Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150151) Doky586 válasza movax (#150150) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább egy 3.fél programja ugorjon fel a beépített filekezelő helyett..? :W

(#150152) King Unique válasza movax (#150149) üzenetére


King Unique
titán

Ha abban a hozzászólásban eleve az van leírva, hogy az AutoPlay működéséhez mi köze van az automount funkciónak, amikor az két külön dolog, akkor miért kell leírni újra, hogy "a kettő két különböző dolog", amikor az az előbbiből már eleve következik? :F

"iso-fájlt nem egyszerűen lejátszunk, hanem mountolni kell"

Volt szó ilyesmiről? Nem! Ellenben az világosan szemléltetve lett, hogy az ISO-fájl csatolásánál megjelenik az automatikus lejátszás (AutoPlay) ablak, ott lehet választani, hogy új ablakban nyissa meg, vagy ne történjen semmi, stb.

Mármint mit is? Ha eleve az van leírva, hogy az automount kikapcsolása után "nem kapnak automatikusan meghajtóbetűjelet", akkor miért írod azt, hogy "rosszul tudod" és "Kikapcsolt automount-tal is kapnak betűjelet, de csak kézi csatlakoztatás után", amikor az előbbiből logikusan következik az utóbbi, ennyire nem megy a szövegértelmezés? :B
Egyébként igen, rosszul tudod, mert az automount funkciót teljesen felesleges volt idekeverni és kikapcsoltatni a kérdezővel, annak végképp semmi köze nincsen az említett problémához.

[ Szerkesztve ]

(#150153) Doky586 válasza King Unique (#150152) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"az ISO-fájl csatolásánál"
Te ezen pontosan mit értesz? A kérdésben (szerintem) arról volt szó hogy valamelyik hdd-n TC alatt az egér bal egérgombjával kétszer kattint valaki az ISO-n és jöjjön létre egy új meghajtó betüjelel és tudja böngészni/kimásolni a win telepítő iso-ban lévő fileokat. Ne kelljen semmi mást tenni.

[ Szerkesztve ]

(#150154) King Unique válasza King Unique (#150147) üzenetére


King Unique
titán

+ Total Commander Plugins

Van a TC-hez ISO, IMG, stb. plugin, úgy látszik azok telepítése szükséges ahhoz, hogy a programban helyileg csatolni lehessen képfájlokat a windowsos fájlkezelő / egyéb program megnyíitása nélkül, mert anélkül úgy látszik nem megy ennek a szuper programnak...

[ Szerkesztve ]

(#150155) movax válasza Doky586 (#150151) üzenetére


movax
őstag

Jaja, kényelmetlen, nem éri meg azért az egy ablakbezárásért cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#150156) King Unique válasza Doky586 (#150153) üzenetére


King Unique
titán

Azt amit ilyenkor logikusan érteni kell és amit most magad is leírtál, ami lényegében most is megtörténik.
A kérdező itt csak azt kifogásolta, hogy TC alatt az ISO-fájlon dupla kattintásnál miért a Windows fájlkezelője nyílik meg - ami ugye nem meglepő, ha eleve az az alapértelmezett program - , na de az nem feltétlen jeleni azt, hogy utána okvetlenül a beépített fájlkezelőben kell tallózni / másolni a fájlokat, mivel eleve adott a lehetőség a TC-ben is adott meghajtóbetűjelre kattintva hozzáférni a már felcsatolt ISO-fájl tartalmához.

[ Szerkesztve ]

(#150157) Doky586 válasza movax (#150155) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

+1

(#150158) rokko99


rokko99
csendes tag

Sziasztok! Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy van egy gép, és egy ideje azt csinálja, hogy meg-meg akad a hang. Ilyenkor "reccsen" egyet, van, hogy percekig nem csinálja, van, hogy többször is, jellemzően rövid, tized mp-ig tart, de nagyon idegesítő.
Nem függ CPU/RAM terheléstől.

Több gépemen, régebben is tapasztaltam már hasonlót, olykor újratelepítettem, és kész, mert egyszerűbb volt, mint nyomozni.

Jelenleg adott egy gép, amit nem szívesen telepítenék újra a rajta futó komplikált programok miatt. A gép egyébként egy Dell 9550.

Amit idáig megtettem:
-driverek ide-oda telepítése, régebbiek, újabbak telepítése
-feladatkezelőben mindent kiirtottam (a teszt erejéig) ami nem alap feltétel, hogy fuson a rendszer
-eszközkezelőben egyenként letiltogattam a hardware-eket,
de a probléma továbbra is fennáll.
Ami még feltűnt, hogy töltő kihúzás-csatlakoztatás során is megreccsen a hang.

