Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) tonyrulez válasza kenny123 (#8196) üzenetére


tonyrulez
őstag

Most az ajánlott olcsó tablet az Acube Talk7X

4 8 15 16 23 42

(#8204) Matykoh válasza kenny123 (#8196) üzenetére


Matykoh
tag

A már említett Cube termékek nagyon jók. Itthon is kaphatók picivel drágábban Wayteq cimke alatt (egy barátomat most egy wayteq 7q-ra beszéltem rá).

(#8205) Nestor16


Nestor16
senior tag

Volna megint pár ötletem, avagy vásároljunk relatív hasznos dolgokat olcsón avagy mivel tömjük a fiókot, kinek hogy válik be. :))

1. Tortaszeletelő - 500 forint körül már lehet is rendelni

2. Gyűrű sörnyitó - egy dollárt megérhet aki szeret sörözni, én ajándékba vettem

3. Óriás fali óra (~1 méteres) - Szerintem egy ilyen a falon nagyon jól mutathat

4. 50 évre naptár kulcstartó - fogalmam sincs hogy működik, de annyira megtetszett, hogy megvettem, majd beszámolok róla, ha érdekel valakit

5. Répafaragó - :DDD

Egyéb: (pár kulcstartó is, valakit érdekelt - mondta és emiatt)
Telefon, tablet javításhoz eszközök

Kulcstartó - Szerelemsíp 1 pár vagy mi

Nagy telefonhoz, tablethez hasznos főleg ha szeretsz játszani. Ezzel lehet is irányítani a mászkálós, lövöldözős, autós játékokat. Jobb az élmény

Transformers kulcstartó

Mérőszalag kulcstartó - most találtam :D

Kulcstartó - budin ülő csontváz

Remélem adtam valami (ajándék) ötletet. :)

Más: Nektek van olyan keresésetek, amiket többször meg szoktatok nézni, mert ilyen gyűjtőfogalom jellegű és nem konkrét dolgot kerestek meg vele, hanem hátha akad a horogra valami jó?

Én amiket használok: Key ring, anime, tool, USB -cable (ha egy szó előtt - jel van akkor azokat a találatokat nem listázza ki). Meg amiket szívesen megvennék csak olcsóbban és néha ránézek van-e új termékként vagy aukción.

Üdv, Dávid

(#8206) KaiotEch válasza Nestor16 (#8205) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A tortaszeletelőt kipróbáltad már? :R

(#8207) htc07 válasza Nestor16 (#8205) üzenetére


htc07
addikt

gadget :)

led strip-eket szoktam még nézegetni, lassan úgy fog kinézni a szobám, mint a Tron. ;]

(#8208) kerekfej

igen, direkt a két végletet linkeltem :DDD , de írtam is , hogy az eladónál lehet találni értelmes áron használhatót. de közben már valaki válaszolt rá nekem egy weboldalt, talán fasttech-et, hogy onnan rendeljek, de még nem nagyon nézegettem.

[ Szerkesztve ]

(#8208) kerekfej válasza htc07 (#8152) üzenetére


kerekfej
addikt

Ezek közül egyik se éri meg. Egyik tizedannyit se tud, ezért drága, a másik meg alapból drága.

(#8209) twine válasza Nestor16 (#8205) üzenetére


twine
addikt

Több helyen láttam már, de ez nekem segítségre szorul,, biztos én vagyok a "vidéki", de ez répahegyező mi a tkmre jó? :D

(#8210) Silent77 válasza twine (#8209) üzenetére


Silent77
veterán

Díszítés pl. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8211) twine válasza Silent77 (#8210) üzenetére


twine
addikt

Nekem a fent említett "rókafark" alternatívája ugrott be elsőként...:B :DDD
a díszítés csak második volt...biztos szép pár db hegyezett répa egy svédasztalon :U (persze persze, értem én, csak viccelek,, láttam már pár konyhai művészi alkotást)
Gondoltam hátha van valami más értelme is amiről nem tudok ;)

(#8212) Silent77 válasza twine (#8211) üzenetére


Silent77
veterán

Hol jár a te eszed? :DDD
A róka farkon sírva nevettem. :DD
Azt hittem már mindent láttam...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8213) spidersoft válasza Nestor16 (#8205) üzenetére


spidersoft
senior tag

A tortaszeletelő szerintem túl pici... ha vendégeket vársz akkor viszont pont méret ;]

