Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Silent77 válasza DeFranco (#9900) üzenetére


Silent77
veterán

Rosszabbra számítottam.
Egész jó, főleg ha az árát nézem. Igaz szokásos büdös, de annyira nem vészes.
Pont néztem a buyincoinson most olcsóbb, de a 9% kupont már nem tudom kihasználni. :( Coupon has exceeded usage restrictions.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9902) Degeczi válasza cs.david94 (#9714) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi a tippet, ez valóban elfogadható multiméternek tűnik, nagyon korrekt áron!
(ingyen kiszállítással a 2e Ft az most pont 8 USD: Kínából is jóval drágább lenne, ráadásul egy bónusz 9V-os elemet is mellékeltek hozzá, noha már van benne)
Most jött meg, pontosságát még nem tudom mivel összevetni a munkahelyen, de ha nincs durva hibája, nyúzós műszernek tökéletes lesz (az tetszik, h külön ki/be kapcsoló van rajta, így nem kell végigrecegtetni egy rakás álláson, mint a sokkal komolyabb multiméteremet, amin nincs ilyen, és csak a tárcsa két végállása a kikapcsolás)

Szondákat rendeltem még ilyeneket, mert a gyárilag mellékeltek persze vackok - de az általános minden hasonlónál, és a jobb minőségűmhöz is elkélnek majd ilyenek, ha ezek valóban nagy keresztmetszetűek, alacsony ellenállásúak ahogy a leírás és a vélemények említik.

(#9903) Silent77 válasza cs.david94 (#9714) üzenetére


Silent77
veterán

Én is köszönöm! :R
vasárnap meg is rendeltem, igaz azóta annyit küldted, hogy futárra vár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9904) mm89 válasza Degeczi (#9902) üzenetére


mm89
őstag

Én is rendeltem egyet "majd jó lesz egyszer" alapon :) (kb majd a motor, autó akkumulátorát fogom mérni vele, lehet még az is nehéz lesz nekem :D )
Majd mondj róla véleményt szakértői szemmel légyszi :)
Bár gondolom cs.david94 azért ajánlotta mert jó :)

szerk.:
én hétfőn rendeltem, elvileg már kézbesítés alatt van.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#9905) setom válasza Silent77 (#9903) üzenetére


setom
tag

Nálam is ez a helyzet! Szerintem túl sok topiklakó rendelhetett és nincs elég raktáron.

(#9906) Degeczi válasza mm89 (#9904) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Én is elsődlegesen garázsba szánom, ezért lesz alapvető kérdés, mennyire pontosan méri le az akkut másik műszerhez képest. Dávid biztosan joggal ajánlotta, azzal nem lehet gond - de ilyen kínai cuccnál mindig benne van az, milyen a gyártási szórás, épp milyet sikerül kifogni. Persze biztosan cserélnék, de inkább ne kelljen, az plusz költség lenne.

(#9907) axlfsi válasza Degeczi (#9898) üzenetére


axlfsi
veterán

Tehát - csak, hogy értsem (és viccen kívül):

Brand: SHARK
Gyártó: WEIDE (már amikor)

Amikor a WEIDE gyárt SHARKnak, akkor saját (a gyártó!) emblémáját, logóját teszik az órára. És egyébként, ami WEIDE által legyártott (de végülis SHARK), WEIDE jelölésű óra, az jobb mínőségű (legalábbis vízállóság tekintetében) a SHARK (SHARK által is?) gyártott óránkál?

