Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) tylerddd


tylerddd
veterán

Ha lejárt hűség után csomagot váltok (készülékvásárlás nélkül), mindenképp hűséget kell aláírni? Ha nem kell, akkor többe kerül adott díjcsomag (mint a legtöbb esetben bármilyen előfizetés esetén, tv, net stb.)?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#91202) -secret- válasza tylerddd (#91201) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem fontos hűséget kötni de a hűség nélküli árak lesznek az evidensek természetesen.

Esetleg hívd fel az ügyfélszolgálatot, hát ha kapsz egyedi ajánlatot hűséghosszabbításra.

[ Szerkesztve ]

(#91203) 4Grider válasza tylerddd (#91201) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vagy megvárod október végét, az eht módosításának hatályba lépését. Az új szabály ui. az, hogy a havidíj nem térhet el a határozott és határozatlan idejű szerződés esetében.

(#91204) tylerddd válasza 4Grider (#91203) üzenetére


tylerddd
veterán

22-én jár, le így azt hiszem azt kibírom. Ez nagyon jól hangzik egyébként, más szolgáltatóknál is így lesz, tehát pl. kábeltévénél, internetszolgáltatónál stb.?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#91205) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Mi az ügyintézés menete, feltétele annak, hogy egy céges előfizetést (kompletten minden szolgáltatással együtt, több előfizetés egy ügyfél alatt) átvegyen egy magánszemély? Tehát az előfizető kicserélése lenne.

Remélem, hogy meglévő hűségnél nem jár semmilyen kötbérrel vagy ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

(#91206) Soulfly842 válasza lugosi (#91205) üzenetére


Soulfly842
addikt

1, A legfontosabb kérdés az, hogy van-e még érvényben lévő keretmegállapodás, Ha van, akkor kötbér nélkül - új keretszerződés aláírása mellett csak egy másik jogi személy tudja átvenni

2, Hívószámonként 4500 Ft az átírási díj. Aláírásra jogosult személy legyen jelen (Aláírási címpéldány, cégkivonat, ill. ha szükséges két tanús cégszerűen aláírt meghatalmazás (ha az aláírásin a cégszerű aláírás bélyegzővel ellátott, akkor a meghatalmazáson is úgy kell szerepelnie)), ill. az új elő-, számlafizető személyes jelenléte szükséges még (magánszemélynél nem lehet két tanús meghatalmazással eljárni ez ügyben (csak közjegyző által hitelesített, vagy ügyvéd által készített és ellenjegyzett meghatalmazással))

- Tárgyhó elsejéig visszamenőlegesen az új elő-, szlafizető fizeti (nincs időarányos számla)
- ha flottába megy az illető magánszemély akkor számlazárást követően célszerű megcsinálni, hogy a flottán belüli kedvezmények (mivel a hónap végén kerülnek levonásra a flottán belüli ingyenes beszélgetések) érvényesüljenek.
- Az átírás díját nem a helyszínen, hanem havi szla-n fizeti az új elő-, számlafizető.

[ Szerkesztve ]

(#91207) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ezzel találkoztatok már? :)

Napi legfeljebb 300 MB internet Coca Cola termékekkel :)
[link]

(#91208) -secret- válasza Soulfly842 (#91207) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

BustBuy offtopik-ban lehet nézni a kódokat!

(#91209) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#91207) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez 1 éve még a Vodánál ment. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91210) Soulfly842 válasza szabogabor10 (#91209) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem csoda, hogy a Coca Cola-val jó kapcsolatot ápol a Telekom. A Coca Cola flotta is T-s :)

(#91211) lugosi válasza Soulfly842 (#91206) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi szépen, a nagy része tiszta, egy dolog maradt csak nyitva:

"van-e még érvényben lévő keretmegállapodás, Ha van, akkor kötbér nélkül - új keretszerződés aláírása mellett csak egy másik jogi személy tudja átvenni"

Egy cég a jelenlegi szerződő, és egy egyéni vállalkozó venné át tulajdonképpen. Keretmegállapodás alatt pontosan nem értem, mit kell érteni, 3 db teljesen publikus díjcsomag (next mint a 3). Ez mennyiben befolyásol? Erre a 3 nextre vannak különböző időpontokban lejáró hűségek, de készülék nem lett véve egyikkel sem.

(#91212) Soulfly842 válasza lugosi (#91211) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha publikus lakossági díjcsomag, akkor nem lesz gond. :)

(#91213) lugosi válasza Soulfly842 (#91212) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az mindegyik. Szuper, köszi.

(#91214) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Másnál nem okozott problémákat a volte bevezetése? Nekem igen. Mióta jelezték sms-ben, hogy nálam is volte van, azóta rendszeresen előfordul, hogy ha hívnak, és beszélek mással, akkor nem jelez foglaltat a másik félnél, egyszerűen megszakítja a hívást. Máskor azt mondja hogy nem vagyok elérhető, megint máskor foglaltat jelez. Kipróbáltam másik telefonomról úgy, hogy közben beszéltem, és tényleg így van, vagyis nem a hívó félnél van a probléma. Ezen kívül olyan is van, hogy nem beszélek senkivel, kicsörög egy pillanatra a telefonom és meg is szakad. Amikor újrahív az illető, akkor mondja, hogy az első csöngésnél megszakadt a vonal, de előtte pedig ki se csörgött.

