Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91801) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Jött SMS, hogy nem található a rendszerben az IMEI. Garanciában cserélt telefon. Ilyenkor?

(#91802) 4Grider válasza r3dsnake (#91801) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom a telefonos ügyfélszolgálat következik...

(#91803) Soulfly842 válasza r3dsnake (#91801) üzenetére


Soulfly842
addikt

Tudnak róla, már legyűjtötték az érintetteket, s rövidesen (nem kell tenni semmit) érkezik a függetlenítésről is az sms.

Pont ilyen esetekben történik (garanciális csere/fődarab csere), ezek sokszor a gyártói szervizek készletéről történő cserék, ugyanazzal a szoftveres/függő környezettel, ami eredetileg is volt a készüléken.

Egy kis türelem lesz szükséges még ez esetben.

(#91804) r3dsnake válasza Soulfly842 (#91803) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi szépen! :)

(#91805) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Megkaptam én is az sms-t, nem található kód az imeihez, aztán eszembe jutott hogy garis alaplap csere volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91806) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Na SE Xperia X8-hoz nincs kód, felvették a gyártóval a kapcsolatot, SE Xperia Ray-hez küldték a kódot, iPhone 5s pedig függetlenedett. Elég gyorsan dolgoznak, le a kalappal.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91807) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Huawei 4G modem is függetleníthető vajon?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#91808) szabogabor10 válasza CHIPman (#91807) üzenetére


szabogabor10
veterán

Minden eszköz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91809) tepenzed válasza Soulfly842 (#91803) üzenetére


tepenzed
őstag

remélem, nekem is most utasították vissza. Erről nem tájékoztattak viszont, remélem akkor tényleg valamikor jön a meglepi sms

[ Szerkesztve ]

(#91810) goop


goop
őstag

Hehe, ezer éves samu gt e1050 még anno gyereknek vettem a lidliben, megjött a kód, működik. Tényleg jók. (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az új rendszer, hogy otthoni mellé is vehetsz akár telefont is, nagyon eltalált ötlet, kissé feledtetik az új csomagok miatti morcosságom. :D )

(#91811) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#91806) üzenetére


szabogabor10
veterán

Xperia T-hez is megjött a kód.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91812) pinnacle válasza szabogabor10 (#91808) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Akkor ha 4G-s modemet veszek Dominóval, egyből tudom függetleníteni?

(#91813) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. A Telekom app napok óta nem működik (Huawei P8 lite, Android 6.0). Bejelentkezni be tudok, de amikor már bejönnének az egyenlegek, kidobja, hogy hiba történt. Újratelepítés se segített. Tapasztalta ezt más is? A webes felület szerencsére megy.

(#91814) szabogabor10 válasza pinnacle (#91812) üzenetére


szabogabor10
veterán

Először csekkold egy idegen SIM-mel, hogy nem-e eleve függetlenül árulják már.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91815) maroni válasza Tomikaa. (#91813) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen nekem is ezt csinálja!
Küldték értesítések között kávét vagy mit onnét oda belépett , de mikor visszamentem volna már nem ment! Ráraktam egy régi mobilra ott is ezt csinálta! A gyereknek megy a sajátja!

(#91816) CHIPman válasza pinnacle (#91812) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az 5577C a tapasztalat szerint független, a 3372H pedig eddig biztosan nem volt, és a függetlenítésének sikerességéről napokon belül tudok nyilatkozni, egy órája indítottam el az igénylést.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#91817) dptrsk válasza maroni (#91815) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem is ez a hibám, telefonszámmal és MTIDvel beenged, de telekom fiókkal nem.

Próbáljuk kideríteni, hogy mi lehet a hiba, eddig 2 telekom fiók nem megy a környezetemben:
otthoni +6 domino
otthoni + 1 havidíjas + 8 domino

Esetleg leírnád, hogy neked mik vannak a telekom fiókodhoz adva?
Tomikaa., ha olvasod te is leírhatnád.

[ Szerkesztve ]

(#91818) pinnacle válasza szabogabor10 (#91814) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi szabogabor10, CHIPman!

(#91819) Tomikaa. válasza dptrsk (#91817) üzenetére


Tomikaa.
tag

Telekom dolgozó vagy? :-) Az enyémmel együtt 6 db Domino Fix.

(#91820) dptrsk válasza Tomikaa. (#91819) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem vagyok Telekom dolgozó, csak a honlap karbantartás lassan 1 hete volt és még mindig használhatatlan az app számomra, ezért elkezdtem kutakodni, hogy mi lehet a gond.

iPhone-okon elvileg minden OK.

(#91821) goop válasza dptrsk (#91817) üzenetére


goop
őstag

Nálam is ez volt, elkezdtem leválasztani az előfizetéseket, és végül a legújabb domino miatt volt a gond, anélkül megy. Otthoni + 2 előfizetés + 1 régebbi dominó. Amint hozzáadom az újabb dominót, vége, megint hibás.

