Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) KoVee84


KoVee84
senior tag

én meg tuti 18650-as akksikat keresek még mindig, lehetőleg minél olcsóbban :R

(#8152) htc07 válasza KoVee84 (#8151) üzenetére


htc07
addikt

olcsó kell vagy tuti? :U

utóbbi eladónál találsz olcsóbban is minőségieket.

[ Szerkesztve ]

(#8153) kurion


kurion
senior tag

Valaki valami olcsó autós kihangosítót telóhoz tudna ajánlani?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#8154) malisonX


malisonX
aktív tag

Ma ezeket a borotvapengéket hozta nekem a postás. Igaz aliról jött, de múltkor valaki itt érdeklődött ezek iránt. A csomagolása nagyon profi másolat. Maga a pengefej az itthon vásárolthoz képest picit gyengébb minőségben kivitelezett, de még bőven vállalható. (A képeimen a szürke borotván van az új fej.) Szerintem az élességével sincs baj, teljesen korrekt. Innen rendeltem szept. 11-én. Úgy gondolom hogy kb. 1k-t simán megér. A tartóssága majd elválik... Tescoban most 5800 valahány Ft akciósan az eredeti.

(#8155) htc07 válasza kurion (#8153) üzenetére


htc07
addikt

FM Transzmitterre gondolsz? ezres alatt már lehet kapni 40 féle kinézetűt (belül ugyanaz a legtöbb).

ha telefonálni akarsz vele, a bluetoothosok 2-3 ezer körül mennek.

(#8156) Dluinet válasza XtremLor (#8150) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tessék, a legjobb a legjobb áron
görgess a lap aljára

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8157) zseko válasza wwenigma (#8149) üzenetére


zseko
veterán

Most komolyan arról akarsz meggyőzni, hogy egy noname eladótól rendelt macerás garanciáztatású több hetes szállítási idejű termékkel nagyobb biztonságban van a telefonom, mint ha itthon veszek hivatalos Tescóban/műszaki áruházban valamit? :) Hogy ő jobban felelősségre vonható ha (mivel 100%-os gyártás nincs) beüt valami? :)
Hogy 'jobb' kínából rendelni minden sz.rt, ahelyett hogy bemennék a boltba és megvenném? :D
Nonszensz. :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8158) zoltan6 válasza Dluinet (#8156) üzenetére


zoltan6
őstag

így van eneloop-nak nincs párja :K

(#8159) wwenigma válasza zseko (#8157) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, én azt mondom hogy egy kiprobalt megbizhato eszközt kell venni egy ismeretlen sz*r helyett. De mind1, hagyjuk.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8160) Heimdallr75 válasza zseko (#8157) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Szerintem félreérted, ő csak azt jelezte, hogy a hulladék védelem nélküli tescos fos, esetén nincs garancia pl arra hogy ha rádugod a drágább eszközt és tönkre vágja, akkor igy jártál, ellenben ha a xianomi nevet alapul vesszük, akkor a minőség nem kérdéses.

a xianomi közel csúcsminőség, még a tescos cshe fos meg hulladék. Erre akart rávilágítani.

a nonszensz, hogy a jelek szerint annyi fáradságot nem vettél, hogy a xianomi névnek utánanézz, és isteníted a tescos hulladékot. wwenigma véleményére érdemes figyelni e témában, lényegesen több ismerete van róla mint itt a csapat 90%-nak.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#8161) Chaser válasza Outlander (#8011) üzenetére


Chaser
titán

Tényleg van annyiért rengeteg, valszeg a cr2032 szintű elemek nem minősülnek akkunak szállítás szempontjából. Pl itt 50db 30ft/db, 5db kb 45/db. A "márkásabbak" drágábbak persze.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8162) XtremLor válasza Dluinet (#8156) üzenetére


XtremLor
őstag

Koszonom, 4+4db dobok is a kosarba! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8163) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Másik ebay-es topicban nem nagyon méltattak válaszra ezért itt is rákérdeznék.

