Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) spidersoft válasza Degeczi (#8899) üzenetére


spidersoft
senior tag

Viszont AA méretű Li-Fe *elem* van, és ugyanúgy 1,5V körül van a kapocsfeszültsége ;)

(#8902) XtremLor válasza Degeczi (#8900) üzenetére


XtremLor
őstag

Jart hozza tolti is, nem csak a fig8-as tap:
1. 1 X 2014 New Version Nitecore I4 V2 Intelligent Charger
2. 1 x power cable US/EU/AU/UK
3. 1 x Car Charger
4. 1 x Instructions
5. 1 x Warranty Card

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8903) Gépötty válasza wwenigma (#8860) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem nézlek hülyének. Egy fontos tényező kihagyásával elvégzett mérésen alapuló, téves következtetésre hívtam fel a figyelmed. Megalapozott érvelésen megsértődni viszont... Na mindegy.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8904) Pubszon


Pubszon
veterán

Ha valakinek kellene kijelzővédő fólia, annak a protectionfilms24-et ajánlom, ingyen postáz Németországból, német minőséggel, de van hogy német áron de az csúcsminőség. :D

tagok a kereséshez: kijelző védő fólia protektor protector

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8905) Lalaland válasza Pubszon (#8904) üzenetére


Lalaland
tag

Valaki tud olcsó de jó minőségű autó/motor akkumulátor töltőt ebayröl?

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#8906) erzol válasza spidersoft (#8856) üzenetére


erzol
őstag

Jó ideje használok IKEA-s távirányító tartót fotelon, kanapén egyaránt. Hasznos cucc.

(#8907) Degeczi válasza Lalaland (#8905) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez a széria a jól bevált típus, alább nem érdemes adni
Aldi/Lidi-ben is előfordul évente, 5e környékén.

(#8908) dugesz77 válasza Degeczi (#8899) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig van belőle. Segítek: a ceruza aksi(AA) mérete pontosan 14x50 mm. Tehát ha 14500-ra keresel ahogy te is írtad az pont ceruza aksi mérete. A feszültség különbségre természetesen érdemes odafigyelni (1,5V vs 3,7V). Létezik még LiFePO4 aksi is 3,2v feszültséggel de ugyanebben a méretben.

[ Szerkesztve ]

(#8909) Degeczi válasza dugesz77 (#8908) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Upsz, valóban - kisebbnek rémlett az AA...

(#8910) tipuka


tipuka
addikt

Érdekes dologgal állnék elétek. :D
Jó barátom massszőr és szeretne masszázs ágyat rendelni ebay-ről. Ezt nézte ki, 31k körül ezmegáll ugye a németektől. Valaki tud ehhez valamit hozzászolni? Vagy hol lehetne venni itthon valami jó félét, esetleg ebay-en/alin? Bármi jó, 40k-ig álljon meg a dolog, többet nem szán rá. Csak úgy kell, minél masszívabb legyen az a lényeg. Köszi szépen előre is a segítséget.

(#8911) Geller72 válasza tipuka (#8910) üzenetére


Geller72
veterán

Az is kínai, itt van fehérben. Ez free shipping-el. Mondjuk megnézném, mit szólna az én 105 kilómhoz, de van aki ennél lényegesen nehezebb.. :U

(#8912) Degeczi válasza Geller72 (#8911) üzenetére


Degeczi
nagyúr

500 fontra specifikálták, vagyis majdnem 230 kg-ra - jó, nyilván kínai kg-ra, de a felét illene stabilan elbírnia

(#8913) zseko válasza Geller72 (#8911) üzenetére


zseko
veterán

Mintha azt írta volna, hogy max. 40k összegig, nem 51+áfa+vám...

