Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) 4Grider válasza Soulfly842 (#79900) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez jó hír. Ezek szerint a Telekom változatlanul számít a közeljövőben bekövetkező jelentős piaci változásokra...

(#79902) punky10


punky10
addikt

Sziasztok!Van egy problémám, hátha itt tudjátok rá a megoldást.Van egy mobilinternet előfizetésem, amit egy mobil-routerrel használok.Nemsoká lejár a hűségidőm, de addig id szeretném felmondani a routeren lévő készülék-biztosítást.Az online-felületen nem találok semmit,üzlet bezár mire hazaérek,a 1430 pedig az új menüjével számomra kiismerhetetlen.Létezik az, hogy belépve a saját fiókomra, az online oldalon nem tudok lemondani egy biztosítást?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#79903) Boldog válasza Soulfly842 (#79900) üzenetére


Boldog
újonc

Nem tudod véletlen, hogy mikortól kapható a Gear S3 a Telekomnál?

(#79904) 4Grider válasza punky10 (#79902) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hogyan mondható fel a biztosítás?

A szolgáltatás bármikor felmondható. A felmondás személyesen a Telekom üzletekben vagy partner ügyfélszolgálatokon, valamint írásban, postai levélben a megfelelő egyedi előfizetői azonosítók megadása mellett történhet.

(#79905) punky10 válasza 4Grider (#79904) üzenetére


punky10
addikt

Köszi.Akkor marad a személyes ügyintézés, ha egyszer sikerülne időben hazaérnem...Mert a postában nem bízok... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#79906) Soulfly842 válasza Boldog (#79903) üzenetére


Soulfly842
addikt

A mai nappal megkapta az árcímkéjét, s beárazásra került. Így elvileg már a mai naptól, de készletek még sehol sincsenek.

Samsung Gear S3 Frontier Fekete - 129900 Ft.

Samsung Gear S3 Silver 129990Ft

Arany, ill. platinakártyások megvásárolhatják majd az üzletekben is 0 Ft-os kezdővel és 10 havi kamatmentes törlesztővel.
0Ft, 10*12990Ft.

A mai nappal került be apple tv (4. gen 32 GB, 64900), s több csemege is.
Sony DSCH300B-CE3 fényképezőgép 64900
Sony 10RC HI-RES fejhallgató 19900

PS4 1TB SLIMFAM+PSCARD 127000

Ezek mind hasonló logikával, 0 Ft-os kezdővel 10 havi kamatmentes törlesztővel megvásárolhatóak lettek.

Gyári tokok kerültek még be Huawei-ekhez, Honorokhoz a kínálatba (jó áron szoktak lenni ).

(#79907) Boldog válasza Soulfly842 (#79906) üzenetére


Boldog
újonc

Nagyon köszönöm!
:R

(#79908) goop


goop
őstag

Valóban új akció, 15% online kedvezmény, 1 hete vettem huawei p8 lite, 20*990, most a 15% akcióban 24*920. Köszi Telekom. :D
Next S atk val nézve.

[ Szerkesztve ]

(#79909) dedike válasza goop (#79908) üzenetére


dedike
addikt

Jól van, akkor nem csak szerintem lettek drágábbak a készülékek. :R

Szerencsére a Telekom is erősödik! :W

Jó szerencsét!

(#79910) MadMancs válasza dedike (#79909) üzenetére


MadMancs
veterán

Szerintem is. Múlt héten rendeltem Dominoban egy Huawei Y3 II Dual SIM telót 19900Ft ért, most 15% os akcióban előfizuval 24240Ft. Ez ám az árzuhanás.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#79911) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ez megint vmi kamu akció.Gondolom beraktak 1-2 igazi kedvezmény, a többi meg porhintés.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79912) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Érdekes cikk, a Telekom 600 millás 4G büntije miatt. Így akkor már érthető is a dolog, hisz a Telenor a nagyobb, amin most én is meglepődtem.

