Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106301) bagyulajuve válasza Soulfly842 (#106288) üzenetére


bagyulajuve
addikt

vagy még inkább összerázza őket, és már csak azért is....

Resistencia eterna

(#106302) omfgk


omfgk
addikt

Breaking | Fernando Hierro will take charge of Spain national team for duration of the WorldCup

(#106303) ZavaBalazs válasza 7600 GS (#106292) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Miért, a real fejéhez tartottak, hogy bejelentsék?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#106304) Soulfly842 válasza omfgk (#106302) üzenetére


Soulfly842
addikt

A lehető legjobb megoldás az, ha egy - a játékosok számára nehéz, vagy váratlan helyzetet - egy olyan edző visz tovább, aki a tűzhöz mindig közel volt, s ugyanazon a csúcsteljesítményen pörgött. Szerintem.

(#106305) HdRew válasza Soulfly842 (#106304) üzenetére


HdRew
őstag

Lett volna jobb opció nála szerintem. LE is leült volna szvsz.

(#106306) omfgk válasza HdRew (#106305) üzenetére


omfgk
addikt

Olyan kellett aki a jelenlegi stáb tagja. Nem lehet 1 nappal a VB előtt változtatni a taktikán.

Vb után hozhatnak bárkit, akár Pepet is, de most totál értelmetlen lenne hozni egy nevesebb de külsős edzőt.

[ Szerkesztve ]

(#106307) #56268288


#56268288
törölt tag

:DDD

(#106308) BenHans válasza DeathAdder (#106287) üzenetére


BenHans
addikt

60M€-t kell június 30-ig felmutatni játékoseladásból. Ha ez nincs meg (meglesz...) akkor jönnek a szankciók.

Ellenben az AS Roma kiegyenlítette a számlát - amire még 2015-ben kapott haladékot 3 évre - így megfelelt az FFP követelményeinek és felmentettek minden fajta szankció alól. Így nem szükségszerű játékost értékesíteni.

Az Inter viszont nem áll ilyen jól. Csak részben sikerült megfelelniük, ezért marad a korlátozás miszerint csak 22 fővel vághatnak neki a BL-nek és egyensúlyba kell hozniuk a játékoseladásból befolyt és vétel miatt kiáramlott összegeket. (Ez részben Gabriel Barbosa és Joao Mario leigazolásának köszönhető.)

Egyes források szerint az Inter számított erre és mindez nem változtat az átigazolási szándékaikon, azaz továbbra is prioritás Nainggolan és Malcom leigazolása. Ha ez nem kacsa nem tudom hogy gondolják.
Mindenesetre szerintem így drágább lesz Ninja mint 22M€ + egy tini, bár ez a Roma FFP feloldás nélkül is aprópénz lenne... Monchi talán nem hülye.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#106309) #56268288


#56268288
törölt tag

Anthony Martial's agent has confirmed the forward wants to leave Manchester United...

Alakul. :B

(#106310) Ringman válasza BenHans (#106308) üzenetére


Ringman
nagyúr

tekintve hogy tavaly összesen nem volt 22 értelmes játékosunk, így a bl-létszám korlátozása nem annyira nagy érvágás.

most meg a max 22-ből jópárat el kellene küldeni, de akkor megint ott tartunk hogy vagy 6-8 játékos kellene pluszban.

(#106311) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Még nem késő csatlakozni

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#106312) venember83 válasza BenHans (#106308) üzenetére


venember83
nagyúr

A Milannal mi a helyzet? Oda elvileg már tavaly meghozta a pénzügyi egyensúlyt Bonucci... Kirúgják őket az EL-ből?

gabesz939: 60 milliót adott érte még '15-ben a MU a Monacónak, nem lesz olcsón mozdítható. Még annak a szerencsétlen padmelegítő Darmiannak sem engedi lejjebb az árát a MU (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

(#106313) MdewC válasza #56268288 (#106307) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ki lesz pattintva. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#106314) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Emlékeztek még a Vuvuzelára? :D Hogy kinyírta hangulatban a teljes VB-t és a szurkolást :D Gyilkos volt nagyon... :D