Nagy órát én a jüszkben vettem (a háromból a fölsőt, 3500-ba volt akcióban, időnként szokott lenni akcióban, érdemes lehet figyelni). Extrém módon hálás szerkezet, hajnali munkába menéskor, amikor a csipától még nem lát az ember áldja a napot, hogy nem olyan tizenötcentis kis sz.rt vett *megint*. Szóval egy nagy méretű óra musthave dolog :)

Gyűrű sörnyitó: használható, jól működik. A bontó résszel befelé kell viselni :) Nekem a legnagyobb van, de az is csak a mutatóujjam középső percéig megy fel (mondjuk ott pont a legjobb helyen van). Egyébként véletlenül kaptam, egyszer vettem valami mágneses izét, arra volt rányőve.

A mérőszalag tetszik, viszont olyan kulcstartóknak nem látok praktikus értelmét, ami kirágja magát a nadrágzseben/táska alján.

"Valentine's Day Lover Gift" -- papucshívó? :F Egyszer akarok majd venni egy tényleg hangos sípot, csak mióta az árakról felnyitotta a szemem az ebay, azóta sajnálom érte a pénzt :D Van utángyártott is, ami vagy működik vagy nem, vagy ugyanúgy vagy nem :D

Az öröknaptár működését nem nehéz kitalálni, annak idején rajzórán mi is csináltunk ilyet :) Akkor még nem volt divatja a nyomtatóknak, kézzel kellett...

(#8214) spidersoft válasza twine (#8211) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem csak arra kell gondolni, hogy szép, hanem arra is, hogy haszna is lehet... mivel nagyon vékony répáról van szó, a frissen elkészült étel gőzében is megpárolódik annyira, hogy nem lesz nyers-ropogós, de nem is lesz szétfőtt.

Eközben az internet kínai felén... (az oldal közepén a GIF priceless :DD )

(#8215) Nestor16 válasza spidersoft (#8213) üzenetére


Nestor16
senior tag

(#8206) KaiotEch: a napokban sikerült megnyerni, szóval lesz még pár hónap mire ki lesz próbálva :D De ennyiért teljesen jó lesz újdonságnak a rokonságban.

A gyűrű méretét nem is néztem :U Most nézem, ez is 24 mm.
A kulcstartós jogos, nekem is jelenleg csak egy mini lonsdale boxkesztű van rajta, amit a cipőhöz adtak ajándékba, az nem vág ki semmit :)
A síp csak jól néz ki, ki hogy használja azt nem tudom.
A naptárt pedig direkt nem is akarom addig megfejteni legyen valami meglepetés nekem is, aztán majd kitalálom, ha ideért. :) Ajándék magamnak stílusosan :D
A répafaragó szerintem is kreatívvá tudja tenni az embert a konyhában, aki egy kicsit is tud főzni. (pont nem én) :)

Üdv, Dávid

(#8216) Silent77 válasza spidersoft (#8214) üzenetére


Silent77
veterán

Ilyet veszek, mit fog szólni a kutyusom, nem tudom. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8217) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, olyan ablakra valo szunyoghalot keresnek, ami:

kb 85x185cm-es keretre belulrol tudok feltenni
nem baj, ha konnyen leszedheto, es jo lenne, ha nem rajzszoggel kene feloperalni, hanem valamilyen 2oldalu ragasztoval.
kozepen, akar pici magnesekkel szetnyithato lenne. (okos tervezo olyan kifele buko ablakot rakott a lakasba, amin alul van a kilincs

Ebayen neztem, talaltam ilyet, akar EU-s eladotol is, de vagy nem a meret, vagy nem latom, hogy atszabhato lenne-e kisebb meretre vagy ajtora valo.

Koszi szepen a tippeket

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8218) andrisbandi válasza Balinov (#8217) üzenetére


andrisbandi
őstag

tépőzáras szúnyogháló
- régebben a Tesco-ban vettem ilyet.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8219) Nestor16


Nestor16
senior tag

Mit össze mákolok mostanába.
Szóval még egy ráadás termék, amit köszönök, hogy ajánlott (#7744) erzol fórumtárs: 6 db szivacs fülhallgatóhoz.
2 perccel a lejárta előtt szólt a teló, fél perc alatt gyors le is csaptam rá :D
Igaz, h piros és hogy tegnap vettem ugyanezt szürkében rendes áron, de lesz tartalékba. :DDD

