Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Lalaland válasza Degeczi (#9189) üzenetére


Lalaland
tag

Szia, köszi vettem is tegnap egyet. Akkor nem jobb az aldis ezek szerint.. Pedig az lcd kijelző jó lenne.

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#9202) DeFranco válasza Lalaland (#9201) üzenetére


DeFranco
nagyúr

el kellene olvasni a következő hozzászólást is a linkelt threadben, ez nem kifejezetten bug, csak más, több ilyen töltő is van. (ha jól értelmezem, de majd egyszer rá is kérdezek ott)

ha arra akarod használni, hogy naponta csepptöltögesd az akkut, akkor tényleg nem jó, de ha a lemerült akkut akarod gyorsan feltölteni, akkor tökéletes.

(#9203) Degeczi válasza DeFranco (#9202) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ennek a kategóriának az lenne a fő előnye, h a ritkán használt autóban télen se engedje legyengülni a manapság tipikus, teljesen zárt akkut: egyszerűen a garázsban ráteszed (az akkut le sem kötve az autó hálózatátról), és akár napokig el is felejtheted, mert teljesen automatikus, bajt nem csinál sem az akkunak, sem az autó esetleg készenlétben lévő elektromos berendezéseinek

De ha ez az Aldis valóban 15.7V-ig is hajlamos elmenni, alap módban is 15.3-ig, akkor azt tényleg csak régi, deszt vízzel utántölthető célszerű használni, gondosan ügyelve arra is, nehogy vmi túlfeszre kényes cucc is legyen a kocsiban

(#9204) DeFranco válasza Degeczi (#9203) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Keresztapám mondja mindig, hogy egy mérés nem mérés, érdemes lenne rámérni másnak is.

Ebben teljesen igazad van, ezt ki merem jelenteni laikus fejjel is, hogy erre ezek szerint (ha valós ez a probléma) akkor alkalmatlan, viszont 90% szerintem nem erre veszi. Én is vész esetére vettem, ott van a kocsiban, hogy ha lemerülök, de van valahol 220 akkor tudjak továbbhaladni.

Rá kellene mérni másnak is más akksival.

(#9205) Lalaland válasza DeFranco (#9202) üzenetére


Lalaland
tag

Nem azt mondtam hogy rossz az aldis, 4k-ert teljesen korrekt. Most már megvettem a lidl-set, és ha véletlenül rajta hagyom a töltőt, több napig nem kell aggódnom. Jártam már így.
A pennybe van hagyományos nagy tekercses 7k-ert, az a nem jó vétel.

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#9206) DeFranco válasza Lalaland (#9205) üzenetére


DeFranco
nagyúr

általában reagáltam az aldis töltős temetésére, nem csak neked, csak a te hsz-ed volt kéznél a threadben :)

ez egyértelműen szűkíti a felhasználás lehetőségét, de ettől még lehet jó töltő ha valaki nem akar vele napi szinten regeneráló-tölteni

(#9207) _seth_


_seth_
veterán

Nekem egy korábbi lidl autó töltőm van, ez is LCD-s, ez pl 14,4 fölé egyszer sem megy pedig már többször is használtam többféle akkuval. Legutóbb elektronika hiba miatt leszívta az autó az akkumat 6V-ig, rádugtam a töltőt ami kijelezte, hogy 6V-os akkuval van dolga és kész a töltés.... túl okos darab. Elő kellett venni egy olcsó régebbi töltőt amivel 7V-ig feltöltöttem az akkut utána jött a lidis ami szépen életre keltette az akkut és üzemel gond nélkül ismét. A kijelző annyiból jó, hogy látni lehet, hogy mennyivel tölt éppen és hol tart a töltés.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9208) Degeczi válasza _seth_ (#9207) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, mindenképpen hasznos a voltmérő (nekem még a régebbi, csak ledes változata van, és sokszor előfordul, h csak magam megnyugtatása miatt mérek rá egy multiméterrel)