... WEI(r)DE :F :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#9908) Silent77 válasza setom (#9905) üzenetére


Silent77
veterán

Ahogy leírtam, dudált a postás, most jött meg. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9909) Degeczi válasza axlfsi (#9907) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Így van - ebből adódóan semmilyen tekintetben nem jobb vagy rosszabb egyik sem, csak a címke más rajta. Kezet mosni, biciklivel esőben elázni szabad velük, de már zuhanyozni sem, nemhogy fürdeni vagy pláne úszni.
Ez kiderül azokról a termékoldalakról is, amik "Shark"-ot listáznak. De már eleve az sokatmondó, ha egy óra hátlapján nem látsz sem csavarokat a sarkokban, sem körmöknek vájt mélyedéseket (ahová, persze Ebayről is fillérekért kapható célszerszámmal csatlakozva lehetne ki-be csavarni a hátlapot): akkor az egyszerű pattintós, ami úszásra biztosan alkalmatlan. Így kicsit visszás a vízi sportokkal reklámozás

[ Szerkesztve ]

(#9910) htc07


htc07
addikt

Na ma is jött a kínai mikulás:

Számláló

[link]

A mai napig sem értem miért, de kellett. ;] Tökéletesen teszi a dolgát. Valaki biztos játszott vele a postán, mert 18-on állt a számlálója mikor kibontottam :DDD

USB Bluetooth 4.0 adapter

[link]

Működik. :DDD Arról nem találtam infót, hogy tényleg 4.0 vagy nem, a hardverazonosítója USB\VID_0A12&PID_0001&REV_8891 ha valaki utána akar keresni.

A telóm és a tabom is rácsatlakozott hamar, sajnos nem jött meg még az audio receiverem, hogy azzal is kipróbáljam.

Érintős lámpa

[link]

3xAAA elemmel működik, éjjeli lámpának pont jó az ágy mellé.

Továbbá egy ilyen agybadugós füleshez való szivacs, ő is képes ellátni a feladatát, de szerintem egyelőre maradok a gumiharangnál.

Mára ennyi :DDD

(#9911) Dluinet válasza htc07 (#9910) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezek a kínai férfi kezek és körmök, hát...

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9912) htc07 válasza Dluinet (#9911) üzenetére


htc07
addikt

Ezért nem szabad semmilyen manikűrkészletet venni tőlük ;]

(#9913) wwenigma válasza htc07 (#9910) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9914) tonyrulez válasza wwenigma (#9913) üzenetére


tonyrulez
őstag

Я не говорю хорошо по-русски

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#9915) Dluinet válasza tonyrulez (#9914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak olvasni kell

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9916) setom válasza Silent77 (#9908) üzenetére


setom
tag

Végre itt az enyém is.

(#9917) havri1


havri1
félisten

Előszobába kellene lecserélni a 2x100W (E27)hagyományos izzót valami ledesre.
Erős fény az kell, és a sok kapcsolgatás jellemző inkább.
Tudnátok kölcséghatékony izzót ajánlani?
:R

havri

(#9918) cs.david94 válasza mm89 (#9904) üzenetére


cs.david94
tag

Nem gondoltam volna hogy ekkora üzletetet adok a boltnak.
Mint már írtam azért is ajánlottam mert az iskolába is ilyeneket használunk, úgy néhanapján, nem minden nap merünk, csak ha gond van, bár ma használtuk, igaz csak miután láttuk a füstöt:)
Én is elég érdekesen találtam rá. Az ötlet annyi volt hogy multiméter kell, ingyen, vagy még olcsóbban.
Ebay: 1 hónap szállítás, ki tudja milyen, meg az ára, bár múlt héten találtam 1600 alatti áron, kb. ugyan ezt.
2 villanyszerelő boltba is bementem, kedvezménnyel is olyan árak voltak hogy csak azt vettem meg amiért mentem eredetileg.
Nézegettem használtakat is, hát a megyében nem volt.
így maradt a vatera, ott megtaláltam ugyan ezt, ugyan ennyiért, ugyan ettől a bolttól, csak ugye kényelmes ebayes:"én ennyit szállításért nem fizetek" mondtam, és zártam be az oldalt.
Majd jött az árgép vagy melyik oldal, "digitáli multiméter" címszóval, lapozgattam az oldalakat, emag, 2000, képen is elég pofás volt, nosza éjjel meg is rendeltem.
Aztán kaptam onnan egy gyári hibásat, telefon-email, postafordultával küldték a másikat(jelenlegit), én meg adtam a postásnak a rosszat, postára nem kellett fizetnem, korrekt volt a bolt.
Aztán látom itt a kérdést, így megosztottam tapasztalataim.
itthon nem rég használtam a sajátot megint, eddig jó, meg ugye ott a garancia 1 évig, tehát nyúzom.
Pontosságról: nem profi műszer, hanem hobbi, sokat nem kell tőle várni, de elég pontos, autó akkumlátorára 12,4V-ot mutatott, ami pont a teljesen feltöltött akkumlátor, majd a töltést is megnézem, csak azért nem indítom el, olyan 14 volt körülit, kicsivel fölötte kellene mérnem, elvileg 14,4V-ot, de ez generátor függő is.
Feszültséget mérni toroid transzformátorra kötve is 5 eszköz majdhogynem 5 félét mutat, kettő metex multiméter egy fajta, egyszerre vásárolt, ott is volt eltérés, pedig egy metex mégis más mint egy kis kínai.
szóval én eddig meg vagyok vele elégedve