[link]

(#79913) Soulfly842 válasza radio100jozs (#79912) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ne lepődj meg semmin:

1, ez egy laikus cikk, ez összeollózott, egybeböffentett számokkal
2, Elfelejti a legfőbb tényt, mely szerint: a GVH a 2014 októbere és 2015 júniusa közötti reklámokat firtatja. Akkor viszont köszönő viszonyban sem volt. Ebben az időszakban jelentős lemaradásban volt még a telenor is.
3, Cellatartományok idilli állapotai, maximális terjedései, nem mindig a gyakorlatokat tükrözi. A jelenkor tényeiben csak olyan számadatok szolgálhatnak, amik látszattérképektől többet mutatnak:

Opensignal

2014 októberében adott pont egy nagy pofont az MT a piacnak.

Amikor lezárultak a frekvenciapályázatok, akkor következett a meglepetés - kiderült, hogy a Telekom már régen úgy fejleszti, hogy ezeket a frekvenciákat kihasználva nagyot ugorhasson előre (hozzáteszem, hogy egy héten belül ezt meg is lépte).

[link]

A piac ekkor csak pislogott, s tényadatok is azt mutatták, hogy az ekkora lefedettségi előnynél, a konkurenciák sok hónapos lemaradásban lesznek - s ez beigazolódni is látszott.

[ Szerkesztve ]

(#79914) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#79913) üzenetére


Soulfly842
addikt

Független mérés 2015 októberéből:

[link]
[link]

A frekvenciapályázat utáni kép:
[link]

A digi micro frekvenciája kíváncsi vagyok mennyire elégíti majd ki a sok vágyakozó ügyfelet ;] Elég soványka.

(#79915) Soulfly842


Soulfly842
addikt

:D

Egyébként a telenor 4G beltéri lefedettségén látszódik a legjobban, hogy a 800MHz-en megosztott fejlesztéseket az ország melyik felén látja el a Telekom, s melyiken a Telenor :D

Don't be evil ;]

[link]

(#79916) #65388800 válasza Soulfly842 (#79915) üzenetére


#65388800
törölt tag

Azért azt is vegyük figyelembe hogy ott van egy középhegység az alföldön meg bucka sincs. Ennyi erővel nézzük meg észak keletet azt a telekom fedi le mégis szar.

(#79917) tsteve válasza Soulfly842 (#79900) üzenetére


tsteve
senior tag

Szia Soulfly842,
az 50 ezres kedvezmény igénybe vehető, ha korábban (5 hónappal ezelőtt) nem éltem vele?
Akkor uj NEXT S szerződés került bele a Magenta1-be, s az ügyintéző akkor ajánlgatta az 50 000 Ft kedvezménnyel a készülékvásárlást.
Elveszett a lehetőség, ha ez 5 hónappal ezelőtt történt?

[ Szerkesztve ]

(#79918) Soulfly842 válasza tsteve (#79917) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szervusz!

Arra a számra már nem érvényesíthető; csak új előfizetéssel vehető igénybe.

(#79919) tsteve válasza Soulfly842 (#79918) üzenetére


tsteve
senior tag

köszönöm a választ, már csak azért is, mert ezt a nem mellékes dolgot a promóciós anyagok elhallgatják, azaz ha nem él az 50 000-es lehetőséggel az adott számra a szerződéskötéskor, akkor örökre elbukta az ügyfél a lehetőséget. Lehetne a cég sokkal rugalmasabb ebben. Esetleg jelezd a főnökeidnek ezt az észrevételt a nem tiszta szabályokról, és a javaslatot is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#79920) Black_Raven válasza tsteve (#79919) üzenetére


