Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80251) 313313 válasza tsteve (#80250) üzenetére


313313
addikt

Egyébként ezek feltételezések, vagy tényleg így működik? Mert lassan jobb vagy, mint Andersen...
Kíváncsian várom a fejleményeket az írásban tett panaszom miatt.
Aztán nehogy úgy járjak, mint 2 hónapja, mikor nem kaptam garanciajegyet "rendszerhiba" miatt, mindenki engem nézett sügérnek, Telekom 2 hét alatt nem bírta pótolni, még személyesen se, aztán mégis én kaptam kártérítést az eset után...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#80252) tsteve válasza 313313 (#80251) üzenetére


tsteve
senior tag

komoly cégeknél termeszetesen kell indok a titkos adatok lekéréséhez... aminek megalapozottságát ellenőrzi is rendszeresen a munkahelyi vezető vagy az adatvédelmi megbízott...nem Andersen vagyok csak ismerem pár ügyfélszolgálat működését...a telekom-ét speciel nem nem igazán, 20 éve dolgoztam náluk, ma már semmi nem úgy működik ott sem ... de neked sem ártana egy-két pillanatra beleképzelni magad a "másik oldal" helyzetébe... nekik jogszabályok tömegének kell megfelelniük

[ Szerkesztve ]

(#80253) tsteve válasza 313313 (#80251) üzenetére


tsteve
senior tag

kártérítést ebben az esetben majd a bíróság fog megitélni, ha ért kár is...

[ Szerkesztve ]

(#80254) tsteve válasza 313313 (#80251) üzenetére


tsteve
senior tag

remélem a rendőrségi feljelentést is megtetted, az lenne az eredménnyel kecsegtető irány, nekik minden adatot kiad viszonylag rövid idő alatt a telekom...

(#80256) szabogabor10 válasza GeneraL_XTX (#80236) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Telefonon kérd az aktiválását. Ahogy nézem, az új netes önkiszolgáló felületen eltűnt ez az opció.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#80257) goop


goop
őstag

Fura, most kaptam smst, hogy szerződés szintű belépésen volt, pedig nem, majd 10 perc múlva ismét. Közben meg telekom fiókkal lépek be mindig...
Most teszt miatt beléptem a sima számmal, arról persze nem jött sms. :D

Nézem fiókoknál egy ismeretlen mail az enyém mellett...
Próbáltam leválasztani, erre technikai karbantartás.

Kit nyomtak fel, engem vagy a telekomot? :P

(#80258) goop válasza goop (#80257) üzenetére


goop
őstag

Telekomnál lesz valami árulás, keverik a 2 next s előfizetésem dolgait. :((

[ Szerkesztve ]

(#80259) radio100jozs


radio100jozs
őstag

2017. február 15. napjától hatályos változások:
Érintett szolgáltatás: mobil telefon(Domino)
2017. február 15. napjától bevezetésre kerül a Domino Fix, a Domino Fix Quick, a Domino
Fix Extra és a Domino Fix Extra Quick konstrukció, valamint a Domino Fix díjcsomag.

Érintett szolgáltatás: mobil internet
2017. március 15. napjától lezárásra kerülnek a havidíjas ügyfeleknek kínált Turbo eseti
forgalombővítő opciók, ezt követően a Turbo opció megrendelésére nincs lehetőség. A
már megrendelt opciók az érvényességi idő végéig felhasználhatóak

(#80260) Beca1990 válasza radio100jozs (#80259) üzenetére


Beca1990
senior tag

perc díjak? ilyenek?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80261) radio100jozs válasza radio100jozs (#80259) üzenetére


radio100jozs
őstag

ÁSZF akciós melléklet 2017.02.01-től:

Domino Most opció: Akció tartalma visszavonásig!!!

(#80262) radio100jozs válasza Beca1990 (#80260) üzenetére


radio100jozs
őstag

Semmi sincs benne az ÁSZF-ben még, gondolom majd csak február 15-én teszik fel, csak az előzetes havi tájékoztatóban van benne, amit most este tettek fel.