(#9919) htc07 válasza havri1 (#9917) üzenetére


htc07
addikt

ez nem fogyaszt áramot, cca. 15 forint darabja. ;]

(#9920) Dluinet válasza havri1 (#9917) üzenetére


Dluinet
nagyúr

milyen búrába/csillárba lesz?
egy hasonló képet tudsz mutatni,

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9921) havri1 válasza Dluinet (#9920) üzenetére


havri1
félisten

Persze :

(#9919) htc07 : Képzeld ide amit gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#9922) Dluinet válasza havri1 (#9921) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ilyen jó bele (mértet azért előtte ellenőrizd

majdnem kipróbáltam, de a kis kínai G23-ast küldőtt az E27 helyett, most kezdődik ez miatt vele a box

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9923) havri1 válasza Dluinet (#9922) üzenetére


havri1
félisten

Hm, köszi. Ha jól nézem, ez az izzó 17cm hosszú?
Akkor biztosan nem jó nekem, mert ebbe a lámpába kb 10 cm hely van a foglalat végétől a peremig.
Tehát a normál körte formájú izzó elfér, max még 1-2 cm.
Lehet rosszat linkeltem, bár képen nekem úgy tűnik ugyanaz.
Az zavarhatott meg esetleg, hogy 2x100w van most, balfaszul írtam, mert 1 lámpa van, tehát ez csak 1 izzós verzió.

havri

(#9924) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mai érkezmény 12(!) darab boríték. Ilyen még sose volt :) Postásnak lassan vásárolhatok egy pótkocsit a kerékpárjára :) Az érdekesebbek:
- indikátor állvány -- meglepően picike, de ez volt a cél. Működik a mágnese is, meg a szorítója se ereszt, teljesen korrekt.
- DIY óra -- normál méretű óraszerkezet, de nem másodpercegős hanem folytonhajtós, így az éjjel csendjében nem rugdossa az ember agyát, csak finoman zsernyeg a falon. A számok és az óramű előtti karika fekete akrilból van kilézerezve, és le van fújva/mártva/nemtom valami ezüstfestékkel. Szvsz jobb lett volna, ha hagyják feketén... majd a számok körüli hulladékon kísérletezek, hogy milyen módon lehetne megtámadni a számokat (pl. csiszolás, homokfúvás, stb), hogy újra szép feketék legyenek :) Ha matt lenne, annál jobb lenne ;)
- pici ollók. Nem körömvágásra való, de sokszor jól jönne ilyesmi, mikor mást dolgozol, és csak egy-egy nyisszantásnyira kéne az olló, ilyenkor nem kell a hagyományos ollóba beleöltözni minden alkalommal, hanem felkapod oszt nyissz. Cérnát, papírt (80g-os géppapírt és kb. 250g-os tablettás dobozt próbáltam) könnyedén viszi. Érdemes rá felkészülni, hogy fültőig olajban fürdik...
- sorjázó. Rendes Noga, made in Israel. Saját dobozában. No comment...
- óra. Masszív szerkezetnek néz ki: 15,5mm vastag, a ház ø50mm és 57,7mm hosszú, a komplett cucc 157(!) gramm.
- takarítótakony. Mindenféle mennyiségekben árulják, időnként lidl-jellegű boltokban is van leárazva. Ez speciel 60 grammos csomag, és került kb. 360Ft-ba, azaz 6Ft/g. A tömeget sehol nem írja, így a mennyiség zsákbamacska volt... Ehhez képest 145g Cyber Clean 1920Ft, tehát 13,24Ft grammja. Hogy tud-e kétszer ennyit? Hogy úgy általában ér-e valamit ez az egész? Majd kiderül :)
(a többi vegyes elektronikai alkatrész meg ződpanel, érdektelenek)