Black_Raven
veterán

Így van, kell szólni a főnököknek, különben......dühbe jövünk:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79921) matthewKER válasza Soulfly842 (#79913) üzenetére


matthewKER
tag

A Telekom a pályázat eredményhirdetését megelőzően már elkészült a hálózattal, már csak arra vártak, hogy melyik blokkok lesznek az övék, hogy elvégezhessék a végső konfigurációt. Ezért tudták egy hét alatt bekapcsolni.
Az összehasonlító reklámok mindig nagyon kényes területek, ezért komoly jogi előkészítést igényelnek. Anno a Telekomnak volt egy másik hasonló reklámja, abban sebességértékeket hasonlított össze 4G-n, de az jól elő volt készítve, és egy független mérés alapján készült el, szépen megmagyarázva az apróbetűkben, hogy ez mit is jelent.
Azonban ezekben a reklámokban tettek egy kijelentést, mindenféle apróbetű nélkül. Ez nem tetszett az NMHH-nak. Ha ez lett volna a kijelentés: "Internetezz Magyarország legnagyobb kültéri 4G lefedettségén" (apróbetűkben leírva a vizsgált időszakot és az adatok forrását), akkor nem lenne miről beszélni.
Az NMHH azt kifogásolja, hogy egy hálózat nagyságát nem csak a kültéri lefedettség adja, hanem sok más tényező is figyelembe vehető (beltéri lefedettség, kapacitás, áteresztőképesség, stb.), így apróbetűk nélkül nem egyértelmű a kijelentés igazságtartalma.
Itt van egy a kifogásolt reklámok közül: Reklám
Látható, hogy semmiféle apróbetű vagy megjegyzés nincs (lefedettségi térkép van a három telefon kijelzőjén, de írott/hallott szöveg híján ez kevés), így a kijelentés nem egyértelmű.
Ennek ellenére azt gondolom, hogy a bíróság töredékére fogja csökkenteni a büntetés mértékét, mert a Telekom be fogja bizonyítani, hogy minden szempontból az ő 4G hálózatuk volt a legnagyobb a kritizált időszakban. Viszont szerintem nem fogják teljesen eltörölni a büntetést, mert a Telekom rosszul szerkesztette meg a reklámjait, és magyarázat nélkül tettek összehasonlító kijelentést.

(#79922) 4Grider válasza matthewKER (#79921) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az utolsó két mondatodból kiindulva akkor minden reklámnak még a reklám alatt be kell bizonyítania, hogy a reklámozott dolog tudja azt, amit állítanak róla. Viccesek és jó hosszúak lennének a reklámok...

(#79923) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!
Érdekes kérdésem lenne.
Egyetemista vagyok, teljesen jó lenne nekem ez a Like S csomag.
Rendelnék a csomag mellé egy Galaxy S7-et.
Részletfizetéssel venném a telefont, ez a csomag mellé.
Az a kérdésem hogy amikor kiszállítják a telefont akkor nekem kell valahogy igazolnom hogy egyetemista vagyok? Vagy ez hogy működik?
Mivel részletre venném a telefont így nem probléma az hogy nincs munkahelyem, vagy ilyen igazolás nem kell nekik?

Hozzátenném hogy sosem volt előfizetésem meg semmim ami Telekommal kapcsolatos.
Szóval ha megrendelem a telefont akkor nekem kell számítanom valami papírok benyújtására? Vagy kereset igazolás kell?

[ Szerkesztve ]

(#79924) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Most olvastam hogy a fizetőképességet felmérik a telefonos visszaigazolás során.
Gondolom ha nincs semmiféle papírom arról hogy van munkahelyem, akkor buktam. Nem?

(#79925) St3ven válasza tothjozsi96 (#79924) üzenetére


St3ven
addikt

Dehogy buktad, pont, hogy egyetemistáknak van kitalálva az a csomag.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79926) tothjozsi96 válasza St3ven (#79925) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Persze, én értem ezt a részét.
De ha akarok hozzá venni egy Galaxy S7-et, részletre, akkor felülvizsgálják az anyagi helyzetem, hogy tudom-e fizetni a telefont.

Én tanulok, nem dolgozom sehol. Mégis, mivel tudnám igazolni ezt az egészet??

Érted hogy miért gondolom úgy hogy buktam? Mert nekem csak telefonnal kell ez az előfizetés.

