Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Dluinet válasza trebrona (#9500) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lehetne 4-4 centivel nagyobb, de így is lehet használni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9502) Laza... válasza Dluinet (#9501) üzenetére


Laza...
addikt

Neked már mondtak ilyet? Nekem még nem ;] :DDD

Never give up!

(#9503) spidersoft válasza trebrona (#9500) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem eddig leginkább a tomtopos vékony repiegérpad jött be... évekig kitart, számtalanszor mostam (átsúroltam körömkefével), és nem hajlandó elengedni a szövetet... az alsó szivacsos rész is gumiszerűen nyúlik a szövettel, így enged :) Ja, meg vékonysága ellenére puha a kéznek.

(#9504) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Hi! Tudja esetleg valaki, hogy villás sarut milyen néven keressek?

(#9505) Gépötty válasza spidersoft (#9495) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nagyon türelmes ember vagyok, csak pár napja lett tele végleg a hócipőm a fríméllel, ahova még az internet előtti időkben regisztráltam. Gyakorlatilag mindenhova azzal voltam regelve pár évvel ezelőttig, mióta gémélem is van, mert nem esett jól mindenhol átírni az adataim. De ez a frímél még a mai napig egy akkora :poop: hogy most nagyon megutáltam.
A legjobban azt sajnálom, hogy egy csomó munkahelyi kontaktom ezt ismeri, így el fog tartani egy ideig, mire nem kell belépnem többet.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9506) Doki16 válasza -Nemtom- (#9504) üzenetére


Doki16
addikt

Valahogy így: [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9507) RBJ


RBJ
addikt

tud valaki j videó feltöltőt ahol nem kell regelni és kínai webshop is benyalja. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9508) nelsonmanian válasza Gépötty (#9505) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Miért nem irányítod át a leveleid egy gmailes címre?

(#9509) KaiotEch válasza Doki16 (#9506) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Dejó, hogy kaptam ezt a linket, bár nekem olyan kéne, ami csíptetős. :R

(#9510) trebrona válasza KaiotEch (#9509) üzenetére


trebrona
nagyúr

Alligator clips esetleg?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9511) -Nemtom- válasza Doki16 (#9506) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Köszönöm! :R

(#9512) spidersoft válasza KaiotEch (#9509) üzenetére


spidersoft
senior tag

Krimpelhetőre gondolsz? Csak mert amin kék meg piros lépcsős műanyag szigetelés van, azok is krimpelhetők, csak nem a hagyományos ráhajtom-a-fület módszerrel... villanyszerelők szeretik ezeket, mert egyszerű vele bánni. A szigetelés színe összefüggésben van a vezeték keresztmetszettel, és pl. ilyen fogóval lehet ráharapni a drótra a sarut (elején van a krimpelő, van színkód festékpetty is, hogy melyikhez melyik való). Érvéghüvelynél ugyanez.

(#9513) KaiotEch válasza spidersoft (#9512) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem nem, a kollégámnak van "huhogója", amit a telefonosok szoktak használni, amivel gyorsabban kideríthető melyik kábelvég melyikhez tartozik, és azon van ilyen, csak már rohadtul el van használódva, de Ő cseszik rá, hogy kicserélje egy olyanra, ami nem szakad el attól, hogy rálehelsz :D

(#9514) KaiotEch válasza Doki16 (#9497) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most ezt rendeltem.

(#9515) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Falra csavarozható kulcstartót szeretnék.
Lehet kis szekrény (doboz), de egyszerű akasztós is.
Milyen néven keressek?

(^)(>.<)(^)

(#9516) doc válasza vacs (#9515) üzenetére


doc
nagyúr

pl, igy elso otletkent

(#9517) RBJ


RBJ
addikt

Erre valaki? pls. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9518) batagy válasza Gépötty (#9505) üzenetére


batagy
őstag

A Frímél már 10 évvel ezelőtt is akkora fos volt, hogy már akkor átregeltem máshova. Nem is tudtam, hogy még létezik frímél.

(#9519) KaiotEch válasza batagy (#9518) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jesus, frímél... Vaterások körében szokott elterjedt lenni a citromail-el egyetemben, na ha ilyennel találkozol, és vásárolni akar tőled vmit, azt jó messzire el kell kerülni. Egy szóval is tudnám illetni: Prolik!

