Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) maggi1886076 válasza raziel01 (#8548) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszi, megrendeltem én is :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8552) kovisoft válasza RBJ (#8542) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszi neked is! Vettem is gyorsan két ilyen töltőt (egyet sógoromnak is), meg akksikat is. A XVI. kerületi Lidl-ben volt még egy csomó.

(#8553) havri1


havri1
félisten

Hátha tudtok segíteni.
Olyan hegyezőt keresek, ami a vastagabb ceruzákat is viszi, és nem a hagyományos kis hegyező, hanem asztalra szerelhető, tekerős. Amibe bele lehet fogatni a ceruzát, és tekerni kell, vagy akksis, engem az se zavar (elemes).
Azt se tudom, hogy keressek rá, de már lekopott az ujjam a gyerekek ceruzáitól...köszi

Valami ilyesmi, csak emberibb áron:

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#8554) bbandi válasza spidersoft (#8525) üzenetére


bbandi
tag

Én ilyet vettem, teljesen korrekt. Igazából ennek az utánépítése mind, minimális módosítsokkal. A doksija elérhető angolul is (ez az én dropboxom, az svn-jökből kicsit macerás letölteni), hobbielektronikán is van róla cikk, youtube-on pár review.

(#8555) sto1911


sto1911
veterán

Szereztem egy Lidl-os toltot akkuval en is, de most latom, hogy ezzel a Li-Pol akkukat nem lehet tolteni. Regen Eneloopom volt, az mintha Li-Pol lett volna. Ez mennyire problema? A sokat emlegetett 18650-es akkukat feltolti ez is?

(#8556) trebrona válasza havri1 (#8553) üzenetére


trebrona
nagyúr

Desktop pencil sharpener

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8557) Degeczi válasza sto1911 (#8555) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem: természetesen az Eneloop is NiMh (ceruzaakku eleve nem lehet Li-ion, mert ott 3.7V a cellafeszültség, ezért tönkretenné a 1.5V-ra számító eszközöket)

18650 már Li-ion, de annak azért ennyi a típusszáma, mert 18 mm az átmérője, 65 mm a hossza: jóval nagyobb tehát az AA ceruzaelemeknél, akkuknál, így nem fér be a helyükre (persze szándékosan, az előbbi szempont miatt) - így töltőből is olyan kell hozzájuk, ami a fizikai mérethez is igazodik, és a teljesen eltérő töltési kívánalomhoz is
A Lidis töltő nem ilyen, az NiMh-hez való.

(#8558) sto1911 válasza Degeczi (#8557) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, akkor rosszul emlekeztem. Ezek szerint a mindennapi hasznalatra (elektromos fogkefe, fenykepezo AA akku) eleg lesz?

(#8559) axlfsi válasza zseko (#8543) üzenetére


axlfsi
veterán

Hello!

Te honnan rendelted, TinyDeal? Kíváncsi vagyok a véleményedre, mert ahogy elnézem, a TD-es (kínai replika?) verzióban pl. nincs NFC, mint a google félében(?).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#8560) spidersoft válasza axlfsi (#8559) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha kell bele, akkor teszel bele... a google nem árulja, ők (vagyishogy valaki) csak megcsinálták a stancrajzot meg valakik megírták a szoftverkörnyezetet... ha nem teszel rá NFC-t, akkor bekapcsolod az alkalmazást kézzel, oszt jóvan. A google ennyit ír róla:

NFC tag (optional)
One sticker NFC tag. Program it with the URL cardboard://v1.0.0

...tehát ha van otthon egy marék taged, akkor egyikbe beletőtöd a fenti URL-t, és beleragasztod a szemüvegedbe... problem solved.

