Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) KoVee84


KoVee84
senior tag

Mostanában van egy olyan fétisem, hogy ha látok vmi olcsó licites terméket, akkor licitálok, hogy kicsit feljebb tornázzam az árat, még akkor is ha egyáltalán semmi szükségem rá... ;]
Nos így nyertem utoljára liciten egy "géming" egeret, aztán később láttam, hogy 0 értékelésű eladótól :DDD
Kíváncsi vagyok, hogy megjön-e. Kaptam hozzá trackinget!

(#9102) petipetya válasza bugizozi (#9086) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a hely még közel is van hozzám, így elkezdtem válogatni az oldalon. Most 4400 Ft van a kosárban, ezt meg akarom felezni. :D

Sikerült. 1729 Ft a vége. Köszi a webshopot. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9103) ZS3NI válasza Gépötty (#9100) üzenetére


ZS3NI
őstag

Autóba, hova érdemes ezt tenni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9104) XtremLor válasza KoVee84 (#9101) üzenetére


XtremLor
őstag

Van egy olyan erzesem hogy az a tracking fake lesz, de nem kizart hogy megerkezik, esetleg ha megse, azt az 1500 forintot tudod nelkulozni par honapig:)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9105) Gépötty válasza ZS3NI (#9103) üzenetére


Gépötty
senior tag

Célszerű olyan helyre, ahol látod a kijelzőjét :D
Én az erősítőim hűtőbordái közé fogom beszúrni valahogy a mérőfejet, neked érdemes olyan helyet keresni, ahol nem éri direkt meleg, beltérben kintről beáramló levegő, kívül motorhő, azaz a lehető legkevésbé csapják be ezek a dolgok. Autótól, és attól függ, mire használnád.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9106) ZS3NI válasza Gépötty (#9105) üzenetére


ZS3NI
őstag

A mérőfejre céloztam. :)

Épp ezaz, hogy kinnt a menetszél, motorházban a motor csapná be, autón belül pedig a klíma. :D
Egyszerűen nincs elég fantáziám találni neki egy pöpec helyet, pedig érdekes lenne nézni, hogy mégis hány fok van kinnt.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9107) Gépötty válasza ZS3NI (#9106) üzenetére


Gépötty
senior tag

Most már legalább tudom, hogy a kinti hőfokra vagy kíváncsi :D
Az én kocsimon az első lökhárító aljában van. Többnyire ide teszik, de szokták a tükörház aljára is szerelni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9108) Degeczi válasza ZS3NI (#9106) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Menetszél nem csap be, az pont környezeti hőmérsékletű...

Ha meg tudod oldani a lökhárító alján úgy, h messze legyen a hűtőtől, akkor az az ideális, mert gyorsan jelzi a talajmenti fagyveszélyt

A tükör alja a tipikus hely gyárilag, de az már kicsit magas, ezért is szoktak már 3 foknál besípolni

(#9109) ZS3NI válasza Degeczi (#9108) üzenetére


ZS3NI
őstag

Köszönöm a válaszokat.

Azt hittem a józan paraszti eszemmel, hogy a menetszél miatt hűvösebbnek érzékeli a környezetet. Legközelebb olvasok, és talán nem égek be így. :B :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9110) Degeczi válasza ZS3NI (#9109) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A hőleadás persze szélben nagyobb, hiszen elfújja a már melegebb levegőt, élőlénynél meg pláne, mert még a párolgás is bejátszik - de ha csak mérni akarunk, ahhoz tökéletes (sőt, csak úgy jó, mert nem zavarja meg a napon fölmelegedett karosszériaelemektől meleg levegő)

(#9111) #53932800


#53932800
törölt tag

Milyen fülhallgatót ajánlotok olcsóért?:D(500-1000 Ft kb.) Agybadugós kell,de nem kell semmit extra csak ,hogy buszozás közben menjen a rádió...:)
Jah és EU-ból jöjjön lehetőleg,mert viszonylag hamar kell mert a mostani kezd meghalni:)

[ Szerkesztve ]

(#9112) axlfsi válasza Gépötty (#8034) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem értek hozzá különösebben (a paraméreteiket pedig még nem néztem össze), de most 3 év garival a Lidl-ben is osztogatnak ilyen infra hőmérőt.
Én is sokszor szemezgettem már ilyesmikkel (volt munkahelyemen használtunk is hasonlót időnként, nagyon praktikus eszköz - ha arra tényleg szükség van). Eddig még en sem vettem ilyet, ...d e csak mert félek, évente ha egyszer lenne rá szükségem :)