(#9925) KaiotEch válasza spidersoft (#9924) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez a takony mennyire elég? Gondolom nem kimosható.

(#9926) spidersoft válasza KaiotEch (#9925) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem volt még ilyenem, védekezek ellene propolisszal :D:D:D Majd kiderül. Mennyiségre nem sok, 110x125x8mm-es zacskó van vele úgy félig. Elvileg úgy működik, hogy ahogy gyűlik bele a retek úgy keményedik ki. Tudtommal alkoholos izé, szóval zárni kell (ziplock zacsiban küldték, olyasmi távol-keleti jellemzőtarkában, mint ezen a képen szerepel, csak az enyém nem holmi német, hanem egyenest dél-koreai formula, bizony! Őszerintük meg a svájci az igazi... no most kinek higyjek? :F )

(#9927) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Srácok!

Karácsony fényfüzért érdemes kintről rendelni?
hogy lehetne rájuk keresni?
fényfüzér, jégcsapfüzér, fényfüggöny, fényháló, stb?

[ Szerkesztve ]

(#9928) doc válasza AndrewTdi (#9927) üzenetére


doc
nagyúr

en biztos nem mernek...
arultam sok evvel ezelott karacsonyi egoket, aztan a hiradoban kesobb lattam hogy be is tiltottak oket :D
amit Kinabol rendelsz ebayen, az azoknal is jo esellyel gagyibb/veszelyesebb...

(#9929) AndrewTdi válasza doc (#9928) üzenetére


AndrewTdi
addikt

értem. meggyőztél.

(#9930) Tika79 válasza AndrewTdi (#9927) üzenetére


Tika79
tag

Tavaly egy olyan lakást újítottunk fel, ahol karácsonykor a kínai fényfüzér okozta a lakástüzet...
szomorú látvány volt, ahogy az ajándékok maradványai szanaszét voltak... :(
én biztos nem vennék kintről...

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#9931) szabifotos válasza AndrewTdi (#9927) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én most rendeltem ledeset. Kívánncs leszek....

(#9932) Tika79 válasza szabifotos (#9931) üzenetére


Tika79
tag

Szívesen megadom majd a telefonszámunkat, ha szükség lenne lakásfelújításra... :D
Remélem nem lesz rá szükség! :)

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#9933) havri1 válasza szabifotos (#9931) üzenetére


havri1
félisten

Csak keresd vissza itt azokat a képeket, amit fórumtárs készített a ledes izzókról.
Úgy hagyd felügyelet nélkül egy fán..

havri

(#9934) tboy93 válasza Tika79 (#9930) üzenetére


tboy93
nagyúr

a kinai is jo, csak nem szabad felugyelet nelkul hagyni, mi pl. ha elmegyunk otthonrol vagy ha lefekszunk aludni akkor kihuzzuk a konnektorbol

