Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91401) farkas63 válasza SUPREME7 (#91400) üzenetére


farkas63
aktív tag

Bocsi, sima megrendelés alatt azt értettem, hogy pontokat nem használtam el, mivel ugye nem is lehet már mivel törölve vannak. :)

(#91402) 4Grider válasza zeon.hu (#91397) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem is múlt hét kedden szállították. Szerdán felhívtam őket, hogy mi van. Jelezték, hogy túlterheltek, hívni fognak. A mai napig nem hívtak fel...

(#91403) fornettisuti válasza 4Grider (#91402) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem sikerült olyan rendelési azonosítót adniuk, a gls-hez, amit már 2003-ban felhasználtak. Egy másik rendelésnél pedig nem adták át az adataim a földnek csak a csomagot. Nyertem?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#91404) SUPREME7 válasza fornettisuti (#91403) üzenetére


SUPREME7
őstag

Már ne a 06-ot írd elé, hanem 1-est.

(#91405) Ateszpapa válasza zeon.hu (#91397) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én múlthét hétfő óta várom a mifit+ dominó SIMet, de egyelőre kiszállítás alatt van.
Holnap telefonálok újra.

Érdekességképp másnap (múlthét kedden) megrendeltem ugyanazt a mifit dominó kártya és 5ezres kupon nélkül, azt meg át is tudtam venni ( csütörtökön) már használom is. :((

Csak amit kuponra vettem azzal szarakodnak. :W

(#91406) rushty


rushty
senior tag

Domino jelszavát (5 számjegy) szeretném megtudni/megváltoztatni.
Ingyenesen milyen módokon lehet?

Revolut meghívó pü-ben

(#91407) r0by válasza rushty (#91406) üzenetére


r0by
addikt

1777 felhívása.

(#91408) rushty válasza r0by (#91407) üzenetére


rushty
senior tag

1) Azon belül? (változtatni nem lehet, ha nem azt írom be)
Ügyintéző?

2) Személyesen?

3) t- weben hányszor lehet próbálkozni, míg nem tilt le :F

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#91409) viera válasza Ateszpapa (#91405) üzenetére


viera
őstag

Érdekes,mert én múlt héten csütörtökön rendeltem egy fülhallgatót Coop-os kuponra és ma meg is kaptam.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#91410) zeon.hu válasza Ateszpapa (#91405) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A kuponos rendeléseken már túl vagyok :)

#?*@&!

(#91411) Ateszpapa válasza viera (#91409) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem tudom mit tökölnek, de azt, hogy a kupon nélküli routert már átvettem és használom is, mint amit kuponnal kértem azt még "szállításra vár" faxom kivan.

(#91412) thomas77 válasza rushty (#91408) üzenetére


thomas77
senior tag

A *111#-en ha éppen működik, akkor talán gyorsabb.

(#91413) koxkids


koxkids
őstag

Készülék biztosítás csak számlás ügyfeleknek érhető el? Kártyás csomag esetén nem?

(#91414) thomas77 válasza fornettisuti (#91392) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem is nagyon sokszor 2G-re vált vissza. Főleg, ha van egy hívásom, kinyomom és azonnal hívom vissza. Szinte 100%, hogy 2G-n indítja a hívást. Azt is megfigyeltem, hogy nem telefonfüggő a dolog. Samsung S7 és Redmi 4X pontosan ugyanúgy viselkedik.
Már nagyon várom, hogy a dominósnak is legyen VoLTE. Talán megszűnnek ezek a gondok.
2G-n tényleg elég hervadt a hangminőség. Sokszor inkább hívás előtt 3G only módra kapcsolok. Úgy nagyobb a valószínűsége, hogy lesz HD hangom...

(#91415) dptrsk válasza koxkids (#91413) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

így igaz.

Régebben volt dominosoknak is egyszeri díjas biztosítás.

(#91416) szabogabor10 válasza thomas77 (#91414) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos én is tapasztaltam VoLTE előtt, hogy olyan helyen is 2G-re vált vissza a teló híváskor, ahol amúgy erős 3G is van. Ez a B20 cellákon fordul elő. És ez ugye azt is eredményezte, hogy nem volt mobilnet hívás alatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91417) rushty válasza thomas77 (#91412) üzenetére


rushty
senior tag

a készülék régi, a folytatáshoz 1-esnél már kidobott

Revolut meghívó pü-ben

(#91418) thomas77 válasza rushty (#91417) üzenetére


thomas77
senior tag

Annyira? Akkor 1777...