Kikapcsoltam a volte-t, hátha ettől megszűnik a jelenség. Más nem tapasztalt ilyet?

(#91215) Gabeszkutya


Gabeszkutya
tag

Sziasztok. Milyen sms kóddal lehet kikapcsolni a hangposta szolgáltatást?

(#91216) -secret- válasza Gabeszkutya (#91215) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"SMS-ben, a 1414-es számra díjmentesen küldött –HANGPOSTA kód"

[ Szerkesztve ]

(#91217) Gabeszkutya válasza -secret- (#91216) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Köszi.

(#91218) tamto


tamto
csendes újonc

Kíváncsiságból mértem egy sávszélességet Kisvárda környékén, 4G hálózaton.

(#91219) Kbali válasza dptrsk (#91186) üzenetére


Kbali
nagyúr

+1 papírt/számlát fognak kérni a vásárlásról. Ha ezt elő tudják ásni, akkor nincs gond, máris megvan, ki a tulaj.

(#91220) lujdzsi89


lujdzsi89
tag

Üdv!

Nem biztos, hogy jó helyen kérdezem, de jobb ötletem nem volt. Adott egy telekomos Alcatel W800Z mobil internet stick, ami eddig mindig PC-n volt használva, usb-n csatlakoztatva és nem kért semmi jelszót. Viszont szór wifi jelet is, amire például telefonnal nyugodtan lehetne csatlakozni, de ott meg kéri a jelszót. Nincs a leírásban, dobozon, szerződésen semmi ilyen, hogy lehetne megtudni, hogy mi ennek az alap gyári jelszava?

(#91221) SUPREME7 válasza lujdzsi89 (#91220) üzenetére


SUPREME7
őstag

Próbáld meg az IMEI utolsó 8 számjegyét. De egyébként ha gépre van kötve, az admin felületen át tudod írni a wifi jelszót.

(#91222) lujdzsi89 válasza SUPREME7 (#91221) üzenetére


lujdzsi89
tag

Jó volt az IMEI, nagy köszönet! :R

(#91223) Bferibörs válasza lujdzsi89 (#91220) üzenetére


Bferibörs
addikt

googli a barátom
Pl:

[link]

[link]

[link]

látom meg is oldódott :C

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#91224) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

flottás előfizetésem van és szükségem volna egy SIM cserére (microSIM-ről nanoSIM-re) - ilyenkor velem szóba állnak vajon az ügyfélszolgálaton? vagy hogy kell ezt intézni?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#91225) tylerddd válasza tamto (#91218) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezt most akkor jó vagy nem?! :) Én Szeged mellett lakom kis világvégi településen, 90-100 is szokott lenni 40-50 feltöltéssel.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#91226) tamto válasza bepken (#91224) üzenetére


tamto
csendes újonc

Ha te neveden van az előfizetés akkor igen, ha nem akkor csak a flottakezelőd tud intézkedni.

(#91227) tamto válasza tylerddd (#91225) üzenetére


tamto
csendes újonc

Mondhatni jó, bár volt már jobb is. Holnap mérek egyet Nyíregyházán.

(#91228) bepken válasza tamto (#91226) üzenetére


bepken
veterán

flottakezelő nevén van sajnos. és mivel holnap jön az új készülék, valószínűleg inkább ollót ragadok...

köszi a választ! :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#91229) Zeki válasza bepken (#91228) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kell olló, bármelyik gsm bótban max öccázé megcsinálják.

(#91230) fornettisuti válasza tamto (#91218) üzenetére


fornettisuti
veterán

Gyenge, mint a harmatos lepke f😊ng.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#91231) BéHGT


BéHGT
senior tag

Sziasztok! Felhívtam a Telekomot, hogy mennyi lenne az S8+ biztosítása, éa azt mondták, hogy 2400-4000 Ft-ig, attól függ, milyen. Ennek utána tudok nézni neten, vagy csak boltban tudnak segíteni?

(#91232) Huroq válasza BéHGT (#91231) üzenetére


Huroq
senior tag

(#91233) tamto válasza tylerddd (#91225) üzenetére


tamto
csendes újonc

Nyíregyháza

(#91234) Hav3l


Hav3l
tag

Ha a rendelésem szerda óta jóváhagyásra vár és jó lenne már valamit tudni róla, akkor a 1414-t érdemes hívni vagy van valami jobb elérhetősége a webshopnak?

(#91235) Hav3l válasza Hav3l (#91234) üzenetére


Hav3l
tag

Közben írtam a webshop@telekom.hu-ra

(#91236) -secret- válasza Hav3l (#91235) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem amire választ kapsz arra már a kezedben lesz a rendelt termék.