HR24.hu

(#8914) fraba válasza zseko (#8913) üzenetére


fraba
aktív tag

de valahogy akkor se néz ez ki olyan húde beton stabilnak. lehet a szivacs miatt tűnik olyan robosztusnak ez az ágy, de azok a lábak... nem túl bizalomgerjesztőek. szinte már fogpiszkálónak is elmennének...
mondjuk ha 20*20-as zártszelvényből lenne a szerkezete, nem lehetne hordozni... :)

(#8910) tipuka
jó barátod nem véletlen lány, és a thaimasszőr? :D

[ Szerkesztve ]

(#8915) Geller72 válasza zseko (#8913) üzenetére


Geller72
veterán

..a vámot csak feltételezed, nekem folyamatosan jönnek drágább dolgok, amire semmit sem fizetek..a másik meg az, hogy valahogy nekem viszont kevésbé hihető, hogy a németektől három ezerben megáll a fuvar egy ekkora csomira. :U

(#8916) Geller72 válasza Degeczi (#8912) üzenetére


Geller72
veterán

Függőbe szerintem is tudja, csak horizontálisan ne mozduljon el, mert akkor nyekk. A 10 mm átmérőjű csavar teherbírása normál anyagminőség esetén nagyjából 120 kg. Itt, ahogy nézem, max hatos csavarok mennek bele és oldalról, oldalanként és lábanként kettő. Annyi a bibi, hogy itt nyíróhatás léphet fel, ami a fent említett szakító erőtől eltér, és rosszabb terhelést jelent. Ennek ellenére is azt mondom, hogy nem a függőleges terheléssel lesz a probléma, hanem a gyenge minőség miatt az ide-oda nyeklő cucc összeroskadhat, mint a szar.

Amúgy szerintem, ha ebből ő pénzt zsebel be, akkor csináltasson egyet. De könnyen lehet, hogy vaterán is talál olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#8917) zseko válasza Geller72 (#8915) üzenetére


zseko
veterán

Jó, akkor tekintsünk el a vámtól. Ő akkor is még mindig max 40k- ír, te meg belinkeltél egy 51e-eset. Ami ettől csak még drágább lehet ha esetleg mégis fennakadna a vámon, amire már csak a méretéből adódóan is nagyobb esély van mint egy levélboríték esetében. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8918) Kh@oSz válasza Pubszon (#8904) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

El is mentettem az eladót :K :R

(#8919) fraba válasza Kh@oSz (#8918) üzenetére


fraba
aktív tag

Én ezt vettem tőle (protectionfilms24), és bár a fólia mérete és kivágása szinte hibátlan, és kiválóan megmunkált darab (még valami kupont is ad a legközelebbi vásárláshoz), mocsok módon gyűjti az ujjlenyomatot és a karcot. A telefonom hátlapján van rajta, amíg meg nem jön az üveg oda is. Hát ritka szarul néz ki ez a fólia rajta. Úgy, hogy az esetek 95%-ban egy bőrtokban!! van tartva. És attól félek, hogy nem, vagy csak alig védett valamit. Ha lehúzom róla, és karcos lesz a hátlap, lehet idegbajt kapok.

szerk: mióta megvettem, azóta 157 Ft-ot drágult. annyit meg biztos nem romlott a betonstabil forintunk (eurónként 63 ft-ot)....

[ Szerkesztve ]

(#8920) Kh@oSz válasza fraba (#8919) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Én is csak üveget használok. Nekem a Nillkin vált be. :K
Gondoltam ismerősöknek tudom majd ajánlani ezt a protectionfilms24-et, viszont amit leírtál az alapján átgondolandó. :U

(#8921) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Pár napja megjött a mini távirányító, érdekes mód ugyanazzal a beállítással tudom távirányítani az egy éves LG plazmát és a ~10 éves Orion képcsöves tévét is. Mikor megrendeltem küldött üzenetben egy homályos képet hogy feladta, akkor azt hittem mindenkinek ugyanezt a képet küldi el. Tegnap megrendeltem még egyet, a kapott képen már kivehető volt a címem. Ezt naponta több mint 300-szor megcsinálni biztos jó szórakozás :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#8922) fraba


fraba
aktív tag

aliexpressen jól látom, hogy nincs paypal? nincs túl nagy bizodalmam kiadni a kártyaadataimat.... vagy nincs gáz? :F

