Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Gépötty


Gépötty
senior tag

Mit is csinálhat az ember éjfélkor. DVR-hez fejleszt olyan fixen beépített tápot, ami elbír két kamerát is anélkül, hogy lyukat égetne mindenbe, ami körülötte van.
Há' nem? Há' mi?
A képen minden kínai, talán a papírlap nem.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9452) RBJ válasza Gépötty (#9451) üzenetére


RBJ
addikt

Nálam az ilyen kép teljesen beazonosítatlan tárgy. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9453) kmarci25


kmarci25
veterán

Ilyenek jöttek mostanában:
- bakelit lemezt imitáló szilikonos poháralátét, (felbuzdulva a kollega rendelésén ;) ), rendben van, nincs műanyag szaga. Összesen 2x2-őt rendeltem, sajnos mindegyik ugyanolyan színű (zöld),
- sikerült letörnöm az antennát az autón, ezért vettem egy ilyet, teljesen rendben van
- a kulcstartó mániám újabb eredménye: hőmérő+nagyító+iránytű a kulcstartón. Minden működik, de a hőmérő hihetetlenül lassan áll be az aktuális hőfokra.
- nagy hőmérő és páratartalom mérő . Működik ez is, de ez is rémesen lassan reagál.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#9454) Degeczi válasza kmarci25 (#9453) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ehhez tényleg mánia kell :D Egy nyomozó sem lehet meg iránytű nélkül

(#9455) kmarci25 válasza Degeczi (#9454) üzenetére


kmarci25
veterán

Van ez az új kulcstartó, aztán van mini műszerész csavarhúzó kulcstartóm, laser pointer+UV lámpa+elemlámpa kulcstartóm, sörnyitó kulcstartó, plusz egy plüss birka... Jó, nem vagyok normális, tudom... :)) :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#9456) didros válasza DeFranco (#9443) üzenetére


didros
senior tag

2db ilyen zseblámpám van, mindkettő kontakthibás... :( Nem kapcsol be, csak ritkán, ha tekergetem a menetes részt oda-vissza. Nincs valami ultimate módszer ennek javítására?

(#9457) Degeczi válasza kmarci25 (#9455) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Plüss birka természetesen nekem is van! :D

(zsebiránytű is, csak nem kulcstartós - de hogy minek vettem annak idején... :B )

[ Szerkesztve ]

(#9458) DeFranco válasza didros (#9456) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod esetleg linkelni őket? előfordul ilyen, de furcsállom, mert nekem egyik sem kontaktos a háromból.

más: srácok, ki milyen karácsonyi baszt gyűjtött a wihslistre? kéne pár tipp ilyen repiajándékra.

[ Szerkesztve ]

(#9459) zseko


zseko
veterán

Ha valakinek fázna a keze télen telefonálás közben :D :
[link] [link]

(#9458) DeFranco nekem nem működik a whistlist-em, buktam amihez odagyűjtöttem :W A yourlist-et dobja be helyette mindig :W

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#9460) szjoci válasza Gépötty (#9451) üzenetére


szjoci
őstag

A jobb oldali kondi mintha csere érett lenne, púposodik - legalábbis a képen úgy hat. Mondjuk ha made in China az is ahogy mondtad, lehet olcsóbb újat rendelni mint kicserélni a kondit :D

Az a fehér, lcd kijelzős kütyü powerbank lenne ?

[ Szerkesztve ]

(#9461) KaiotEch válasza Degeczi (#9457) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez is eBay-es? Ez még jól is néz ki :)

(#9462) Gépötty válasza Degeczi (#9457) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hasonló birkám nekem is van, csak nem kulcstartó, hanem a hátán kialakított életidegen zsebbe rejtett illatosító tárolására szolgál. Általában a műszerfal közepén lévő szellőzőre akasztva bámul, és takarja a fogyasztásmérő kijelzőjét, nagy gázadásra pedig a lábaim elé veti magát :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9463) Gépötty válasza szjoci (#9460) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ne púposodjon már, nincs benne három óra üzemidő (amikor a képet csináltam, talán 15 perc volt) :) Csak úgy látszik, mintha.
A fehér USB-s feszültség- és árammérő, ami akkukapacitást is tud számolni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9464) szjoci válasza Gépötty (#9463) üzenetére


szjoci
őstag

Köszi, rendeltem is egyet. Nem tudom minek, de úgy éreztem kell nekem egy ilyen :D

(#9465) Degeczi válasza KaiotEch (#9461) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, csak már másfél éve vettem Ebayen ezt a birkát, most nem látok ilyet

(#9466) Gépötty válasza szjoci (#9464) üzenetére


Gépötty
senior tag

Eleinte én is azt hittem, hogy inkább szobadísz lesz, de majdnem annyit használom, mint a multiméterem.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9467) axlfsi válasza Gépötty (#9451) üzenetére


axlfsi
veterán

:C
Hadd kérdezzem, hogy olyan, mint a képen is látható, sorba kötni való, fehér színű áram és volt mérő műszert, hol lehet jó áron venni?
Köszi!