(#79927) dedike válasza tothjozsi96 (#79926) üzenetére


dedike
addikt

Próbáld meg. Mit veszíthetsz?

Jó szerencsét!

(#79928) tothjozsi96 válasza dedike (#79927) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Remélem hogy összejön, most van ez a januári -15% és a Galaxy S7 benne van a listában, ennyiért bevállalnám. :)

Olvastam erről, mármint ha online rendelek, részletre.

Ezt írják:
"Előfizetéssel együtt vásárolt készülék esetében - az akcióban nyújtott kedvezményeink igénybe vételének érdekében - előzetes fizetőképesség vizsgálatra van szükség, ezt szintén telefonon végezzük."

Kérdés hogy mit jelent ez az előzetes fizetőképesség vizsgálata...

[ Szerkesztve ]

(#79929) Ateszpapa válasza tothjozsi96 (#79926) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem hiszem hogy oda adnák részletre neked. Talán ha arany kártyád már lenne, akkor. Diákhitel?

(#79930) Black_Raven válasza Ateszpapa (#79929) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kérnek talán munkáltatói igazolást, vagy mi? Mert telefonon azt mond az ember amit akar.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79931) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Eléggé össze vagyok zavarodva a sok információtól, ahogy visszakerestem.
A célom az lenne, hogy feltöltőkártyásként a legolcsóbban jöjjek ki, hogy legyen 1GB netem.

Jelenleg Surf-ban vagyok, mert igaz, hogy ennek is van 827Ft-os havi díja, de emellé a csomag mellé olcsóbbak a Netplusz variánsok, amikből most az L-ben vagyok benne. Ezek összegéből jövök most ki ~2300 Ft-ból.
Nem akarok feleslegesen díjcsomagokat variálni, hogy kipróbáljam az egyéb lehetőségeket, valami tuti kombó érdekelne. Nem érdekel se a hívás, se az SMS díj, csak is a net.
Köszönöm!

Ja és a Netplusz arany 200MB-ot úgy kell érteni 2490 Ft-ért, hogy egyszeri költség és ilyenkor minden hónapban +200MB-tal indulnék?

(#79932) St3ven válasza fery02 (#79931) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor a blue net plusz kell neked, 1GB 1190 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79933) tomi613 válasza Soulfly842 (#79906) üzenetére


tomi613
aktív tag

Csak a Telekomnál nem tudják melyik óra melyik!!!! :D A képek pont fordítva vannak.... ;]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#79934) #71835392 válasza Soulfly842 (#79913) üzenetére


#71835392
törölt tag

Az viszont egy érdekes kérdés és szerintem nem csak engem érdekelne, hogy a Telenoros megállapodás után mi történt a Telekom nyugat magyarországi 800as 4g hálózatával? Lekapcsolták?
Mert a térkép alapján az ország nyugati felén is bekapcsolták a 400as állomásaikat ahol a későbbi megállapodás óta a Telenor építette ki és üzemelteti azokat.

(#79935) K1nG HuNp válasza #71835392 (#79934) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A balaton hogy a f*szba full lila?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79936) fery02 válasza St3ven (#79932) üzenetére


fery02
addikt

Nofene, köszönöm szépen!

Kár, hogy sok kollégát nem ismerek, aki blue mobilos, mert munkahelyemen eddig egyedül a Telekom-osak tudnak úgy netezni, hogy nincsenek totál árnyékolva (többiek kb meg vannak lőve).

Bár ahogy olvasom ez is Telekom, szóval még az is lehet nem lőnék mellé és tényleg nagyszerű lehetőség lenne.

[ Szerkesztve ]

(#79937) St3ven válasza fery02 (#79936) üzenetére


St3ven
addikt

Teljesen ugyanaz a szolgáltatási minőség, magával a Telekommal is szerződsz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79938) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok,
egy olyan kérdésem volna, hogy lejárt a hónapban a hűségidőm mobil előfizetésre. Egyelőre hosszabbítani nem szeretnék, megvárnám idén a digit, hogy beinduljanak. Ha hűségidő nélküli ügyfél vagyok, nincs olyan része a szerződésnek, hogy x hónap utána újabb 2 évvel meghosszabbodik? Tehát zavartalanul használhatom hűségidő nélkül a csomagot?
Köszönöm!

