Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Gépötty válasza doc (#8335) üzenetére


Gépötty
senior tag

Bármelyik dekoros kivágja neked. Reklámtábla-készítők, ajándéktárgyasok, hirtelen nem jut eszembe, hány helyen használnak még plottert.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8352) Cabrio válasza spidersoft (#8350) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Ezek a hatalmas faliórák érdekelnének engem is, csak nem tudom mennyire kattognak, mert éjjel nem tudok elaludni tőle...

(#8353) doc válasza Gépötty (#8351) üzenetére


doc
nagyúr

hm, most adtal egy otletet, koszi! :R
megkeresem Georgie-t Ajkarol, a motoromra is o csinalta a matricat, es evek ota esoben, kanikulaban, mindenben tokeletesen birja :C

(#8354) doc válasza doc (#8353) üzenetére


doc
nagyúr

epp' elkezdtem nekik emailt irni, mikor megtalaltam az Amazonon, raadasul olcson es postakoltseg nelkul amit szeretnek, es 10% kedvezmeny is jott ra :D

(#8355) Geller72 válasza doc (#8354) üzenetére


Geller72
veterán

Azért ez nem ugyanaz, mint a #8335-ben.. ;] . Baromira nem..

[ Szerkesztve ]

(#8356) doc válasza Geller72 (#8355) üzenetére


doc
nagyúr

hat azert a 'baromira nem' eros tulzas, mindketto egyszeru fekete, vonyito farkas, a kulonbseg csak a plusz 'korites'

(#8357) Flexy90 válasza spidersoft (#8334) üzenetére


Flexy90
senior tag

Mélységes tisztelet az összehasonlításért! :R

Köszi!! :)

Xiaomi Fan

(#8358) XtremLor


XtremLor
őstag

Ma jott meg egy pack 25-26-30.-ai rendelesek, orom az uromben, hogy mindegyikhez kell meg valami, amik persze meg varatnak magukra :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8359) gabx76


gabx76
senior tag

Sziasztok!

Mostanában érkezett apróságaim:
Omron kapcsolók egérhez. A logi MX505-ös egeremhez kellettek, már be is építettem mindkettőt. Teszik a dolgukat.
Bluetooth egér. Meglepően jó minőségű, bár méretre nem túl nagy. Csomó felületen működik, még takarón is. Ajánlott!
64gb Transcend pen-drive szokás szerint sinceritytrading-től. Hibátlan, a sebessége is OK!
Biztosítékpakk autóhoz. Az ami, se több, se kevesebb. :)
Lámpatartó kerékpárra. Stabil, nemforog el, tetszik!
Hőálló sütőkesztyű asszonykámnak. Meglepően nagy méretű, tartósnak tűnik, jól használható.
RJ45 - OTG hálózati csatlakozó táblagéphez. Működik, a sebességére sincs panasz.
Bivaly akksi JVC kamerához. Ez nagyon jó vétel volt, órákig bírja folyamatos felhsználás mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#8360) Minstrel válasza gabx76 (#8359) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ilyen kesztyűket rendeltem is, köszönet! :)

Amúgy ma jött meg a szeptember 20-án feladott ledszalagom, ugyanakkor feladott usb csatlakozók 1 hete.

Sajnos az augusztus 22-én rendelt notebook ventilátoromnak se híre se hamva, épp ma kértem már, hogy intézkedjen az ebay, mert az eladóval nagyon dear friendek lettünk, de ugyanazt tudja csak írni szegénykém és tök mindegy mit vakerálok neki, ha hallgatnék rá akkor egész nap a post officeban lennék és nyaggatnám a postást, hogy hol van a jelöletlen csomagom 30 napja. [link]

Még várok két mikró mikroszkópot is, azoknak is épp tegnap volt az utolsó kézbesítési napjuk.

(#8361) Pubszon válasza gabx76 (#8359) üzenetére


Pubszon
veterán

Az RJ45 - OTG cuccot mire használod?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8362) Pompi válasza Pubszon (#8361) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igaz, hogy nem tőlem kérdezted, bocs, hogy belekotyogok, de én is használok hasonló átalakítót. Én tablethez használom. Jól jön, amikor pl. egy routert kell bekonfigurálni vagy bármilyen olyan szituációban ahol nincs wlan, csak kábeles hálózat. Sokáig már csak ilyenért vittem magammal notebookot, de mióta ez megvan, leginkább csak tablet van nálam.