(#9520) Dluinet válasza Laza... (#9502) üzenetére


Dluinet
nagyúr

troll

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9521) Josi válasza Doki16 (#9488) üzenetére


Josi
aktív tag

Nem biztos, hogy a rendőr díjazni fogja egy ellenőrzés esetén.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#9522) Gépötty válasza batagy (#9518) üzenetére


Gépötty
senior tag

Megnéztem, 2006 óta van gémélem, azóta most jött el a pillanat, hogy otthagyjam. A citromail indulásakor tettem egy halvány kísérletet, de heteken belül kiderült, hogy még szarabb, maradtam.
Mellékesen, ha valami tíz éve szar volt, az egyben azt is jelentheti, hogy azóta volt idő fejleszteni, és egy dekád alatt kiforrott. Mondjuk ez pont nem forrott ki, de a lehetőség adott volt.
És ez visszafelé is igaz, a Nokia a szemünk előtt sorvadt el, pedig pár éve még nem gondoltam, hogy valaha is más telefont akarnék venni.
(#9508) nelsonmanian
Ezért. Bakker, egyszerűen nem tudják kiszűrni ezeket a szarokat. És küldessem át a gémélemre úgy, hogy közben ne motoszkáljon bennem az, hogy talán valami fontosat meg nem sikerült továbbítani a nagy igyekezetben, hogy a szpemek mind átjöjjenek?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9523) nelsonmanian válasza Gépötty (#9522) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

nekem eddig megjött minden

(#9524) Doki16 válasza KaiotEch (#9514) üzenetére


Doki16
addikt

Majd irjal ide legy szives , hogy mik a tapasztalataid vele, ha megjott.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9525) fraba válasza trebrona (#9500) üzenetére


fraba
aktív tag

(#9526) Gépötty válasza nelsonmanian (#9523) üzenetére


Gépötty
senior tag

Épp ettől félek :D
A képet valamiért nem töltötte fel, a mai spamekről csináltam egy screenshotot. Van.

Hogy ON is legyen:
Ragasztható egéralátétet nem láttatok? Olyan recés a felületű műanyag, mintha homokszórva lenne, és nincs alatta az a szivacs, amit nem tudom, minek tesznek mindenre. Még megvan a régi, holnap csinálok róla képet ha kell. Nagyon szerettem, de sajnos tükörsimára kopott, és mindenki annyira buta arccal néz rám akárhol keresem, mintha a Marsról jöttem volna.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9527) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Keresnék tányéralátétet amin pókerzsetonok vannak több színben.
Valaki tud segíteni?
Előre is köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#9528) Nestor16


Nestor16
senior tag

Szerintetek ezt a terméket hogy lehet megnyerni ? Nekem ez új. Elvileg az nem elég, ha a legtöbbet ajánlom érte, hanem a legtovább kell ezt tennem, ha jól értem.

Üdv, Dávid

(#9529) tipuka válasza kmarci25 (#9453) üzenetére


tipuka
addikt

3x-

[ Szerkesztve ]

(#9530) tipuka válasza kmarci25 (#9453) üzenetére


tipuka
addikt

uhh ezek a bakelitlemezes poháralététek nagoyn jónak tünnek *-*

Degeczi: Barikát link kérleeeeeeek *-*

(#9531) MurdR válasza Nestor16 (#9528) üzenetére


MurdR
veterán

Igen, ez a licit lényege. :)

Pl. Indul 1ftról. te megadod. a következö 2t ad. te 3at. a másik 5öt. te 10et. 10 először, másodszor, elkelt! :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#9532) Gépötty válasza Nestor16 (#9528) üzenetére


Gépötty
senior tag

Minimálár van beállítva, azaz az eladó megmondja mi az az összeg, amiért már odaadja. Ha ezt nem érik el a licitek nincs nyertes, ha viszont igen akkor a legtöbbet ajánlóé lesz.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9533) szjoci válasza -Nemtom- (#9504) üzenetére


szjoci
őstag

Hú de jó hogy felhoztad ezt a sarus témát :)
Én meg ilyet keresnék nagy tételben olcsóbban, mint itthon (10ft körül már kapni):

(#9534) Nestor16 válasza Gépötty (#9532) üzenetére


Nestor16
senior tag

A sima licit oké. A minimális ár, pedig az, hogy valaki 2 forintról indítja valaki 200, nekem eddig úgy tűnt, hogy ez ez a nyilvános dolog. Tied úgy hangzik mintha mintha hiába már 600 a licit, de ezer alatt semmiképp sem adja el. (Hasonlót is tapasztaltam már, amikor vége, (és van rá Bid) akkor ended után a 2 forintot írja).
No de amit itt nem értek, hogy ez mit jelent ennél a terméknél:(HUF566.22) Current Bid(Reserve not met)
Vagy ne is foglalkozzak vele?!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#9535) szjoci válasza Nestor16 (#9534) üzenetére


szjoci
őstag

A licit még nem érte el a minimálárat. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9536) Nestor16 válasza szjoci (#9535) üzenetére


Nestor16
senior tag

Lehetséges. Kicsivel több, mint ezer forint amivel vezettem és nem vettem meg.

Üdv, Dávid

(#9537) petipetya


petipetya
nagyúr

Tegnap megjött a RIMEI egypengés borotva is: fotó

Mellette a dx-ről rendelt pengék láthatóak. Az eladónak alig van 20 értékelése. A legtöbbet vitt cucca egy 900 Ft-os sisak kameratartó. Visszatérve a borotvára, masszív fém és elég nehéz, a doboz pedig jópofa azzal a tükörrel. Ma volt az első borotválkozásom az elektromos Philips-el, úgyhogy egyenlőre nem veszem használatba az egypengéset.