(#8561) cikasz válasza szabifotos (#8509) üzenetére


cikasz
őstag

Én vettem a DX-ről GP green akksikat régebben és már az összes a kukában landolt :(
Több évvel előtte vettem Voltcraft töltőt és ahhoz adtak ENELOOP akksikat azok még vígan működnek!
Vigyázni kell szvsz ezekkel :( Hiába néz ki eredetinek simán lehet hamisítvány! :(((

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#8562) Joker88


Joker88
őstag

lassan ideje megrendelgetni a karácsonyi ajándékokat..
vannak már ötletek ? :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#8563) petipetya válasza Joker88 (#8562) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jómagam nem rendelek senkinek-semmit. :) De amikor az office kulcsszóra kerestem rá az ebayen, akkor egy rakás csajos dolgot találtam: különféle ceruzatartók, katicabogaras papír csíptető és hasonlók.

"nincs rá lezsóidő"

(#8564) NORBl


NORBl
aktív tag

Ilyen festéket rendelt már valaki ? Káros lehet ez az egészségre, úgy, hogyha nem érintkezik vele közvetlenül az ember ? Festéshez kéne falra. Tehát ott lenne folyamatosan felkenve a falra, ahol tartózkodunk, alszunk.

(#8565) spidersoft.: Hát olyant tuti nem mernék rendleni. :) Szerintetek gáz lehet ? Lehet vmi olyan anyag benne, ami légúton keresztül be tud jutni, máshogy nem nagyon tud, nem ? Mivel ez egy festék a falon.

[ Szerkesztve ]

(#8565) spidersoft válasza NORBl (#8564) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egyszer rendeltem körömlakk formájában, de pont akkor kezdődött a lítium-mizéria, ami magával hozta a vegyszer és folyadékmizériát is, így írt az eladó, hogy visszaküldte a posta, és visszaadta a pénzt... azóta még nem rendeltem újra :)

(#8566) kerekfej válasza kuntics (#8549) üzenetére


kerekfej
addikt

Méretileg stimmel. Szerintem működnie kell, bár nem tudom mi a harmadik érintkező annál (töltöttség visszajelző, stb.)

(#8567) kovisoft válasza havri1 (#8553) üzenetére


kovisoft
őstag

Arra figyelj oda, hogy az egyszerűbb asztali tekerős ceruzahegyezők csak egy adott szögben hegyeznek, ami viszont eltér attól (jóval hegyesebb), mint amilyenek a kézi hegyezők. Emiatt ha egy ceruzát egyszer asztalival kezdesz hegyezni, akkor utána az eltérő szög miatt már csak nagy veszteséggel lehet kézivel utánahegyezni (és fordítva). Emiatt le is szoktunk a használatáról, mert a gyerek otthon kihegyezte a ceruzát az asztalival, aztán az iskolában meg már inkább hagyta tompán, mert ott csak a kis kézi (más szögben hegyező) volt vele.

(#8568) fraba


fraba
aktív tag

A legutóbbi ebayes bevásárló kosaram tartalma:

tortadíszítő készlet
üveges sör visszazáró kupak
dokkoló z1 compacthoz, tracking numberrel
mágneses töltő szintén z1 compacthoz
Nillkin 9h+ előlapi üveg
USB-s dugasztáp
Orkina karóra Ezt nagy cívódás után vettem csak meg, félig-meddig szájhúzva, remélem jól fog kinézni/jó lesz. Ha mégsem, valaki csak megveszi. :D Ne tolongjatok ennyire! :DD :D

(#8569) fraba


fraba
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő...

Legjobb nyomkövető oldal a csomagokhoz a http://www.trackitonline.ru/? Vagy tudtok jobbat?

(#8570) Dluinet válasza fraba (#8569) üzenetére


Dluinet
nagyúr

http://www.91track.com/
http://www.17track.net/
Svéd postához:http://www.directlink.com/en/Pages/home.aspx

a tiéd nagyon tetszik

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8571) fraba válasza Dluinet (#8570) üzenetére


fraba
aktív tag

Köszönöm! :K

(#8570) Dluinet

a tiéd nagyon tetszik

Hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#8572) #53932800 válasza fraba (#8568) üzenetére


#53932800
törölt tag

a tortadíszítő szettről írhatnál pár sort,ha megjön:)

(#8573) fraba válasza #53932800 (#8572) üzenetére


fraba
aktív tag

Ha el nem felejtem, szívesen! ;)

(#8574) kerekfej válasza #53932800 (#8572) üzenetére


kerekfej
addikt

Én olyat nem mernék venni. Félnék, hogy valami nem ellenőrzött toxikus anyagokból készül.

