Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106701) Datsyuk válasza BenHans (#106697) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Minek az.....ott van Gomez! majd Ő :D

(#106702) omfgk


omfgk
addikt

Le a kalappal a mexikóiak előtt. Küzdöttek és akartak. Ennyi elég, láthattuk ezt jól az izlandi meccsen is. Ha lett volna nekik egy jobb csatárjuk egy kis ésszel akkor ezt több góllal húzták volna be.

Sanét, még akkor is ha állítólag nem illik bele Löw taktikájába, azért nem lett volna rossz most bedobni az elfáradt mexikói védelem ellen. Sebaj, nézzük inkább Özilt...

(#106699) DeathAdder : Fogalmazzunk inkább úgy ,hogy csak Löw alatt nem ment Sané-nak eddig.

[ Szerkesztve ]

(#106703) Datsyuk válasza DeathAdder (#106699) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nem éppen...nem véletlenül hozta el a City a Schalkéból. Ott tűnt fel és vitte volna a Buyern is.

(#106704) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#106688) üzenetére


Peterhappy
őstag

Rafa nagy kedvencem volt, Barcas koraban meg nekem is olyan lofarkam volt :D

Jok voltak a mehikoiak. Nagy meglepetes, szep gyozelem.

(#106705) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Szép volt :C Kontrákat nem bénázzák el nem kellett volna izgulni ennyit.

(#106706) #56268288


#56268288
törölt tag

Úgy gondolom, hogy holnap hatalmas vigyorral az arcomon megyek be dolgozni és kérdezem meg a németeket, hogy : "wie geht's?" ;] ;] :DDD

(#106707) paatrick


paatrick
senior tag

Na ezzel a németek felültek a szopórollerre. Készülhetnek Brazília ellen.

Szerintem Löw-ön kívül mindenki látta hogy kit kéne lecserélni a francba, de nem. És megállt az állításom amit még a VB előtt mondtam, a német keretben nincs aki rúgja a gólokat. Hiába van ott 7 támadó középpályás a pályán 20 méternél elfogyott a tudomány.
Boateng, Özil, Khedira egy rakat kaki volt. Egyedül Kroos hozta azt amit elvárnak tőle. Ahogy bejött Gomez meg Brandt egyből fordult a kép. Miért kellett vajon 80. percig várni rá?

A másik ezek a bírók nagyon vakon voltak most. Mennyi lest, szabálytalanságot elnéztek atyaég.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106708) HdRew


HdRew
őstag

Jól sikerült az alapozás Mexikónak. Úgy látszik annyira belejöttek a dologba, hogy néhány könnyű nőcske után a németeknek is odaszúrtak. :DD :DD :DD :C :C :C

(#106709) Datsyuk válasza #56268288 (#106706) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Vigyázzz, lehet, hogy kapsz a vb után egy passzoló választ a kérdésedre....

(#106710) Rawulf válasza #56268288 (#106706) üzenetére


Rawulf
őstag

Legalább a Német VS Brazil meccsre nem kell sokat várni. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#106711) Cartevo válasza HdRew (#106708) üzenetére


Cartevo
őstag

Páran könnyek közt ünnepeltek, meg nyál, takony, véres veríték... de megcsinálták.

(#106712) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Hihetetlen erős ez a brazil keret. Nem tudom elképzelni, hogy ma ne nyerjenek.

(#106713) Ringman


Ringman
nagyúr

mi értelme van a sporttörténelem órának, amit hajduB tart meccs közben?
nem értem továbbra sem miért kell végigpofázni a meccset, már nem rádión hallgatja a többség.
mediaklikk.hu-s streamen nem lehet kikapcsolni a kommentátort? milyen évet írunk, de komolyan?

[ Szerkesztve ]

(#106714) szami777


szami777
addikt

Neymar meg az a séró...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#106715) Ringman válasza szami777 (#106714) üzenetére


Ringman
nagyúr

az igazi ronaldo jobb volt?
[link] :D

(#106716) Peterhappy válasza #56268288 (#106706) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha ezek bármelyikét elkezded hangosan hallgatni és/vagy körbeküldeni a kollégáknak, a siker garantált :D

Hechizeros Band - El Sonidito

Banda Machos - Arremángala Arrempújala

Mindkettő parádés :)

(#106717) DeathAdder válasza Datsyuk (#106703) üzenetére


DeathAdder
veterán

Idén volt az első kiemelkedő szezonja egy topcsapatnál, másrészt meg egy végtelenül ostoba embernek tartják, Lövnél ez is lehet szempont. Belső infók szerint Klopp sem akarta, pedig lett volna rá lehetősége.