Üdv, Dávid

(#8220) Gépötty válasza Balinov (#8217) üzenetére


Gépötty
senior tag

Teszkó écséspultokban nézd meg! Most, hogy lecsengett a szezon, biztos tucatszámra hányják majd kifelé, ilyenkor szoktam én is megvenni a jövő évi készletet. A Tesa jó szokott lenni, és van olyan, amin van cippzáras vágás, ahol ki lehet engedni azokat a dögöket, amik nem tudjuk hogyan jönnek be, de a háló miatt nem tudnak kimenni. Ott a kilincshez is hozzáférsz. Általában tépőzárat kell felragasztani körben, arra tapad fel a háló (és többnyire együtt is jönnek le, soha többé nem lehet őket elválasztani egymástól).

Répahegyező - én azt hittem poén, a párom nem annyira örült neki (salátába jó lehet a forgács). De most azon gondolkodom, hogy elveszem tőle, mielőtt rámfarag vele... Ha megemlítem a rókafarkas buttplug-ot, biztosan :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8221) szabifotos


szabifotos
senior tag

Az élettartam garanciás cuccokra, hogy működik a gari? Regisztrálni kell a gyártónál?

(#8222) ZS3NI válasza szabifotos (#8221) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha esetleg gondja lenne, olcsóbban megúszod ha veszel egy újat minthogy ezt visszapostázd. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#8223) Minstrel válasza szabifotos (#8221) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kingston pl. küldött egy új sd-t miután jelentettem a hibát és küldtem nekik pár képet róla. A hibásat nem kellett elküldenem nekik, pedig a garanciás leírásban az van, hogy el kell.

[ Szerkesztve ]

(#8224) spidersoft válasza szabifotos (#8221) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az ilyen műanyag USB dugók nem szokták bírni a strapát... mármint hogy maga az USB dugó keretlemeze műanyag, ami egyébként fém szokott lenni. Alakra, felépítésre nekem leginkább ez jött eddig be: ha kell, akárhányat be lehet dugni akármilyen közeli aljzatokba vagy USB kábel mellé, stabil és masszív.

Aktuális pick: össz. húsz méter ø1mm-es zsugorcső négyszázvalahány Forintért. Vannak neki más méretek is, pl. ø2mm-es százassal drágábban (vastagabbak vannak itthon, csak ilyen vékony kellett).

[ Szerkesztve ]

(#8225) spidersoft


spidersoft
senior tag

LÜT -- onlány bótos marhaságok tárháza. Mivel sok elérhető ócsón ebajon, így csak erős idegzetűeknek :))

(#8226) Gépötty válasza spidersoft (#8224) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ááááá, f'szért olvasom ezt a topikot?! Akut zsugorcső-addikcióm van, úgyhogy most megint seggére verek pár Dollárnak, már látom.
Hála és köszönet érte! :R
(Pont errefelé tart egy ilyen szett, dehát ez meg sem közelíti azt, amit linkeltél. Amúgy azt tudod, miért kell felszecskázni? Sosem jók ezek a méretek, inkább adnák húszméteres tekercsben)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8227) spidersoft válasza Gépötty (#8226) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nm :) Öt centis darabokban van, ami jellemzően hosszabb, mint ami egyszerre kell, pontosabban ezekből a vékonyakból nem gyakran kell ennél hosszabb egyben. Ha van hely, és nem nedves/mozgó helyen van, akkor lehet toldani félcentinyi eggyel vastagabbal, mondjuk az meg nem szép :((( Ha nem aprítják fel, akkor meg összehajtogatják, azt meg tárolni nem jó... esetleg darabolják 10 centisre is... :K

(#8228) Gépötty válasza spidersoft (#8227) üzenetére


Gépötty
senior tag

Már tobzódom a húsz centisek és a méteresek között. Nagyon sokba fog ez nekem kerülni még úgy is, hogy csak a színesekre megyek rá, mert feketéből televásároltam magam.
A tárolást én úgy oldottam meg, hogy a szekrényajtómra felcsavaroztam egymás mellé, és több sorban irattartó-klipszeket, azokba vannak becsíptetve. Ha tudom előre mennyi kell, csak le kell vágni, nem kell kiszedni (több van egy clipbe csíptetve, az már macerás). Legutóbb hárommétereseket vettem, na azokkal szopok, mint a torkos boci, vissza kellett mind hajtani :D

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8229) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Van két kicsi hangszóróm aminek megtört a kábele, ehelyett szeretnék ebayről, de nem tudom hogy keressek rá. Sima jack legyen a vége a másik meg forraszható a hangszórókhoz.