(#9464) szjoci
Közben egy ideje nem frissítettem az oldalt és látom, hogy más már meg is előzött a kérdéssel! :)
Köszi!

(#9463) Gépötty
Hm, az akkukapacitást vajon miből számolja ki? Mérvadó lehet, lehet rá számítani? Mi a tapasztalat (ha van)?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#9468) Degeczi válasza axlfsi (#9467) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Épp most linkelte Szjoci...

(#9469) bodojani válasza didros (#9456) üzenetére


bodojani
csendes tag

Nekem az volt a baja, hogy a ledet tartó"nyák" fel volt lazulva, az alu gyűrűn húztam, jó lett.

(#9470) raziel01


raziel01
veterán

Pár tipp:

Arcról bajuszkiszedő Barátnőm használja, neki nagyon bevált. Pár alkalom után megszokja az ember.

Most rendeltem ezeket:

CREE Q5 LED Flashlight Ilyenem még nem volt viszont most olcsó.

Süti formájú tükör

Fogkefe, toll tartó

Világító fenyőfa

9% kedvezmény minden termékre

Meg ugye a mennyiségi kedvezmény is van ha az ember több minden vásárol.

Most érdemes több dolgot rendelni akár karácsonyra, addig talán megjön. :D

[ Szerkesztve ]

(#9471) Degeczi válasza raziel01 (#9470) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Q5 lámpánál vicces, h "3 Switch Modes: ON / OFF / Zoom In & Zoom Out"
(mintha egy autót 8 sebességesnek írnának, mert ott a rükverc és az üres, meg még a kézifék is - a zoomnak mi köze a "switch mode"-hoz? Azt csak akkor nevezném "3 módú"-nak, ha a full fényerő mellett van mondjuk egy csökkentett és egy villogó is)

(#9472) Gépötty válasza axlfsi (#9467) üzenetére


Gépötty
senior tag

Lehet kapni hozzá műterhelést, amin keresztül ki lehet sütni az aksikat, ebből mondja meg, mennyi a valós kapacitás. Töltés közben is mér, de olyankor nagyon becsaphat a kijelzett eredmény, ahogyan az a csatolt képen is teljesen mellékes.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9473) axlfsi válasza Gépötty (#9472) üzenetére


axlfsi
veterán

Ah, így már értem! Esetleg abban tudsz segíteni, hogy ezeket (a hozzá való?) műterheléseket hol találom? :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#9474) Minstrel válasza Degeczi (#9465) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez Shaun a bárány :DDD (Shaun the sheep) A kulcstartók jó drágák [link]

(#9475) kmarci25 válasza Degeczi (#9457) üzenetére


kmarci25
veterán

Az én birkám ilyen:

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#9476) NORBl


NORBl
aktív tag

CR2032 3V-s gombelemre van szükségem. "Márkásat" keressem inkább, vagy tökmindegy ? Mert van 370-ért maxell, meg van 215-ért 5 "márka" nélküli.

[ Szerkesztve ]

(#9477) erzol válasza DeFranco (#9449) üzenetére


erzol
őstag

:K

(#9478) Gépötty válasza NORBl (#9476) üzenetére


Gépötty
senior tag

Tőlük rendeltem Maxell LR44-et két levéllel, hét(!) nap alatt ért ide, méghozzá múlt hónap közepén, amikor már mindenki panaszkodott a szállítási időkre.
Ajánlanám őket, már csak azért is, mert kiderülhetne, máskor is ilyen gyorsak-e.
(#9473) axlfsi
Kisütő műterhelés.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9479) gilfoyle válasza Gépötty (#9358) üzenetére


gilfoyle
őstag

Az első tartó van nekem Note 2-höz. H Astrában stabilan rögzül, egyáltalán nem pattog még macsakakövön se. Mondjuk a teló is súlyos darab, az is nyomja lefelé. Csak húzásra jön ki túl könnyen, ami nem is baj. Ennyiért stabil, nekem bevált.

(#9480) Gépötty válasza gilfoyle (#9479) üzenetére


Gépötty
senior tag

Haveromnak is tetszik, így mutat a kocsijában:

Más:
Jött ma egy zsák zsugorcső, nehogy elfogyjon :D
14(!) csomag, bennük egyesével nejlonozva minden egyes szál. Ezek mennyit vesződhettek, majd aztán külön-külön elküldték mindet. Betegek.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9481) Laza... válasza Gépötty (#9480) üzenetére


Laza...
addikt

Ők a betegek, Neked meg már egy külön garázs kell a zsugorcsöveidnek :DDD

Never give up!

(#9482) Gépötty


Gépötty
senior tag

A mai adag zsugorcsövekkel érkezett a minap tárgyalt tépőzáras kábelkötegelőből az egyik tekercs. Kifejezetten tetszik, szerintem minden háztartásba kell egy :) Minden színből :D
És jött piros kábelharisnya is. Mindjárt fel is próbáltam egy 18650-es cellára, ha erre felmegy, akkor jó eséllyel az erősítőim tápkábeleire is fel tudom húzni. Abszolút megéri az árát.

