Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80651) lufi7 válasza dptrsk (#80647) üzenetére


lufi7
aktív tag

Köszi!
Nem megyek hozzá vissza, mert lehet, hogy kirántanám a pultból, mert úgy néz ki, hogy elszúrta most a váltást.Nem akarok magamnak balhét.
Elmegyek egy másik boltba.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80652) #08205312 válasza #65388800 (#80650) üzenetére


#08205312
törölt tag

Megszünik...

(#80653) _q válasza #65388800 (#80650) üzenetére


_q
addikt

Sajnos nem tudok segíteni, de érdekelne milyen a "sima" és "mobiltárca képes" nanosim? Úgy tudom egy féle nano van.

(#80654) #65388800 válasza #08205312 (#80652) üzenetére


#65388800
törölt tag

ja tényleg most olvastam a telekom oldalán.

De miért?

(#80655) #65388800 válasza _q (#80653) üzenetére


#65388800
törölt tag

semmi különbség nincs. csak egyikkel lehet fizetni telefonnal másikkal nem. Vagyis lehetett.

(#80656) Sofian válasza #65388800 (#80654) üzenetére


Sofian
őstag

Mert életképtelen a termék.

(#80657) dptrsk válasza _q (#80653) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mobiltárca képes sim erősebb titkosítást használ, illetve van secure element, ahol a bankkártya adatokat tudja tárolni.

(#80658) #65388800 válasza Sofian (#80656) üzenetére


#65388800
törölt tag

pedig most akartam kipróbálni :DDD

(#80659) Sofian válasza #65388800 (#80658) üzenetére


Sofian
őstag

Kipróbálhatod a Gránitbanknál az értelmes megvalósítást. de valszeg hamarosan az OTP is kijön olyannal mint a Gránit.

(#80660) #65388800 válasza Sofian (#80659) üzenetére


#65388800
törölt tag

Akkor nem értem. Ha kijönnek megint egy alkalmazással a mobiltárcát minek szüntetik meg?

(#80661) Sofian válasza #65388800 (#80660) üzenetére


Sofian
őstag

Mert bonyolult és körülményes. A pusztán szoftveres megoldások egyszerűbbek. Nem kell hozzá a mobilszolgáltató (nagyon helyesen) A Bank saját maga egy mastercard SDK-val implementálni tudja a paypass emulálást (Mint az Android Pay és Apple pay esetén)

(#80662) #65388800 válasza Sofian (#80661) üzenetére


#65388800
törölt tag

Supershop-nál is várható ilyen? Azzal szerettem volna először kipróbálni. Aztán akkor jöhetett volna a többi.

(#80663) tlac


tlac
nagyúr

ha 2500Ft-tal töltöm fel a dominó egyenleget, akkor az biztosan 366 napig lesz használható?
az android-os app csak 180-at ír ilyenkor

(#80664) 7s26c válasza tlac (#80663) üzenetére


7s26c
senior tag

Nalam igen

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#80665) _q válasza #65388800 (#80655) üzenetére


_q
addikt

#80657) dptrsk

Köszi a választ mindkettőtöknek.

Ha van NFC-s telefonod akkor az még megoldható, hogy bankkártyát betársítod és a telefonnal "paypass" elven fizess, bár asszem csak egy bank támogatja eddig ezt a fizetési módot.

[ Szerkesztve ]

(#80666) anadroid válasza #65388800 (#80650) üzenetére


anadroid
senior tag

A Mobiltárca megszűnik. Ezer gond volt vele. Például amikor megérkezett a megrendelt telefon a nano-SIM-mel, az aktiválás pillanatában megszűnt az OTP-nél a kártya, viszont a Supershop legalább elérhetetlen lett. A kártyát csak új rendelésként, új kártyadíjjal adta volna az OTP, viszont augusztus végén azt mondták, hogy áll a dolog még legalább 3 hétig.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#80667) anadroid válasza tlac (#80663) üzenetére


anadroid
senior tag

366 napig, de nem kapsz bónuszt. Tavaly októberben még járt a bónusz is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#80668) tlac válasza anadroid (#80667) üzenetére


tlac
nagyúr

ez biztos?
itt azt írja, hogy jár 100 mega

(#80669) kovacsmi_74 válasza tlac (#80668) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

31-én töltöttem egy számot, jött a bónusz. Regisztráltam előtte, bár visszajött hogy már be volt kapcsolva. +BONUSZ a 1430-ra, feltöltés előtt értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#80670) tlac válasza kovacsmi_74 (#80669) üzenetére


tlac
nagyúr

áh, köszi, jó, hogy szólsz, ezt simán nem vettem volna észre
hihetetlen, hogy ezt külön kell kérni..