[ Szerkesztve ]

(#91822) ittakary


ittakary
nagyúr

Nekem is visszadobtak az augusztusban gariban csereltet

(#91823) embe


embe
nagyúr

Öjöm-bódottság! megjött a 2 kód, minden ok.

Egy kérdés merült fel bennem, lehet volt már ez a téma.
Ha jól tudom, ha valaki vesz egy telót 2 év hűségre, de kifizeti, akkor ugye függetleníthető kódot kérhet ő is.
Ha elad egy ilyen telót, és utána nem fizeti a telefonszámláit, akkor a szolgáltató fogja tiltani a kifizetett telót?

Vagyis nyugodtan meglehet-e vásárolni egy hűségre kihozott, de kifizetett készüléket?
Vagy továbbra is tiltásra kerülne az ilyen készülék?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#91824) dptrsk válasza embe (#91823) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

részletre vett és még ki nem fizetett készülék is függetleníthető.

Ha még van hűsége tiltható a készüléke, függetlenül, attól, hogy kifizette vagy sem, mivel kapott rá kedvezményt a havidíjas csomag miatt.

(#91825) dptrsk válasza goop (#91821) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Köszi, jeleztem a Telekomnak, remélem hamar kijavítják

(#91826) embe válasza dptrsk (#91824) üzenetére


embe
nagyúr

Igen tudom, hgy függetleníthető a kifizetett készülék, függetlenül a hűségidőtől.

Csak rendszeresen látok olyan teló hirdetést, hogy "egy összegben kifizetett bla bla bla.." - akkor ez továbbra is egy jelentőséggel nem bíró, vevő csalogató szöveg.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#91827) szabogabor10 válasza embe (#91826) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91828) ittakary válasza XZoli (#91797) üzenetére


ittakary
nagyúr

nagy pofára esés lesz itt barátom, úgy fogják tiltani a telódat mind a három itthoni hálózaton, hogy a fal adja a másikat

szerk: amúgy gondolkoztam, hogy vajon mi miatt hiszik a tájékozatlan emberek, hogy akkor mostantól kezdve nem kell fizetniük a részletet, miért hiszik azt, hogy mostantól kezdve "occsón" lett telefonjuk. Gondolkoztam azon, hogy lehet felhívást kellene tennie a TELEKOMnak, hogy "... attól még fizetni kell a telefont és a számlákat, hogy független lett a telefonod".
Aztán rájöttem, hogy bizonyára ezt a normális emberek tudják maguktól, aki meg másként gondolja, majd rájön magától, amikor kiírja a telefon a "Nincs szolgáltatás" üzenetet :D

[ Szerkesztve ]

(#91829) szemesi69 válasza szabogabor10 (#91827) üzenetére


szemesi69
addikt

Kivéve, ha egyértelműen megállapítható, hogy feltöltős/domino/, konstrukcióba vette és egy összegben kifizette, minden más csak paraszt vakítás :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#91830) 206 cc válasza ittakary (#91828) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Pont ezen gondolkoztam én is hogy miből gondolják egyesek,hogy a telefon részlettel vagy hűségidővel bármi is történne,ha már nincs hálózati lock a telefonon?!
Ezt sokan benézik szerintem és most még több lesz az átverés a “placcon”! ....mert hű megy bármilyen kártyával aztán egy - két hónap múlva meg “Nincs Szolgaltatás” felírat lesz csak!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#91831) XZoli válasza ittakary (#91828) üzenetére


XZoli
aktív tag

Miért tiltanák fizetem rendesen a számlámat , ez csak placebo jobb érzésé független ennyi. nem kell okoskodni,

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#91832) ittakary válasza XZoli (#91831) üzenetére


ittakary
nagyúr

amit írtál az pont az ellenkezőjét sejtette, minta azt hinnéd, hogy hopp most a maradék 100ezret ki sem kell fizetned :U

(#91830) 206 cc: mostantól kezdve csak IGAZOLT származással rendelkező utolsó 2 generációs iPhone-t szabad venni (mivel 2 évnél több tarifahűség nem nagyon van így ha már 2+ éves egy telefon, szinte biztos hogy nem fogják tiltani). Ilyen "tesó, eskü független, nem szolgáltatós, ha tilcsák, a holló vájja ki a szemimet" típusú telókat nem szabad megvenni mostantól

(#91833) fornettisuti válasza XZoli (#91831) üzenetére


fornettisuti
veterán

Amit ez előtt írtál, joggal az jön le hogy, "huncutkodni" akarsz. Jogosan kaptál rá olyan hozzászólást, amilyet.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#91834) 206 cc válasza ittakary (#91832) üzenetére