(#91237) Hav3l válasza -secret- (#91236) üzenetére


Hav3l
tag

Remélem, a szállítás időpontjának a holnapi napot választottam, úgyhogy kíváncsi leszek erre. Igaz a rendelés utáni e-mailben is csak annyi szerepel, hogy "internal server error" :D

(#91238) bexinho23 válasza 1430 (#24901) üzenetére


bexinho23
őstag

Tudom, régi hsz, de hátha olvassa valaki. Még mindig fennáll a problémám, a telefonos ügyfélszolgálaton értelemszerűen semmit nem tudnak segíteni, meg nem is hajlandóak.

Adott egy HUAWEI P8 telekom függő készülék. Életemben először fizettem elő mobilinternetre, és a "#..*" gombkombinációkkal be is állítottam magamnak a 200MB/hó NETPlusz S szolgáltatást. Pár hónapig tökéletesen működött 4G-vel.

Ráleltem a Telekomos mobilappra, ahol láttam, hogy nagyon frankón be lehet állítani olyan szolgáltatást is, ami pár hónapja weboldalukon nem volt feltüntetve. Így gondoltam lemondom a jelenlegi NETPlusz S-t, aminek a fordulónapja okt.14-e. Most azóta is ez ketyeg, majd az egyszeri csomagra előfizetek ennek lejártát követően. Igenám, de 4G-n megszűnt létezni a mobilnet. Az ég világon semmit nem állítottam át, és már a telekomos weboldalon is próbáltam a beállításokat, illetve több fórumon is találtam útmutatót (ugyanazok a paraméterek), de semmi. Ami még idetartozik, hogy az MMS szolgáltatást kikapcsoltam (alapesetben bekapcsolva volt), de mint korábbi ötletként egy fórumtag tanácsolta, hogy kapcsoljam vissza, hát megtettem. Azóta eltelt 1,5 hét, és semmi változás.

Barátnőm Huawei P9 független készülékén ugyanezeket a beálíltások, módosításokat, előfizetéseket állítottam be, de neki azóta már megy az egyszeri adatcsomag is. Hibátlanul megy a 4G nála.

Na most ezek után kizárt, hogy én legyek a hülye. Személyesen beballagok egy közeli T-pontba, bár a távolság és munkabeosztás miatt ez nem a legegyszerűbb.

Remélem tudtok segíteni, mert a Telekom ügyfélszolgálat nem tud. :U

(#91239) elekreg válasza tamto (#91233) üzenetére


elekreg
tag

Neked valami Domino vagy hasonló 30/10 körüli korlátos csomagod lehet, hogy mindenhol ilyen alacsony sebességet mérsz, hiszen a sokszorosát is tudja azokon a helyeken a hálózat, amikor utoljára Nyíregyházán voltam, akkor 100 felett mértem.

(#91240) thomas77


thomas77
senior tag

Nemrég téma volt a domino jelszó ussd kóddal történő megadása. Hogy is működik ez?

(#91241) RedCactus válasza thomas77 (#91240) üzenetére


RedCactus
senior tag

(#91242) thomas77 válasza RedCactus (#91241) üzenetére


thomas77
senior tag

Ezt megtaláltam, csak a menüben nem, de most megvan az is. Egyszerű, mint a faék. Anno én a 1777-en állítottam be. Most kollégának kellene és így sokkal egyszerűbb. Köszi!

(#91243) rfszabi válasza elekreg (#91239) üzenetére


rfszabi
tag

Nekem is 30/10 korlát van, mégis ilyen 50-60 Mbit-ig el szokott jutni a Speedtest.

(#91244) mecsek20


mecsek20
tag

Nem tudja valaki Pécsett megy valamelyik szolgáltatónál a 4G+ / LTE advanced?

(#91246) tamto válasza elekreg (#91239) üzenetére


tamto
csendes újonc

Frondeo flotta, 3 ezres díjcsomag. Abban még ugye az 500mb net van.

[ Szerkesztve ]

(#91247) viera


viera
őstag

A webshopba már megint karbantartás van,már meg sem lepődök ezen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#91248) elekreg válasza rfszabi (#91243) üzenetére


elekreg
tag

Lehetséges, de biztos nem mindenkinek, mindenhol, vagy minden esetben megy annyival fölé.

(#91249) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Ez a Coca Cola ajándék 100 MB dolog akkor most működik Dominonál vagy csak előfizuknál? Próbálta dominos?

[ Szerkesztve ]

(#91250) -secret- válasza Tomikaa. (#91249) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Érvényes Magyar Telekom előfizetők azok, akik előfizetése aktív státuszban van: feltöltőkártyás ügyfél esetén
az elmúlt 365 napban feltöltötte egyenlegét; utólag fizető (havidíjas) előfizető esetén nincs a szolgáltatása
felfüggesztve, szüneteltetve vagy nem áll korlátozás alatt.."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.