(#9209) Gépötty


Gépötty
senior tag

Csak két dolgot fűznék az töltős threadhez:
- én úgy tanultam, hogy töltés/kisütés után húsz perc-fél órát pihentetni kell az akkut, akkor kapunk hiteles feszültségadatot. Ezek szerint a beépített kijelző csak a töltőfeszültség mutatására használható, és annyi könnyítés, hogy nem kell multiméterrel rámenni.
- az LCD nagy előnye, hogy könnyen törik. Nem tudom, mennyire védi jól a burkolat, de garázsos használatnál én jobban csípem a ledeket (+1: messzebbről is látszik az állapot).
++1: azért az autók elektromos rendszere nem annyira béna, hogy egy 16V-os feszültségtől tönkremenjen (na jó, néhány típus esetén erről még én sem vagyok meggyőződve, de maradjunk az autóknál :) ). Autóhifisek közt lehet is találni olyanokat, akik 16V-os rendszerrel mennek üzemszerűen, generátortól aksiig.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9210) _seth_ válasza Gépötty (#9209) üzenetére


_seth_
veterán

A beépített kijelző akkor is mutatja a feszültséget miután kész a töltéssel, tehát a multimeter kihagyható bár én is rámérek mindig de csak megszokás :) Valamint akkor is kiírja a feszültséget amikor rádugod az akkura, olyankor pedig még a MODE gombbal ki kell választani a programot (enyémnél: 6V, motor, autó, zselés akku/hideg akku töltő program), amíg ez nem történt meg a feszültség látható csak. Töltés közben persze a töltő feszt mutatja csak, na de olyankor rámérve a sarukra is annyit lehet látni multimeterrel is.

A lidis változat IP67-es talán, elég masszív darab, az LCD is mélyen van a plexi alatt így kétlem, hogy bármi baja lenne.

Autóban töltés: eddig még mindig kivettem/levettem a sarukat. Ezekszerint ezt is meg lehetne spórolni és nem okoz gondot? A lidis 3,8A és 14.5V a max amit kiad magából bár inkább utóbbi a fontosabb adat.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9211) Minstrel


Minstrel
senior tag

Belenéztetek már az ilyen led füzérek dobozába? [link] Megoldható lenne, hogy 12V-ról is műküdjön?

(#9212) Degeczi válasza _seth_ (#9210) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, ez az automata töltők fő előnye. Tescos "butatöltő" esetén érdemes lekötni az akkusarut (elég a negatívot, nem kell mindkettőt)

(#9213) XtremLor


XtremLor
őstag

Ismerosom akar venni a gephez vezetek nelkuli BT-s Fejhallgatot, ezt nezte ki: [link] Valaki hasznal ilyet, vagy volt mar szerencseje hozza?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9214) Gépötty válasza _seth_ (#9210) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az nem rossz, hogy tudja mutatni a feszültséget akkor is, ha nem tölt. Így már praktikus, nekem mindig leesik legalább egyszer a multiméter, hasznos rajta a gumiborítás :)
Én jó tíz éve hagytam abba a riasztózást, hifi-szerelést. A mai napig a jó öreg Unitechnika töltőm használom ha kell, annak ellenére, hogy tisztában vagyok a korlátaival és azzal, hogy az automatika helyett nekem kell levennem-feltennem a csipeszeket, meg odafigyelni rá. Sosem volt gond, pedig volt nem egy érzékeny PUG, Citroen is a kezeim közt, és egyikről sem vettem le az akkusarut. Viszont azt sem merem kijelenteni, hogy nem csak szerencsém volt. Abban viszont (majdnem) biztos vagyok, hogy nálad a B Vekiben semmi kárt nem tesznek.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9215) Degeczi válasza Gépötty (#9214) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem még van a falon Volán műhelyből apám által hazamenekített kisebb páncélszekrény méretű, szeléndiódás, lándzsás mutatójú töltőm :)

(#9216) _seth_ válasza Gépötty (#9214) üzenetére


_seth_
veterán

Lidl termékekben eddig még nem kellett csalódnom, multimetert is onnan vettem, hatalmas kijelző, hold funkció és azon is van szilikon bugyi :) [link] Az mondjuk érdekesindítás, hogy a 9V-os elem amivel üzemel azt csak a dobozba dobták be és nem volt a készülékben, nekem nem adja fel, hogy szét kell szedni a multimetert de tuti van olyan aki meglepődött rajta :)

Jaja, B veki, legközelebb így töltöm, de a biztonság kedvéért a gyújtást nem adom rá közben :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9217) Siriusb válasza _seth_ (#9216) üzenetére


Siriusb
veterán

Tavaly vettünk onnan egy felkaros vérnyomásmérőt, de használhatatlan volt. Vagy mazochistának tervezték, mert úgy megszorította a karod, hogy kiugrott a szemed, hárman is kipróbáltuk. A kétszer annyiba kerülő Omron meg tökéletesen működik.