(#80671) matthewKER válasza tlac (#80668) üzenetére


matthewKER
tag

Igen azt én is olvastam, de az csak még egy kijavítatlan kiírás.
Ha online töltesz fel, és egyedi összegnél 2500Ft-ra kiszámoltatod a bónuszt, akkor írja is, hogy nem jár hozzá még bónusz.
3500Ft a minimum bónuszos feltöltés.

Update: Nekem nem kellett aktiválnom a bónuszt egyszer sem, igaz csak Telekom alkalmazásból és a Telekom oldaláról töltöttem fel (és csak november óta vagyok Domino-s, lehet az újaknak automatikusan aktiválják a bónuszt).

[ Szerkesztve ]

(#80672) kovacsmi_74 válasza matthewKER (#80671) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Netbankon keresztül töltöttem 2500-öt. 1 évvel hosszabbodott, és volt bónusz.

Ja, és tudtommal csak hangkártyára jár, adat SIM-re nem.

[ Szerkesztve ]

(#80673) matthewKER válasza kovacsmi_74 (#80672) üzenetére


matthewKER
tag

Ez merőben érdekes:

Én is hangra gondoltam, nem adatra.

(#80674) kovacsmi_74 válasza matthewKER (#80673) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lehet az alkalmazásban van hiba? Én le sem töltöttem még. De a honlapon is úgy van, hogy 2499-ig nem jár, 2500-től igen. Mondjuk a netes fiókban is néha vannak érdekességek. Többet ír pl. a netes csomag árára, mint ami a számlán kijön. Előfizetéses netplusz kétféle árára gondolok.

(#80675) matthewKER válasza kovacsmi_74 (#80674) üzenetére


matthewKER
tag

Ez a netes felületről van, nem az alkalmazásból: Telekom

(#80676) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#80619) üzenetére


SUPREME7
őstag

Soulfly842 vagy valaki aki ért hozzá?

Tehát szeretném megtartani a jelenlegi flottás számomat,és utólag összekötni az új online rendelt előfizetéssel.

Lehetséges ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#80677) kovacsmi_74 válasza matthewKER (#80675) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Akkor passz. Én nem így töltöttem, de végülis annak mellékesnek kellene lennie...

(#80678) matthewKER válasza SUPREME7 (#80676) üzenetére


matthewKER
tag

Hivatalosan kizárólag akkor, ha a cég átíratja a nevedre, vagy ha közjegyző által hitelesített meghatalmazással és aláírási címpéldánnyal intézkedsz.
Gyakorlatban ez nálam úgy működött, hogy a fenti két papírral bementünk egy Telekom (saját) üzletbe, majd papírok említése után, a papírokra rá sem hederítve simán megcsinálták az átírást és a publikus csomagba váltást (átírási díjat felszámolják).
Viszont rémlik valami olyasmi, hogy alá kellett írnom egy kötbéres papírt, ami arra szolgált, hogy a számon eddig keletkező költségeket, ha nem fizeti ki a cég, akkor nekem kell majd.

[ Szerkesztve ]

(#80679) SUPREME7 válasza matthewKER (#80678) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez nem gond, kapok meghatalmazást, tehát akkor inkább úgy kérdezem, ha átrakatom ezt a számot egy dominóba a saját nevemre, akkor arra ra tudok rendelni egy új előfizetést online úgy, hogy a szám megmarad? Ezer éve nincs lakossági előfizetésem, igy fogalmam sincs hogy megy.

(#80680) matthewKER válasza SUPREME7 (#80679) üzenetére


matthewKER
tag

Erre már nem tudok válaszolni, mert nem csináltam ilyet.
De mivel mostanában sokat látom ezt
a telefonszámom mellett a netes felületen, szerintem lehet.

(#80681) anadroid válasza tlac (#80668) üzenetére


anadroid
senior tag

Írni írja, de nem adja, csak 3500-tól. Már 2 kártyával jártam így.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#80682) Soulfly842 válasza SUPREME7 (#80619) üzenetére


Soulfly842
addikt

A legtöbb flottában kitétel az - eszerint állapodtak meg korábban a felek a keretmegállapodáskor -, hogy egy jogosult/dolgozó legfeljebb egy előfizetést vonhat be egyszerű díjcsomag váltással a flottába. A többinek új előfizetésnek, vagy dominóból havidíjasra váltottnak kell lennie.