Amivel inkább szemezgetek, az ez a Modellépítő- és gravírozó készlet. Szerintem a 3 év garancia és a (véleméynem szerint) jó minőség, 22W, sok tartozék, stb miatt, nem sok az a kb. szűk 30$-nyi forint, amit elkérnek érte. Ezt sem használnám naponta, de talán többet, mint az infra hőmérőt... És még meg is venném hozzá a plusz Mini szerszámfejkészletet is :)

Láttam már korábban is, talán minden évben egyszer fel-fel bukkan; volt már valaki, aki vett ilyet és mondana róla pár szót? :R

(csak, hogy ne legyen annyira offtopik: korábban eBay-en is nézegettem hasonlókat, de sosem kellett annyira, hogy bevállaljam a 20-30 dodót, illletve tarotttam tőle, hogy milyen a minősége, tartóssága... de így, itt, ezzel a 3 év garival, talán nem akkora kockázat)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#9113) spidersoft válasza axlfsi (#9112) üzenetére


spidersoft
senior tag

A lidl-ös gravírozó a maga girhes kis 22W-jával nem egy terminátor, de ha nem akarsz vele vasat fúrni vagy nagy fogással csiszolni, esetleg a vágókorongjával combosabb dolgokat vagdosni, akkor elmegy. Karcsú testű, sok helyre odafér, ahova a nagyok nem, és trafós (nem "kettőhuszas"), így biztonságosabb is. (ha jól mértem a cégest, akkor) 9/32"-os menet van rajta, tehát van hozzá ebayen tűrhető áron tokmány, illetve más dremeles dolgok is jók lehetnek hozzá (ellenben a proxxon gravírozójával és azt a szabványt követő kínai cuccokkal, aminek 5/16"-os menete van, ezzel együtt a patron számára kialakított furat is nagyobb).

(#9114) Degeczi válasza axlfsi (#9112) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, és a garancia tök jól működik: régebben vettem ennek a gravírozónak az akkus változatát, amin bő egy év után megmakkant a fordulatszámszabályozó/ki-be kapcsoló, mert nem lehetett kikapcsolni, csak az akku levételével. Amúgy fölötte működött, állított a fordulaton.

Fölhívtam a garközpontjukat, ott egy jópofa, erős német akcentusú fazonnal beszéltem angolul, megadott egy emailcímet, hová küldhetek képet, videó linkjét a hibáról, és a scannelt blokkról - majd pár napon belül már jött is a futárszolgálat egy teljesen új példánnyal, a rosszat persze vissza sem kellett küldeni.

Az infra hőmérő egyébként meglepően gyakran hasznos: kerti sütőgetésnél objektív módon (nem kézrátétellel :) ellenőrizni a sütővas hőfokát, az étolajét a tepsiben, lakás falán a hideg pontokat, stb.
(lázmérésre sajnos nem jó, ahhoz túl pontatlan)

[ Szerkesztve ]

(#9115) axlfsi


axlfsi
veterán

(#9113) spidersoft | (#9114) Degeczi Köszi az infókat! ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#9116) htc07 válasza KoVee84 (#9101) üzenetére


htc07
addikt

(#9117) RBJ


RBJ
addikt

Buycoins ról rendeltem 09.18. még nem jött meg, vinnyogjak? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9118) htc07 válasza RBJ (#9117) üzenetére


htc07
addikt

nekem rendben meg szokott jönni onnan minden (eddig kb. 6-7 alkalommal rendeltem), de nekem is van pár várós csomagom szeptember közepéről ebayről.

(#9119) XtremLor


XtremLor
őstag

Ma beerkezett csomagban volt egy Usb bluetooth adapter anyagminoseg az arahoz viszonyul, tokeletesen uzemel, kiprobaltam a hangminoseg se veszes, es valoban sztereo nem csak papiron. Egy ilyen olcso adapterben kapott helyet!
Nyari fozesekhez vettem fokent :K

A masik egy 58mm bajonett nikonhoz, ismerosomnek rendeltem, az elado siman csak bedobta egy zacsiba, bubis folia vagy valami kore tekerve nem artott volna, lekopogom nem tort el mire ide ert, de ez nem rajta mulott!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9120) Dluinet válasza RBJ (#9117) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én írnék nekik, hogy ha nem érkezik meg, akkor a 44-dik napon refund lesz (sok mindent már nem tudnak tenni)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9121) Bjørgersson válasza #53932800 (#9111) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Media Marktban 2200 Ft-ért adnak kettőt (!) elosztóval együtt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9122) Dluinet válasza #53932800 (#9111) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pennyben asszem 400 Ft

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9123) tahepa


tahepa
senior tag

Tegnap érkezett meg 30 nap után ( fő a türelem :) ) a kis univerzális távkapcsolgató
A Samu falontévémmel csont nélkül párosodott és működik minden funkciója....már amennyi van :)
....ennyi pénzért :)

(#9124) tonyrulez válasza #53932800 (#9111) üzenetére


tonyrulez
őstag

Intersparban nézz körül, ott is kapni olcsó sz*rokat, legutóbb ilyet vettem.