Feel Good Inc.

(#8363) gabx76 válasza Pubszon (#8361) üzenetére


gabx76
senior tag

Kissé megbízhatatlan a WiFi a táblagépben, és mivel úgyis be van húzva a kábel, időnként rádugom. Így gyorsabb ha pl. egy filmet gyorsan át szeretnék húzni a tablet-re.

(#8364) spidersoft válasza Cabrio (#8352) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nemtom mennyire kattoghat... igazából nekem nem gond :) A legjobb az lenne, ha rendes ingaóra lenne a szobában, másodperces ketyegéssel, aminek kellemes hangja van, és nem olyan, mint ezeknek a kvarcoknak... de majd meglátjuk. Max. száműzöm :)

Mivel az óra maga nem olyan nagy (fajtától függően ø10-12cm, tehát mint egy CD, vagy kicsit kisebb), így nincs nagy hangképző/rezonáns felület/üreg, szerintem nem lehet hangosabb egy nagyobb kvarcvekkernél. Ennek ellenére kattoghat idegesítően, akkor meg kell nézni, hogy lehetne-e valahogy tompítani a hangot. A zörgés jöhet a szerkezet lógásából (ami nehéz eset), vagy abból, hogy nem megfelelően van szerelve és be tudnak rezegni a statikus alkatrészek (takarólap, váz, stb. -- ez könnyebb eset).

Ma érkezett ócsódolgok:
15cm-es fémvonalzó, ötös pakk. Mivel véleményem szerint nem volt drága, egyikből készülni fog egy 10cm-es is (ha kis méretű doboz-szerű valamit belül kell mérni, akkor jól jön egy kisebb méret).
Gombos húzentrógli. Olyan, mint a képen. Mondjuk nem olcsó, de minőségre a jobbféle (olyan, mint a magyar hasonló árú, szóval jobb, mint a kínaiboltos 800Ft-os), csak ez gombos :D Sehol nem találtam ilyet, ezért lett ebayről. Megúntam a lehajolásnál szétugró ráharapós verziót... majd varrok gombokat a nadrágokra, varrógéppel megy az gyorsan.

Mindkettő szept. 20-i rendelés, és okt. 8-25 közötti volt a várható érkezés.

(#8365) RedCactus


RedCactus
senior tag

Valaki rendelt már vagy tudna ajánlani valami jobbfajta multimétert nem sok pénzért, de megbízhatót?

(#8366) Pubszon válasza gabx76 (#8363) üzenetére


Pubszon
veterán

(#8362) Pompi : Értem, tehát ezzel kapcsolódunk be egy meglévő hálózatba.
Gondolom ennek az eszköznek van MAC címe is.
Én is szoktam otthoni vagy kisebb céges hálózatokat beállítgatni, általában wifin ha lehetséges, de minden esetre nekem is jól jönne egy ilyen. Azért nem ismertem, mert egyik telefonom sem tudta eddig az OTG-t és gondolom az kell hozzá.
Köszi srácok. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8367) Pompi válasza Pubszon (#8366) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, van MAC címe, ez gyakorlatilag egy USB-s hálókártya.

Feel Good Inc.

(#8368) Pubszon válasza RedCactus (#8365) üzenetére


Pubszon
veterán

Régebben rendeltem egy kis alap gépet, azóta is jól működik, de most akarok egy jobbat amivel zárlatot is ki lehet mérni és sípol is, én erre gondoltam. Jó feedback, sokat el is adott belőle, és még az ára is remek.

(#8367) Pompi: Értem, köszi. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8369) RedCactus válasza Pubszon (#8368) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi! Azt hiszem ez lesz az amit keresek.

(#8370) spidersoft válasza RedCactus (#8365) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem Somogyi MY-64 van, amit mások árulnak mindenféle más néven (talán ez az origi). Nem egy profi cucc, de már vállalható kategória (nyilván nem nyóccázé adják, de azért ennek kicsivel más az érzete is). Biztos van ebayen is, de nem biztos, hogy olcsóbban...

(#8371) RedCactus válasza spidersoft (#8370) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ez is jónak tűnik, de nekem azt hiszem elég lesz az olcsóbbik is. Azért köszönöm neked.