(#106718) omfgk válasza Ringman (#106713) üzenetére


omfgk
addikt

Ez a magyar kommentátorok jellemzője. Szerintük az fél évszázaddal ezelőtti statisztikák valamilyen módon előrejelzést adnak az adott meccs kimenetelére.

(#106719) Ringman válasza omfgk (#106718) üzenetére


Ringman
nagyúr

ilyenek vannak, hogy svájc utoljára az első meccsén 196x-ben kapott ki utoljára, de utána 199x-ben játszott legközelebb, anyámborogass :W

mondjuk még mindig jobb, mint az asszonyverő, ott egyből kilövöm a hangot vagy keresek másik streamet

[ Szerkesztve ]

(#106720) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#106713) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezert nezem inkabb a Telemundon iptv-n :D

Fenyevekkel jobb a kommentalas, es tuzben is tartjak a nezoket, mert tobben vannak a mikrofon elott :C

A golt is a maguk modjan jelentik be, meg az ordito ziccereket is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#106721) omfgk válasza Ringman (#106719) üzenetére


omfgk
addikt

Van ilyen. Amikor azt mondja a kommentátor ,hogy a 2 csapat párharcai a múltban igen egyoldalúak voltak. 10-ből 9-et az "X" csapat nyerte. Ez nagyon érdekes statisztika, szeretem ha megemlítik. Mégjobban szeretem ha azt is említik ,hogy az utolsó meccsük az a 80-as években volt... :C

[ Szerkesztve ]

(#106722) Peterhappy válasza omfgk (#106721) üzenetére


Peterhappy
őstag

Épp azt akartam írni, mi is több mint harminc éve veretlenek vagyunk VB-ken...

(#106723) omfgk


omfgk
addikt

A svájciak ma lehet ,hogy nagyot zakóznak.

(#106724) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Cou mekkora golt baszott :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#106725) 4580693


4580693
senior tag

Hohó, Coutinho.. :)

[ Szerkesztve ]

(#106726) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Azért szép góloknak eddig nem vagyunk híján.
(koppkoppkopp)

[ Szerkesztve ]

(#106727) DS39 válasza LyonnaisFan1 (#106724) üzenetére


DS39
nagyúr

Odarakta. :K

(#106728) Datsyuk válasza DeathAdder (#106717) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Kicsit kiegészíteném: A Premierleauge-t csont nélkül behúzó City kezdő szélsője volt 22 évesen és az év fiatal játékosa idén. Pep mikor lépett a bundesligából Őt vitte magával, ha nem oda megy akkor már a Buyernben játszana.
Schalkéban ami akkor gödörben volt messze a legjobb játékos volt. Az hogy kellett neki 1 év beilleszkedés Angliában szerintem nem nagy gond.

Pechére nem egy Löw kedvenc, mint Podolski vagy Özil. Én továbbra is azt vallom, hogy ez a Német válogatott már régen világ vagy európabajnok lett volna, ha nincs Löw. 4 éve még Löwel is behúzták a világbajnokságot de az Neurnek, Schweininak, Lahmnak és Klosénak volt köszönhető.

Talán valaki még emlékszik, hogy majdnem kizúgtak a nyolcaddöntőben Algéria ellen. Utána változtatott Löw a csapaton a nagy nyomás miatt és lettek világbajnokok. Egészen addig katasztrófa volt a csapat meg a taktika is.

(#106729) szami777 válasza Ringman (#106715) üzenetére


szami777
addikt

A haja nem :D
Minden másban meg igen.