(#8575) #53932800 válasza fraba (#8573) üzenetére


#53932800
törölt tag

Mert azon gondolkodok,hogy cukrász suliba megyek és gyakorolni jó lenne:)

Kerekfej: Igen...:( Erre nem is gondoltam de Fraba majd megírja,hogy milyen:)

[ Szerkesztve ]

(#8576) Dluinet válasza fraba (#8571) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amit megosztottál,
kipróbáltam és nagyon gyors
meg ezek:

kattintásra nagyobb lesz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8577) fraba válasza Dluinet (#8576) üzenetére


fraba
aktív tag

ja... nekem ez ÁLTALÁBAN nem szokott eredményt hozni. ezért is kérdeztem másik oldal után. :D
Pl. a fentebb linkelt dokkolóhoz adott trackingre ez az orosz oldal nem dob semmit se, amit te küldtél, abból meg az egyik igen. :)

(#8575) Robeszka5

már mindegy, megvettem. hogy milyen toxikus anyagból van-e (vagy épp nem), azt nem tudom/fogom tudni. hogyan is derülne ki? a második falat után a tortából elkezdünk bezöldülni? :D

[ Szerkesztve ]

(#8578) tboy93


tboy93
nagyúr

Van egy nyomi csomagom amit szept 22-én adtak fel, okt 4-én már az országban volt és még nem kaptam meg :W a magyar posta csak úgy szárnyal :(((

(#8579) Degeczi válasza tboy93 (#8578) üzenetére


Degeczi
nagyúr

valszeg a vámosok ülnek rajta, ha olyan jellegű/értékű

(#8580) tboy93 válasza Degeczi (#8579) üzenetére


tboy93
nagyúr

240Ft-os izzó a kocsiba :Y viszont az durva, hogy kaptam hozzá trackinget :D

[ Szerkesztve ]

(#8581) spidersoft


spidersoft
senior tag

Néhány terméknél nincs tól-ig szállítási idő meghatározva, ott mi a mérvadó case nyitásilag? Vélhetőleg nem fogok case-t nyitni egydolláros cuccra, de jó lenne tudni, hogy ilyenkor mi a helyzet... ;)

(#8582) zseko válasza axlfsi (#8559) üzenetére


zseko
veterán

Aham, az itt linkelt tinydeal oldalról rendeltem. NFC tag, ebbe, minek? :F Nincs benne de nem is hiányzik, ennyire nem vagyok lusta :D

HR24.hu

(#8583) #53932800 válasza fraba (#8577) üzenetére


#53932800
törölt tag

Mondjuk:D

(#8584) Matykoh válasza fraba (#8568) üzenetére


Matykoh
tag

Az az Orkina karóra ígéretesnek tűnik. Majd várom a beszámolót. :K

Karácsony alkalmával szerintem tesómnak egy 5200as Xiaomi powerbanket fogok rendelni. :D

(#8585) fraba válasza Matykoh (#8584) üzenetére


fraba
aktív tag

természetesen, ha megérkezik, írok róla. őszintén szólva, arra vagyok a leginkább kíváncsi (mert hogy az volt a legdrágább :D)

szerintetek van rá esély, hogy Angliából megérkezzen 10.22.-re, ha 10.14.-n rendeltem? :F

(#8586) Dluinet válasza fraba (#8585) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Uk-ből? Ha hamar feladták, akkor megérkezhet. Úgy fogalmaznék: van rá esély
ha fogadni kéne rá, akkor okt 27 útánra tippelnék

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8587) tipuka válasza fraba (#8568) üzenetére


tipuka
addikt

Z2-re tudsz előre ÉS hátulra is üveget kérlek? jó fajta Nillkint néztem már én is ,de nem tudom értelmezni rendesen, emrt angol. :D

(#8588) Gépötty válasza kerekfej (#8574) üzenetére


Gépötty
senior tag

Olyan vagy, mint a párom. Rendesen feladványos, hogy mit vehetek meg neki ami nem ér a kajához, vagy nem kell megfogni, vagy ránézni, vagy behozni a lakásba, mert attól valami baja lehet. Közben meg majd' minden héten jön egy doboz Avon. Tiszta vicc...