(#8372) NORBl


NORBl
aktív tag

Kaptam Full refundot ettől az eladótól, és egy ilyen mailt.

Hi xy,

shiftsale recently opened a cancel transaction case for an item you recently purchased: Fashion Colorful Women Paint Leather Alloy Pin Buckle Waist Strap Belt Waistband.

Reason for cancel transaction request: The seller did not provide a specific reason.

Click the "Respond now" button to accept or decline this cancellation.

If you don't take action by Oct-21-2014, the seller will be able to cancel the purchase without your consent.

Még nem volt soha "case" ügyem, mi a teendőm ilyenkor ?

[ Szerkesztve ]

(#8373) tonyrulez válasza NORBl (#8372) üzenetére


tonyrulez
őstag

Click the "Respond now" button to accept or decline this cancellation.
Vagy elfogadod a megszakítást vagy nem, de ha okt 21-ig nem reagálsz akkor biztosan visszakapod a pénzt.

4 8 15 16 23 42

(#8374) cs.david94


cs.david94
tag

Micro USB kábelből milyet ajánlatok? A lényeg hogy 2 méter hosszú kell. Ezek a laposok milyenek? Egyébként csak töltésre kell, semmi adatmásolás, csak simán a töltőbe bedugni, mert ez a gyárilag talán 80 centis elég hervatag(bár minőségre nincs panasz). Sonyba kell, de ez mindegy.

(#8375) htc07 válasza cs.david94 (#8374) üzenetére


htc07
addikt

ha lapos alatt a flat kábelre gondolsz, nem javaslom, nekem van egy pár, de roppant gyengék mind áram, mind adatátviteli szempontból.

(#8376) Nestor16 válasza cs.david94 (#8374) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én még mindig ezt ajánlom. :DDD Igaz, hogy nem 2 méter, de a gyáriaknál hosszabb! Pontosabban 1,5 méter. Hosszabbat nem is nagyon láttam, amikor még én kerestem.

Üdv, Dávid

(#8377) Jarod1 válasza cs.david94 (#8374) üzenetére


Jarod1
addikt

a 2 méteres vacakul fog tölteni, egy éjszaka is kevés lesz neki hogy fulra töltse a telód...

(#8378) Outlander válasza Jarod1 (#8377) üzenetére


Outlander
őstag

Mert eltévednek\fáradnak a kis bitek? :D

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8379) Pubszon válasza Jarod1 (#8377) üzenetére


Pubszon
veterán

2 méteressel töltöttem eddig az LG 4X HD-t, és ugyan annyi idő alatt feltöltött mint a gyárival.
Ha pedig nem tudott volna megfelelően töltődni, át váltott volna lassú töltésre.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8380) Jarod1 válasza Outlander (#8378) üzenetére


Jarod1
addikt

nem csak nagy az ellenálása...

(#8381) Dluinet válasza Jarod1 (#8377) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen, nagy az ellenállása a vezetéknek, és a telefon 5 voltról fel tud töltődni, de 4 voltról nem tud 4,25 voltra töltődni.

sok zavart vesz fel, ezért több a hibás adat csomag, több a hibajavítás, így lassabb az adatátvitel

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8382) Dluinet válasza Pubszon (#8379) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem is volt olyan rossz gyári töltőm

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8383) tipuka válasza gabx76 (#8359) üzenetére


tipuka
addikt

Nekem ma a pendrive jött meg 6 nap alatt!! :DDD (csütörtök rendeltem, mára megjött)

(#8384) kenny123


kenny123
addikt

Gadget kifejezésre kidob egy csomó vaporizert is. Mire jók ezek?[link]

yo

(#8385) festool válasza kenny123 (#8384) üzenetére


festool
csendes tag

e-cigaretta

(#8386) wwenigma válasza kenny123 (#8384) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Én is ezt tolom. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8387) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

OFF

Sinceritytrading nem szar helyen lakik :D

(#8388) Pubszon válasza AndrewTdi (#8387) üzenetére


Pubszon
veterán

Milyen árréssel dolgozhat?
100%? ;]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8389) Outlander válasza AndrewTdi (#8387) üzenetére


Outlander
őstag

A borítékban? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8390) tonyrulez válasza AndrewTdi (#8387) üzenetére


tonyrulez
őstag

BTW itt a LinkedIn profilja.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#8391) zseko válasza Silent77 (#8057) üzenetére


zseko
veterán

Nekem ma megérkezett :D
Már csak a telefon kell hozzá, leadtam javításra...

