Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106201) villamos


villamos
őstag

Csak nem kapunk ki! :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#106202) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez az aussie gól is paródia :DD
Devecseringelt egyet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#106203) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A rossz teljesítmény fertőző lehet...

Varga Roland meg iszonyú szar...

93'.: sírva-fetrengve röhögős smiley :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#106204) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

:DDD

több drón kell ;P

(#106205) villamos


villamos
őstag

Újabb öngól. Nem baj, ez így igazságos! :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#106206) L_YKing


L_YKing
addikt

Hány potyagól esik a mérkőzésen?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#106207) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Van Bommel besírt a kispadon :DD

(#106208) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C :C :C :C :C :C

Ekkora bohóc bandát :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#106209) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nincs jobb dolgotok szombat este mint ezt a fertőt nézni? ;]

(#106210) villamos


villamos
őstag

A második félidő összefoglalva ugyanaz mint szerdán: qrva gyenge.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#106211) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"A labdabirtoklásban érzek hiányérzetet"

ismertlen magyar futballszakértő

Ja és persze mindent kiadtak magukból a srácok, csak így tovább :C

Na gyere Lékensz, te is dícsérd meg magad :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#106212) omfgk válasza Motion_Blur (#106211) üzenetére


omfgk
addikt

Az iram is jó volt. ;]

Nos ez megint kurva gyenge volt.

(#106213) adise


adise
őstag

ezt tedd el a humorosba

(#106214) paatrick


paatrick
senior tag

Most nézem a gólokat :C úgy érzem valami fejes 2,5 gól felett fogadott.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106215) hobizoli válasza adise (#106213) üzenetére


hobizoli
nagyúr

csóri Knézy ezt megérhette volna, kb csak csendben lerakná a headset-jét a közvetítés végén és elmenne nyugdíjba...

több drón kell ;P

(#106216) omfgk


omfgk
addikt

Nabil Fekir to Liverpool: £53m deal cancelled as Lyon confirm midfielder will stay in France

(#106217) BenHans válasza omfgk (#106216) üzenetére


BenHans
addikt

A másik kiszemeltjük pedig elment Kínába pénzt Taliscázni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#106218) DeathAdder válasza omfgk (#106216) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kihátrált a Pool a szar térde miatt. Ezért is lett volna ilyen olcsó (simán lenne 100-120 millió fontban, ha Coutinho 142 volt)

Pedig már megvolt az orvosi, a fotózkodás, a videó, az interjú csak a bejelentés nem :D
szar lehet neki most azért :(

[ Szerkesztve ]

(#106219) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#106218) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én azt olvastam, hogy megegyeztek, aztán a Pool még lejjebb akarta vinni az árát a térde miatt és akkor mondta a Lyon, hogy le lehet kopni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#106220) omfgk válasza DeathAdder (#106218) üzenetére


omfgk
addikt

Valami kiderült az orvosin?
Azt lehetett tudni ,hogy 2 éve kihagyott több mint fél évet sérülés miatt.

(#106221) DeathAdder válasza omfgk (#106220) üzenetére


DeathAdder
veterán

ACL szakadása volt 15/16-ban, és azóta is minden sérülésénél a tértével volt a baj.

Gondolom egy alapos vizsgálat után komoly kételyek merültek fel, nem is lenne jó ha állandóan sérült lenne, főleg ha ennyi pénz elmenne rá, ez egy poolnak nagyon rizikós, aztán lehet majd a cselzi játszva kifizeti és hátha beválik.. ahogy Remivel tették annó.

Ez nem egy hamstring sérülés amiből kilábalsz 6 hét alatt és nyoma sem marad ¯\_(ツ)_/¯

(#106222) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#106219) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azóta én is ezt olvastam, illetve, hogy "kedvezőbb feltételeket akartak" így befagyasztva az ügy a VB végéig, és akkor újból belevágnak, bár ha térdbajos akkor lehet nem kéne erőltetni...

Bár elég szerény tudású a google translate :DDD

Mostmár a hivatalos közlemény is 404 not found a lyon oldalán, imádom :C

[ Szerkesztve ]

(#106223) LyonnaisFan1 válasza omfgk (#106216) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez igen meglepő, mert ő maga jelentette ki még talán az utolsó hazai bajnokit megelőzően, hogy megy.
No, mindegy. :C

Pedig az jó pénz lett volna érte. Lehet kicsikart magának egy jobb bért, és marad. Részben amiatt is mehetnékje volt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#106224) omfgk válasza DeathAdder (#106221) üzenetére


omfgk
addikt

17/18 Knee contusion 35 days
16/17 Knee injury 23 days
15/16 Cruciate Ligament Rupture 213 days

Ezek alapján én nem érzem ,hogy egy nagyon sérülékeny játékos lenne.