(#9935) DeFranco válasza tboy93 (#9934) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Végülis kiviszem a horgászszékem (ha lenne) fogok egy könyvet és kiolvasom akksitöltés az ótannenbaum mellett ;]

(#9936) Tika79 válasza tboy93 (#9934) üzenetére


Tika79
tag

hát ebben a lakásban épp az ünnepi vacsit ették... :U

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#9937) Dluinet válasza tboy93 (#9934) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az kevés, tűzoltópalack is kell, mert ha akkor gyullad ki amikor otthon vagytok, az áramtalanítás nem fogja eloltani a tűzet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9938) KaiotEch válasza Dluinet (#9937) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt is eBay-ről kínából? Kínai tüzet, csak a kínai poroltó oltja? :D

[ Szerkesztve ]

(#9939) tboy93 válasza Dluinet (#9937) üzenetére


tboy93
nagyúr

jo de nagyobb esellyel oltod el mintha alszol/nem vagy otthon ...

[ Szerkesztve ]

(#9940) szabifotos válasza havri1 (#9933) üzenetére


szabifotos
senior tag

Az 5730-as smd ledeket tartalmazott amik tudtommal jobban melegszenek.
Egyébként ezelőtt a klasszikus izzós füzérnél is néha sikerült rálépni 1-1 izzóra, ami kapott egy kis szig szalagot és kész.
Ennél a megoldásnál szerintem az összes led füzér biztonságosabb.
Egyébként azt sem hiszem, hogy amiket ezelőtt megvettünk itthonra, nem kínából származó akcijós' termékek voltak valami hipermarketben.
...Mert ami nem kínai az hamisítvány.. :D
Nyilván figyelni kell és nincs baj.

(#9941) DeFranco válasza szabifotos (#9940) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez mértéktelenül buta hozzáállás. Remélem nem egy családot tartasz el.

(#9942) htc07


htc07
addikt

tegyél mellé még pár ventilátort (az majd elfújja a tüzet) meg egy pohár vizet is, a biztonság kedvéért. :N nem tudom, de nem hiszem hogy horribilis áron vannak itthon a karácsonyfaizzó-készletek, főleg hogy sanszos, hogy kínából ide se ér karácsonyig.

[ Szerkesztve ]

(#9943) mm89 válasza cs.david94 (#9918) üzenetére


mm89
őstag

Hétfőn rendeltem meg, ma meg is érkezett. Nagy meglepetés számomra, hogy kaptam egy ajándék elemet is hozzá :))
Ha hobbi eszköz akkor nekem tökéletes lesz, igazán használni sem tudom, de már többször kellett volna, így most úgy döntöttem beruházok egyre. Mint írtad is, olcsóbban úgyse találtam volna, legalábbis olyat nem mint ez.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#9944) Dluinet válasza KaiotEch (#9938) üzenetére


Dluinet
nagyúr

honnan máshonnan? :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9945) tboy93


tboy93
nagyúr

kimesz a piacra vagy bemesz a tescoba akkor pont ugyanazt a filleres vackot veszed meg mint amit kinabol rendelnel csak 5x dragabban

(#9946) havri1 válasza tboy93 (#9945) üzenetére


havri1
félisten

Nagyáruházakban elvileg ilyen hulladékokat nem lehet árulni. Évek óta nagy ellenörzések vannak, sok volt a bukta, ezt zengi az összes média.
Ők nem kockáztatnak. Bevizsgált termékeket, magyar nyelvű használati utasítással ellátva szabad csak kitenni a polcokra.
Én somogyi-s cuccokat vettem (remélem jól emlékszem, lassan már előkerül, visszatérhetünk rá), régen jó márka volt, ma már lehet ez is kínai cég, nem tudom. 5k körül megúsztam a 100-as ledest, szuperül működik, nem égtünk még le. (van fehér, szines, villogós meg kinti is).
Nekem megér ennyit az, hogy legalább elviekben nem veszélyes.