Lehet erre valami megoldást találni, hogy mi fogja meg ilyenkor ms-okra a gépet?

(#150160) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Perpillanat nem találtam jobb topic-ot a kérdésnek. Windows 10 phone app-ot beállítottam, és kényelmes lenne a telefon kontaktokat pc-ről kezelni. Találtam egy régebbi blogot, ami szerinte a settings / features alatt kellene lennie olyan szekciónak, de nincs ott olyan.

Kitörölték / áthelyezték? Esetleg van valami más phone app amit a microsoft-os helyett használhatnék, és jobb?

Valami tippnek örülnék. Előre is köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#150161) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Vajon kárt okoztam az operációs rendszerben?
C partíción most 5,7GB hely van. Tegnap elkezdte előkészíteni a frissítés telepítését vagy talán már telepítést végzett. 74%-nál tartott és nem ment tovább. Közben beborult, majd eleredt az eső, majd elkezdett zuhogni, majd hallani lehetett a dörgéseket. Amikor a villámok fényét is láttam az ablakból akkor kiléptem a fiókból és a kikapcsolás opcióra klikkeltem. Kiírta "Ne kapcsolja ki a számítógépet" és vártam, aztán meguntam. A ház nyomógombjával kikapcsoltam és kihúztam a konnektorból a PC-t.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150162) Tamy válasza tknof1871 (#150161) üzenetére


Tamy
senior tag

Nem biztos, hogy baja lett, majd kiderül, ha bekapcsolod. Egy hibaelhárító esélyes, hogy lefut, ha szerencséd van akkor javítja.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#150163) tknof1871 válasza Tamy (#150162) üzenetére


tknof1871
őstag

Egy hibaelhárító esélyes, hogy lefut, ha szerencséd van akkor javítja.

Elindult a PC. Mielőtt beléphettem volna a felhasználói fiókba a pöttyök körbe futottak. Valamit írt a frissítésről. Aztán másodpercek után már ott voltam melyik felhasználóval lépjek be.

Azt hiszem magától elindult a frissítések telepítése. Szerintem még sosem volt ilyen lassú mint tegnap és ma. 4,89 GB szabad hely van a C: partíción. Kevés a hely? A PC is érezhetően lassabb.

Ma kb. 05:30-kor kezdődött el a frissítés. Most 09:47 van. Ez az állapot:

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150164) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Szerettem volna másolni a C:\Windows\System32\drivers\inpoutx64.sys fájlt egy másik helyre, hogy azután jelszóval tömörítve beküldjem az ESET víruslaborjába elemzésre, de nem tudtam, TC-al ezek a képek fogadtak:

"Rendszergazdaként" jelszót megadva, holott rendszergazdai fiókból másoltam:

Természetesen ugyan ez van, ha a Win fájlkezelővel csinálom a fentieket.
Ilyenkor mi lehet a baj? A fájl létezik, a tulajdonságait meg tudom nézni.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#150165) Doky586 válasza VGYke (#150164) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ez az ellenörzőösszege akkor már be se kell küldened: [link]

Természetes hogy bizonyos fileokat meg sem lehet nyitni az os alól. Másik os-t futtass pendriveról: pl HBCD-PE

[ Szerkesztve ]

(#150166) VGYke válasza Doky586 (#150165) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Ellenőrző összeg ellenőrzésére ez az online megoldás jó lehet?
No persze most nem tudom kipróbálni hogy működik e az online ellenőrzés, mert:

Mondjuk az ESET folyamatosan visítozik a fájl miatt, amire én folyamatosan a "Mellőzés"-t választom, de lehet hogy ennek ellenére ő blokkolja a hozzáférést?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#150167) Doky586 válasza VGYke (#150166) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Legegyszerűbb parancssorban (cmd.exe):
certutil -hashfile d:\proba.dat SHA256

Persze pendriveról bootolva (vagy azzal más néven kimásolva).
Egyébként nálam nincs ilyen nevű sys file.

[ Szerkesztve ]

(#150168) Tamy válasza tknof1871 (#150163) üzenetére


Tamy
senior tag

Gépfüggő is, hogy mennyi ideig tart a frissítés, illetve, hogy mennyire lassul be tőle. Az a kb. 5 GB valóban vészesen kevés, nem tudom előtte mennyi volt. Szerintem várd meg amíg befejezi, utána futtass egy lemezkarbantartót: jobb klikk a C meghajtóra - Tulajdonságok - Lemezkarbantartó - Rendszerfájlok törlése, majd itt pipálj ki mindent, és OK. Ezzel elég sok helyet fel lehet szabadítani, de valószínűleg még akkor is karcsú lesz a C meghajtód, érdemes lenne megnövelni, ha van rá mód (ha a lemez több partíciót tartalmaz, és másik partíción van szabad hely).