Mostanában több case-t kellett nyitnom. 1 hónapon belül 2 hibás óra, és egy eltűnt óra. 3-4ezer Ft közötti van darabja, szóval ennyit nem nyelek be. Ma pedig szintén érkezett egy használhatatlan kiegészítő ami 1500 huf volt. :((
A kérdésem az lenne, hogy mennyi case nyitása után inaktiválnak? Mindenről küldtem unboxing videót az eladóknak. Ezt figyelembe veszi az ebay egyáltalán? :F

(#8164) Matykoh válasza Kh@oSz (#8163) üzenetére


Matykoh
tag

Szerintem nem te tehetsz arról, ha átb*sznak. De mintha lett már volna ehhez hasonló kérdés a napokban itt.

(#8165) zseko válasza wwenigma (#8159) üzenetére


zseko
veterán

Sajnos a 'kiprobalt megbizhato eszköz' nekem ott kissé értelmezhetetlen (nem csak ennél), hogy ebay-es kínai rendelés :) Nekem ez nem egyenlő azzal, hogy itthon leveszem a polcról. Egyébként teljességgel megértem az érveidet, egyet is értek veled, csak épp nekem holnapra kellett volna valami amihez pont találtam olcsón elfogadhatót ;), emiatt is dobtam be kérdésnek ki mennyire ismeri. Én is Xiaomit akarok (különben fel sem vetettem volna itt, hanem simán megvettem volna a tescosat) , de ez meg holnapra meg is lenne, pont jól is jönne, és nem azon kellene agyalnom hogy húzom ki a napot aksiilag holnap.
Váratlanul jött mindkettő, na :)

(#8160) Heimdallr75 nehem, a nonszensz az, hogy te úgy bele vau, hogy közben fogalmad sincs és utánna sem néztél, hogy én minek néztem utána és minek nem, hogy miért akarnám a tescosat vagy miért nem, hogy mennyire ismerem wwenigma-t vagy mennyire nem, és hogy semmi garanciád nincs arra még egy Sony terméknél sem (mint ennél sem), hogy nem épp sz.rt fogsz ki ami ugyanúgy tönkrevágja a cuccodat.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8166) Kh@oSz válasza Matykoh (#8164) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Nem arról van szó, hogy átvertek, mert gondolom nem néznek meg minden terméket eladás előtt. Csak most több ilyen eset volt rövidebb idő alatt és nem a pár dolláros tételben. Szóval nyugodtan nyissam meg az 4. case-t 1 hónapon belül? :U
Vagy engedjem el azt az 1500 Ft-ot és pihenjek a rendelésekkel kicsit, mert van esély rá, hogy inaktiválnak a sok (ha ez sok) refund miatt. :F :F

(#8167) kovisoft válasza Heimdallr75 (#8160) üzenetére


kovisoft
őstag

Ahogy elnézem, a xiaNomi (sic) névnek te sem igazán néztél utána... ;]

(#8168) petipetya válasza Joci93 (#8142) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy legyen. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#8169) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
Elég sok minden rendeltem én is az utóbbi pár hétben. De kiemelnék közülük egyet.
Régóta furdalt már a kíváncsiság, milyen lehet.
Erre a Ultrahangos tisztítóra esett a választás. Volt hozzá 25%-os kuponom. Nem a legolcsóbb, de minőséginek tűnik. Majd beszámolok róla ha valakit érdekel.

(#8170) petipetya válasza AndrewTdi (#8169) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy mindenkit érdekel ennek a működése és a hatékonysága. Előre is köszi a beszámolót. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#8171) tahepa válasza htc07 (#8152) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha már 18650 igaz nem ebay.......

[ Szerkesztve ]

(#8172) twine válasza petipetya (#8170) üzenetére


twine
addikt

"Akkor kezdjük..

Ultrahang. Biztos sokan hallottátok már ezt kifejezést. Mindenki rávágja a vízkáros telefonokra, hogy ultrahang. És bizony ezt nem érdemes kihagyni.

Amit sokan nem tudnak, az az, hogy ez sem képes csodákra. Gyakorlatilag semmi másról nincs szó, mint hogy átmossuk a panelt, az ultrahangos készülék csak berezgeti az alkoholt a legeldugottabb helyekre is, ezzel azt érjük el, hogy a panel vízmentessé válik, nem oxidálódik tovább.

