Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) Gépötty válasza Dr. Romano (#8639) üzenetére


Gépötty
senior tag

Attól jobbat még nem láttam NiCd - Nimh akkukhoz, rém is itt vigyorog egy a polcról :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8652) Degeczi válasza Gépötty (#8648) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, ilyen lézer!
Szerintem fölmelegítették a rezet, úgy nyomhatták bele a műanyag foglalatába, azért nem mozdul.
Persze, a polaritás ellenőrzése volt az első (láttam már pár kínai cuccot belülről ;), de az itt elvileg jó, mert a pozitív szál mindkét diódán (a működőképesen is) ugyanolyan színű panelra megy. Inkább gyanús a soros áramkorlátozó SMD ellenállás a lézer panelján, vajon jól van-e beforrasztva - de ahhoz sem lehet így hozzáférni, előbbi ki kell majd szedjem.

Ilyen lézereket viszont rendelek, ennyit már játéknak is megér, fénycsapdával ellenőrizni, nap közben bejött-e vmelyik gyerek a dolgozószobámba :)

(#8653) pumi1980 válasza pumi1980 (#8458) üzenetére


pumi1980
tag

Jeleztem az eladónak, hogy nem USB 2.0 hubot küldött, hanem csak USB 1.1-et. Kérte, hogy készítsek videót a problémáról. Elküldtem a videót és full refundot kértem, amit az eladó egyből meg is adott, így ő is megkapta a pozitív értékelést tőlem.

Másodszorra ezt rendeltem: link. Remélem ez már jó lesz.

(#8654) Gépötty válasza Degeczi (#8649) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na jól van mostmár, soha nem jövök ide többet! :P :D

(#8652) Degeczi
Főleg gyerekek közelében csak úgy helyezném el, nehogy belenézzen. Csábítja nagyon az embert, hogy maga felé fordítsa. Amúgy nemrég próbálgattam, meglepően messzire világít egy 18650-ről.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8655) spidersoft válasza Degeczi (#8649) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szép kijelző, méretes :) Meg kell esetleg próbálni elétenni valami piros diffúz lapot (matt fólia néhány milliméter távolságra, színes plexi, esetleg kölcsön kell venni a hétszegmenses piros kijelzős óráét egy próba erejéig), hátha úgy szebb lenne: eltüntetné a csúcsfényeket, és valamelyest összemosná a pixelközöket. Már csak azért is jó ez, mert nappal a hétszegmenses piros LED-es óra is nehezen látható a piros lap nélkül, ugyanis úgy nem jó a kontrasztja, annél a 3208-asnál is ki kell majd takarni a fehér pöttyöket.

A csipesz a LED-eket lehet ellövöldözi majd: a LED tokja kemény műanyag, ráadásnak a 2835-nek az oldalai szögben vannak, ott méginkább nem jó a fogás, a talpát meg forrasztani kéne, ott se jó megfogni. Viszont a csipesz orrára húzott kis darab zsugorcső megoldhatja a problémát ;)

(#8656) Gépötty válasza Degeczi (#8652) üzenetére


Gépötty
senior tag

Még jobb, 10db lézer, másfélszer annyiért mint az előző helyen.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8657) Gépötty válasza spidersoft (#8655) üzenetére


Gépötty
senior tag

Dekorosoknál lehet venni olyan matt fóliát, ami a párás üveg hatását kelti, az megoldás lehet akár úgy is, hogy egy plexilap mindkét oldalára van felragasztva.

A csipeszt egész biztosan tudnám használni, van egy csomó dolog, ami most nem jut eszembe, de tudom, hogy azok miatt kell :D
Mondtam már, hogy vettem egy rakás színes zsugorcsövet, igen jó áron?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8658) Degeczi válasza Gépötty (#8654) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pedig Youtube-on érdemes rákeresni, milyen hülye progamokat írnak rá egyesek...
(még játékot, vagy gyorsulásmérővel kiegészítve részecske-ütközés szimulációt is :D )

(#8659) Gépötty válasza Degeczi (#8658) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azigen :D
Beszerzési listára tettem. Jó hosszú az a lista, de rákerült.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8660) gergom91 válasza spidersoft (#8638) üzenetére


gergom91
tag

Én is 5-öt rendeltem még augusztus közepén, de nekem sem jött semmi. Múlt héten kaptam a refundot.