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#150169) tordaitibi válasza rokko99 (#150158) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Próba,
Eszközkezelő, hangeszközök, minden energiatakarékossági funkciót tilts le. Mind hálózati, mind akkus üzembe.

(#150170) tknof1871 válasza Tamy (#150168) üzenetére


tknof1871
őstag

Megpróbálom a lemezkarbantartót.
A frissítésnél a gépházban azt írja hiba történt. Próbáljam meg később.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150171) tknof1871 válasza tknof1871 (#150170) üzenetére


tknof1871
őstag

Köszönöm a segítséget! :R Úgy tűnik a frissítés megtörtént. A rendszer a megszokott sebességgel megy, a programok megnyitása, a mappáké. De felírtam a bevásárlólistára, + SSD SATA3 (legalább 256 GB).
Hard Disk Sentinel-t megnéztem. Az SSD-m kondíciója, amin csak a C: partíció van és semmi más, tegnap 1%-al esett. Jelenleg 53%-on van.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150172) King Unique válasza tknof1871 (#150163) üzenetére


King Unique
titán

Alapjáraton csak a .NET kumulatív és egyéb frissítések települnek automatikusan, a KB5027293 eleve csak választható frissítés, az utóbbi csak akkor települ, ha a maga felhasználó kattint a "letöltés és telepítés" opcióra.

Az előbbi havi kumulatív frissítések telepítése normál esetben nyilván nem tart órákig, hanem max. pl. negyed / fél óra alatt kész van újraindítással együtt. Ha esetedben az előbbi, akkor ott felmerülhet a hardverhiba lehetősége is, ahol ha az utóbb leírtak alapján csak 53% az SSD kondíciója, akkor az magyarázhatja a problémát. Bár ugye SSD-knél a kondíció esése nem feltétlen jelent hibát - lásd az "Az SSD kondíciója, tények és tévhitek" bejegyzést - , ellenben ha nem az írásmennyiség növekedése, hanem adatkapcsolati hibák vagy szektorhibák miatt esett a kondíció, akkor más a helyzet, ezért is lényeges pl. a HDS programnál a szöveges értékelés és a S.M.A.R.T.

[ Szerkesztve ]

(#150173) BDave


BDave
őstag

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudok telepíteni külső HDD egy adott partíciójára W10-et egy másik gépről? WintoUSB-vel próbálkozom, de az nem enged kiválasztani partíciót, hanem csak az egész merevlemezt, én meg nem szeretném, ha az egyik partíción lévő dokumentumok törlődnének. Neten nem találtam erről leírást, de gondolom hogy valahogy össze lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#150174) Pyttawrx válasza BDave (#150173) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Bevallom nem igazán értem, hogy miért kell másik gép ehhez. MSD win (MS creation tool-al megcsinálod a pendrive-ot, majd telepíted a pertícióra ha engedi.
Lehet én nem értek valamit.
Telepítés előtt mindig jó ha van a ontos adatokról mentés.

(#150175) BDave válasza Pyttawrx (#150174) üzenetére


BDave
őstag

Mert pendrive-ről nem igazán sikerül már a bootolás a vinyóra, így viszont külső vinyóként csatlakozva simán elérem a mappákat. Abban reménykedem, hogy ha sikerül újratelepíteni rajta a Win10-et, akkor újraéled a gép.

(#150176) Doky586 válasza BDave (#150175) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mert pendrive-ről a pendrive-nak kell bootolnia. ;)
Arra még nem gondoltál hogy az adatokat teszed át ideiglenesen másik lemezre amíg tisztán telepítesz? :U
De ha külön partíción vannak az adatok akkor is lehet partíciótörléssel (tisztán) telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#150177) BDave válasza Doky586 (#150176) üzenetére


BDave
őstag

"Mert pendrive-ről a pendrive-nak kell bootolnia" - ezt nem igazán értem.

De igen, csak nem tudok hová tenni most 135 gigát. :(

(#150178) tordaitibi válasza BDave (#150173) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Első körbe, tippelgetek, remélem jól.
Mindenképp GPT legyen a lemez,
a megmaradó adatpartíciónak hátul kell lenni azaz a lemez vége felé.
Az elején kell legalább 45-50GB hely, ha sokkal több sem baj.