Ha ezt kihagyjuk, és csak megszárítjuk, az tovább oxidálódik, és lassan elfogyasztja a csatlakozók, ic-k, ellenállások lábait, mint ahogy az autók sárvédőit, csak itt nem évek, hanem napok alatt.

De ettől még sem jobban nem fog kinézni, se megjavulni nem fog.
"
Forrás:
[link]

Ez szerintem, szerviznek, vagy aki folyamatosan foglakozik elektromos készülékek szervizelésével,,, annak jó....magán célra feleslegesnek tartom...De ez csak szigorúan magán vélemény... ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#8173) kenny123


kenny123
addikt

Haho, sziasztok!

Szeretnek egy ilyet rendelni mobilrol, de valamiert nem engedi.

http://m.ebay.com/itm?itemId=171366870438&pAction=VI

Tudnátok segíteni, mit kell tennem hogy meg tudjam venni?

Köszi

yo

(#8174) Gépötty válasza Chaser (#8161) üzenetére


Gépötty
senior tag

Oh, az igen!
Ahhoz képest, hogy pár napja 20db LR44-et vettem majdnem 1.300-ért, itt elég jól hangzik a 866Ft 50db-ra :D
Nagyon reszket a kurzorom az ' Add to cart' gomb fölött, de 20db untig elég lesz, azért sem fogok még ötvenet rendelni.
Na jó, lehet, hogy mégis :DD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8175) Gépötty válasza kenny123 (#8173) üzenetére


Gépötty
senior tag

This item is out of stock - ezért nem tudod megvenni, webes felületen sem sikerülne. Keress ilyet más eladónál.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8176) Gépötty válasza Kh@oSz (#8166) üzenetére


Gépötty
senior tag

Van az úgy amikor az embernek összejön úgy, hogy nem feltétlen ő tehet róla. Ott vannak a videóid, gondolom ha elkezdik vizsgálni a rendszeres refund-igényed, csak megnézik őket. Ha nem, azzal meg senki nem tud mit kezdeni. Azt viszont nem hiszem, hogy ha vannak is rendszeres pénzvisszakérők, akkor majd ide fogják reklámozni magukat.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8177) Gépötty válasza AndrewTdi (#8169) üzenetére


Gépötty
senior tag

Érdekel bizony! Ez nagyon tudományosnak tűnik, előre is megköszönöm, ha írsz róla pár szót! :R

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8178) wwenigma válasza twine (#8172) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mar lattam hogy nez ki normalis alkoholos ultrahangos tisztitas utan panel, es nem ugy ahogy mutatják. Ha még utána vegyszerrel lekezeli es megint nem rezegteti meg akkor meg az adott vegyszer marad rajta. Csak FYI...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8179) htc07 válasza AndrewTdi (#8169) üzenetére


htc07
addikt

készülj fel rá, hogy nagyon magas idegesítő zizegő hangja van (dolgozok ilyenekkel).

(#8180) kurion


kurion
senior tag

A minap épp azon gondolkoztam megtudok e még lepődni valamin :D és hát igen :D

Érdekesség

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#8181) XtremLor válasza kurion (#8180) üzenetére


XtremLor
őstag

WoW, van jopar fetish amirol eletemben nem halottam, de ugy nezem viszik is, nem csak felett dobva :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8182) twine válasza kurion (#8180) üzenetére


twine
addikt

:C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8183) twine válasza wwenigma (#8178) üzenetére


twine
addikt

Ok-ok...nehogy félre értsetek,, én nem az eszközt, vagy annak tudását akartam akartam kétségbe vonni...a cikk is "mondja", és így is van,, kötelező egy ilyen "vízkár" után,,, inkább csak picit segíteni akartam ,,, ha valaki egyáltalán nem tudott volna róla semmit,, mert sokan tényleg varázs pálcának gondolják...;)
Ennyi...ez egy jó és hasznos eszköz:R

(#8184) Dluinet válasza twine (#8183) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én nem is sejtettem hogy vízkáros telefonon lehet használni
egyszerűen telefonok, szeművegek, órák és más apró dolgokat lehet szépen megtisztítani vele

