Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) lkristóf válasza szabifotos (#9796) üzenetére


lkristóf
senior tag

Testvéremnek ilyen van jó a fényereje nagyon, csak a zoomja erős, nem csúszik olyan könnyen, de azért két kézzel megoldható az állítása. :)

(#9802) htc07 válasza szabifotos (#9796) üzenetére


htc07
addikt

klassz lesz, csak kell bele egy bivaly 18650-es akku is (+ töltő).

(#9803) szabifotos válasza htc07 (#9802) üzenetére


szabifotos
senior tag

Már vettem 10db használt laptop akkut. :D Mentegetem belőle a jó cellákat. Már csak egy Nitecore-ra kéne rászánni a pénzt...

(#9804) Gépötty válasza ZS3NI (#9780) üzenetére


Gépötty
senior tag

Huhúúú, apámnak van hasonló órája, csak neki valami noname (talán Asahi). Olyan igazi hétzenélős, búvárálló :DDD
Még általánosba jártam mikor vette, annak lassan harminc éve lehet. Ha jól emlékszem, még izzó(!) világítja a kijelzőt, de ha legközelebb megyek hozzájuk, megsasolom.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9805) maross válasza Dluinet (#9670) üzenetére


maross
veterán

Nem is indult el vele a merlegunk..vettem egy markasat, aminek darabja volt 500+, azzal megy.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9806) petipetya


petipetya
nagyúr

Jött egy email, hogy 50%-os leárazás van az aliexpress oldalon. Megnézem, hátha van valami jó kis karóra...

"nincs rá lezsóidő"

(#9807) szjoci válasza Kh@oSz (#9794) üzenetére


szjoci
őstag

Na én meg rendeltem kettőt... Lányomnak biztos tetszett volna, meg szerintem az asszonynak is. Mindegy, így már kivárom hátha működnek.

(#9808) agent_k válasza szabifotos (#9803) üzenetére


agent_k
őstag

Nem lesz sok örömed a cellákban szerintem... legalábbis nekem nem volt. Bár mondjuk attól függ mire használod majd.

[ Szerkesztve ]

(#9809) petipetya


petipetya
nagyúr

Mit is vártam. :DD

aliexpress szerint 90%-os akcióban 800 Ft: link

Ugyanez az ebay-en 500 Ft: link

"nincs rá lezsóidő"

(#9810) Tom5 válasza petipetya (#9809) üzenetére


Tom5
addikt

Milyen lehet ez az óra 500Ft-ért? :Y :U

(#9811) KaiotEch válasza Tom5 (#9810) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát egyszerhasználatos :DD

(#9812) petipetya válasza Tom5 (#9810) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az majd kiderül, mert megrendeltem az ebay-es linkről. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9813) AndrewTdi válasza petipetya (#9809) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Alin olcsóbb! Ott 800ért ingyen posta van. Ibéjről +500 a posta.

(#9814) Josi válasza petipetya (#9812) üzenetére


Josi
aktív tag

Az alis olcsóbb lesz akcióban. :D
Mivel az ebayesnél van szállítási díj, és így már drágább.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#9815) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi.

Milyen néven keressek rá a merev átlátszó bankkártya tartókra? Igazság szerint a bérletet akarom majd benne tartani, de gondolom annak nincs külön elnevezése.

"nincs rá lezsóidő"

(#9816) Outlander válasza petipetya (#9815) üzenetére


Outlander
őstag

Id card holder? Vagy nagyobb kellene?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#9817) petipetya válasza Outlander (#9816) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Igen, kicsit nagyobbra van szükség. Gondolom a méreteket írják. Ha nem írják, akkor tuti kicsi. Ezért vagyok bajban ezekkel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9818) Dluinet válasza maross (#9805) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak láttam az ALDI-ban, eddig ott csak jó dolgokat kaptam, az IKEA-ban vettem 800Ft-ért (nem tudom már hány darab) azok jók

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9819) szabifotos válasza agent_k (#9808) üzenetére


szabifotos
senior tag

Többek közt az említett zseblámpába. Remélem nem kidobott pénz....

(#9820) szjoci válasza szjoci (#9131) üzenetére


szjoci
őstag

Meg is jöttek a mini távirányítók . Megy az összes tévénkkel, okostól a nem okoson át a katódsugárcsövesig :)
5 tv-vel próbáltam, általában csak a harmadik keresés volt hatásos, de volt egy olyan panasonic hagyományos tv amin ötödik kerestetés után működtek csak a gombok. De amúgy teljesen rendben van.