(#80263) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Bővül a számhordozási kedvezményt adó díjcsomagok köre, most már nem csak a Next csomagokra van havidíj kedvezmény, hanem lényegében minden hang alapú havidíjas csomagra, sőt ugyan ez vonatkozik a Dominóról havidíjasra váltókra is:

"Számhordozáskor Move XS, Move S, Move M, Move M Aranytárskártya, Like S, FUN S Aranytárskártya, Eco X és EcoSurf, Next S, Next S Aranytárskártya, Next M, Next M Aranytárskártya, Next XL, Next XL Aranytárskártya díjcsomagot választó és 24 hónapos hűségnyilatkozatot vállaló ügyfelek.

Move XS, Move S, Move M, Move M Aranytárskártya, Like S, FUN S Aranytárskártya, Eco X és EcoSurf díjcsomagok esetén 420 Ft, Next S és Next S Aranytárskártya díjcsomagok esetén 1000 Ft, Next M és Next M Aranytárskártya, Next XL, Next XL Aranytárskártya díjcsomagok esetén 2000 Ft havidíj kedvezmény a hűségnyilatkozat időtartama alatt."

[ Szerkesztve ]

(#80264) Zeki válasza radio100jozs (#80259) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na kíváncsi vagyok...

(#80265) radio100jozs válasza Zeki (#80264) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az biztos, a Digi várható tavaszi indulása miatt vannak ezek a nagy mozgolódások a Telekomál is, mert mondták, hogy ők is készülnek a "konkurencia nyomott áraira"

(#80266) Zeki válasza radio100jozs (#80265) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mobilnetre is lehetne már valami hajrázás.

(#80267) Carline válasza Zeki (#80266) üzenetére


Carline
őstag

Surf mellé az 5GB-os NetPlusz XXL 3050Ft-ért szerintem nagyon korrekt ár.
Vagy ha hozzáadod a Surf 827Ft díját akkor 3877Ft.
Első két hónapban meg megnégyszerezik szóval 20GB. Teljes sebességgel használható.
Ha letelik a két hónap akkor lejjebb váltok XL-re és azt négyszerezik meg tehát 2400+827-ért lesz 4x3GB.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#80268) Zeki válasza Carline (#80267) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már közelíti a reálist. :)

(#80269) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most már csak a Next díjcsomagok normál árát kellene csökkenteni, adatforgalmukat jelentősen megnövelni, meg EU-ban használhatóvá tenni...
Az egyetlen szolgáltató maradt, ahol nincs normális EU-s lakossági díjcsomag. Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#80270) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ugye nanosimre csere még mindig ingyenes?
Akkor is ha nem vettem a telekomnál nanosimes telefont?

(#80271) BrownB válasza lugosi (#80270) üzenetére


BrownB
tag

Ingyenes.

(#80272) Andralin válasza Zeki (#80268) üzenetére


Andralin
aktív tag

> Már közelíti a reálist.

Mihez képest. :DD

Van egy elég régi prepaid SIM kártyám az olasz TIM szolgáltatónál, amire évente mindössze kb. 10-15 eurót töltök fel és beszélek le róla. Ezen a kártyán van már 3 éve van egy TIM Internet Gratis nevű csomag, ami full ingyenes és havonta ad 1 GB adatot belföldön.
Na ez már tényleg reális! :C

(#80273) Zeki válasza Andralin (#80272) üzenetére


Zeki
nagyúr

Flottákban 4gb 1400Ft körül van.
Ahhoz képest.
Mondjuk publikusban 1000Ft-ért kellene 1GB netet adnia a telekomnak.

(#80274) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Sziasztok!

Korlátlan böngészés és e-mail adatopció esetében a Messenger hang és videóhívások mennek?

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#80275) Zeki válasza mbalint987 (#80274) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem.

(#80276) lugosi válasza BrownB (#80271) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi! Akkor megnyugodtam.
Végső soron már azon gondolkoztam, hogy ha fizetős lenne akkor hagynánk veszni a kártyát és vennénk egy új símet mert akkor a pénzért legalább egyenleg is jár.

(#80277) mbalint987 válasza mbalint987 (#80274) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Az király... :(

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#80278) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy telekomos telefonokhoz írt garancia csak a telekomos garancia, vagy ahhoz még hozzájön a gyártói garancia? Például a Huawei Mate 9-re a Telekomnál 2 év garancia van írva, de Media Markt, Euronics és társaikban 3 év gari van rá.

(#80279) -secret- válasza Jakesz (#80278) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. T-be is 3 éves lesz mert hozzá megy a +1 év szavatosság.