(#8230) trebrona válasza nelsonmanian (#8229) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8231) nelsonmanian válasza trebrona (#8230) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Kábelt keresek amin rajta van a csatlakozó, mivel a kábel tört meg, nem a csatlakozóval van baj.

(#8232) trebrona válasza nelsonmanian (#8231) üzenetére


trebrona
nagyúr

Veszel egy ilyet: [link], levágod a "lányt", blankolod, forrasztod. Vagy nem értem... :F

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8233) nelsonmanian válasza trebrona (#8232) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Mivel két hangszóró van az se lenne baj, ha a kábel meg lenne "felezve".

(#8234) trebrona válasza nelsonmanian (#8233) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor Jack, RCA?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8235) Pubszon


Pubszon
veterán

Kellene egy USB - microUSB kábel ami tuti jó.
Tudtok ajánlani?
Egyszer amit vettem, az zárlatos volt. :D

MOD: Ilyet vett már valaki?

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8236) Nestor16 válasza Pubszon (#8235) üzenetére


Nestor16
senior tag

Kereső és a harmadik találat :)

Üdv, Dávid

(#8237) Degeczi válasza nelsonmanian (#8233) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hangszóróhoz felejtsd el az ilyen Ebayes kész kábeleket, ezekben túl vékony a huzal!
(ezek készülék-összekötésre valók, ahol nincs jelentősége a minél kisebb ellenállásnak, ezért nem kell a nagy keresztmetszet)

Valóban vegyél itthon csatlakozót, kábelt, és készítsd el magadnak (vagy egy ismerős, aki szokott forrasztgatni)

(#8238) Pubszon válasza Nestor16 (#8236) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi, így most már meg fogom találni, ez nálam fogyóeszköz, úgy is fog kelleni máskor is. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8239) NORBl


NORBl
aktív tag

Ilyet szeretnék, de akárhogy keresek rá, nem találok eBay-en. Valaki rendelt már ilyet, vagy hasonlót a messzi távolból ? molex - alaplapi 3 tűs rendszer fan átalakító.

(#8240) XtremLor válasza NORBl (#8239) üzenetére


XtremLor
őstag

Talalni talaltam, de nem olcso
Legjobban akkor josz ki ha magad rakod ossze....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8241) NORBl válasza XtremLor (#8240) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi. Ez valóban nem olcsó. :S

[ Szerkesztve ]

(#8242) ittakary válasza NORBl (#8239) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#8243) Pubszon válasza ittakary (#8242) üzenetére


Pubszon
veterán

A 3 pines ellentétje kell neki.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8244) ittakary válasza Pubszon (#8243) üzenetére


ittakary
nagyúr

upsz :B

(#8245) Dluinet válasza Gépötty (#8220) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"écséspultokban " ?????????????

micsoda?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8246) Gépötty válasza Dluinet (#8245) üzenetére


Gépötty
senior tag

É. Cs. - értékcsökkent :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8247) gergom91 válasza gergom91 (#5542) üzenetére


gergom91
tag

A matrica még mindig nem érkezett meg, ugyanúgy augusztus 18.-án lett rendelve 5 db bankkártya bicska, azok sem.
Ideje caset nyitni nem? :)

(#8248) Silent77 válasza gergom91 (#8247) üzenetére


Silent77
veterán

A várható szállítási idő már rég telt gondolom, szóval gyorsan nyiss egyet.
Vagy előtte írj az eladóknak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8249) kenny123 válasza Silent77 (#8248) üzenetére


kenny123
addikt

Én azt vettem észre, hogy a 18-án rendelt cuccoknál csomónál meghosszabbodott a várható érkezés.
Okt 8-okt 31 közöttre írja a legtöbbjét, holott volt egy másik rakat, ami már a múlt héten megjött.
Így, hogy ebayen meg van hosszabbítva a várható érkezés, érdemes case-t nyitni? Vagy még várható?

yo

(#8250) Silent77 válasza kenny123 (#8249) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor várj vele nyugodtan a lejárat napjáig, másnap írj rá az eladóra, ha nem érkeztek meg.
Lehet az 1 hetes ünnep miatt hosszabbítottak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.