(#106225) DeathAdder válasza omfgk (#106224) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pont elég hogy ACL szakadása volt, és azóta 2x is a térdével volt gond.
Aláír 5 évre heti 140 ezerért, egy hajtós bajnokságba ami köszönőviszonyba nincs a lígö-vel, + játszania kell a Kloppi focit. Biztosan láttak valamit az orvosok, nagyon komoly és hosszadalmas vizsgálatokon esik át egy játékos mielőtt leigazolja egy ehhez hasonló klub.

Én megértem ha ezért nem vállalták a rizikót, majd valami gazdagabb csapat bevállalja, vagy elhozza a pool olcsóbbért.

(#106226) DeathAdder válasza DeathAdder (#106225) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azóta a hiteles angol források szerint volt egy másodvélemény is fekir térde miatt, de azon is átment, tehát más történt.
Magyarul a pool vagy szokás szerint elbalfaszkodta ezt is, vagy a lyon elnöke szokás szerint köti az ebet a karóhoz.

___

Am nézi valaki a Fra-Usa meccset? Lloris nagyot nyelt a rövidbe... :(((

(#106227) Peterhappy válasza DeathAdder (#106225) üzenetére


Peterhappy
őstag

En nem lepodnek meg, ha mar Londonban lenne. Remek jatekos, francia es gyakori vendeg az orvosi szobaban. Passzol az Arsenal filozofiajaba.

(#106228) máyköl válasza Peterhappy (#106227) üzenetére


máyköl
veterán

Nehezen lehet Londonba, ott ül a válogatott mecccsen a kispadon.

(#106229) Cartevo válasza L_YKing (#105882) üzenetére


Cartevo
őstag

A Forma-1 alacsonyabb szintű bajnokság: 96 cm.

(#106230) omfgk


omfgk
addikt

Liverpool had concerns about the quality of the reconstruction of Nabil Fékir's knee after his ACL injury in 2015, and used his medical results to attempt to renegotiate a deal with Lyon, according to tomorrow's L'Équipe.

Egyre több forrásból lehet azt olvasni ,hogy nem volt gond az orvosin, de a Pool az ACL sérülésre kezdte el a fillérba**ást.

Ugyanitt találtam egy ilyet is.

Nabil Fékir had gone as far as choosing his Liverpool shirt number, before the deal collapsed :C

Sajnos az eredeti forrás az francia, így nem tudom leellenőrizni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#106231) DeathAdder válasza omfgk (#106230) üzenetére


DeathAdder
veterán

When we have an MRI of this type of case, the first thing we see are traces of ligament repair. In this case, what poses a problem no doubt, is the wear of cartilage."

Szóval még mielőtt lehordjuk minden fillérbaszónak a klubot, ők sem a pénztárcájuk ellensége.

Orvosi konklúzió szerint allograftos ACL műtétet (műanyag szalag) végeztek rajta. Ennek az az előnye hogy sokkal gyorsabb a felépülés, de nagy a rizikó mert sokkal könnyebben el is szállhat megint (egy fonatos orvos szerint sokkal kevésbé tartós, hát még egy sportolónál). De az is lehet hogy a kényszer szülte, mert az ínszalagok nem voltak elég jó állapotban ahhoz hogy patellaris vagy gracilis+semitendinosus metódussal végezzék el a műtétet. (de már 22 évesen??)

Az esetek egy felében gracilis- semitendinosus, másikban patellain pótlást végeznek. A teljes gyógyulás mindkét műtétnél kb fél év. Ha jó technikával végzik ugyanolyan jó végeredményt adnak és a térd szinte olyan lesz, mint a régi. A műanyag szalagos pótlás hamarabb terhelhető, de hosszabb távon rosszabb eredményt ad.

Tehát lehet, hogy a szakemberek szerint ez már nagyobb rizikó, mint amennyire gondolták. A porc meg csak a hab lehet a tortán, ami a sérülés komolyságából adódhatott, és visszafordíthatatlan.