"nincs rá lezsóidő"

(#9538) Doki16 válasza szjoci (#9533) üzenetére


Doki16
addikt

Wire terminals szóra keress rá.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9539) Gépötty válasza Nestor16 (#9534) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem értem, mit nem értesz.
Az eladó gondolt egy számot, ami alatt nem adja oda. Legyen mondjuk 10$.
Ilyenkor hiába licitál rá valaki öttel, héttel, 9.99-cel, nem lesz nyertes, mert ahhoz hogy valaki megszerezze, legalább 10$-t kell rátennie. Innetől viszont a legnagyobb összeggel licitáló nyeri meg.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9540) raziel01


raziel01
veterán

Tegnapi:


Pendrive sincerity-től, poháralátét és fülhallgató tartó.

Vicces, hogy tegnap jöttek meg pedig az alátét rendelése október 2, a pendrive október 10, a tartó pedig október 17. :D

Tartó

Pendrive

Poháralátét Köszönöm a tippet, jó, hogy rendeltem. :)

(#9541) doc válasza raziel01 (#9540) üzenetére


doc
nagyúr

nekem most csak egy kis csomag Raspberry Pi hutoborda erkezett Kinabol, igaz hogy az ajanlott levelkent :D

(#9542) csubuka


csubuka
addikt

Jó minőségű, esetleg vezeték nélküli egeret tudnátok ajánlani? *Nem játékhoz, csak általános célra, de jó anyagból legyen, meg lehessen fogni anélkül, hogy azt érzed szétesne... :)

(#9543) tonyrulez válasza csubuka (#9542) üzenetére


tonyrulez
őstag

Logitech M175, igaz nem eBay-es kínai, de bőven megéri az árát. Már lassan egy éve használom folyamatosan, elemet még nem kellett cserélnem, azóta is a gyárival fut.

Más
Van valakinek tapasztalata jack-es telefonkagylóval? PC-re kötném 2 hosszabbítóval és egy elosztóval VOIP hívásokhoz. Főleg a hangminőség és hangerősség érdekelne.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#9544) Degeczi válasza spidersoft (#9360) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Végül bevállaltam, rendeltem egy ilyen légegeret.

Igaz, több elvárást sem teljesít: se háttérvilágítás, se közvetlen médiagombok, vagy görgetési lehetőség, önmagában így semiképp nem lenne elég - de úgyis ráteszek egy infravevőt a Raspberry-re, és akkor a háttérvilágított médiavezérlést egy Logitech Harmony táv fogja megoldani, és igazából csak a billentyűzet lenne hasznos néha (de az úgysem sötétben, így nem kritikus a háttérvilágítás hiánya), esetleg egerészés - oda pedig jó lesz egy ilyen is, ez nem pénz érte, megéri kipróbálni

(#9545) Degeczi válasza tonyrulez (#9543) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ratyi a hangminőség sajnos (bár az árából ez nem meglepő)

(#9546) tonyrulez válasza Degeczi (#9545) üzenetére


tonyrulez
őstag

Akkor erről is lemondtam. Pedig az itthon 700FT-ért vásárolt mikrofonos headset-nek elég jó hangminősége volt (igaz 3 hét után el is némult az egyik hangszórója).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#9547) Gépötty


Gépötty
senior tag

Mai termés:
Megjött a piros tépőzáras szalag is:

Megérkezett a múltkori hibás powerbankom újrarendelt darabja, ez már működik. Kiderült, hogy a 90 fokos USB-kábelem, amiről tegnap írtam hogy kuka, mégiscsak működik. A képen látható telefon csatlakozója kontaktos.
A múltkori ezüst volt, most ilyen Grga Piticeset kértem :DDD
(Louie, I think this is the beginning of a beautiful friendship.)

És a legjobbat a végére hagytam (nem röhög!) :DDD
Igen, ez az aminek látszik :))

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9548) csubuka válasza tonyrulez (#9543) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi!

Az tényleg jó lenne, de kíváncsiságból tennék egy próbát egy jobbféle kínai egérrel, ha valaki tudna valamelyikre biztatót mondani. :D Nincs egér hiányom itthon, csak érdekelne, hogy milyenek ezek mégis...

(#9549) Gépötty válasza csubuka (#9542) üzenetére


Gépötty
senior tag

Logitech MX620-asom van évek óta. Eszméletlen sokat használtam, már lekopott a króm a görgőről. Szanaszét van kopva, az oldalán a gumiborításba belekopott a hüvelykujjam nyoma!
Imádom, nekem(!) fél évet tud egy pár Enelooppal, és amikor elkezd reklamálni hogy éhes, még három hétig működik :)
Nem láttam jobbat, és most pont hirdet valaki Vaterán (de láttam ugyanezt OLX-en is talán).

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9550) petipetya válasza Gépötty (#9547) üzenetére


petipetya
nagyúr

Minek is látszik az utolsó konyhai darab?

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.