(#8661) e=mc² válasza Gépötty (#8650) üzenetére


e=mc²
őstag

Az lehet, de lassan en 50 napnal jarok. Az pedig tobb, mint a 20-25 business days...

Ambulimax Provider

(#8662) XtremLor válasza Degeczi (#8637) üzenetére


XtremLor
őstag

Most vettem eloszor en is, wilkinsont hasznaltam legtobbszor, mivel ez van a boltokban fokent, a feather 10forintal kerult tobbe pengenkent ami nem veszes. Hetvegen csereltem a wilkinsont is egyszer hasznaltam, ma reggel kiprobaltam ezt is, is a kulonbseg magaert beszel. Az biztos hogy RBJ nem irt hulyeseget vigyazni kell vele, jo a penge, az meg majd elvalik mennyi borotvalkozasra eleg egy. Van kisebb kiszerelesbe is 10db lehet rendelni tesztre[link]. Forumokon jokat irtak rola itthon is kulfoldon is. Ma hoznak a boltba habzo kretem, 2 hete nincs, kenytelen voltam gillette gelt hasznalni.

BT-s egeret tudnatok ajanlani notebookhoz? Tudom hogy a BT nem a legjobb, de a gepen oldalt van csak usb hatul nincs, amibe zavar ha stick van dugva.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8663) Silent77 válasza e=mc² (#8661) üzenetére


Silent77
veterán

Én már többször rendeltem, eddig mind ideért.
Az utolsónál volt, hogy napra pontosan a határidő végére futott be. 17-én. Amit később rendeltem, az meg már akkor 3 hete itt volt.

A google szemcsim viszont sehol, látom már több embernek is megjött. :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8664) Degeczi válasza XtremLor (#8662) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi, szerintem bepróbálom az 50-es csomagot (a Wilkinsonról nekem sincs túl jó tapasztalatom, szerintem a filléres DX-es "Dorco" is érezhetően jobb)

(#8665) section9 válasza Silent77 (#8663) üzenetére


section9
őstag

A Google VR szemüveg nálam sem jött még meg sajnos, pedig pont tegnap jutott eszembe, hogy lassan itt lenne az ideje. :)

(#8666) Zolás


Zolás
addikt

Üdv.
Refundoltattam egy terméket, kaptam róla emailt paypaltól is. Mennyi idő mire visszér a számlámra? Paypalon se látom az összeget.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8667) bbandi válasza Gépötty (#8650) üzenetére


bbandi
tag

Jó eséllyel egy Terminus-Tech IC van benne. Nem hiszem, hogy hamis, csak silány :)

(#8668) Silent77 válasza Zolás (#8666) üzenetére


Silent77
veterán

Paypalon látnod kell, csak nyomj rá a view all of my transactions-ra
2-3 nap az átfutási idő.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8669) pooty válasza XtremLor (#8662) üzenetére


pooty
tag

Itt ajánlott egyet az egyik fórumtárs.

(#8670) petipetya


petipetya
nagyúr

Október 20-ig kellett volna megérkeznie ennek a szeptember 14-én rendelt konyhai szilikon alátétnek: link

Csütörtökön írtam az eladónak ám nem válaszolt rá. Ma nyitottam egy hibajegyet amiben kértem a cucc újraküldését, mert szükségem van rá. Kíváncsi leszek, mi fog történni. Igazság szerint annak örülnék, ha küldene egy újat és közben valahogyan megérkezne az eredetileg rendelt is, mert akkor megkapná a másik árát is tőlem. Lusta vagyok máshol keresni ilyet, így jó lenne ha megoldódna.

"nincs rá lezsóidő"

(#8671) Zolás válasza Silent77 (#8668) üzenetére


Zolás
addikt

Megvan a bűnös, a régi kártyámra küldte a pénzt, pedig kitöröltem a paypal fiókomról azt a kártyaszámot.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8672) Minstrel


Minstrel
senior tag

Megjöttek a szeptember 5-én rendelt mini mikroszkópok [link] októbert 14-ig kellett volna megérkezniük, de gondoltam ezt a hetet még megvárom a reklamálás előtt, csórikám feladta a fizetés utáni másnap, de jó sokáig utazott. Amikor rendeltem akkor még nem volt postaköltsége és lent a hozzászólásoknál azt írja, hogy az elemet nem tartalmazza, de mindegyikben van.