(#79939) Zeki válasza fery02 (#79936) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Bluemobil olyan mint egy másik Domino, amit csak a Lidl árul. Annyi a büntetés benne, hogy a Telekomos telefonok IMEI alapján le vannak onnan tiltva.

(#79940) Ateszpapa válasza Black_Raven (#79930) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azért szigorítottak rajta, sok volt a visszaélés.

(#79941) Black_Raven válasza fery02 (#79931) üzenetére


Black_Raven
veterán

Először is válts vissza NetPlusz M-re(ha elfogyott az L 1gb) és kapsz 4szer 500mb-t két hónapig.Ha lejárt a két hónap válts NetPlusz S-re és kapsz 4szer 200mb két hónapig.Utána mehetsz a bluehoz ha akarsz.
Ateszpapa nem tudom mi a szigoritás 2011 óta dominós vagyok.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79942) Soulfly842 válasza K1nG HuNp (#79935) üzenetére


Soulfly842
addikt

Arra tudatosan ráment a Telekom - már az első nagy városok lefedésekor, hogy a Balatonon is teljes lefedettség legyen.

(#79937) St3ven

Sokáig nem volt viszont 4G képes. Már felenged a 4G-re?

[ Szerkesztve ]

(#79943) dptrsk válasza Soulfly842 (#79942) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Felenged 4gre, dominos sávszélességgel.

(#79944) Black_Raven válasza Soulfly842 (#79942) üzenetére


Black_Raven
veterán

4g képes kártyát kell venni, ha nem sikerül ingyen kicserélik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79945) St3ven válasza Soulfly842 (#79942) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, szerencsére már jó ideje megy a 4G.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79946) MadMancs válasza Black_Raven (#79930) üzenetére


MadMancs
veterán

Azt mondasz amit akarsz. Igazából nem is érdekli őket mennyit keresel vagy keresel e egyáltalán. Jövedelem igazolást már felváltotta rég az előlegfizetés. :W Telefonkészülék árának minimum 30% a az előleg amit persze majd egyszer jóváírnak. Like S csomag esetén minimum 44000ft + az első havi díj. Tehát Minimum 46610Ft ot egy összegben ki kell fizetned átvételkor. De lehet akár 50-60-70 ezer is. :U

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#79947) Black_Raven válasza MadMancs (#79946) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor az már egy 145000ftos telefon.Én még annyiért sose vettem, és ameddig dolgoznom kell érte nem is fogok.Egyszerűen nem birom elviselni hogy mennyit bukok rajta, mivel 1 évesen már a felét éri stb,stb. és akkor még nem s7, i7-ről beszélek.Csúcs modell ilyen áron nem kell.Jó az s6 azt már 60-70-ért kapok:D nálam csak kp játszik.Egyszer már én is eljátszottam hogy a telefonra keresek, így nem kell.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79948) tothjozsi96 válasza MadMancs (#79946) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ez érdekes...
Szóval ha rendelek egy S7-et, akkor nekem bekell fizetnem minimum 46,610 forintot?
Ezt a weblapon miért nem írják ki hogy kérnek előleget?

Itt legalábbis nincs ilyenről szó...

(#79949) Vangelis válasza tothjozsi96 (#79948) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mert akkor senki nem kezdene bele még a megrendelésbe sem :D

Aztán majd közlik, hogy mennyi és vagy vagy...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#79950) tothjozsi96 válasza Vangelis (#79949) üzenetére


tothjozsi96
addikt

De mégis hol közlik???
Most csak én vagyok ilyen balfék?

Mindegy, holnap megkérdezem egy Telekom üzletben...

Itt sincs meghatározva hogy mennyi az előleg...

Komolytalan cég.....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.