206 cc
senior tag

Egyet értek...bár én vagy “Almás bótba” megyek vagy szolgaltatóhoz iPhone-ért....
Mellesleg iphone függetlenítése hogy zajlik ?...valaki leírná aki tisztaban van ezzel?! A függe5lenítő kódot már megigényeltem,de mit kell tenni ha megjön az sms?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#91835) ittakary válasza 206 cc (#91834) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#91836) fornettisuti válasza 206 cc (#91834) üzenetére


fornettisuti
veterán

Le van irva ide többször is meg Telekom oldalán is, amit szintén többször is linkeltek!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#91837) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Szépen megkérek mindenkit, hogy mielőtt függetlenítéssel kapcsolatos kérdést tennétek fel, olvassátok el a Telekom tájékoztató oldalát, ami a topik összefoglaló tetején van linkelve. Köszi.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91838) MK VII válasza 206 cc (#91830) üzenetére


MK VII
veterán

(#91839) maroni válasza dptrsk (#91817) üzenetére


maroni
aktív tag

Most jutottam géphez, de bíztos az a gond,hogy uj a kártya, mert nekem is szeptemberi csere!
Üdv

(#91840) kalo1 válasza Tomikaa. (#91813) üzenetére


kalo1
csendes tag

Nekem sem megy a Telekom alkalmazás, ugyanígy. Android 6.0, újratelepítéssel sem megy. Így a Kapcsolat kártya sem hozzáférhető.

[ Szerkesztve ]

(#91841) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Sziasztok!

Olyankor mi van, ha igénybe szeretném venni az ingyenes függetlenítést, de a hűségidő esetleg még nem járt le?
A telefont másodkézből vettem kb 1,5 éve így nem tudom, hogy lejárt e a hűségidő és nem is nagyon tudom kideríteni akitől vettem.

(#91842) Watto1991 válasza nelsonmanian (#91841) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nem számít a hűségidő.

(#91843) SlayR


SlayR
senior tag

Üdv népek!
Más mostanában járt e úgy, hogy belelépett a kedvezményes készülékváltás időszakába, de az online felület azt írja nem jogosult még rá?!

(#91844) Soybex


Soybex
őstag

Ha van aktív maraton mobilnetem, és aktiválom a Coke-s +100mb adatot, akkor melyiket fogja elsődlegesen fogyasztani a telefon?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#91845) dptrsk válasza Soybex (#91844) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Coke net fogy előbb, mivel hamarabb jár le.

(#91846) Soybex válasza dptrsk (#91845) üzenetére


Soybex
őstag

Köszi akkor nyugodt szívvel netezem el :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#91847) Nikaré


Nikaré
őstag

Nem emlékszem, hogy olvastam volna hozzászólásokban ezért kérdezem.

Függetlenítéssel kapcsolatban, végig mentem a leírás alapján az automata szöveg végig vezetett, minden okés volt, erre most kapom az sms-t, hogy

"Tisztelt ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy a megadott IMEI szám: xxxxxxxxxxxxxx
nem található a rendszerünkben.
Kérjük ismételje meg a 15 számjegyű IMEI megadását a
1414 ügyfélszolgálati hívószámon a feloldás érdekében"

Az tény, hogy szakszervizben alaplap cserés volt a készülék, de ilyenkor most mi van?
Az IMEI szám jól lett megadva.

(#91848) anulu


anulu
félisten

4 éves iPad... végigmentem a menün, minden OK, mondták, hogy 1 napon belül (azt elfelejtették, h munkanap...) küldik az SMS-t. ezt kaptam:

"Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy a megadott IMEI számhoz: <szám> a feloldó kód még nem áll rendelkezésre, felvettük a kapcsolatot a készülékgyártóval, így szíves türelmét és megértését kérjük. A feloldó kódot SMS üzenetben küldjük meg. Üdvözlettel:
Telekom"

már bocs, de nettó r*hadjanak meg! fél éve ha kiperkáltam volna a 15e-t, ott helyben függetlenítették volna. ilyenkor kihez lehet fordulni? hagynám a francba őket, menne bele az osztható adatos Vodafone kártya...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#91849) thomas77 válasza Nikaré (#91847) üzenetére


thomas77
senior tag

Neke akkor küldött ilyen üzenetet, amikor más szolgáltatóhoz zárt készülék imei számát pötyögtem be. Sajnos arra nem adnak kódot. Egyáltalán függő a te telefonod?

(#91850) MK VII válasza anulu (#91848) üzenetére


MK VII
veterán

Azon egyszerű oknál fogva nem kapsz függetlenítő kódot, hogy az Ipad-ed nem függő készülék.
Most is független és az is volt mindig is.
Feleslegesen mérgelődsz. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.