(#91419) zsolt501 válasza szabogabor10 (#91416) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A B20-as hálózatról annyit, hogy most hétvégén jártam Miskolcon de nem hogy B20 nem volt sokszor, de még 2G sem, illetve többször még a telefonálás is megszakadt a vonaton, ami elég sok gondot felvet mikor még telefonálni sem lehet egy frekventált Budapest > Miskolc vonalon, ennyire még a Budapest > Szeged vonal sem rossz lefedettség tekintetében... A miskolci vonalon 3x szakadt meg a beszélgetés 1 óra alatt percekre, a Szegedi vonalon max 1x fordult elő ilyen.
Tudom a Miskolci szakasz hegyes dombos, de azért egy frekventált vasútvonal mentén nem eszt várná az ember 2017-ben amikor már a B20-al is lehetne a szolgáltatónak ezeken a területeken tervezni, hogy ne legyenek ekkora lukak a szolgáltatásban.
Tudom még a 800MHz sem túl ideális ezeken a szakaszokon, de az biztos hogy legalább a telefonálás lehetőségét biztosítani kellene valahogy mert akár életeket is menthet.
Tudom országosan több ilyen vak folt van még a hálózatban, de a reklámok nem ezt sugallják, és nem erre erre számít valaki aki erre utazik, hogy ha bajba kerül akkor nem biztos hogy segítséget fog tudni hívni.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#91420) Soulfly842 válasza zsolt501 (#91419) üzenetére


Soulfly842
addikt

Kicsit kesze-kuszának érzem az általad itt leírtakat.

800 MHz, B20 semmit sem jelent itt a hang alapú telefonálásnál, ha nincs VoLTE-d, ehhez kapcsolódó szolgáltatásod, készüléked.. :)

Ezek adottak?

(#91421) elekreg válasza zsolt501 (#91419) üzenetére


elekreg
tag

Annyira nem rossz az a vonal, hacsak nem valami gyenge vételi képességű telefonnal akarja használni az ember.

(#91422) zsolt501


zsolt501
nagyúr

A Két előttem szólónak.
A telefonnal nincs gond B20-at tudja máshol nincs is vele gond. de az tény hogy még telefonálni sem lehetett, és ahogy néztem a vonaton nem csak engem érintett a probléma, másnál sem ment a telefonálás.
Szóval sem net, sem telefon szolgáltatás nem volt.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#91423) elekreg válasza zsolt501 (#91422) üzenetére


elekreg
tag

Viszonylag sűrűn megteszem azt az utat IC-n oda és vissza, többségében mobilinternetezni szoktam és legfeljebb a Gödöllő környéki árokban tapasztalok problémát egy nagyon rövid időre, amúgy nem jellemző, hogy semmilyen hálózati mód ne lenne.

(#91424) #08205312


#08205312
törölt tag

Abban tudnátok segíteni, hogy az E5577c függő vagy független. Mi a gyakorlati tapasztalat?

(#91425) thomas77 válasza Ateszpapa (#91405) üzenetére


thomas77
senior tag

Kollégám október 5-én rendelt egy domino fix simet. 11-re igazolták vissza. Azóta sem hozták. 12 nap alatt nem tudnak kiszállítani egy kártyát? 2017-ben??? Nagyon durvál szét lehetnek csúszva a Telekomnál...

(#91426) zsolt501 válasza elekreg (#91423) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor lehet hogy egy rossz időszakot fogtam ki, én még most jártam először arra, mondjuk lehet benne valami, mert Miskolcra menet pénteken még nem volt ennyi gond, viszont vasárnap mikor reggel jöttem vissza már rossz volt a hálózat, furcsa is volt számomra.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#91427) anadroid válasza thomas77 (#91425) üzenetére