HR24.hu

(#8392) Gépötty


Gépötty
senior tag

Jött ma pár apróság, többek közt ez a húszcentis kanóc is, amit a Banggoodon dobtam be a kosárba, hogy meglegyen az összeg a TN-hez. Nyilván elküldték külön az egy szál drótot egy A/5 méretű zacskóban, az értékesebb csomag, tele LED-izzókkal meg TN nélkül hánykolódik valahol. Ezért most kicsit berágtam rájuk.
Nem értem, miért jó hogy mágneses, viszont tök jó, hogy csak feldobom magam előtt a hangfalam rácsára, és ott marad, mindig kéznél van :) Mind a két végébe jutott mágnes, tehát nem egypólusú, és a bal vonzza azt, amelyik kék.

És megjött életem első powerbankje is. Öööö. Kicsit vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Azért választottam, mert aluházban van, kicsit talán strapabíróbb, mint a műanyagok. Csodálkoztam, hogy mennyire olcsó (én még 650Ft körüli értéken kaptam meg), így nem is vártam csodát. Azt viszont igen, hogy bekapcsol. De nem, ez konkrétan nem ad életjelet. Próbáltam röviden nyomni a gombot, hosszan nyomva tartani, semmi. A LED-ek nem virítanak, a a rádugott telefont nem töltötte.
Aztán azon gondolkoztam, hogy hátha fordítva tettem bele a cellát. Ha jól van benne, és nem működik, akkor kuka; ha fordítva van benne, és nem füstöl, akkor nem lehet gond, ha megfordítom - gondoltam, és már szúrtam is az akkut befele, az IC meg köpte a füstöt kifele. Most már biztosan rossz.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8393) veector


veector
senior tag

Nekem gyanús, hogy mindenkinek ma jött meg mindenféle csomagja. (nekem is)
Elaludt a posta egy időre?

(#8394) Gépötty válasza veector (#8393) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jött tegnap, meg tegnapelőtt is, és amennyi kis vackom van még kint ugyanígy 23-a körülről, szerintem a héten akár minden nap is jöhet.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8395) Gépötty


Gépötty
senior tag

Segítsetek! Ez kábelharisnya? Snake skin néven szokták emlegetni, de nem látok itt olyat.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8396) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Akarok építeni egy powerbankot.
A kiszemelt alkatrészek a következők lennének:
Sanyo akksi (ebay link) VAGY Trustfire akksi (ebay link). Ajánlott két akksis házat tudtok mondani? 1 akksis meg 4 akksis ról már volt itt ajánlás (használtam a keresőt :K ), de 2 akksisat nem találtam. Szerintetek melyiket vegyem? A trustfire valós kapacitása 2600 mAh, tehát ugyanott vagyok, mint a sanyoval. A telefonomat (Z1c) akarom vele amúgy tölteni, amikor elmegyek bringázni hosszabb távra. A Sanyonal megemlíti a teszt, hogy hosszabb, mint az átlag. A turstfirenél konkrétan 2mm-el. Számít ez valamit? El tudja nyelni a ház az akksit?

(#8397) Gépötty válasza fraba (#8396) üzenetére


Gépötty
senior tag

Topiktárs tesztje.
Szerintem 2mm nem a világvége, rugós érintkezők vannak a házakban, ennyivel jobban összenyomódnak, és kész. Szerintem!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8398) veector válasza Gépötty (#8394) üzenetére


veector
senior tag

Helyes. Nekem a szeptember 9.-i 3 csomagom közül egy megjött tegnap. Jöhetne ma a másik kettő :D

(#8399) zoli03 válasza fraba (#8396) üzenetére


zoli03
őstag

A tesztben védetett linkeltél, az eBayes viszont nem védett, így nem lesz hosszabb semennyivel sem. Amúgy webshopban ennél sokkal olcsóbban is megkapod (pl Banggood).

(#8400) profi válasza Geller72 (#8292) üzenetére


profi
aktív tag

Tudnál ehhez (12 usd-s lámpához) linket küldeni?
Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.