(#8673) XtremLor válasza pooty (#8669) üzenetére


XtremLor
őstag

Ezzel szemeztem en is :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8674) doc válasza Zolás (#8671) üzenetére


doc
nagyúr

mert "kartyara" nem tudsz penzt kuldeni, csak szamlara ;)

(#8675) lkristóf


lkristóf
senior tag

Sziasztok ilyen multifunkciós mindenre jó fogó/kés/csvarhúzó eszközt rendelt már valaki? Ilyenekre gondoltam: Mini Universal Multifunction Folding Pliers Portable Knife Manually Outdoor Tool
High Quality 9 in 1 Outdoor Camping Travel Multifunction Portable Folding Plier
Esetleg ez: [link] mennyire lehetnek strapabírók? ;) köszi

[ Szerkesztve ]

(#8676) doc válasza lkristóf (#8675) üzenetére


doc
nagyúr

en az Aldiban vettem a sogornak ugyanolyat mint ami a masodik linkeden van, o imadja, es tenyleg jofajta cucc
hogy az ebayen reklamozott ugyanolyan minosegu vagy kinai gagyi, azt nem tudom...

(#8677) didros válasza lkristóf (#8675) üzenetére


didros
senior tag

Ezek a jó minőségűek, szerintem innen válogass:
[link]

(#8678) Gépötty válasza e=mc² (#8661) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az úgy már gáz.

Más:
Tegnap este jött levelem az eladótól, hogy mi van már a hétportos USB hubommal, megérkezett-e.
Írtam neki, mi történt, direkt nem ejtettem egy szót sem refundról, csak hogy próbálom kitalálni, mit kezdjek a cuccal.
Reggelre jött az ajánlata, hogy visszatérít, nem is kell visszaküldenem. Korrekt.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8679) Gépötty válasza bbandi (#8667) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nahát, ilyen felirat még nem tapasztaltam :U
Hasonlít, de T-logó nélkül.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8680) Geller72


Geller72
veterán

Ma voltam az egyik közeli Lidl-ben és nagyjából 10-15db töltőt láttam. És ez csak az egyik. Elemek is voltak "kazalban". Ha tutira nincs felétek és összejönne annyi, tízet megveszek szívesen. Ha kell. Jó lenne valami pesti összesítővel, azaz valakinek felküldeném oda, és onnan szétosztani. Mondom, nem erőszak a disznótor, de tényleg szívesen.

(#8681) Zolás válasza doc (#8674) üzenetére


Zolás
addikt

És azt hol tudom hozzáadni? Mármint a számlaszámot.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8682) doc válasza Zolás (#8681) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem profiel -> add or edit bank account

(#8683) Zolás válasza doc (#8682) üzenetére


Zolás
addikt

Megvan, köszönöm.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8684) Degeczi válasza Geller72 (#8680) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itt az egyik szegediben tegnap még tudtam venni AA és 9V akkut (töltőt már akkor sem láttam - nekem már van, nem azért, csak hogy gyorsan elkapkodták), mára már csak az érthető módon legkevésbé keresett Baby akkuk maradtak, a többi elfogyott

Egy kisebb forgalmúban ugyanakkor lehet, h 1-2 hétig is marad mindenből.

(#8685) Geller72 válasza Degeczi (#8684) üzenetére


Geller72
veterán

Ha vége az akciónak, elviszik vissza. Megkérdeztem. Legalábbis innen.