(#9218) _seth_ válasza Siriusb (#9217) üzenetére


_seth_
veterán

Lidl csuklómérőm van az működik :) Van omron is, hitelesített és közel azonos értéket is mutat. Peresz ez nem zárja ki, hogy bele lehet futni hibás cuccokba.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9219) Degeczi válasza _seth_ (#9216) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen: eleve magasabb merítésből származnak, mint a többi nagyáruház kínálata (hiszen ugyanezeket szállítják nyugat-EU-ba is), és nagy szó a 3 év garancia is (ráadásul párezres cuccokra is, holott néhány éve már csak 10e Ft fölött lenne kötelező még az 1 év is), és az, h szó nélkül visszaadják a pénzt, ha otthon kipróbálva mégsem tetszik

(#9220) Gépötty válasza Degeczi (#9215) üzenetére


Gépötty
senior tag

Akarom! :D
Az kimaradt a hozzászólásomból, hogy azt az öreg töltőt a nagyapámtól örököltem meg, aki a 6V-os Trabiját töltögette vele, mikor arra szükség volt :)

Nade, hogy ne csak off legyek: olyat vettem tegnap! :DD
Életemben először tettem licitet valamire lesz ami lesz alapon, meglepve tapasztaltam, hogy szüzességem elvesztése alkalmából enyém lett. :))

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9221) kmarci25 válasza Gépötty (#9220) üzenetére


kmarci25
veterán

Te jó ég!!! :DDD Legyél boldog vele. Az álarcosbál után meg jó lesz megfenyegetni vele az ellenségeidet. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#9222) bugizozi válasza Gépötty (#9220) üzenetére


bugizozi
őstag

Ez nem ugyanaz lett volna? [link]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#9223) alázógyík válasza bugizozi (#9222) üzenetére


alázógyík
őstag

:C ;] :P

Megölted a licitálás élményét. :D

[ Szerkesztve ]

(#9224) Silent77 válasza alázógyík (#9223) üzenetére


Silent77
veterán

A postát is add hozzá. :)
Mondjuk amit nyert annak nem látom, de ha free, máris jól járt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9225) Gépötty válasza bugizozi (#9222) üzenetére


Gépötty
senior tag

De igen, ugyanaz - csak ahogy már előttem is mondták, van mellé 10$ posta :)
Az enyém free.
Azért elsőre leszakadt rólam a víz, hogy mekkorát hibáztam! :DDD

Szerk:
Néztem egy másikat, az már most $8.00-nál jár, de tegnap mielőtt licitáltam, láttam egy csomót, ami már 10 dolcsi fölött tart. Nem értem miért, mert 12-ért bárhol lehet kapni, de most sok helyen tízfél környékére vannak árazva.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9226) Balinov válasza Balinov (#6924) üzenetére


Balinov
félisten

Csak jelezni szeretnem, hogy vegulis azt rendeltem meg, amit linkeltem. Okt 6-an ment a rendeles, ma esett be a recepciora a csomag. Arahoz kepest meglepoen korrekt, jol osszerakott massziv darab. Ha valaki hasonlot nez annak mondom, hogy ajanlott dolog.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9227) Gépötty