(#8923) Blaise válasza fraba (#8922) üzenetére


Blaise
veterán

Náluk valóban nincs paypal, én a rendes kártyaszámomat nem adnám meg nekik, ilyen esetekre jó, ha van webkártya,

(#8924) fraba válasza Blaise (#8923) üzenetére


fraba
aktív tag

jó, de nincs :/

(#8925) RBJ válasza fraba (#8919) üzenetére


RBJ
addikt

Az én telómon is innen van. Nekem 660 Ft volt 6 db. Igaz nem valami strapabíró de ha havonta lelököd akkor is megéri. Nálam kibírt 3 hónapot. Nem lesz alatta karcos nyugodt legyél. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8926) wwenigma válasza fraba (#8922) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megadhatod nyugodtan, kb. annyi az esélye hogy kikerül mintha barhol lehúznád itthon fizetéskor. 2 éve pl. a shell kutaktól szivárgott ki eleg sok bankkártyaadat, nekem is cserélték instant.

Viszont ez a savvies folia nem olyan mintha egy matricas lehuzhato cucc lenne? Azok hulladékok a normal 3layer foliakhoz képest. Régi telómon másfél évet birt ki az első amit feltettem, azzal adtam el...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8927) Degeczi válasza fraba (#8919) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A "Savvies" fóliáról mindenütt csak nagyon rosszakat lehet olvasni, nem érdemes kidobni rá a pénzt!

Ugyanattól a cégtől nagyon jók viszont a 3M "Vikuti" jelzésűek, a te készülékedhez már ez a belépőtípus is teljesen korrekt, hónapok alatt sem karcolódik és könnyen tisztítható

(#8928) Pubszon válasza Kh@oSz (#8920) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem átverés, csak illene megnézni az adatlapját, miszerint mit tud. Nem kell a legolcsóbbtól várni a legjobbat.
Mondjuk egy CV8 már biztos tutibb, de az ára is izmosabb.
Például a Galaxy S4-re 2db CV8 kerül 8.95 euróba, addig ugyan erre a telefonra ugyan attól az eladótól 6db SU75 kerül 1.99 euróba.
Jól látható az ár különbözet. Ezért is írtam, hogy minőségi, de egy 100ft-os fóliától mit is várjon az ember?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8929) Kh@oSz válasza Pubszon (#8928) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

"Németországból, német minőséggel"

Csak nagyon kihangsúlyoztad, hogy minőségi:) Ennyire azért nem érdekel a dolog, meg ahogy írtam is csak üveget használok. :K

(#8930) Pubszon válasza Kh@oSz (#8929) üzenetére


Pubszon
veterán

Szerintem a hard coating az azt akarja jelenteni.
De egy euróért nem fogjuk megkapni, még egyet sem. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8931) szabifotos


szabifotos
senior tag

EZT honnan szerezheti? :) eBayen se sokkal olcsóbb. (vagy csak nem találtam..) Nem hiszem, hogy kb. 1200Ft-os haszonnal árulja :) Bár.. ki tudja...

[ Szerkesztve ]

(#8932) htc07 válasza szabifotos (#8931) üzenetére


htc07
addikt

miért, megveszi 4 ezerért, eladja 5-ért. 20% haszonkulcs.

(#8933) szabifotos válasza htc07 (#8932) üzenetére


szabifotos
senior tag

igaz..Lehet... 4600 körül láttam vízállót legolcsóbban..

(#8934) htc07 válasza szabifotos (#8933) üzenetére


htc07
addikt

én 4000 körül [link]

(#8935) szabifotos válasza htc07 (#8934) üzenetére


szabifotos
senior tag

De ehhez nincs tápegység! :)

[ Szerkesztve ]

(#8936) Outlander válasza szabifotos (#8931) üzenetére


Outlander
őstag

Nem csak az ebay létezik... Itthon sem csak a vatera. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8937) Lalaland


Lalaland
tag

Álló rizslámpához ti milyen és mekkora E27-es ledet vennétek olcsón? :U

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#8938) szabifotos válasza Outlander (#8936) üzenetére


szabifotos
senior tag

Értem én, de ezért kérdeztem, hogy vajon milyen egyéb helyen juthat hozzá óccsón' :)
Bár elképzelhető hogy ha 4500 körül veszi akkor 5800 ért adja....