[ Szerkesztve ]

havri

(#9947) DeFranco válasza tboy93 (#9945) üzenetére


DeFranco
nagyúr

folyamatosan ellenőrzi az illetékes hatóság, amin nincs CE az be sem teheti a lábát az országba, azt meg nem adják csak úgy oda.

ne legyünk már ennyire korlátoltak, ami magyar forgalomba kerül az lehet kínai gyártmány, de bevizsgált, biztonságos termék, másképp nem is kapja meg az engedélyt.

másrészt meg pont karácsonyfaizzót nem évente vesz az ember, be lehet ruházni nyugodtan egy rendes füzérre, tíz évig elvagy vele.

[ Szerkesztve ]

(#9948) tboy93 válasza DeFranco (#9947) üzenetére


tboy93
nagyúr

hat pedig nekunk fustolt mar el tescos fuzer, budos volt mint allat, addig is kihuzgaltuk ejszakara, azota meg foleg

(#9949) spidersoft válasza tboy93 (#9945) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja, teszkóban régebben csomó somogyis cucc volt :) Annyi, hogy más volt a nyomdászolás a dobozon. Ugyanez a piacon is.
Az a baj, hogy simán árulják évekig a kontakthibás/megrázós/kigyulladós szemeteket hazai boltokban, míg fel nem tűnik a hatóságnak (gondolom bejelentésre/feljelentésre, ami vagy egy/több pórul járt vevőtől származik, vagy konkurenciától :D), hogy ezt a típust nem kéne importálni... ilyen az én két karácsonyfa"égő" sorom is: kettőhuszas cucc, oszt millimétereket kivirít a foglalatból a rézdrót, meg ilyenek. Igazából az import cuccokra kellene lenni egy hatóságnak, ami a legelső forgalomba helyezés *előtt* megnézi, hogy ez tényleg biztonságos-e, ráteszi a címkéjét (ilyen létezik, csak nincs 100%-os ellenőrzés), és megmondják a boltoknak, hogy árulhatják. Valamint megmondják a boltoknak, hogy csak ezt árulhatják -- no ilyen nem lesz sohase :D Nyilván rengetegféle termék van és elég nagy apparátus kéne ezek folyamatos bevizsgálgatására (és időszakos, próbaszerű újraellenőrzésére), és ez lehet rendesen visszavetné a kínálatot, de idővel az importőröknek is szempont lenne, hogy minél kevesebb legyen a visszadobott termék, és szépen minimalizálódnának, talán el is fogynának a piacról a szemét/veszélyes áruk. Pl. kíváncsi vagyok ennek a terméknek a jelenlegi szerelési minőségére. Ebből konkrétan kilógtak a drót elemi szálai... most sajnos nincs ON, nem találtam semmi érdekeset :(

(#9946) havri1: pontosan, hogy a nagy áruházak zsiványkodnak a legtöbbet :)
(#9947) DeFranco: nem akarom minden hozzászólásomban lehúzni a somogyit, de ők tipikusan importálnak egy halom szemetet. Vannak jó termékeik is, de vannak veszélyesek is. Az ő termékeiket meg csomó apró bolt árulja somogyis/SAL-os név alatt, meg csomó nagy üzlet (pl. teszkó) más nyomású dobozzal (nagy mennyiségben rendelnek, így megtehetik, hogy egyedi csomagolásban kérjék a terméket, nem jelentős pluszköltség).

[ Szerkesztve ]

(#9950) raziel01


raziel01
veterán

Details about SHARK ARMY Black Date Day Military Stainless Steel Men Sport Quartz Watch

Megjött az óra. Múlt hét kedden rendeltem. Rekord idő. :D
Tetszik.
Az egyetlen probléma vele, hogy a hátlapja nem olyan, mint a képen. Nem ilyen csavaros hanem sima pattintott Nincsenek rajta a bemélyedések a hátulján.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.