(#80280) Jakesz válasza -secret- (#80279) üzenetére


Jakesz
őstag

Köszi!
Még egy kérdés. Ha most megújítom a hűségidőmet 2 évre, idén nyáron ismét meg tudom hosszabbítani? Ez azért lenne jó, mert Like S díjcsomagban vagyok, ami ugye főiskolai jogviszonyhoz között, és mivel szeptemberig vagyok hallgató, és akkor is jár le a hűségidőm, ezért minél inkább szeretném kitolni ennek a jó kis díjcsomagnak a használatát. Csak most a telefonvétel miatt kellene megújítani.

(#80281) Keem1 válasza Jakesz (#80280) üzenetére


Keem1
addikt

A Like díjcsomag érvényessége nem egyenlő a hűség végével. A Like-ot meg tudod hosszabbítani a hűségidő alatt is. Viszont ha szeptemberben nem jár le a Like 2 éve, azt nem tudom, hosszabbíthatsz-e előbb.

[ Szerkesztve ]

(#80282) Jakesz válasza Keem1 (#80281) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem mindegy, hogy hűségidő vagy jogosultság köt hozzá, a lényeg, hogy használhassam. Mert azért jobb lenne, ha 2019 szeptemberig használhatnám, minthogy 2019 februárig.

(#80283) lufi7


lufi7
aktív tag

Az ászf-ben találtam.
Ez mi?

Érintett szolgáltatás: mobil, SMS
Bekerülnek a Díjszabásba az alábbi fogadott emelt díjas SMS-hez tartozó hívószámok:
165165 (díja bruttó: 5080 Ft/nettó: 4000 Ft/db);
169169 (díja bruttó: 5080 Ft/nettó: 4000 Ft/db);
161155 (díja bruttó: 960 Ft/nettó: 755,9 Ft/db);
169955 (díja bruttó: 960 Ft/ nettó: 755,9 Ft/db)

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80285) lufi7 válasza 4Grider (#80284) üzenetére


lufi7
aktív tag

Köszi!

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80286) matthewKER válasza radio100jozs (#80259) üzenetére


matthewKER
tag

Érdekes a dolog, mert a március 1-től érvényes ÁSZF sem tartalmazza, pedig ha február 15-től jön az új díjcsomag, ott már szerepelnie kéne:
"A fentiek szerint módosított Általános szerződési feltételek szövege 2017. január 31-től megtalálható a Telekom honlapján és valamennyi ügyfélszolgálatán."

(#80287) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy e-hónap elején rendeltünk elöfizetés meghosszabításra egy telefont (Galaxy a5 2016),és az ajándék BT fülest.
Namármost,készlethinyában,az irták a honlapukon hogy január végéig kiküldik futárszólgálattal,de még ma sem kaptuk meg.
Mit tudok tenni,hivjam öket,várjak türelmessen????
Kicist idegesitö hogy ha már megigérik,adják a BT fülest,akkor idöben küldék is ki,szerintem.
A válaszokat elöre is megköszönném.
:R

További szép napot mindenkinek

NAGYPAPA

(#80288) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha neten megrendelek egy mobil szolgáltatást, előfizetést, személyesen bemehetek érte, hogy ne keljen várni míg kihozzák a sim kártyát?

Mondtam anyósnak hogy Move xs csomagot kérjenek, bementek és azt mondták nekik hogy ez a csomag 4xxx ft-ba kerül, mondom lehetetlen mivel ott van neten hogy 1970ft

What?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80289) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Faternak szeretnénk telefont rendelni, egy Huawei P8-at néztünk ki neki. Beléptünk a számával az online felületen, jelenleg egy Move XS előfizetése van (nincs már rá hűségidő), és ha rányomok a meglévő előfizetésre, akkor csak annyit ír ki hogy "Meglévő díjcsomag Move XS". Új előfizetésként kéne leadni a rendelést, vagy hogy kéne megrendelni?

(#80290) Zeki válasza enginev3.0 (#80288) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem what, hanem ha már lúd, legyen kövér(ebb a jutalék), ezért drágább csomagot akart az ügyintéző rásózni.

