Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106951) Ringman válasza Z'Z" (#106950) üzenetére


Ringman
nagyúr

tehetséges magyar játékosok, akikre lehetne építeni, csak eltűnnek a süllyesztőben

akik még 14 éves korukban sem mennek el az országból...

normális magyar edző meg max olyan lesz, aki nem itthon szocializálódik mezeyk között

(#106952) Cartevo válasza Richard! (#106941) üzenetére


Cartevo
őstag

Játékvezetővel nem is reménytelen. De ami a mai bíráskodást illeti, kiderült, hogy beoltották a sporit. A tiszta büntetőt jól láthatta, mégis határozottan ítélt mást. A fővárosban kellett felülbírálni, hogy ilyen nyilvánvalóan ne sérüljön a hitelességük a világ(sajtó) előtt. Már a sorsolásuk is röfögött...(?)

(#106953) Z'Z" válasza Ringman (#106951) üzenetére


Z'Z"
őstag

Kellene már egy kis „Féregírtás”

(#106954) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

egy salah nem csinál nyarat..

(#106955) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Leno -> Arsenal £22m
Rui Patricio -> Wolverhampton £14m

Karius=Liverpool :DDD :((( :DDD

(#106956) Z'Z"


Z'Z"
őstag

EURÓPA-LIGA
A SELEJTEZŐ 1. FORDULÓJÁNAK PÁROSÍTÁSA
FERENCVÁROS–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
Neftci PFK (azeri)–ÚJPEST
BUDAPEST HONVÉD–Rabotnicski (macedón)
DAC (szlovák)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
A teljes párosítás hamarosan!
Az első mérkőzéseket július 12-én, a visszavágókat július 19-én rendezik.

(#106957) HdRew válasza Z'Z" (#106956) üzenetére


HdRew
őstag

Fradi - Honvéd már ki is esett akkor. Legalább pihenhetnek a bajnokságra.

(#106958) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Cé elborult :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#106959) Szilofon


Szilofon
tag

Szokásos szineszkedes, de legalább 5 perc után már gól.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#106960) L_YKing


L_YKing
addikt

Érdekes, hogy nincs videóbíró sokszor..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#106961) Szilofon válasza L_YKing (#106960) üzenetére


Szilofon
tag

Picit úgy tűnik, hogy a bíró portugál felé húz

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#106962) L_YKing válasza Szilofon (#106961) üzenetére


L_YKing
addikt

A nagyobb csapatok felé inkább.. Portugál - Spanyol meccsen sem értettem miért nem fújták le Costa gólja előtti könyöklést..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#106963) maximilian4


maximilian4
addikt

Valaki nézi a meccset? nagyon szimpatikus a Marokkói játék. gyengébb képességű kapussal már bekaptak volna minimum 1 gólt a Portugálok.

(#106964) hemaka

Az tuti. 8-1 vol2.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#106964) hemaka válasza maximilian4 (#106963) üzenetére


hemaka
nagyúr

En nezem, jol jatszanak a marokkoiak, a magyar valogatottat mar kitomtek volna. :DDD

(#106965) adise válasza maximilian4 (#106963) üzenetére


adise
őstag

Lehet szimpatikus, de aludni is lehet egy jot a meccsen

[ Szerkesztve ]

(#106966) Szilofon


Szilofon
tag

Ezeknek a játékosoknak 10 méter magas kapu kellene, akkor több gól lenne. Ennyi magas labda....