Ez alól vannak olyan flották, amelyek kivételt képeznek, de konkrét paraméterek hiányában nem nyilatkoznék :)

Ha mindegyiket egyből a flottába aktiváltad, akkor elméletileg nem gond, ha elsőnek move XS-vel rendeled meg, de ebben is csak akkor lennék biztos, ha minden paramétert ismernék :)

Más.

Ezt olvastátok? :)

Perre per a válasz.

[link]

Szigorú szubjektivitás, s magánvélemény:
Nehezen viseli most a Vodafone méltósága az elvesztett csatát :(

(#80683) SUPREME7 válasza Soulfly842 (#80682) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem akarom ennyire bonyolítani, hanem akkor kivetetném a flottából ezt a számot, átdobni dominóba, és azt váltani előfizetésre. Csak nem tudom, hogy ha mindez megvan, a T fiókomhoz hozzáadom a dominós számomat, arra tudok-e úgy új előfizetést kötni, hogy megtartom a számom és mindezt online. (most ez az S6 edge akció ami konkrétan lázba hozott, mondjuk amilyen szerencsém van mire lezongoráznám ezt addigra vége az akciónak :D)

(#80684) Mr.Csizmás válasza SUPREME7 (#80683) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha van meghatalmazásod a céges szám kezelésére, menj be vele egy T pontba, és adasd hozzá a fiókhoz. asszem hűség nélküli előfizetés fog indulni, tetszőlegesen választott díjcsomaggal. (vagy elképzelhető, hogy lehet dominós is, én csak az elsőt intéztem eddig)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#80685) kovacsmi_74 válasza anadroid (#80681) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Szerintem hibás a telekom oldalán a feltöltéseknél a bónusz dolog. Haza érve megnéztem mégegyszer azt a dominós telefont, amit 2500-al töltöttem, ott van az sms a bónusz 25 percről és a 100MB-ról. Szerintem érdemes más elektronikus feltöltéssel próbálkozni. Netbank, ATM, POS. És aki még nem regisztrált a kedvezményre, előtte tegye meg!

(#80686) Daffni2 válasza Soulfly842 (#80682) üzenetére


Daffni2
addikt

Nehezen viseli most a Vodafone méltósága az elvesztett csatát

Tisztességes csatában azért más lenne a helyzet.
Ráadásul a közzétett információk alapján,nem vesztett,mert eleve érvénytelen, per pillanat a "döntés"

"Aki ad,az nyer"

(#80687) Soulfly842 válasza SUPREME7 (#80683) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nap közben munka közben kicsit felületesen szaladtam át rajta ahogy nézem :)

Az a baj azzal, hogy ha csak átváltják dominóba, hogy azzal nem kerül a te nevedre.

A két tanús meghatalmazásnak az a szépsége, hogy rá lehet íratni, hogy miben járhatsz csak el. Úgy nem is értettem soha, hogy mi miatt nem adják ki több esetben.

Na mindegy...

Viszont, ha nem a neveden van a kártya, akkor 30 napos ideiglenes felhasználónak tudnak csak rögzíteni, s azzal az a baj, hogy amég a 30 napos biztonsági időintervallum le nem telik, addig nem tudod a saját neveden aktiválni sem előfizetésként :(

Hivatkozz arra, hogy törvénybeli szabály van most már rá, hogy egy jogi személynek legfeljebb 30 domino lehet a nevén... ki tudja már hányat váltottak így át, s legalább segítsenek abban, hogy a dominó a nevedre kerülhessen.

(#80686) Daffni2

Cáfolni nem tudja, az már elbukott, csak az időt húzza. Ahogy korábban is írtam a havidíj egyetlen egy paraméter akár több százból, ami előtérbe kerülhet, s kicsit komikus, s mondhatni laikus szemlélet, ha pusztán erre hivatkoznak. Ez semmit nem határoz meg. Főleg, hogy az általam linkelt hírben is elég nevetséges számolgatás is szerepel, ami feltételezi azt, hogy egyetlen kártyával se lépik át a havidíjat. Ezek mind-mind 'tudománytalan' szőrszálhasogatások.

Részemről lezártnak tekintem, s vitába sem fogok emiatt kapcsolódni. :)

[ Szerkesztve ]

(#80688) SUPREME7 válasza Soulfly842 (#80687) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszönöm, akkor először a céges illetékessel kell beszélnem, mert erre mondjuk nem is gondoltam, hogy lehet nem is tudom a nevemre átíratni. Ha viszont a nevemre sikerül átrakatni, akkor gondolom nincs akadálya online megrendelni arra az akkor már nevemen lévő dominós számra egy előfizetést? Tehát mondjuk azonnal rárendelhetek, nincs semmi "szabály", hogy x időn belül nem váltogathatok vagy ilyesmi?