Csináld meg manuálisan a lemezre:

EFI partíciót FAT32 100MB
16MB formázatlan Microsoft Reserved
utána a leendő C helyét NTFS, ha haladó vagy, kordába tudod tartani és nem játszol 45-50GB, ha nem akkor 100+GB
és egy 500-550MB NTFS-t, ez lesz a helyreállító.

Ha így sikerül, bingó, ha nem, ugyanezzel az előre elkészített partíciószerkezettel, kiveszed az usb házból a lemezt, fizikailag csatlakoztatni kell egy PC-hez sata, m2 amilyen a lemez mert usb-n nem fog menni.

(#150179) Doky586 válasza BDave (#150177) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Először mutasd a lemezkezelőd ezen beállítás után:

[ Szerkesztve ]

(#150180) BDave válasza Doky586 (#150179) üzenetére


BDave
őstag

Eszembe jutott, hogy van egy másik hdd, azon keresztül megpróbálom átmenteni a dolgokat.

tordaitibi köszi, így csinálom!

(#150181) King Unique válasza BDave (#150173) üzenetére


King Unique
titán

Nemrég lett leírva egy másik esetnél, hogyan lehet USB-s meghajtóra Windows 10-et telepíteni.
Ahol nem újdonság, hogy ilyenkor a Rufus, WintoUSB, stb. programok újraparticionálják a teljes meghajtót.

Ha a PC-ben lévő belső HDD / SSD meghajtóra kell Windows 10-et telepíteni, akkor viszont a szokásos módon kellene eljárni, lásd egy másik válaszban leírtakat.

"Mert pendrive-ről nem igazán sikerül már a bootolás a vinyóra"

How to Create Bootable USB Flash Drive to Install Windows 10
How to Boot from a USB Flash Drive in Windows 10
How to Clean Install Windows 10

Itt most nem mindegy, hogy egyáltalán nem lehet pendrive-ról bootolni az adott PC-n a Windows 10 telepítőjét és úgy telepíteni a Windows 10-et, vagy csak azért nem működik, mert a felhasználó nem megfelelően csinálja (user error).

"így viszont külső vinyóként csatlakozva simán elérem a mappákat"

Ehhez nem világos miért kellene egy külső HDD-ről futó Windows 10 és Windows To Go módszer, amikor bőven megfelelhet ilyen célra egy Windows 10 illetve WinPE 10 alapú HBCD PE, vagy Linux live rendszer is. :F

[Windows 11/10] Hogyan állíthatom vissza a számítógépet és őrízhetem meg személyes fájljaimat
[Windows 11/10] Hogyan állítható vissza a számítógép és távolítható el az összes személyes fájl, alkalmazás és beállítás?
How to Reset Windows 10

Ha van már a PC-re Windows 10 telepítve, akkor az újratelepítéshez adott az alaphelyzetbe állítás lehetősége, meg ha a felhasználónak nem megy a hagyományos módon, pendrive-ról bootolva az újratelepítés.

"Abban reménykedem, hogy ha sikerül újratelepíteni rajta a Win10-et, akkor újraéled a gép"

Ha hardveresen gyenge a gép, nincsen legalább 2 magos és normális órajelű (nem N-es) CPU, min. 4 GB RAM, SSD, stb., akkor nem fog csodát tenni az újratelepítés.

[ Szerkesztve ]

(#150182) VGYke válasza Doky586 (#150167) üzenetére


VGYke
addikt

CMD helyett én a WindowsPowerShell-t használom.
Doky586 javasolta fájl ellenőrzőösszeg olvasására a certutil -hashfile X:\elérési út\fájnév parancsot.
Csak hogy nekem nem akarja érteni elérési útban a \Program Files (x86)\-ból az X86-ot.
Ok, átmásolom a fájlt egy másik helyre, ahol nincs x86, de akkor is érdekelne az, hogy a parancssor miért nem érti a létező mappa nevét.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#150183) Geth válasza VGYke (#150182) üzenetére


Geth
addikt

Amióta kezelnek a rendszerek szóközt tartalmazó útvonalat, azóta kell idézőjelek közé tenni azt.
PowerShell esetén ha nem kell változókifejtés, elég a szimpla ('), egyébként dupla (").

Semmi köze az x86-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#150184) Doky586 válasza VGYke (#150182) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mert a PS nem CMD. Ott más parancs kell. PS-ben get-FileHash d:\proba.dat a szintaxis.