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#106967) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Az idei labdarúgó vb-láz kapcsán a sport.hu bloggere elkapta egy villáminterjú erejéig Tibiajax-ot, akit a prohardver! focis fórumáról ismerhettek közületek is nagyon sokan:

- Tibi, hogy tetszik eddig a volt szovjet területen rendezett labdarúgó-világbajnokság?
Köszönöm a megkeresést, először is, igazából nagyjából azt kapjuk, amit várhattunk. A nagycsapatok hegemóniája helyett vergődést, kínkeserves egygólos győzelmecskéket a töredék költségvetésű kiscsapatok felett.. Az házigazda csapat magabiztos menetelése is kisebb csoda, a csoda német csapat veresége meg annál is nagyobb.. azt hiszem, összességében elmondható, minden nagy országnak meg kell szenvednie a papíron jóval gyengébbnek tartott csapat ellen, klasszis-mozdulatok helyett a steril erőfutball-dominancia továbbra is kézzel tapintható.

- Kiknek szurkolsz, van-e esetleg favorit csapatod?
Sajnos az én kedvenc válogatottam most nincs ott a világbajnokságon, nem sikerült a kijutás, de 'hála istennek ott vannak helyettük például egy fantasztikus izlandi válogatott, akikben gyönyörködhetünk.

- De most nem Magyarországra gondolsz igaz, mert egyébként gondolom a saját válogatottunk miatt is fáj a szíved..
Nem. Én a Hollandokra gondolok.

- És kik azok, akik nem annyira szimpatikusok, akiket nem szívesen nézel?
ez nyilván egy szubjektív kérdés persze, de ha már válaszolnom kell, a németek és a portugálok.
Sajnos, őket továbbra is rühellem. de ez nagyon már nem is fog megváltozni. (mosolyog)

- Követsz-e úgy egyébként a nagy tornákon kívül más labdarúgó-eseményeket, bajnokságokat?
Igen, követek, nagyon szeretem pl az olasz és spanyol focit. Vannak ott is kedvenc csapataim, de ne erről szóljon szerintem ez a mélyinterjú, ez nyilván egy természetes dolog egy olyan nagy foci-rajongótól, mint amilyen én vagyok.

- Te köztudottan elég nagy népszerűségnek örvendesz az online fórumokon, talán a meglehetősen ami szíveden az a szádon-stílusodnak is köszönhetően, szokott-e érni ellenvélemény, netán negatív visszacsengésű hozzászólás éles kritikádat követően?
Persze hogy szokott, de nem szoktam ezektől úgymond hasra esni. Aki ismer engem tudja, hogy általában úgyis mindig igazam van, a régi motoros online barátok már elég hamar igazat adnak nekem, az újak meg valamivel később, belátva esetleges tévedésüket. De mi mind éppen ezért vagyunk ott a fórumon, a Ph! egyébként rendkívül népszerű online felületén, hogy segítsük a fiatalokat. Hogy igenis legyen igényük a valóban szép focira, a szép, a klasszis mozzanatokra és azokat tartsák nagyra igazán, ne egy szabadrúgás elvégzésére a kameráknak felgyűrt nadrágszárat.

Esetleg egy hozzáértő tippmesteri tipp, az idei végső győztesre?
- Nem tudom, tényleg.. Én általában a hollandokat, vagy ha ők épp véletlen kiestek az olaszokat szoktam mondani, de most sajnos egyikük sincs ott

- Köszönjük, egy élmény volt hogy szakítottál ránk időt és továbbra is jó meccsnézést!

(#106968) bagyulajuve válasza Tibiajax (#106967) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"elég nagy népszerűségnek örvendesz az online fórumokon"

ez biztos? ;] ;] ;] ;)

Resistencia eterna

(#106969) Ringman válasza Tibiajax (#106967) üzenetére


Ringman
nagyúr

internek szurkolsz, de sírsz az izlandi foci és a bekkelés miatt? ;]

(#106970) venember83 válasza Ringman (#106969) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő egy nemlétező Internek drukkol, ahol pl. a brazil Ronaldo játszott. Sokszoros önsanyargatás ez, semmi más.

bagyulajuve: inkább hírhedtségnek nevezném, de most nem vagyok nagyon szőrszálhasogató kedvemben.