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8589) Degeczi válasza Gépötty (#8588) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A vicc az, h az Avon eredetileg könyveket forgalmazott házaló ügynökökkel - aztán rájöttek, h sokkal jobb üzlet van a könyvek mellé ajándékként adott parfümmintákban, amikkel az elsődleges célpont háziasszonyok (hiszen akkor, 100 éve még jórészt otthon voltak napközben) szívét akarták meglágyítani, és váltottak...

(#8590) Gépötty válasza Degeczi (#8589) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezt pont nem tudtam, de az még nagyobb vicc, hogy amióta együtt vagyunk, a szappanom, tusfürdőm, és hajzselém mellé kerültek olyan kisebb-nagyobb flakonkák, amiknek a rendeltetését sem nagyon tudom. Valami borotválkozás előtti (utáni? :U ) tárgyak, asszem. Persze meghallgattam a termékismertetőt, és egyszer már hagytam is magam bekenni velük, de hogy nekem nem jutnak magamtól eszembe, csak ha leverem őket valamiért, az is biztos. Nagyon paraszt vagyok, de szappannal is ugyanúgy utálok borotválkozni mint azzal a gyanús műanyag zselével.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8591) erzol válasza #53932800 (#8575) üzenetére


erzol
őstag

Habzsák+cső készlettel sokkal könnyebb , jobb dolgozni, mint egy ilyen merev "tubussal".

[ Szerkesztve ]

(#8592) erzol válasza fraba (#8577) üzenetére


erzol
őstag

Csomag nyomkövetőnek eddig nekem a track checker vált be legjobban. Igaz ez androidon van, de ha teheted egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#8593) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ilyen átalakítóból szabad megvenni a legolcsóbbat, vagy van ennek is valami buktatója? Több darab kellene érdekelne a leggazdaságosabb megoldás.

(#8594) tboy93 válasza erzol (#8591) üzenetére


tboy93
nagyúr

Anyukám ezt cáfolja, itthon van neki mindkettő, a habzsák után felüdülés volt az ehhez hasonló cucc :K

(#8595) KoVee84 válasza fraba (#8568) üzenetére


KoVee84
senior tag

Sörösüveg visszazáró kupak? Hát szégyeld magad, ha visszazársz egy sört és nem iszod meg egyben! :DD

(#8596) gabe_ válasza KoVee84 (#8595) üzenetére


gabe_
őstag

Kapni manapság még üveges sört? :DD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#8597) zoltan6 válasza gabe_ (#8596) üzenetére


zoltan6
őstag

jó az szörpös üvegre is :DD

(#8598) KoVee84 válasza gabe_ (#8596) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nagyon off, de nálam mindig ez a favorit :))
És nem mellesleg, tekerős a kupakja :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#8599) fraba válasza KoVee84 (#8595) üzenetére


fraba
aktív tag

Meg szoktam inni. Én mindig. Csak néha rossz nézni másnap (másnaposan :D) a buli hevében, feleslegesen kibontott üvegeket... Hogy vész kárba a mennyei manna! :O
De ha másra nem, majd elosztogatom (celzottan) az ismerősök között :P

(#8592) erzol

Köszi a tippet, kiprobalom! :)

(#8600) Gépötty


Gépötty
senior tag

Univerzális laptoptápot vett már valaki? Esetleg van ajánlott/nem ajánlott típus?
Köszönöm!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.