik játékos, adler kivételével, ő mentette meg idén a mundér becsületét, a legjobb igazolás volt. van der vaart sem hozza pár meccstől eltekintve a kötelezőt, állandóan a bulvárlapok elején szerepel csak (az amúgy álomszép felesége legjobb barátnőjével mászott ágyba, aztán úgy tűnik be is csúszott egy gyerek..), már szét is mentek és a másikkal bútorozott össze.
láttad te westermann miket művelt a védelemben? édes istenem... egyszer világklasszis, máskor olyan luftok, hibák és még sorolhatnám... puyol meg piké is megirigyelhetné :DDD jansen széttörte magát, aogo is csak az utolsó meccseken éledt fel valamennyire.... badelj is ingadozik, rijaczek csalódás, beister hülye és eltiltatta magát, skjelberg is mikor milyen... ezt így nem lehet.
90 perc alatt képesek bajnokok ligája színvonalú világfocit játszani úgyanúgy, ahogy abszolút megye4 grottenspiel-t.... agyrém.
abszolút túlfizetett kispad csak hab a tortán, most úgy tűnik, hogy ezekből sokakat eladnak végre és megpróbálják a pénzt megfogni. arnesen-t kivágták, kreuzer meg új.. fink-et meg alig akarják megérteni, mert követel. most kezd rájönni, hogy mibe vágta a fejszéjét.. :DDD ja és ehhez van egy focicsapat méretű menedzsment is a hamburg élnén, akiknek a felét kikéne hajítani (igazából az összeset), mert csak a milliókat teszik zsebre.... ha nem lenne pár ős hamburg fanatikus pénzes támogató, akinek szívügye a klub, már rég nagyobb bajok lennének...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19742) #30734848


#30734848
törölt tag

Mostanában elkezdtem követni Joey Bartont twitteren. Arról posztol elég sokat, hogy épp az edzői papírját csinálja. Na, hogy abból mi fog kisülni...

(#19743) Napfénysüti válasza #30734848 (#19742) üzenetére

Jó sok balhé! ;] :DDD

Més que un club!

(#19744) #30734848 válasza Napfénysüti (#19743) üzenetére


#30734848
törölt tag

Mourinho ellen megnézném. Bár, lehet egymásnak mennének már a sajtótájékoztatón...

Ha már Bartonból edző lesz, remélem azért Pepéből nem :U

(#19745) NyxNyxNyx válasza #30734848 (#19744) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pepéből szakács lesz, nem kell félni :K

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19746) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#19745) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem hentes. Esetleg favágó.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19747) Napfénysüti válasza #30734848 (#19744) üzenetére

Barton leverné Mourinhót mint vak a poharat, van benne gyakorlata. :DDD
Pepe meg szerintem erdei favágónak megy. ;]

Més que un club!

(#19748) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19749) baluka26 válasza Integra (#19748) üzenetére


baluka26
veterán

Mi van ráírva?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19750) Integra válasza baluka26 (#19749) üzenetére


Integra
titán

nemtom, de cr7-től szeretettel :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.