[ Szerkesztve ]

(#106971) maximilian4 válasza adise (#106965) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem egyáltalán nem tűnik olyan meccsnek eddig amin aludni is lehetne. :)
Komolyan mondom bekaphatnának már 1 gólt ezek a semmirekellő Portugálok.

(#106972) L_YKing

K*cs*g Ronaldonak meg mindent befúj. Esik-botlik mindenben mikor olyan a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#106972) L_YKing


L_YKing
addikt

2. tizi marad el a Marokkóiaktól.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#106973) hemaka válasza L_YKing (#106972) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak tudnam, hogy akkor minek van a videobiro. :DDD

(#106974) venember83


venember83
nagyúr

Benatia megint balfaszkodik. Így nehéz lesz eladni normális összegért.

(#106975) hemaka


hemaka
nagyúr

Ronaldo, ahaha, fake & gay.

(#106976) maximilian4


maximilian4
addikt

Na a sittes Pepe. xD
Nem baj, kifele befújja kezezés miatt a szabadot.

Na jól van undorító amit a Portugálok műveltek ezen a meccsen (is). Ilyen szar játékkal nyerni...

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#106977) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ez így egy nem éppen egy megszolgált portugál győzelem, ugyanakkor balfék csapat a marokkói: be kellett volna rúgni a helyzeteket.

Resistencia eterna

(#106978) bandus válasza Tibiajax (#106967) üzenetére


bandus
veterán

óriási, respekt és tisztelet :R :C

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106979) Rawulf


Rawulf
őstag

A videóbíró nagyon utálhatja Marokkót...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#106980) paatrick


paatrick
senior tag

Büntetni lehet ezzel az Uruguay - Szaúd-Arábia meccsel. :(

Portugált sajnos nem láttam, de gondoltam hogy nem lesz egyszerű. Ahogy írjátok elég sok érdekes ítélet született :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106981) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ez a meccs eddig harmatos. Portugál-Marokkó meccset kb. a tizedik perctől néztem-nézegettem, így lemaradtam a gólról, normálisan a második félidőt láttam. Kis túlzással egykapuztak a marokkóiak, CR7 két combvillantós-sorfalbabombázós szabadrúgáson kívül csak hisztizett. Volt egy tizigyanús esete neki is, kapott egy picit, de olyan rossz ütemben és annyira látványosan domborított utána, hogy erre még Kassai se fújt volna semmit. SOKKAL jobbak voltak a marokkóiak és baromira megérdemelték volna minimum az egyenlítő gólt. Ha azt mondom, legalább három gólt találhattak volna a második félidőben, keveset mondtam.

Így, hogy még csak a csoportmeccsek 38,5416' százaléka ment le, talán korai kijelenteni, de első nekifutásra a nagyok döcögése mellett ami szembetűnő, a kisebb csapatok rossz helyzetkihasználása. A nyitómeccset leszámítva igazán egyenlőtlen meccs nem is jut eszembe (nem láttam mindet) és csak ma is, mind a szaúdiak, mind a marokkóiak bőven-bőven megszórhatták(!) volna nevesebb ellenfelüket.
Így a másik, ami kvázi ebből is következtethető, hogy nagyítóval is alig találni stabil lábakon álló, hibamentes védelmet.

(#106982) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a meccs egy borzalom, inkabb megyek nezek valami sorozatot. :DDD

A szaudi kapus kegyetlen, megye3 szint.

[ Szerkesztve ]

(#106983) venember83 válasza Tibiajax (#106967) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy kérdés kimaradt: mit gondolsz, Pjanics a Barcelonához igazol idén nyáron? :F

(#106984) MPowerPH


MPowerPH
félisten

En golzaporos felidoket vartam... Erre meg a szaudiak eleg jol tartjak magukat, vagy csak Uru toketlen.