Kíváncsi vagyok ki meri majd bevállalni, mert elvileg a pool nem hogy kedvezőbb árat akart, hanem nem is kellett így már neki a játékos. Csóri Fekírt viszont sajnálom, azért szar lehet, hogy mindenbe beleélte már magát erre ráborul egy kamionnyi szar.

Szerintem ez a 48 millió font is már a térde miatt volt, amúgy simán lenne egy 100-as, főleg ha Coutinho 142 volt..

(#106232) omfgk válasza DeathAdder (#106231) üzenetére


omfgk
addikt

Nyilván a klubnak kell eldöntenie ,hogy mekkora kockázatot szeretnének vállalni egy igazolásnál.
Fekir az ACL sérülése óta lenyomott két szezont. Volt 1-1 kisebb sérülése, de így is kb 30 meccset stabilan hozott a ligában, mindkét évben.
Sokak szerint a jelenlegi szezonban ő volt a Lyon legjobbja (én nem követem ennyire a francia ligát szóval nem tudom).

Oxlade leigazolása kockázatosabb volt. Bár ő nem hagyott ki egyhuzamban ekkora időt mint Fekir és nem volt ilyen súlyos térdsérülése (akkor még)... de elég sok 30-60 napos sérülése volt.
38 millió euróért vették. Picivel olcsóbban mint most Fekirt lehetett volna. De a két játékos között jóval nagyobb a minőségbeli különbség. Oxlade jobban terhelhető (talán, bár meglátjuk majd a felépülése után), és volt PL tapasztalata. Gondolom ezért igazolta akkor Klopp.

Azért a Pool nincs olyan rossz anyagi helyzetben (sőt!), hogy egy ilyen kockázat (a jelenlegi piacon igen alacsony áron) ne férne bele.
Hadd ne mondjam ,hogy mennyit változott volna a BL döntő ha Salah helyett nem Lallana ugrott volna be hanem Fekir.

Keita és Fabinho megy a középpályára. Kell valaki előre is. Feltéve ha marad a 4-3-3.

[ Szerkesztve ]

(#106233) DeathAdder válasza omfgk (#106232) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bárki is jön helyette, aligha lesz olyan jó mint egy egészséges Fekir.

Egy biztos, az MRI-n egyből szembetűnt a dolog, majd felül is vizsgálták, és így döntöttek. Lehet holnapután megint elpattan, lehet 2 év múlva.. csak idősebb lesz, főleg ha Klopp meghajtja lehet nem sokáig bírná.

Na igen, ha volt Downingra meg Carrollra egy kamionnyi lóvé, akkor ezt is be lehetett volna vállalni szerintem is.

De nem tudni mit mutattak pontosan az orvosi eredmények, kíváncsi vagyok mi lesz Fekir sorsra, az biztos hogy nagyon nem volt etikus miután már pool mezben fotózkodott, leadta az interjút (nyilván minden szokásos duma megvolt, élete álma vált valóra etc..), mezszámot választott, erre kihátrál a klub.

Fekirrel vélhetően már 4-2-3-1 lett volna, nagyon jól nézett volna ki, kíváncsi vagyok ki lehet most a B terv, de vélhetően egyik sem lesz olyan jó mint egy egészséges Fekir :(

(#106234) NyxNyxNyx válasza LyonnaisFan1 (#106223) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ndombelének mennyi az esélye, hogy lelép? És szerinted mennyire jó játékos? Még a Spurs-szel hozták szóba anno, de elvileg Fekir mellett nem akarták őt is elengedni. Ha nem megy Fekir, akkor viszont talán még lehet is esély rá.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#106235) máyköl


máyköl
veterán

(#106236) dudu5130


dudu5130
őstag

Úgy fest Ninja megy Milánóba. Nem valami sokat kérnek érte.

(#106237) Ringman válasza dudu5130 (#106236) üzenetére


Ringman
nagyúr

melyik részébe?

(#106238) dudu5130 válasza Ringman (#106237) üzenetére


dudu5130
őstag

Hozzánk. 29 misi + Zaniolo.

(#106239) Ringman válasza dudu5130 (#106238) üzenetére


Ringman
nagyúr

pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban. nyilván nem borja szint, de vsz nagy fizetésért sok évre jön, aztán max 1 év múlva ki fog fújni.