4 8 15 16 23 42

(#9125) szjoci válasza tahepa (#9123) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

Lehet láma a kérdés, de: ez alapból működik, vagy tanítani kell?

Üdv,
Joci

szerk.: leírásában ott van hogy "easy to program"... :B Nincs több kérdésem :D

[ Szerkesztve ]

(#9126) tonyrulez válasza szjoci (#9125) üzenetére


tonyrulez
őstag

Mute gombot kell addig nyomni, amíg le nem némítja a TV-t, onnantól kezdve működik minden más funkciója. Tanítani nem kell, csak így programozni.

szerk.: naugye :D

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#9127) Silent77 válasza section9 (#9085) üzenetére


Silent77
veterán

A click hogy működne? :B
Note 3-al próbálom, de nem jövök rá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9128) tahepa válasza tonyrulez (#9126) üzenetére


tahepa
senior tag

Nougyí....nekem is így működött...1.99 CAD -ért ajándék volt..

(#9129) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek csak nekem nem jön be a zíbéj FF alól? :F

(#9130) VMatteo válasza KaiotEch (#9129) üzenetére


VMatteo
őstag

Miskolc, egyetemvárosból jelentem, hogy nekem működik FF alól

Tisztelet a Gépésznek!

(#9131) szjoci válasza tonyrulez (#9126) üzenetére


szjoci
őstag

Jaja, köszi :) Rendeltem is kettőt ;]

(#9132) flegga92 válasza Silent77 (#9127) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem S4 en nem működött rendesen. Letöltöttem az appot is, de sokszor a hangerőt állította, máskor az S-voice-t hozta be.

(#9133) Silent77 válasza flegga92 (#9132) üzenetére


Silent77
veterán

De hogyan kéne működnie? Hangra? :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9134) flegga92 válasza Silent77 (#9133) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem. Az app-ba beállítod, hogy hány kattintásra mit csináljon. Pl: 1 klikk: üzenetek 2 klikk: böngésző és így tovább. Gondolom a lábkiosztása nem megfelelő, vagy a remek samsung romok vannak így módosítva. Mindjárt kipróbálom egy nexus 7 en.

(#9135) spidersoft válasza Silent77 (#9133) üzenetére


spidersoft
senior tag

Valamelyest OFF, valamelyest nem, de fontos lehet: ha valakinek van ilyen RTC-je, és nem kapott hozzá aksit, akkor érdemes tudni, hogy ebbe *aksi* való (LIR2032), nem pedig elem (pl. CR2032). Van töltőáramköre is :P Itt írja... valószínűleg reflexből belevágtam volna egy CR2032-t én is :D Csomó eladó CR2032-vel árulja... Ez is belerakható, csak kicsit meg kell faragni a panelt (ld. fent: le kell gyilkolni a töltő kört, meg az RTC osztóját be kell lőni).

(#9136) Silent77 válasza flegga92 (#9134) üzenetére


Silent77
veterán

Biztos egyről beszélünk? :B
Én a google cardboard programról, meg a hozzá vett szemüvegről. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9137) flegga92 válasza Silent77 (#9136) üzenetére


flegga92
senior tag

Bocsi! Én erre gondoltam... Egyébként nekem a tinydeales cardboard tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#9138) Gépötty válasza Silent77 (#9136) üzenetére


Gépötty
senior tag

A click-ből nekem is egyértelmű volt, hogy az okosgomb működésére vagy kíváncsi...

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9139) Gépötty válasza tahepa (#9128) üzenetére


Gépötty
senior tag

Minden alkalommal elgondolkodom, hogy vegyek végre egy ilyen kis távirányítót, de aztán mindig meglátom, hogy a fel gombok vannak bal oldalon, a le pedig a jobbon, és akkor úgy döntök, hogy nekem ilyen nem kell. És mivel ismerem magam azt is tudom, addig lesz ez így, míg a józan ész győz az OCD felett, és megrendelem.
Pár éve volt Pennyben akciós óriás távirányító valami vicces ötszáz pénzért, vettünk a gyermeknek hátha ezt megtalálja. Nagy poén, ha valaki még nem látott ilyet, ajándékba tökéletes! :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9140) Silent77 válasza Gépötty (#9138) üzenetére