Don't Tread On Me

(#106985) paatrick


paatrick
senior tag

Mondom a világ viccét:
Szaúd-Arábia egyenes ágon jutott a VB-re Ausztrália előtt, akinek még selejteznie kellett egyet Szíriával a kijutásért :C :C :Y

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106986) Peterhappy válasza paatrick (#106985) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mert nem Ausztrália nyerte az ázsiai selejtezősorozatot, hát mi ebben olyan baromi fura? ;]

3. lett a csoportjában, ahogy Szíria is, a párharc győztese játszott a dél-amerikai ötödikkel, Hondurassal.
Mindenkinek jobb, hogy nem Szaúd-Arábia harcolt Szíriával...

(#106987) paatrick válasza Peterhappy (#106986) üzenetére


paatrick
senior tag

Hátha Szíria többet tudott volna :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106988) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Eddig a második körben se erőltetik meg magukat a csapatok, jó, valamelyik ennyit tud, valamelyiknek meg elég ennyi a győzelemhez(továbbjutáshoz), de ugye később még nagyobb lesz a tét és ott még ennyi játék/kockáztatás se lesz.

spacetime

(#106989) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az volt már h a japánok meccs után feltakarítottak?

(#106990) gyuromoj válasza DeathAdder (#106989) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szenegáliak is. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#106991) villamos


villamos
őstag

Spanyolország - Irán...
Van egy olyan érzésem, hogy ez sem lesz az évszázad mérkőzése... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#106992) venember83


venember83
nagyúr

Radja vajon szembeköpi magát (nem átvitt értelemben, hanem konkrétan), ha az Interhez megy? Pjanics kapcsán ugye elég sok cikk megjelent, hogy micsoda dolog volt a Romát elhagyni egy Juventusért. Nos, ő meg egy olyan Interhez megy, amelyik sok-sok évig BL-t sem látott, így Pjanic váltása talán érthetőbb és logikusabb.

(#106993) Szilofon


Szilofon
tag

Irán nagyon kakaskodo stílusban van

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#106994) Peterhappy válasza gyuromoj (#106990) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az igen. :R

Olyan hevesen magyarázott az előbb a spori, azt hittem mindjárt ad neki valaki egy lapot. Eddig ez a meccs sem vonul be a krónikás könyvekbe...

(#106995) vond


vond
MODERÁTOR

Ma esti csúcs kommentátorunk, Lukács Viktor, vagy kicsoda: "Az összes iráni 20 négyzetméteren belül." :D Na, az igazán érdekesen nézne ki, 10-11 ember pl. egy 4*5-ös téglalapban. :)

Az irániak úgy hallatszik, felvásárolták az összes használt vuvuzelát. Nagyon kellemes a fülnek ez a standard zümmögés, de elég volt belőle Afrikában.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#106996) Peterhappy válasza vond (#106995) üzenetére


Peterhappy
őstag

A VB-n toronymagasan a leggyengébb csapat a királyi tévé kommentátor brigádja...

De hogy ne csak egyfolytában gonoszkodjak... de Gea ma eddig szenzációsan véd!

(#106997) KisApám


KisApám
addikt

IRÁNnak KI KELL ESNIE!
Sok retardált vuvuzelás b*rom miatt megint nézhetetlen számomra a meccs... :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#106998) ZavaBalazs válasza vond (#106995) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ne légy vele gonosz, biztos körbe lehet őket úgy rajzolni, hogy keskeny összekötő területekkel kijöjjön a 20 m^2 :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#106999) vond válasza Peterhappy (#106996) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az tényleg nem volt gonosz, igazad van. :D

Én már csak ezért is várom az egyenes kieséses szakaszt. Remélhetőleg ott már csak HBPista kommentál, meg maximum néha a KisKnézy.

És fújják, és fújják rendületlenül. Mi a szart élveznek ebben, most komolyan?

ZavaBalazs: Hát, ha szorosan egymás mellé állnak, akkor elférnek 5 négyzeten is. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107000) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Unalmas meccshez kicsit izgalmasabb téma: [link]
;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.