Mivel az orosz szurkolók a harcban is megvetik a fegyvert és színtiszta erőben hisznek ezért bízom benne, hogy nem visznek hangszert sem :D
(Balalajkát, Domrát, Zhaleikát vagy Perepelocskát furcsa lenne elképzelni :D :D :D )

Az orosz szurkoló csoportok, ha Franciaországban is akkora gondokat okoztak - akkor mi lesz Oroszországban? :D Képesek lesznek nyugisan levezényelni az eseményeket? :)

[ Szerkesztve ]

(#106315) sh4d0w válasza Soulfly842 (#106314) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kétlem, pláne ha összefutnak a lengyelekkel

https://www.coreinfinity.tech

(#106316) gyuromoj válasza Soulfly842 (#106314) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg valami fakanalakkal fognak szurkolni.
Legalábbis ilyesmi cikket láttam pár napja NSO-n.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#106317) Peterhappy válasza Soulfly842 (#106314) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az oroszok nem aprózzák el, matrjoska babával dobálóznak, a VIP-ben meg Fabergé tojással.
De van nekik nagyobb fegyverük is a vuvuzelánál.. :)

Idevágó viccek:

1)
Az 1980-as moszkvai olimpián a magyarok megverik az oroszokat. Másnap távirat érkezik a Kremlből:
Gratulálunk győzelmükhöz stop. Egyenrangú ellenfelek voltak stop. Kőolaj stop. Földgáz stop.

2)
Tegnap este egy csodálatos romantikus filmet néztünk az új barátnőmmel. Feküdtünk a kanapén, átadtuk magunkat az érzelmek sodrásának, amikor egyszer csak a film kellős közepén a párom odafordult hozzám és így szólt:
- Te vagy a legidegesítőbb, legelviselhetetlenebb bunkó, akit a Föld valaha a hátán hordott!"
Bevallom ez annyira váratlanul ért, hogy kiesett a kezemből a vuvuzela...

(#106318) Monoton válasza Soulfly842 (#106314) üzenetére


Monoton
tag

(#106319) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#106320) DeathAdder


DeathAdder
veterán

PL nyitány, top6, első 3 forduló:

sziti: Arsenal (a), Huddersfield (h), Wolves (a)

mu: Leicester (h), Brighton (a), Tottenham (h)

Tottenham: Newcastle (a), Fulham (h), Man Utd (a)

Liverpool: West Ham (h), Palace (a), Brighton (h)

cselzi: Huddersfield (a), Arsenal (h), Newcastle (a)

Arsenal: Man City (h), Chelsea (a), West Ham (h)

Arsenal :C

mondjuk a pool meg újévkor játszik két napon belül az arsenal szitivel :D

[ Szerkesztve ]

(#106321) Soulfly842 válasza Peterhappy (#106317) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jujj, ez a második nagyon ütött... Régen röhögtem ilyen jót :DD

(#106316) gyuromoj
(#106318) Monoton

Erről lemaradtam :)
Ez legalább nem az a szünet nélküli zaj :D Egy fokkal jobb :D

(#106315) sh4d0w

Biztos ölelkezés és kollektív szeretet lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#106324) Ringman


Ringman
nagyúr

szerintem kisebb meglepetésre a brazilok nyernek majd

(#106325) Ringman válasza Soulfly842 (#106323) üzenetére


Ringman
nagyúr

csőcselék.jpg

(#106326) bagyulajuve válasza Soulfly842 (#106323) üzenetére


bagyulajuve
addikt

és akkor mi van? nézd a meccset, azzal kell foglalkozni, a többi részével meg foglalkozik a megfelelő szerv

Resistencia eterna

(#106327) Soulfly842 válasza bagyulajuve (#106326) üzenetére


Soulfly842
addikt

Extra emóciók nélkül linkeltem, de ez is hozzátartozik a háttér történethez.