(#150185) Geth válasza Doky586 (#150184) üzenetére


Geth
addikt

Ott más parancs kell.
Teljesen jól működik a certutil.exe powershellben is, hiszen egy külső programról van szó, azaz teljesen független a shelltől (powershell/pwsh vagy cmd).
A Get-FileHash egy powershell cmdlet, ami valóban előnyösebb lehet powershell környezetben, ha szükség van pl. a kimenetére. Ha csak maga a hash értéke fontos, akkor teljesen mindegy.
Végezetül a Get-FileHash esetén is quoteolni kell a szóközt tartalmazó útvonalakat, ellenkező esetben a shell ugyanúgy hibásan fogja értelmezni a kiadott parancsot.

[ Szerkesztve ]

(#150186) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Milyen másik topikba lehetne szoftverekkel kapcsolatban írni? El tundátok igazítani pls? THX.

Tömörítés ZIP formátumba.
7-ZIP szoftvert használok hosszú ideje.

A tömörítési beállításokban állítottam és nem tudják megnyitni az általam kreált tömörítvényeket.
Ezen a felületen, amit ez az ábra jól személtet: ÁBRA

Mi a túrót és hogyan állítsak be úgy, hogy a tömörítés foka a lehető legerősebb legyen, de meg tudják nyitni egy szimpla magyar hivatalban is a ZIP-et?

[ Szerkesztve ]

(#150187) Pyttawrx válasza zsoltip (#150186) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Miért titkosítod?

(#150189) zsoltip válasza Pyttawrx (#150187) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem titkosítom. Ezek nem az én beállításaim:
"Ezen a felületen, amit ez az ábra jól személtet: ÁBRA"

(#150190) Geth válasza zsoltip (#150189) üzenetére


Geth
addikt

Ha nem kell jelszóval védeni, akkor elég a Windows beépített zip kezelése.
Pl. File Explorerben jobb katt a kijelölt file-okon és a kontext menüben ott a lehetőség.
Ez biztosan olyan .zip fileokat állít elő, amit utána a Windows is meg tud nyitni.

(#150191) Zeki


Zeki
nagyúr

Sziasztok!

Egy ideje a laptopom lefagy, amikor feljön kisablakban a system32/cmd.exe
Hogy lehet ezt kilőni?
Az indításban nem találom.

(#150192) Pyttawrx válasza zsoltip (#150189) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Hol akad el a történet?

(#150193) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Sziasztok! Windows Updatet hetente indítom el (nincs beállítva aktív időszak) és a mai letöltésnél meglepődve látom, hogy videókártya drivert is frissíteni akar. (Build 19045.3155)
Eddíg ilyent nem tapasztaltam, a legtöbb drivert manuálisan telepítem és nem is volt eddíg ezzel gond.

Letöröltem hát az egyébként sem túl friss drivert és feltettem amit korábban használtam, de újraindítást követően, ha a frissítések keresésére klikkelek, már tölti is le újból.

Hogy tudnám beállítani azt, hogy bizonyos drivereket ne telepítsen automatikusan? Próbáltam rákeresni neten, de csak korábbi verziókhoz találtam javaslatot.

(#150194) zsoltip válasza Pyttawrx (#150192) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem tudják megnyitni/kezelni/kibontani az általam küldött anyagokat.

(#150195) Pyttawrx válasza zsoltip (#150194) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

7zippel csinálod? Más által tömörített dolgokat tudják használni? Ha gondolod holnap ránézek anydeskkel

(#150196) AlyrArkhon válasza zsoltip (#150186) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

olyanra állitsd, amit egy szuz gepen, minden kulso program nelkul, w10 alatt (de akar w7 alatt is) ki lehet bontani. A hivatalokban altalaban semmilyen 3rd program nem engedelyezett.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#150197) zsoltip válasza AlyrArkhon (#150196) üzenetére


zsoltip
őstag

Igen, ez a cél. Mi ennek a szerinted való beállítása?

(#150198) Geth válasza zsoltip (#150197) üzenetére


Geth
addikt

Simán win-nel (7zip nélkül) próbáltad becsomagolni?

(#150199) AlyrArkhon válasza zsoltip (#150197) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

nem tudom, ahol lehet en sem hasznalok kulso programot, ha nem szukseges, igy ezt sem. win osszepakolja, oszt jonapot ;)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#150200) Doky586 válasza zsoltip (#150189) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilván mert nem ezek a te beállításaid. Valami apróságot benéztél. Ezért nem jó más tollával (képével) ékeskedni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.