Gépötty
senior tag

OFF:
Kérhetném a tudós villanyászok segítségét, akár privátban is?
Vettem négycsatornás távirányítókat, meg hozzájuk való vevőt. Nyilván nem ugyanattól az eladótól, mert a paraszt így megspórolt párszáz Forintocskát. A lényeg, hogy ezt meg lehet venni egységcsomagban is, de nekem külön kellett, és nem is én lennék, ha a nagy okosságom után most tudnám pároztatni őket :D
Fix kódos, azaz vevő panelján az IC nyolc lábát lehet ide-oda-sehova sem kötni, ez adja ki a kódot. Régebben sok távirányító is ilyen volt, egyszerű forrasztásokkal lehetett kódolni, de ez nem az a ház. Ezen a távirányítón van egy 24C02 eeprom, és leírás szerint a már meglévő távirányítóval kiadott kódsorozatot tudja megtanulni. Namost ha nincs már meglévő távirányítóm, akkor fingot fogtam?
Megoldás lehet-e, ha vannak régi távirányítóim, amik fix kódosak (szerintem igen)? De honnan tudom meg, ezek milyen frekin ketyegnek? Ebben van kvarc, de pl. a vevőben sincs. Keressek valakit, akinek van szkópja?
Megannyi kínzó kérdés... :U

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9228) htc07 válasza XtremLor (#9213) üzenetére


htc07
addikt

én inkább vennék egy bluetooth adaptert, meg hozzá egy rendes fülest.

hátránya, hogy csak a telefon headset-es mikrofont lehet használni vele (gondolom, mivel külön mikrofon csati nincs rajta), de ez is könnyen orvosolható, pl. egy Maxell Retro DJ II-vel.

Hangsőúlyozom, hogy elvileg, mivel nekem még nem jött meg a fent említett bluetoothos cuccos (féláron csaptam le aukción), viszont a fülest csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#9229) RBJ


RBJ
addikt

Nem értem ezt az autó akku töltögetés buzulást. Nálam ment 7-8 évet a gyári akksi ha jól emlékszem azóta a második meg 4 éve. Rá se pislantok. Akkor minek buzulni. Azért van a generátor, hogy töltsön. Ha egy akksit már töltögetni kell akkor kuka és kész az már egy kalap ka....i. Újat kell venni. . :Y

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9230) Outlander válasza RBJ (#9229) üzenetére


Outlander
őstag

A kis városi utak és a nagy fogyasztók könnyen meritik. :U

De amúgy valóban, kivéve ha nem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#9231) Gépötty válasza RBJ (#9229) üzenetére


Gépötty
senior tag

Használattól függ: én például két év alatt, mióta megvan a mostani kocsim, már majdnem mentem nyolcezer kilométert vele, ebből ezret a nyaralás alatt, a többit meg nagyjából a városban kolbászolva. Este lámpa, télen ablak-tükörfűtés, 3-5km-es távolságok, ezek mind az akku ellen dolgoznak. Érezhetően jólesik neki, ha néha rá van akasztva a töltő.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9232) RBJ válasza Gépötty (#9231) üzenetére


RBJ
addikt

Én is városban használom, sőt idő hiányában nem nagyon van autókázás, az is kimerül hétvégi bevásárlóautózásban és mégis műszik. :P Ha megdöglik akkor megdöglik.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9233) _seth_ válasza RBJ (#9232) üzenetére


_seth_
veterán

És ha valamelyik fogyasztó elromlik az autódban ami leszívja az akkut akkor hetente kidobálod a lemerült akkukat? Erről van szó.... senki sem jókedvében töltögeti az akkut.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9234) RBJ válasza _seth_ (#9233) üzenetére


RBJ
addikt

japán autó nem romlik el. :P

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9235) twine válasza _seth_ (#9233) üzenetére


twine
addikt

Megelőztél,,, nekem pld. A szerelő kúrta el a generátor "összerakást" (most ez mindegy is) kétszer rohadtam le az út szélén, mert nem volt töltésem,,,a műszerek meg nem jelezték...alig egy éves az aksim..dobtam ki volna töltés helyet? Generátort megcsinálták, aksit feltöltöttem, boldogság van...:U

(#9234) RBJ:
Kivéve ha a tulajdonosa kitapossa a belét szegény toyotának, mert épp így gondolkodik ahogy mondtad... :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9236) Outlander válasza RBJ (#9234) üzenetére


Outlander
őstag

Így van, mert ami sose volt jó, az nem tud elromlani. ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#9237) _seth_ válasza RBJ (#9234) üzenetére


_seth_
veterán

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9238) RBJ válasza twine (#9235) üzenetére


RBJ
addikt

AZért látatlanban nem mond már meg, hogy milyen gazdája lehetek. 90% nyomomba se jöhet.
Betegnek is néznek sokan mert állandóan tisztán, rendben van tartva. :W :((

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9239) twine válasza RBJ (#9238) üzenetére


twine
addikt

állj....magamról beszéltem.... :DDD :DDD
Ne idegeskedj...