Ami viszont nagyon nem, és csalódott is vagyok, mert praktikus lett volna, az ez az USB adatkábel, ami nem csinál semmit. SKSH :(
A vicc, hogy pár nappal a tervezett érkezés vége után, hétfőn kerestem miatta az eladót, mert nem érkezett meg (karöltve egy csík akkutöltővel), majd kedden bocsánatért esedezve lezártam, mert meghozta a postás.
A töltőket nem akartam egyenként tesztelgetni, de ezek szerint muszáj lesz.
Van ilyen kábele már valakinek? Ezek ennyire szarok, és ne is foglalkozzak vele többet, vagy kérjem vissza a pénzt, és vegyem meg megint?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9483) Gépötty válasza Laza... (#9481) üzenetére


Gépötty
senior tag

És ha tudnád, hogy két garázst bérlek olyan autóknak, amikkel nemhogy nem mentem, de be sem voltak indítva az utóbbi másfél évben, akkor... :U

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9484) Nestor16 válasza Gépötty (#9482) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én csak azt tudom mondani, hogy amit szoktam linkelni kábel, az jó és alig kerül többe.

Üdv, Dávid

(#9485) pakfong válasza Gépötty (#9478) üzenetére


pakfong
tag

cyc-mart-tól még júniusban rendeltem gombelemet, több mint egy hónap volt mire megérkezett, de gondolom ez nem csak rajta múlik. Már majdnem refund volt...de legalább megjött.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#9486) Zirowe válasza twine (#9441) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én ebayről rendeltem vagy 10et az 1$-os verzióból, eddig mind működött az ikey app-al használva.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9487) RBJ


RBJ
addikt

Tiszteletem. Ma 3 csomag futott be. Igaz mindig kérdem az asszonyt napközbe van csomag? nincs.
Ma is ez volt a válasz. De a kis huncut eldugtam a szobába. :DDD
Mai termés.

[link] 10.10. rendelve.


10.10 rendelve ez is. focalról csak nem jön be az oldal most.

És a győztes buyincoins ról . 10.19 rendelve és itt van. :Y

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9488) Doki16


Doki16
addikt

Ilyen és ilyen autóba való "lámpákkal" van valakinek tapasztalata. A gyári nappali fényt szeretném kiváltani egy ilyen cree ledes cuccal.

Rendelt már valaki hasonló ledes égőt ezzel a foglalattal? (P21W, 1156, BA15, stb.)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9489) KaiotEch válasza Doki16 (#9488) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Van. A sima nálam hibát ír vissza, mert nem canbus-os, az új meg van rendelve, nemsokára jön.

[ Szerkesztve ]

(#9490) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Valaki vett már esetleg ilyen power bankot?

(#9491) Outlander válasza Doki16 (#9488) üzenetére


Outlander
őstag

Te a hátsó helyzetjelzőbe akarsz irányított fényű creeledes izzót tenni?
:F :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#9492) Laza... válasza -Nemtom- (#9490) üzenetére


Laza...
addikt

Az ilyen. Mostanra a 2400MAh teló akksimat kb. 1,2x tudja feltölteni (azaz épphogy marad benne valami) - felejtős

Never give up!

(#9493) -Nemtom- válasza Laza... (#9492) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Köszi :R

(#9494) wwenigma válasza -Nemtom- (#9490) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Xiaomi 10400 jó helyről. Minden más felejtős.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9495) spidersoft válasza pakfong (#9485) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ma érkezett a frímélre (ezt a szót mé rejti ki a fórummotor?...) egy január elsejei paypales levél (you sent payment...). Ideje lesz elköltözni erről a fiókról ahol csak el lehet... globonetest/invitelest nem akarom, hátha nem soká leszek már náluk, gmail.com-os van még, ez nemtom milyen ecélra... valakinek tapasztalat, ebayen/paypalen ez a költözés mennyire macerás? :)

Olyan kijelzőt, mint amit ezeknél használnak (128x64, zöld háttérvilágítás, meg ilyen lapos COG kivitel) honnan lehet olcsón beszerezni? ;) Biztos én keresek rosszul, de ebayen nem lelek... előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#9496) wwenigma válasza spidersoft (#9495) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gmail tökéletes, telefonodra legyen beallitva ketlepcsos azonositas es akkor el se tudjak lopni. Fr33mail mar 8 éve is felejtős volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9497) Doki16 válasza Outlander (#9491) üzenetére


Doki16
addikt

Nem olvastad el akkor amit írtam. Nappali fényt akarom kiváltani vele, az meg elől van a fényszóróba.

(#9489) KaiotEch: Olyan kék, egy cree ledes nekem is van, sajnos nagyon gyenge volt, meg nem szórta eléggé a fényt? Melyik fajtát rendelted most? Ami körbe 5050-el van?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9498) Tika79 válasza RBJ (#9487) üzenetére


Tika79
tag

Ebből a ledes karácsonyfából én is rendeltem egy rakattal... :D Kíváncsi leszek mennyi időt fut...

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#9499) Dluinet válasza spidersoft (#9495) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9500) trebrona


trebrona
nagyúr

Okt. 14-én rendelt egérpad ma a postaládában. Teljesen rendben van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.