anadroid
senior tag

Májusban 3 hétig tartott.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#91428) lugosi válasza szabogabor10 (#91416) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam rossz tapasztalatokkal indul a Volte. Sajnos van, hogy felhívhatatlan vagyok, van, hogy foglaltat jelez, van, hogy egyszerűen csak "hívás sikertelen" ha fel akarom hívni magam, és közben nézem a volte-re állított telefonom képernyőjét, miközben az természetesen nem foglalt.
Ha pedig foglalt vagyok, akkor nem ad foglalt jelzést annak, aki fel akar hívni, hanem egyszerűen csak hívás sikertelen.
És az a baj, hogy ezek a hibák 5 próbálkozásból minimum 1x bejönnek. Így nem csak néha kósza módon, hanem rendszeresen szembesülök vele, így én inkább kikapcsoltam a volte-t. Majd jövőre újra kipróbálom, hátha akkor már rendesen működik.

Másnak nem volt ilyen nyűgje vele?

(#91429) fornettisuti válasza lugosi (#91428) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az első 1-2 hónapban volt hasonló.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#91430) polonic válasza lugosi (#91428) üzenetére


polonic
félisten

Dehogynem. Nagyon sok. :D
Igaz tesztlaborban.

(#91431) Huroq


Huroq
senior tag

Ha már VoLTE, akkor az iPhone 8 -hoz be lehet kapcsoltatni? Vagy csak a 7 -hez?

[ Szerkesztve ]

(#91432) fornettisuti válasza Huroq (#91431) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ügyfélszolgálat megmondja, úgyis tőlük kell kérni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#91433) szabogabor10 válasza lugosi (#91428) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam semmi gond nem volt eddig. Kopp-kopp.
Ha hívnak, miközben foglalt vagyok, szépen a hangpostára iranyítódik a hívás, amennyiben nincs bekapcsolva a hívásvárakoztatás; ha be van, jelzi a teló, hogy valaki hív. Eddig semmi gondom nem volt.

erikviking: iPhone 6-tól felfele (és SE-n) van VoLTE.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#91434) elekreg válasza lugosi (#91428) üzenetére


elekreg
tag

Eleinte voltak problémák nálam is.

(#91435) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Csak félig tartozik telekomhoz a kérdésem, bár számomra egyértelmű, lehet mégsem így van a dolog. Bnőm telefonja (amit a tétől hozott ki) elromlott, nem tudták javítani, kapott csereigazolást. Na most a kérdés az, hogy bármilyen márkájú készülékre beválthatja az adott összegű telefont vagy ugyanarra (a márkára, mivel ugyanaz a készülék már nem kapható) cserélik kötelezően? esetemben volt már hasonló, bár laptoppal, ott adott összegben bármit vehettem
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#91436) MK VII válasza Draken (#91435) üzenetére


MK VII
veterán

Szia...
Bármilyen készülékre beválthatja addig az összegig amennyi a csereigazoláson szerepel.
Van, hogy egy picit fölé is lehet menni csak ki kell fizetni, ha jól tudom. Bolttól és eladótól függ.

(#91437) Draken válasza MK VII (#91436) üzenetére


Draken
őstag

A telekomos rá is vágta, hogy csak ugyanarra a készülékre cserélhetném ki(amit ha jól gondolok, nem is lennék köteles elfogadni akkor sem, ha még forgalomban lenne). Jó kérdés, ez esetben mi a helyzet, mert nem is keveset kéne rafizetni!

(#91438) MK VII válasza Draken (#91437) üzenetére


MK VII
veterán

Tehát nincs olyan készülék ami helyett csereigazolást kaptál?
Akkor viszont kérd vissza a vásárláskori listaárát aztán vegyél belőle olyat amilyet akarsz.. Kötelesek kifizetni főleg ilyenkor mikor már nincs olyan készülék... Ami fontos, tudd meg, hogy pontosan mi volt a listaára a készüléknek amikor vette bnőd, mert azt az árat kell, hogy kifizessék. Nem az akciós árát, nem egy valamikor későbbi árát, hanem a vásárláskori listaárat. Mi a pontos típusa a készüléknek és mikor lett véve?
Ne higgy a telekomosnak... Azok sokszor semmit sem tudnak erről vagy szándékosan akarnak olyan dologra rávenni ami neked nem lesz megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#91439) Draken válasza MK VII (#91438) üzenetére


Draken
őstag

Megvan a számla és minden ami ehhez kell, honor 7 - órával együtt- most nincs előttem a papír de kb 120, helyette meg visszatérne almára

[ Szerkesztve ]

(#91440) MK VII válasza Draken (#91439) üzenetére


MK VII
veterán

Előfizetéssel vette vagy dominó csomagban?
Majd nézd meg mikor vásárolta pontosan. Utána ki kell deríteni a listaárat és azt igényelheted vissza.