(#8939) KaiotEch válasza szabifotos (#8938) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pénzkiegészítésként jó az 1500/db...

(#8940) Degeczi válasza szabifotos (#8938) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg aliexpress-en többet rendelve, mennyiségi kedvezménnyel

(#8941) Outlander válasza szabifotos (#8938) üzenetére


Outlander
őstag

Egy pár általam is tesztelt bolt...
" minideal, antelife, geekbuying,, tinydeal, banggood, focalprice, buysku, everbuying, ahappydeal, etotalk,, buyincoins, ttmalls, vopmart, spemall, tmart, tmart UK, lightinthebox, coolicool, 1949deal, malleshop,"

És mint mondtam van még rengeteg, illetve ahogy kolléga is mondta, mennyiségi kedvezmény...

Illetve, simán le tudom azt is képzelni h nem tudja azt, amit mond.... mert ez itt hungarisztán. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8942) htc07


htc07
addikt

de ha nagy mennyiségben rendeli (1-nél többet), akkor az már vámon megakadhat, ha csak nem egyesével küldik ki azt a nagyobb mennyiséget :)

(#8943) Outlander válasza htc07 (#8942) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor nem maradtmás hátra, minthogy írtok neki és megkérditek... :DDD ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8944) vacs válasza szabifotos (#8931) üzenetére


vacs
veterán

Öcsém, de király vagy.
Épp ilyet akartam rendelni ebay-ről, de akkor jó lesz nekem ez a vaterás is, elvileg ugyan azt tudja (vagy jófogás-on, olx-en nem találtam).
Ezt csak felszerelem bedugom és működik, minden megvan hozzá, ugye??

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#8945) szabifotos válasza vacs (#8944) üzenetére


szabifotos
senior tag

Igen elvileg bedugod és kész. De nem értem mert amit linkeltél ebay-en 5050 ledeket ír és 2A tápot, Ott valami nincs rendben. Vagy elírta és 3528-as ledeket tartalmaz.

Az más kérdés, hogy én 5A-rel sem járatnám az 5m 5050 szalagot. A tápot illik túlméretezni egy kicsit. De sokan használják 5A-ről..

[ Szerkesztve ]

(#8946) tipuka válasza vacs (#8944) üzenetére


tipuka
addikt

De hát ebay-ről olcsóbb egy ezressel/ezerkettővel, miért nem jó onnan neked? :D

(#8947) KaiotEch válasza tipuka (#8946) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem nem akar 3 hetet várni :) Nomeg "vegyünk magyar terméket, adjunk pénzt a magyar gazda zsebébe" :D

[ Szerkesztve ]

(#8948) wwenigma válasza Pubszon (#8928) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Legegyszerubb kinai 3layer foil is jobb, 6os csomagba 1500ért adják. Ugyanaz mint a nemet minosegi 5x ennyibekerulo...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8949) spidersoft


spidersoft
senior tag

ööö...

ON

Ebbe most beleszerelmesedtem ^_^ Kár, hogy plusz négy-ötezer lenne bele az aksi, meg újabb négy-öt a töltő... :/ Télleg, az hogy van, hogy (ennél a terméknél) US$6.09 a trackinges szállítás, és US$7.78 a tracking nélküli? Vagy mondanak, amit akarnak?

(#8950) htc07 válasza spidersoft (#8949) üzenetére


htc07
addikt

Töltőt kapsz olcsóbban ;] viszont kompenzálja, hogy 4 darab 18650-est nem hozol ki 4-5 ezerből, maximum valami nagyon gagyit, ami erősen ellenjavallott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.