(#106240) dudu5130 válasza Ringman (#106239) üzenetére


dudu5130
őstag

Azért benne még van kakaó. Szerintem amúgy is Spalletti alatt volt a legjobb vagy inkább nyújtotta a leglatvanyosabbat. De Ben kolléga majd leírja úgyis, ő többet látott belőle.

(#106241) venember83 válasza dudu5130 (#106236) üzenetére


venember83
nagyúr

Az szép lenne. Akkor nagyobb a Juve-utálata, mint a Roma-szeretete? :F

(#106242) Ringman válasza venember83 (#106241) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg tudom érteni! ;]

(#106243) dudu5130 válasza venember83 (#106241) üzenetére


dudu5130
őstag

Elmondása szerint nagyon nem szereti őket. De én inkább Spal bácsit látom a a dolgok hátterében.

(#106244) venember83 válasza dudu5130 (#106243) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, rendben van, viszont én nagyon meglepődnék, ha Olaszországon belül más csapathoz szerződne.

(#106245) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

helló, sziasztok! :D hallottátok, Ninja jön a kék-feketékhez!!
é á öröm é bódógtá :))

(#106246) Ringman válasza Tibiajax (#106245) üzenetére


Ringman
nagyúr

továbbra is kétesélyesnek érzem, a +30-as serie a-ból igazolt középpályásokból eddig senki sem vált be emlékeim szerint.
nagy fizu, hosszú szerződés, 0 akarás és hajtás volt a recept

[ Szerkesztve ]

(#106247) bagyulajuve válasza dudu5130 (#106236) üzenetére


bagyulajuve
addikt

miért az a beceneve?

Resistencia eterna

(#106248) Tibiajax válasza Ringman (#106246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem Ninja kivétel lehet, jó player, lát a pályán, jól lő, agilis, a kérdés csak az lesz, a srácok mennyire tudják majd beintegrálni közéjük. megunta a fővárost, érthető.
én tárt karommal várom őt

(#106249) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Páncél Józsi meg FTC -> Genk

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#106250) BenHans válasza dudu5130 (#106240) üzenetére


BenHans
addikt

Van benne kakaó, meg nikotin. :DDD
Még 2 jó éve biztosan van ezen a szinten ilyen küzdéssel is. EDF alatt is legalább olyan fontos láncszem mint a kopasz alatt volt, az a munka amit az ellenfél tizenhatosánál végez letámadásban és ahogy uralja a középpályát box-to-box, védekezéstől támadásig az valami hihetetlen.
Elhihetitek, hogy én sajnálnám legjobban, óriási kedvenc Rómában, fájna a távozása a csapatnak is.

Én azért nem venném még biztosra ezt az átigazolást. Semmi konkrétum nincs még, csak annyi amennyit egy Tuttosport állít, akik eladtak már kb mindenkit mindenhova.
Persze nem zörög a haraszt ha...
Szerintem egyelőre ez csak egy kacsa, de nem zárom ki Spalletti személyes közbenjárását.
Most az jött le, hogy megkeresés volt, de konkrét ajánlat nem érkezett az Inter részéről. Extra adalék, hogy az Inter FFP megkötései nem egy 30 milliós ajánlatot vetítenek előre egy 30 éves játékosért. Zaniolo teljes játékjoga is az üzlet része lenne, de őt még pér napja a Sassuoloban látták a pletykagyárosok. Persze hosszú távon lehet jól járnánk vele, nagy tehetségnek tűnik, de azért na...
Azok után, hogy Angliából a fizuja dupláját ajánlották tavaly és előtte nyáron is és több mint 40M€-s ár is el lett utasítva elég vicces lenne, pláne a mai árak mellett. Többször elmondta hogy elégedett a helyzetével és a pénz nem minden mert nem tud tovább javítani az életkörülményein. Jelenleg 4M€-t keres, az Interben azt mondják ez fél millióval lenne több... Guangzhou is érdeklődött, pedig januártól már ott játszik a Tutto szerint, 10.5M€-t keres és 50M€-t kaptunk érte. :U Maradjunk annyiban, hogy majd ha Angelo Mangiante, Gianluca Di Marzio vagy a klub embere erősíti meg akkor érdemes ezzel foglalkozni.

Ninja és a klub nyilatkozatai után pláne "érdekes" lenne egy ilyen lépés. ,
Lehet csak nagyon félreértettek valamit... :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.