Más: aliról sikerült leakasztani valakinek superdeal-es fix darabszámos akciót? Nyitás után 1 perccel már mind el volt adva amiket néztem :(((

[ Szerkesztve ]

(#9821) mm89 válasza szjoci (#9820) üzenetére


mm89
őstag

Én majdnem vettem egy xiaomi mi 3 -at. Sikerült is volna, ha nem veszem észre, hogy nem free shippinges, hanem 63$ a posta... :(((
Tegnap este néztem ki, reggel fél órát ültem előtte, nyomkodtam az f5-öt (mert a visszaszámláló nálam mindig késik), aztán amikor buy now-ra nyomtam, kiírta, hogy mégse 180 dodó, hanem 240.. na annyiért már nem kell.( 70 körül lehetne eladni itthon, ha rájön az áfa akkor már majdnem 80-ba került volna )
MiPadot néztem még (az persze ingyen postás volt), de abból csak 10 vagy 20 db volt, arra nyilván esély sincs itthonról (szerintem túl nagy a ping, legalábbis nekem biztos). Azon se csodálkoznék, ha az ilyen 10-20 db os cuccokat nem is nyerné meg senki, hanem az eladó venné meg... fene tudja.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#9822) petipetya


petipetya
nagyúr

Akciós a Xiaomi MI Band a tinydeal oldalán. Forrás: link

"nincs rá lezsóidő"

(#9823) tonyrulez válasza petipetya (#9822) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez még mindig drágább mint amennyiért promotálták ($13). De ha lenne 4.4 és BT4 a telefonomon máris venném.

4 8 15 16 23 42

(#9824) htc07


htc07
addikt

az egyik magyar webshop által küldött tegnapelőtti emailben láttam egy ilyen LED világított üzenőfalas USB hubos órát, ha valaki lemaradt volna az akcióról, természetesen kapható az ebayen is :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9825) tonyrulez válasza htc07 (#9824) üzenetére


tonyrulez
őstag

Feltételezem a webshop árának törtrészéért ;]

4 8 15 16 23 42

(#9826) Matykoh válasza petipetya (#9809) üzenetére


Matykoh
tag

Nekem ilyen van, fehér számokkal, már jópár hónapja. Meglepően pontosan jár (csak akkor állítottam újra, amikor lekapcsoltam éjszakára), és trendi (szebb mint mondjuk egy G-Shock). :DD
(Csak én drágán vettem, nem voltam elég körültekintő.)
Annyi mondjuk, hogy éjszaka jobb, ha fiókban van, vagy másik szobában. :P ;)

(#9827) htc07 válasza tonyrulez (#9825) üzenetére


htc07
addikt

:U

(#9828) Degeczi válasza petipetya (#9809) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Felejtős, akármilyen olcsó is: mindenféle színű változatain ugyanott vannak a kismutatók, tehát azok festettek, kamuk - ebből adódóan a korona melletti kis gombok is kamuk lehetnek
Vízállóságról egy szó sem esik (pedig a szilikonszíj miatt lenne értelme), de a hátlapon sem csavarok sem körmök nem láthatóak, tehát egyszerű pattintós lehet, vagyis nem vízálló

Ebből adódóan ez az életben nem volt $32, ez tényleg egy pár dolláros tucatvacak, valószínűleg a festés is gyorsan kopik majd róla, és nyilván a mechanika sem japán (különben azt is említenék)

(#9829) htc07


htc07
addikt

Megjött a hátmerevítős [link] izé, (Ding Dong Feng-től ;] )

Az volt ráírva, hogy Size L, de az én teljesen átlagos (vagy véknyabb) huszonéves átlagos testalkatom ellenére rohadtul vágja a hónaljamat, szerintem ez ilyen 8 évesekre van tervezve. :DDD

mágnes is nem tudom mit vonz benne, de hogy a radiátoromat nem, az kiderült.

szerk: na le is hajoltam benne, a varrás már megadta magát ;]

szerk 2: a "mágnesek" is elkezdtek kipotyogni belőle, szerintem ez valami grafit vagy műanyag cucc.

hát felvitte a napom. :D

[ Szerkesztve ]

(#9830) Degeczi válasza htc07 (#9829) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Biztosan bőrmágnes, nem fém :D

A terméklapon az első vevő is arra panaszkodik, h senkire nem lenne jó méret, olyan pici - és visszaküldés nélküli refundot ajánlott neki az eladó, úgyhogy szerintem pedzegesd meg te is

(#9831) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Az elmúlt pár napban egészen véletlenül mindig aznap jött meg az automatikus üzenet az eladótól, amikor megkaptam egy terméket. Ez z elsőnél még nem tűnt fel, de így negyedszerre már kicsit gyanús. Hogy van ez? :D

Másik téma: LED-es "izzót" keresek E27 foglalattal, valami ajánlottat, ár/érték arány bajnokot. Csillárba kéne, nem kell wifis meg minden lóf@sz. Meleg fehér, természetesen...! Valakinek tipp? :U

(#9832) htc07 válasza Degeczi (#9830) üzenetére


htc07
addikt

Az lesz, időközben teljesen sikerült szétamortizálni pusztán használattal. 10 perc alatt. :U

(#9833) tomiii. válasza htc07 (#9829) üzenetére


tomiii.
aktív tag

tetszett ez az élmény beszámoló. :D

vártam, hogy jön még egy szerkesztés mikor is leírod, hogy öngyulladt a cucc és vége :DD nem lepődnék meg rajta :D

pár hsz-el ezelőtti távirányítót megrendeltem, ismerek pár embert akinek eltünt a távirányítója és az univerzális nem akar működni vele(orion-ok talán?) meg nekünk is van egy tváirányító nélküli TV, max meg marad ahhoz

vagy max kutyát dobálok vele

(#9834) Degeczi válasza fraba (#9831) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Értékelést adtál, nem? Mert akkor arra állítottak be automatikus választ

(#9835) htc07 válasza tomiii. (#9833) üzenetére


htc07
addikt

a gyulladás részét eltaláltad, repült a kazánba lendülettel. :DDD legalább valami haszna is legyen.