De ha megengeded,,épp ezt akarod te is csinálni amit félreértettél ;)(megmondani látatlanban ki mit csinál az autójával) :U
Annyi élethelyzet van amikor jól tud jönni egy aksitöltő ;)

[ Szerkesztve ]

(#9240) RBJ válasza twine (#9239) üzenetére


RBJ
addikt

ok csak most agresszív vagyok meló, kango...cs. :F

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9241) Nestor16


Nestor16
senior tag

Na megjött a fülesre a memóriás izé. Amit aukción nyertem 50 ft-ért az jobb állapotban van, mint amiért kifizettem a rendes 700 Ft-t :D Sőt, inkább használom az olcsóbbat hiába piros színű, mert nem nyomódott össze a szivacs és jobb a tartása, a szürke drágább és puhább, emiatt fülbe téve simán saját maga elzárja az utat, lazán betéve pedig nem izolál rendesen. Nem tudom, hogy emiatt verjem-e az asztalt, mondjuk mivel nem igazán használható lehet kellene. A piros amúgy egész jó. Kényelmesebb, mint a gumis.
Szóval tőle ezt érdemes venni, licitálni.
Tőle pedig nem igazán, de még lehet hogy lesz valami az ügyből.

Üdv, Dávid

(#9242) twine válasza RBJ (#9240) üzenetére


twine
addikt

:DDD :DDD

[link] ;)

:D :D

[ Szerkesztve ]

(#9243) RBJ válasza twine (#9242) üzenetére


RBJ
addikt

Ez beteg. Honnan találsz ilyet. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9244) twine válasza RBJ (#9243) üzenetére


twine
addikt

meg fogsz lepődni:
Rákerestem!(handjob machine) és láss csodát... :Y olyan nincs, hogy valami nincs a neten...
BAromira vicces az előzmény is, hogy miért kerestem rá,,,de nem zsibbasztanám ezzel a topicot,,igy is durván sok az offom :B De kérlek higyjétek el,,,Tökéletes, boldog, kiengyensúlyozott a házasságom... ;) :D
a "szörcsing", csak egy poén miatt volt :DDD
De a net ahogy mondtam mindig meglep és rá tud dobni még egy lapáttal :C :C

[ Szerkesztve ]

(#9245) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Ha már szóba jött a LIDL ezzel a kompresszorral van tapasztalat?

(#9246) setom válasza Nestor16 (#9241) üzenetére


setom
tag

Köszi. Pont most gondolkodtam el rajta, hogy kellene ilyet venni.

(#9247) spidersoft válasza twine (#9242) üzenetére


spidersoft
senior tag

Maximum hole diameter: 3.5cm (1.4") -- japán cucc, japán kaliber :U

(#9248) Gépötty válasza twine (#9242) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azért szeretek ide járni, mert időről időre megtelnek a böngészőmben megjelenő, google-szponzorált bannerek ilyen segédeszközökkel :D
Még jó, hogy nem olyan irodában dolgozok, ahol takargatni kellene a kollégák előtt :D :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9249) twine válasza Gépötty (#9248) üzenetére


twine
addikt

Én úgy voltam vele, hogy asztalin van elegendő net meg erőforrás,,,lesz@rom a reklámokat,,,
de mióta (megszületett)a csöppnyi kisfiamnak, két angol gyermekmondóka között a youtubeon megjelent egy üvöltöző "oldspice néger,,," azóta könyörtelenül AdBlock mindenhol...
Egy tisztább szérazabb boldogabb érzés... ;)

Szerk:
ÉS most kussolok,,,;elnézést a topictól az OFFcunamiért :R :R

[ Szerkesztve ]

(#9250) htc07


htc07
addikt

Ehhez hasonló bluetooth usb adapterekkel találkozott már valaki? Jó lenne, ha tényleg 4.0-s lenne, és nem csak 20 centiméter lenne a hatótávolsága méter helyett, de ennyi pénzért nem várok csodát :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.