____
Nagyon gyenge a meccs sajnos. :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#106730) Cartevo válasza Datsyuk (#106728) üzenetére


Cartevo
őstag

Most a 3. helyre komoly esélyesek. ;]

(#106731) adise


adise
őstag

1-1

(#106732) villamos


villamos
őstag

Gólt kaptak a köcsögök... :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#106733) Rawulf válasza adise (#106731) üzenetére


Rawulf
őstag

Semmi kommentár? Legalább valami véleményt is csatolj a részeredményhez. :DDD

villamos szerencsére korrigált téged... :P

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#106734) omfgk


omfgk
addikt

Amúgy miért nem került be Fabinho a keretbe mondjuk Paulinho helyére?
Paulinho jól kezdett ősszel a Barcában, de utána azért egy igencsak közepes szintre leeresztett.
Vagy valaki más helyére, tökmindegy.

más :
Tonight was Casemiro's 74th yellow card for club and country since 2012. No red cards. The epitomy of tactical fouling.

Hogy is van ez akkor? Perez azért is fizet ,hogy a válogatottban se kapjon pirosat?:D

[ Szerkesztve ]

(#106735) MdewC


MdewC
nagyúr

Téthelyzetben Kutinnyó nudli. :)

Neymar meg tunya lett Párizsban.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#106736) Richard!


Richard!
addikt

Úgy látom az eredményekből és a hozzászólásaitokból, hogy eddig minden esélyes csapat egy nagy kula?! Szerintem hátuk közepére sem kívánják ezt a pár hetet még... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#106737) dudu5130 válasza Richard! (#106736) üzenetére


dudu5130
őstag

Első forduló. Szerintem a következő körben beindulnak.

(#106738) venember83


venember83
nagyúr

Neymar nem fejben erôs, úgy tûnik. Sorra maradnak ki a helyzetek.

(#106739) omfgk válasza venember83 (#106738) üzenetére


omfgk
addikt

nem fejben erôs

Tehát igazi brazil. :D

más :
Gabriel Jesus’ game by numbers vs. Switzerland:

0 goals
0 assists
0 shots on target
0 chances created
0/4 dribbles completed
53% pass accuracy

Ő is egy nagy nulla volt.

[ Szerkesztve ]

(#106740) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez nem sokon mult... Most mar remelem, h kihuzzak.

Don't Tread On Me

(#106741) Rawulf


Rawulf
őstag

Amelyik esélyesnek titulált csapat az első körben 90 perc alatt csupán 1 gólra (vagy még annyira sem) képes, az annyit is ér...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#106742) MdewC


MdewC
nagyúr

Svácj meg talált egy fos szögletet és ki is fújtak.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#106743) #56268288


#56268288
törölt tag

Neymar mikor rugott utoljara szabadrugasbol golt? Egyaltalan, miert erolteti? Mert o A Sztar a valogatottban? nem ertem.

(#106744) omfgk válasza MdewC (#106742) üzenetére


omfgk
addikt

A szögletgól az nem gól?

(#106745) HdRew


HdRew
őstag

A svájci gól előtt szabálytalanság volt..

Na meg amit itt a végén védekeztek..

(#106746) Ch0b válasza dudu5130 (#106737) üzenetére


Ch0b
tag

Nem biztos, azért az elég durva, hogy egyes csapatoknak több ezer kilométert is kell repkedniük oda-vissza.

(#106747) Sn00k


Sn00k
veterán

Ez a brazil csapat sm lesz iden vb gyoztes. Persze meg bar mi lehet, de nem mutatnak egyelore meggyozo teljesitmenyt. A nemeteknel ugyan igy gondolom. Hajra mexiko🙃

(#106745) Hunreeth: meglokte picit hatulrol ennyi logdosodes mindig van szogletnel, szerintem a biro is kb ezt gondolhatta...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#106748) 4580693


4580693
senior tag

Há-há! Eddig a nagy nemzetek elég halovány lepkefingok. :) A horvátok tetszettek eddig a legjobban.

(#106749) MdewC válasza omfgk (#106744) üzenetére


MdewC
nagyúr

Annyiban ki is merültek. Plusz sztem lökés volt.

Nem baj, sokáig úgy se mennek.

A braziloktól meg sokkal többet vártam.

Eddig a spanyolok a kellemes meglepetés, ők meg többet hoztak mint jósoltam. Eddig.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#106750) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azt azért ne feledjük h a döntős csapatoknak 1 hónap alatt 7 meccset kell lejátszaniuk.. nem hiába egyik esélyes csapat sem villantott sokat, de még semmi sincs veszve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.