(#106328) Ringman


Ringman
nagyúr

(#106329) NyxNyxNyx válasza Ringman (#106324) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fogadóirodák őket tartják a legesélyesebbnek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#106330) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na végre, már vártam: A lemaradók válogatottja by nso

(#106331) Ringman válasza Peterhappy (#106330) üzenetére


Ringman
nagyúr

hart???

(#106333) Ringman válasza Peterhappy (#106332) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem vagyok otthon az angol kapusok terén, de hart torinoban sem váltotta meg a világot. mondjuk az olaszoknál általában a kisebb csapatokban is jó kapusok védenek

a kérdés inkább arra irányult, hogy kinek hiányzik egyáltalán joe hart a vb-ről?

[ Szerkesztve ]

(#106334) Peterhappy válasza Ringman (#106333) üzenetére


Peterhappy
őstag

Csúnya lesz, amit mondok, felőlem bármelyik angol kapus kimaradhatott volna, akár Hart kárára is.
Egyikről sem hiszem, hogy világklasszishoz közeli szinten tudna teljesíteni.
Persze a VB a létező legjobb lehetőség arra, hogy rám cáfoljanak.

(#106335) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]

Oliver Bierhoff menedzser most arról beszélt a Sport Bildnek, hogy a 29 éves Özilt viselte meg kevésbé a szurkolók viselkedése, de ő is tart attól, hogy az első meccsen füttykoncertet kapnak, ha hozzájuk kerül a labda.

A 27 éves Gündogan sírt az öltözőben a meccs után - arról is beszámol a Bild. Összeroskadva ült a helyén, a többieknek kellett nyugtatgatniuk, lelket önteni bele.

most őszintén mire számítottak diktátorral való pózolás után?

(#106336) gyuromoj válasza Ringman (#106335) üzenetére


gyuromoj
veterán

Házhoz mentek a lofaszert, most meg martirkodnak...

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#106337) DeathAdder válasza Peterhappy (#106334) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pope Degea szintet hozott egész szezonban, amit ha állandósítani tudna akkor lehetne klasszis szint, csak az a gond vele hogy nagyon vonalkapus, nem érzi a kijöveteleket, de egy reaktív védelem mögött (mint Oblak) klasszis szezont hozott.

Ezért nem lesz kezdő a válogatottban sem, mert nagyon nem érzi a kijöveteleket és gyenge lábbal.
Pickford lesz a kezdő, de ő meg alacsony ¯\_(ツ)_/¯

(#106338) Peterhappy válasza DeathAdder (#106337) üzenetére


Peterhappy
őstag

*alacsony, mint az angolok esélye a VB-címre :)

Marca-hír, szóval csak fenntartásokkal, de... Alisson --> Real?
60m-t kínálnak, az olaszok 80m-t kérnek.

(#106339) BenHans válasza venember83 (#106312) üzenetére


BenHans
addikt

Azt olvastam, hogy a Milan sorsáról még nem döntöttek. Legutóbb Gattuso nyilatkozott, hogy szeretnének egy középpályást igazolni és nem jó a bizonytalanság...
Plusz egy cikk az anyagiakról.

Ringman: Volt egyszer egy olasz válogatott, amit alábecsültek, ahol olyan nevek is játszottak akiket alig ismertek és azóta sem nagyon kerültek a figyelem középpontjába. De ezt a válogatottat Lippi irányította és voltak vezéreik, ebben a csapatban volt lélek. Tudtak küzdeni. Totti bokatörésből éppen hogy felépülve, injekciózva, Ausztrália ellen sorsdöntő büntetőt értékesített -de még hogy!- és kiosztott a VB-n 3 gólpasszt is. A teljes lebonyolítást tekintve pedig 24 labdát tett a gólszerzők lábára ami Pirlo összesen 18 gólpasszával együtt elég komoly! A végén pedig az akkor 23 éves De Rossi megmutatta hogy Rómának van örököse, azzal hogy ugyanúgy ágyúzta be a büntetőjét a döntőben mint Totti az ausztrálok ellen.
Most pedig az a kérdés, hogy a válogatottnak lesz-e örököse...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#106340) paatrick


paatrick
senior tag

Ne haragudjatok meg akartam változtatni a nevem de 1000 Ft WTF :Y

Na mindegy majd egyszer.