(#91441) Draken válasza MK VII (#91440) üzenetére


Draken
őstag

Előfizetéssel és részletben, amit már teljesen kifizetett. Tehát nem a számlán szereplő összeg a lényeg, hanem az akkori listaár? Vásárlás dátuma:2016.02

[ Szerkesztve ]

(#91442) Soulfly842 válasza Draken (#91441) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem egyszerű ez ilyenkor... ha csak a honor 7 szerepel a csereigazoláson, akkor csak a telefon játszik a buliban az óra nélkül... szerintem... :(

Bruttó 128555 Ft a listaár.
[link]

Közvetlen csere:

+/- 5000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#91443) MK VII válasza Draken (#91441) üzenetére


MK VII
veterán

Igen.. A vásárláskori listaár a lényeges.
Egyébként, ha egyáltalán nem tudnak adni Honor 7-et akkor kérheted vissza a pénzt... Bár kétlem, hogy elő tudna a Telekom bárhonnan is keríteni egy bontatlan Honor 7-et.. ;]

(#91444) Soulfly842 válasza MK VII (#91443) üzenetére


Soulfly842
addikt

Listaárat visszaigényelni?? :D

Hööh? :D

Listaárak szerinti értékegyeztetésnél a normál ár 'térül vissza' és nem a listaár :)

[ Szerkesztve ]

(#91445) Draken válasza Soulfly842 (#91442) üzenetére


Draken
őstag

Én is így gondolom, egész pontosan így szerepel a számlán: honor 7 telefon+ Huawei b0. No de kérdés, akkor mennyit fognak visszafizetni

[ Szerkesztve ]

(#91446) MK VII válasza Soulfly842 (#91444) üzenetére


MK VII
veterán

Mit höh?

(#91447) Soulfly842 válasza Draken (#91445) üzenetére


Soulfly842
addikt

Node a csereigazoláson csak a telefon szerepel, nem? :)

Nem ua. a listaár órával és óra nélkül. Az óra meg marad nála.

Az adott üzletnek a csereigazolás az eszköz maga, ami a raktárra kerül és arra szerintem a gyártói szerviz csak a telefont tüntette fel :)

(#91446) MK VII

Lásd egy sorral alatta.

"Utána ki kell deríteni a listaárat és azt igényelheted vissza."

Ez így pontatlan :)

[ Szerkesztve ]

(#91448) Draken válasza Soulfly842 (#91447) üzenetére


Draken
őstag

Csak a telefon szerepel igen!
"a gyártó engedélyezte a készülék cseréjét. A készülék a szervizben marad. Csereengedélyszám: xxx...

(#91449) MK VII válasza Soulfly842 (#91447) üzenetére


MK VII
veterán

Még mindig nem értem miért nem jó megfogalmazás a listaár illetve az akkori nem akciós listaár.
Ugyanis azt kell nekik téríteni.

Itt egy konkrétan ide kapcsolódó eset..
Tehát.. Amikor vette a készüléket az akkori teljes listaár ami jár neki vissza. Nem a számlán szereplő, mert a számlán szereplő árban benne vannak az ilyen olyan előfizetés miatti kedvezmények vagy akármi.
De ezen kívül van még több eset itt topikban is amikor a Telekom az akciós listaárat akarta alapul venni holott korántsem azt kell neki megtéríteni.
De hisz ezt Te nagyon jól tudod.. :)

[ Szerkesztve ]

(#91450) Watto1991 válasza MK VII (#91438) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nettó baromság. Ha levásárolja a csereigazolásos készüléket, akkor az akkori KISKER ÁR +- 5000 Ft, ha pénzt kér vissza, akkor az addig befizetett törlesztőket fizetik vissza neki, vagy ha már kifizette az egéyzet, akkor a kedvezményes árát. Miért kapná vissza a listaárat, ha feleannyit fizetett érte ténylegesen ?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.