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8185) twine válasza Dluinet (#8184) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm, én meg ezt az oldalát nem ismertem a készüléknek... :D eszembe sem jutott... :B
Ennek tükrében természetesen, vissza is vonnám a fenti véleményemet arról, hogy semmi értelme egy ilyennek a családban :R :R

[ Szerkesztve ]

(#8186) KoVee84 válasza tahepa (#8171) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ezt az oldalt nem ismertem! THX :R
Ezek szerint ez ennyiért ajándék? :F

(#8187) Dluinet válasza KoVee84 (#8186) üzenetére


Dluinet
nagyúr

valószínűleg nem tud 3000mAh
csodák nincsenek, ha jó lenne, akkor drágábban adnák

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8188) KoVee84 válasza Dluinet (#8187) üzenetére


KoVee84
senior tag

mindegy, amúgy sem tudok rendelni... :O

(#8189) AndrewTdi válasza kurion (#8180) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Valyon mit kerestél amikor ezt megtaláltad? :C

(#8190) szabo.norbi válasza AndrewTdi (#8189) üzenetére


szabo.norbi
tag

szexuális segédeszközt. :C

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#8191) kurion válasza AndrewTdi (#8189) üzenetére


kurion
senior tag

Az érdekesség hogy javaslatok között találtam valamelyik gépen :C :C

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#8192) zoli03 válasza KoVee84 (#8186) üzenetére


zoli03
őstag

Ez elem, nem akkumulátor.

#8187 Dluinet: 2893 mAh-t tud 0,2A-val merítve.

(#8193) kenny123


kenny123
addikt

Erről (olcsó tablet) mi a vélemény? Erre meg majd jön vám, ÁFA vagy valami, vagy csak simán küldik?

http://www.ebay.com/itm/Android4-2-Tablet-PC-10-1-2GB-32GB-Quad-Core-1-8GHZ-Tablet-PC-/111482908519?pt=AU_Tablets&hash=item19f4e62f67
Nem nekem lesz, aki kéri annak meg kb csak működjön.

[ Szerkesztve ]

yo

(#8194) raziel01 válasza kenny123 (#8193) üzenetére


raziel01
veterán

Gyanúsan olcsó, kevés a felhasználó visszajelzése is.
Az árra kb 30%-ot rászámolhatsz a VÁM miatt. (ÁFA+postai ügyintézés díja)

(#8195) Tim82 válasza kenny123 (#8193) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez a klasszikus átverős eladóreg, ugye tudod?

Kevés, de csupa pozitív feedback, amit vagy nem látható árucikkekkel, vagy kis értékűekkel szedett össze, aztán most hirtelen rohadt olcsón (mondjuk úgy harmad- vagy negyedáron) egy jó specifikációkkal rendelkező kütyüt tesz fel.

Kerüld el, ha nem akarod azt, hogy ő forgassa a pénzed 45 napig, amit tudtál volna jobban is felhasználni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8196) kenny123 válasza Tim82 (#8195) üzenetére


kenny123
addikt

Igaz igaz, utána néztem mar az értékelést. Akkor kapja be.

Esetleg olcsó tablet fronton tudtok valami jót ajánlani?

yo

(#8197) Tim82 válasza kenny123 (#8196) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én pl. szívem szerint első generációs Nexus 7-et ajánlanék, használtan 25-30k körül lehet kapni, de lövésem sincs, hogy amúgy megfelelne-e az igényeknek. De kb. az alá nem kéne adni (hacsak nem számít, hogy hamar tönkremegy/pocsék minőségű a kijelző/szar az összeszerelési minőség stb.).

Amúgy esetleg inkább ide érdemes bedobnod, ha vannak egyéb igények az olcsóságon kívül, azokat is beírva.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8198) #53932800 válasza kenny123 (#8196) üzenetére


#53932800
törölt tag

Innen szemezgess:)

(#8199) kenny123 válasza #53932800 (#8198) üzenetére


kenny123
addikt

Elküldtem, köszönjük.

Vám / ÁFA kötelezettség milyen összegtől/értéktől van?

yo

(#8200) ZS3NI válasza kenny123 (#8199) üzenetére


ZS3NI
őstag

http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.html

összefoglaló kinyitása.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.