(#9836) twine válasza tomiii. (#9833) üzenetére


twine
addikt

"vártam, hogy jön még egy szerkesztés mikor is leírod, hogy öngyulladt a cucc és vége"

:C :C

Távirányító...:
Én a melóhelyen sok tv-vel dolgozom, és a stúdiónak egy nyomorult szemét ocsmány kulcstartója volt....így cca néccázé' rendeltem egyet én is...kulcstartónak tökéletes, ráadásul a sok távirányító nélküli tv mindegyikével működik...igy nem kell egyik helyről a másikra szaladgálnom a távkapcsikért...mert a kulcs folyton a zsebemben...
Egy dolgot vettem észre ami fontos lehet,,,,ne add fel hamar a tanítást,,volt olyan aminél azt mondtam ennyi ideig lehetetlen keresnie..majd egyszer csak mégis némult a tv...(azaz megtalálta) szóval van amit nagyon hosszan kell keresni.... ;)

(#9837) fraba válasza Degeczi (#9834) üzenetére


fraba
aktív tag

(#9834) Degeczi

Nem, nem adtam értékelést. Elmentem suliba reggel, kaptam egy üzenetet, hogy 25 napja postáztuk a terméket, és kérlek várj még egy hetet, hogy megérkezzen, ha eddig nem tette volna. Mikor hazaérek, és kinyitom a postaládát, benne van a cucc.

to all

Másik téma: LED-es "izzót" keresek E27 foglalattal, valami ajánlottat, ár/érték arány bajnokot. Csillárba kéne, nem kell wifis meg minden lóf@sz. Meleg fehér, természetesen...! Valakinek tipp? :U

Erre valaki?

(#9838) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Én is keresek működő, E27 és E14 foglalatú LED izzókat, amik nem füstölnek el egy hét után és vállalható fényereje van.

4 8 15 16 23 42

(#9839) Dluinet


Dluinet
nagyúr

E27 és E14 foglalatú LED izzók: MOL kutakon OSRAM izzok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9840) Gépötty válasza htc07 (#9829) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jóhogy nem vonzza a radiátorod, nem az a feladata! Az fájdalommágnes! :DD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9841) havri1


havri1
félisten

Hali!

Gu10 foglalatos kis egyszerű lámpa kellene, amit egy polcra fel tudnék alulról fúrni, egy kis akvárium fölé.
Semmi csicsa, funkció a lényeg. Zsinór, kapcsoló, kis lámpatest, GU10 foglalattal, ami 50W bír.
Hogy kereshetnék ilyet?!

havri

(#9842) fraba válasza Dluinet (#9839) üzenetére


fraba
aktív tag

kicsit soké' lesz az...

(#9843) Matykoh válasza Degeczi (#9828) üzenetére


Matykoh
tag

Azok a kis mutatók valóban csak dekorációk. A vízállóságról én sem tudok sajnos nyilatkozni. Én használom mosogatásnál is, illetve kézmosásnál se vetem le. A hatos szám mellé oda van írva a "Japan movt.", ez gondolom a japánságát jelenti. Ezért az árért abszolúte használható terméket kap az ember.

(#9844) wwenigma válasza fraba (#9842) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mondjuk ezek tudjak azt ami ra van irva es nem csak a felét max.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9845) tboy93


tboy93
nagyúr

Ma megjött, tökéletes :K

(#9846) maestro87


maestro87
őstag

Eddig nagyon jó ez az aliexpresses vásárlási fesztivál. Csak kár, hogy még nem nagyon találtam olyat ami nem érné meg jobban ha ebay-ről rendelem. :D

(#9847) 426os válasza fraba (#9837) üzenetére


426os
őstag

Tőle ([link])és Tőle ([link])is vettem már E27-es melegfehér 14W-os led égőt, tökéletesen működnek, a fényük akkora kb, mint egy 60W-os hagyományos égőnek.
Pontos linket nem tudok adni már hozzájuk. Amit márciusban rendeltem az azóta napi (10-12 óra/nap) használatban van asztali lámpában, semmi baja. A másikat kazánházba vettem, így nincs olyan sokat használva, de eddig rendben van az is.
Lehet most már van olcsóbban is, de ezek biztosan jók.

[ Szerkesztve ]

.

(#9848) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Öv kocogáshoz. Félaras akcióban az Alin ~ 1.300 forint

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#9849) huliganboy válasza maestro87 (#9846) üzenetére


huliganboy
addikt

ITT én látok túl jó árakat vagy valami átverés van ebben is? :))

(#9850) maestro87 válasza huliganboy (#9849) üzenetére


maestro87
őstag

Kinek van most erre pénze.:D
Amúgy meg honnan tudjam, hogy pl. a lumia 920 eredeti vagy nem érkezik törött kijelzővel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.