(#80291) enginev3.0 válasza Zeki (#80290) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én is erre gondoltam, de ha valaki kifejezetten egyet kér, mert tudja hogy létezik, miért kell hülyének nézetni? Most visszamentek mobillal a kezükbe linket megnyitva hogy AZ KELL

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80292) Andralin válasza Zeki (#80290) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nagyon vigyázni kell velük, félelmetes mivel nem próbálkoznak! :U

Én nemrég voltam bent kicserélni a SIM kártyámat nano-ra.
Az ügyintéző csaj közölte velem, hogy mennyire rossz csomagban vagyok, ez nem éri meg nekem és mindenáron rá akart beszélni egy tizensok ezres csomagra, amival korlátlanul beszélhetek, merthogy ez nekem tutira meg fogja érni.
Közöltem vele, hogy aligha érné meg, mert csak minimálisan használom hanghívás indításra a kártyámat, elsősorban VOIP-on szoktam telefonálni. Erre ő azt mondta, hogy hát ő máshogy látja, őszerinte az előző hónapban több mint tízezer forintot elbeszélgettem, és ezért tuira megfogja érni nekem a korlátlan csomag.

Végül nagynehezen leráztam aztán már kifelé menet villant be az agyamba, hogy az említett összeg az mobilparkolásokból illetve Play áruházas vásárlásokból jött össze, nem hanghívásból! :DD :DD :DD

Ezek meg képesek lettek volna rámsózni egy korlátlan hangcsomagot, csak mert sokat használom az egyenlegemet fizetésre. :W

[ Szerkesztve ]

(#80293) enginev3.0 válasza Andralin (#80292) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem telefonon az otthoni net rendelésénél próbáltak havi+3ezerrel lehúzni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80294) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Webshop rendeléssel kapcsolatban érdekelne, hogy valóban fizetni kell szállítási díjat, akkor is ha Telekom üzletben (illetve partnernél) veszem át a megrendelt terméket? 10.000 ft. alatti headsetről van szó és semmi egyéb szolgáltatásról. Ritkán rendelek a T-től, de legutoljára (még 2015-ben) egy hasonló értékű headset rendelésekor (átvétel ugyanabban a T pontban) nem számoltak fel szállítási díjat. 1430 szerint csak akkor nincs szállítási költség, ha 10 ezer feletti a rendelés, vagy ha előfizetést vagy domino kártyát is rendelek.

(#80295) dptrsk válasza tomy86 (#80294) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Valóban 10.000 forint felett vagy SIM vásárláskor engedik el.
Ez eddig is így volt.
Dobj be mellé egy 490ftos domino SIMet, s máris ingyenes a szállítás.

Régen volt ingyen visszük akció rövidebb időtartamig, az se volt állandó.

[ Szerkesztve ]

(#80296) tsteve


tsteve
senior tag

mától működik magentások részére a +5GB 30 napra ingyen.
1430-ra sms: +M1EXTRA5GB

[ Szerkesztve ]

(#80297) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Tartalék telómba szeretnék simet. Net kellene Waze-hez, illetve google mapshez.
Miyen opciókkal jövök ki a legolcsóbban? Napi 140 km navigáció lenne, átlag 22 munkanappal.
Domino surf-ot néztem a navigációs tematikus opcióval, igaz abban nincs benne a g.maps.

(#80298) enginev3.0 válasza Bornie127 (#80297) üzenetére


enginev3.0
félisten

Korlátlan böngészés opció?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80299) Bornie127 válasza enginev3.0 (#80298) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nem létszükség a g. maps. Ilyen opcióm van a telómon, pluszban nem igényelék mert a kártya havidíj+korlátlan opció díja egy alap előfizetés árával vetekszik, vagy akkor már a telómra vennék 3gb adatot. Tudnám osztani hotspotként is, de macera lenne mindig, plusz még merülne is a telefon.
A tartalék kártya kifejezetten navigációs célokat látna el.

(#80300) vgyuri válasza Bornie127 (#80299) üzenetére


vgyuri
őstag

T-Mobile sim kártya 490 forint, 3 hónapra összesen 1 GB adatot ad, ez is elég csak navigációra.

Blue Mobile kártya 600 forint lebeszélhetőséggel 1.000 forint a Lidl-ben, akciósan a 33 és 133 mbyte-os csomagok havi 84 forintból kijönnek, ha elfogy a keret akkor lassítanak (T-Mobile hálózatot használja a Blue Mobile sim is):[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.