(#8686) Gépötty


Gépötty
senior tag

Ez a szépség érkezett ma. 20W-os, melegfehérnek mondott. A meghajtója már itt van a polcon egy hete (negyed órán belül rendeltem a kettőt), és egy halogén reflektor házába tervezem beszerelni, egy AMD hűtő hátán. 1.700 Ft-nak megfelelő egységet fizettem értük. Igen, ha rászámoljuk a vele hátralévő munkát, akkor az jön ki, hogy ennyi erővel már vehettem volna komplett lámpát is, de azzal semmi játék nincs :) A BL5C természetesen a méretek érzékeltetése miatt van mellette, mert azt mindenki tudja mekkora :D

Érkezett még egy kicsit viseltes 3M kétoldalas ragasztószalag, amit ugyan nem próbáltam, de az illata ugyanaz a jellegzetes okmányiroda-szag, amit nagyon szeretek, úgyhogy biztosan jóféle - van orrom hozzá :) Érdekesség, hogy az USA-ban gyártják, és onnan exportálják kínába, hogy aztán eladják nekünk olcsón. Bizony :D
A tekercs mögött látható izzó egy abból a tízből, amit a Banggoodról rendeltem, és mély felháborodásomra TN nélkül küldték el. Ugyan nappal próbáltam, de egy olyan lámpában, amiben egyszerre vannak mindenféle ledes és energiatakarékos lámpák, ezekhez viszonyítva engem meggyőzött a színe és a fényereje is. Este kiderül, azzal együtt, hogy észreveszi-e a párom, hogy a "kiégett" teszkós hulladék kicserélődött.

A háttérben pedig egy ultimate tartó talpa látható. Én nem vagyok annyira elájulva tőle, kocsiban úgy remeg, hogy nem lehet használni, de nekem arra kell, hogy az asztalomon tartson felém készülékeket, úgyhogy már rendelem is a következőt, hogy legyen mind a két oldalon :)
A futottak még kategóriában egy levél noname CR2032 gombelem található - működik :)

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8687) veector


veector
senior tag

Na megérkezett ma a (szept 9-én rendelt) kék kütyüszétszedő szett :)

(#8688) Laza... válasza veector (#8687) üzenetére


Laza...
addikt

Dettó. Már épp vitát akartam nyitni, de végszóra beesett :)

Never give up!

(#8689) Blaise válasza veector (#8687) üzenetére


Blaise
veterán

Milyenek?

(#8690) spidersoft válasza Laza... (#8688) üzenetére


spidersoft
senior tag

úgyszint! :D úgy látszik, ez a nemzeti kékpajszer-nap :DDD

(#8691) Gépötty válasza Gépötty (#8686) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az van, hogy Zsuzsim nemhogy észrevette, hogy kicseréltem a lámpában az izzót, de gyakorlatilag azonnal szólt is, hogy cseréljem ki a vallatófényt :D
Kiegyeztünk, hogy az étkező távolabbi sarka felé fordítva világíthat, akkor nem vakul meg senki.
Talán.
Mindenesetre most tűnik fel, hogy a telefonom lekapcsolja a billentyűzetvilágítást, pedig máskor nem szokta.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8692) RBJ


RBJ
addikt

Na ma jött meg. Kollegának rendeltem. 09.24. én. [link]
Asszonya nem tud mellette tv ni mert ordítatja.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8693) Geller72 válasza Gépötty (#8691) üzenetére


Geller72
veterán

..na tessék, most meg bexart a telód... ;] :P

(#8694) veector válasza Blaise (#8689) üzenetére


veector
senior tag

Nem nagyon foglalkoztam vele. Annyi látszik hogy sorjásak :D

(#8688) Laza... én pont tegnap nyitottam case-t :D azután délután zárhattam is be :)

(#8695) XtremLor


XtremLor
őstag

Oct. 5. Rendeles szappan.... Muxik e az jo kerdes, csak most bontottam ki :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8696) Jarod1 válasza XtremLor (#8695) üzenetére


Jarod1
addikt

ez mire jó? ilyet én is tudok reszelni.... aszem kandós múltból van vmi kalapácsreszelés emlék:)

(#8697) XtremLor válasza Jarod1 (#8696) üzenetére


XtremLor
őstag

Elmeletben szagtalanito hatasa van, jo paran irtak forumon hogy mukodik a dolog, hagyma, hal etc par szaz forintot megert, kiprobalom ugy is koromporkolt lesz ma, ahhoz hagyma ugy is kell :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8698) RBJ


RBJ
addikt

Ja vas szagú lesz a kezed. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8699) XtremLor válasza RBJ (#8698) üzenetére


XtremLor
őstag

Valamit valamiert ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8700) Minstrel


Minstrel
senior tag

Megjött a tinydeal-es google szemüveg, szeptember 14-én fizettem, 25-én adták fel és már itt is van :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.