Silent77
veterán

http://m.prohardver.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_9085-9085.html
Erre kérdeztem rá. ;)
Ő pedig a google szemüvegre írta a click dolgot.
Működik nekem is, de mindig ki kell venni a telefont ha váltani akarok a Cardboard-ban?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9141) spidersoft válasza Gépötty (#9139) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ebajon nem lelek 5.000 alatt... öccázé nekem is kéne :D van egy egreat játékosom, és a távirányítóján olyan apró gombok vannak (képen egy hasonló távkapcs egy szokványos kis dugasztáp mellett), hogy a körmöm sarkával kell nyomni, hogy ne négyet nyomjak egyszerre :(((

(#9142) Gépötty válasza spidersoft (#9141) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hmm, tényleg...
Vaterán találtam kettőfélért, azt is sokallom, ennél azért gagyibb.
Persze minden olcsóbb, mint a seniorshopon, mert az konkrétan lehúzás.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9143) section9 válasza Silent77 (#9127) üzenetére


section9
őstag

Elvileg fogod a külső mágnest, lehúzod, visszaengeded és a cardboard appban ezzel tudsz kijelölni dolgokat.

(#9144) Silent77 válasza section9 (#9143) üzenetére


Silent77
veterán

Kipróbálom, köszönöm!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9145) lkristóf válasza erzol (#9072) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ahogy néztem a leírást róla neked van benne erős, gyenge és stroboszkóp mód? Nem rossz, nekem kékbe van de csak on/off móddal. Praktikus lehet az ha villog, ha félig lenyomod a gombját akkor vált a módok között? :) Ja és, hogy állítható a fókusz (zoomolhato) az nagyon tetszik benne. :C

(#9146) Degeczi válasza lkristóf (#9145) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Stroboszkópot inkább ne, joggal anyázna a többi közlekedő (gyalog használatban meg nyilván nem), a csökkentett fényerő viszont persze hasznos, az tényleg alapvető kellene legyen, hiszen városi közlekedésben bőven elég az is, és akkor nem kell naponta tölteni

(#9147) tonyrulez válasza lkristóf (#9145) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem nem ilyen van, hanem T6, de ez gondolom ugyanúgy működik mindegyiken: félig lenyomásra vált erős/közepes/gyenge/villogó/SOS módok között. Ami nagyon nem tetszik nekem az az, hogy bekapcsoláskor nem a legerősebb fényre kapcsol vissza, hanem a sorban a következőre, tehát ha használom a legnagyobb fényerőn, majd legközelebb akarom használni, akkor mindig végig kell nyomkodnom a módokon.

4 8 15 16 23 42

(#9148) Degeczi válasza tonyrulez (#9147) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem ami eddig volt ilyen lámpa, az mindig az utoljára használt módban indult, szerintem az a legpraktikusabb (ezt hívják memóriának a leírásokban - de sajnos nem mindig említik, akkor sem, ha van ilyen)

(#9149) axlfsi


axlfsi
veterán

Azé, mekkora arcok mán :C ... miközben korábban szépen írta, hogy ha nem jön meg, akkor megoldjuk, refund vagy repost, erre most :U (boldoltam a "vicces" részeket):

"Thanks for your message.really sorry to hear that you have still not received the items, I just have got the answer from our post office about your package. He said maybe your package has been hold on the customs. To be friendly, we can resend a new one to you by another shipping way, which just takes 2 weeks to arrive you. What is your opinion? Can we have a try? If not, I can Refund you now at once.

Hope to hear from you again. Really sorry for the inconvenience to you.

Any question, Please feel free to contact me. I will do my best to serve you. Have a nice day.

Best regards
"

Szóval, éppen most kapta a hírt a postától, hogy ...blablabla, de azért, hogy barátságosan kezeljük(?!), újraküldi, ami immáron két hét alatt meg fog jönni (honnan az anyámból tudja ezt már előre megmondani? talán Ő maga fogja elhozni személyesen?! Arrgghh, de utálom ezeket a tököléseket :W )

UI: első leveléből idézek:
"If you haven't received your item, please ASK A QUESTION to conatct me, we will help you to check it, or A NEW RESENT or A FULL REFUND will be issued to you without EXCUSE. We do not want to give you a bad buying experience even the shipping is out of our control."

De ezt most beidézem neki és hivatkozok rá, aztán refundoljon csak szépen (szerintem).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#9150) szjoci válasza axlfsi (#9149) üzenetére


szjoci
őstag

Szerintem teljesen korrekt... Kérhetsz refundot, vagy elküldi a terméket mégegyszer -gondolom- futárral.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.