Szóval mindjárt kezdődik a csoda. Ki mit vár első meccsre.
Szerintem az oroszok biztos csalni fognak hogy továbbmenjenek a csoportból de nem lesz pofájuk már az első meccsen, mivel ezt biztos sokan nézik majd. Szóval 1-0, vagy 0-0. Annyira nem látom az erőt egyik csapatban se. Cáfoljanak rám egy 4-4-el :DDD

Amúgy mit kell tudni?
Van videóbíró? Gólbíró? Ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106341) L_YKing válasza paatrick (#106340) üzenetére


L_YKing
addikt

3-0

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#106342) Soulfly842 válasza paatrick (#106340) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hát, én máshogy látom... :) Ha ma nem nyernek akkor buknak mindent... Az urugayi és az egyiptomi a csoport fő esélyesei...

S azt hiszem még nem volt olyan, h. elbukja a nyitó meccset a házigi'zda... tehát nyerniük kell, ha azt akarják, h. az oroszok ne bontsák le az országot :D

[ Szerkesztve ]

(#106343) #56268288 válasza Soulfly842 (#106314) üzenetére


#56268288
törölt tag

Az orosz szurkoló csoportok, ha Franciaországban is akkora gondokat okoztak - akkor mi lesz Oroszországban? :D Képesek lesznek nyugisan levezényelni az eseményeket? :)

Pontosan ugyanezen gondolkoztam en is tegnap/tegnap elott. Mit csinalnak a FIFA-nal, ha balhezni fognak az oroszok? Kitoloncoljak oket? xd Kivancsi vagyok, s foleg ugy, hogy most otthon lesznek, tehat teljes haderovel tudnak tamadni masokat. Sot, azon is agyaltam, hogy lehet a rendorok is segitenek majd egy kicsit nekik (persze nem annyira feltunoen..). Mindenesetre kivancsi vagyok mik lesznek.

(#106344) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na ma végre bejelenti (megint) Griezman, hogy mi lesz vele. 21:15-kor. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#106345) Peterhappy válasza gyuromoj (#106344) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bejelenti, hogy elmegy aludni, mert másnap korán kel :)

(#106346) balazs025 válasza gyuromoj (#106344) üzenetére


balazs025
senior tag

Ja, és, ha igaz a hír, akkor még ebből is pénzt csinált. :D

(#106347) paatrick válasza #56268288 (#106343) üzenetére


paatrick
senior tag

Szerintem pont nem lesz semmi ilyen nagyobb rendbontás. Más országot szétverni nyilván jó poén nekik, de otthon már nem muri. Azt olvastam annyira be van kamerázva minden, hogy esély nincs elsunnyogni. Akit meg elkapnak Putyin kitereli Szibériába kapálni (országimázs rombolás címén). Ennyire nem bátrak az oroszok se. :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#106348) #56268288 válasza paatrick (#106347) üzenetére


#56268288
törölt tag

:DDD :DDD

(#106349) Ringman


Ringman
nagyúr

“Alisson costs a lot, serve 78 million, is close to Real Madrid while Nainggolan will go to Inter,” James J. Pallotta told areanapoli.it.

[link]

(#106350) BenHans válasza Ringman (#106349) üzenetére


BenHans
addikt

#Pallotta: “le mie dichiarazioni erano risposte sarcastiche a dei tifosi, un gioco, rispetto a quanto scrivono sui giornali. Nulla di concreto”

“I have read with much amusement the quotes attributed to me about the transfer market. In fact I was joking around with a group of guys and responded sarcastically with a reference to the popular rumours on Twitter and in the papers since I’ve been in Italy."
"There was nothing serious about anything I said whilst making pizza. Just stupid American humour that some don’t get.”

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.