Csak mert az elég csúfos lenne ha kiszállok a flottából, de a T-nél is megszívom :D Ezért gondoltam első körben arra, hogy megrendelem az új előfizetést, és utólag ha a flottából kiszálltam, akkor valahogy azt a telefonszámot hozzárendelni a rendelt előfizetéshez, de gondolom erre nincs lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#80689) Soulfly842 válasza SUPREME7 (#80688) üzenetére


Soulfly842
addikt

Basszus, de - csak az utóbbi időben a háttérbe tolódott :( Régen nem volt ezzel baj.

Hirtelen ki is maradt, húzós nap volt :)

Elvileg arra is van 30 nap :S

Az lenne a legjobb, ha az előfizetést tudnád valahogy átíratni...

1, az a díjcsomag úgysem maradhat, publikus csomagot kell helyette választanod
2, A meghatalmazás csak az úgyis arra jó, amire adják (ha rajta van a meghatalmazáson) (esetek 90%-ában nem szoktak ebből problémát csinálni)

Az irány akkor is jó lehet, hogy félsz attól, ha a cég nevére váltogatják, akkor megszüntethetik a számodat, mivel 30 Sim lehet dominóban csak egy jogi személy nevén az új szabályok miatt..

(#80690) Watto1991 válasza Soulfly842 (#80689) üzenetére


Watto1991
senior tag

50

[ Szerkesztve ]

(#80691) SUPREME7 válasza Soulfly842 (#80689) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azzal meg az a baj, ha eleve saját előfizezésre váltok, akkor az online akciós telefon nem játszik, pedig az lenne a lényeg, mert maga az előfizetés részben kedvezőtlenebb lenne mint a flottás, de az S6 edge miatt végülis megérné.

Mindegy, köszönöm, akkor beszélek a céges emberrel, hogy mire kaphatok meghatalmazást.

(#80692) #08205312 válasza radio100jozs (#80259) üzenetére


#08205312
törölt tag

Jó lenne tudni mi lesz ez a csomag....pár 100 Ft egyenlegem van a vodás SIM-en...de ezt a pár napot még kiböjtölöm töltés nélkül, hátha értelmes csomaggal jön ki a telekom, és akkor számot hordozok ide.

Szerintem a név sejtet valamit. Amire én gondolok:
- Domino Fix: 1 vezetékes körzetszám ingyenes hívása meghatározott havidíj ellenében
- Domino Fix Extra: minden magyarországi vezetékes szám ingyenes hívása meghatározott havidíj ellenében

(#80693) Soulfly842 válasza #08205312 (#80692) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az az idő már elmúlt, hogy pusztán csak vezetékesre adjon kedvezményt :D

Egészen biztos vagyok benne, hogy másról lesz majd szó :)

(#80690) Watto1991

'jóvanna, tényleg fáradt voltam :D Mint egy drogos, úgy ültem le válaszolni :D Ültemben képes voltam bekómázni a kimerültségben :DD

[ Szerkesztve ]

(#80694) 4Grider válasza #08205312 (#80692) üzenetére


4Grider
nagyúr

Valószínűbb hogy a fix attól lesz fix, hogy minden irányba egy percdija van. Az extrába már én is el tudok képzelni havi keretet esetleg korlátlanságot.

(#80695) br4adam válasza 4Grider (#80694) üzenetére


br4adam
aktív tag

De korlátlan dominó most is van, szerintem valami más lesz.

(#80696) lugosi válasza Soulfly842 (#80682) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem követem annyira a dolgot, inkább a szalagcímeket, de azért valljuk be, hogy egy versenyeztetés esetén kizárni valakit, mert olcsóbb árat adott mint a konkurencia és direkt a drágábbat választani, azért elég furcsa...

... mármint a világ normális felén. Nálunk nem.

(#80697) hbala válasza #08205312 (#80692) üzenetére


hbala
aktív tag

Lehet, hogy olyan lesz mint külföldön, havi fix összegű feltöltésért kapsz majd x perc/x sms/ x gb-t.
Szerdán kiderül legkésőbb.

(#80698) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

hozzákapcsoltam gépen a Telekom fiókomhoz a mobil előfizetésemet nagy nehezen, viszont azt írja, hogy Ezt az előfizetést korlátozott jelszóval kapcsoltad a Telekom fiókhoz, ezért biztonsági okokból az online ügyfélszolgálati funkciók nem érhetők el. A korlátozott jelszót egy későbbiekben küldött SMS-re válaszolva véglegesítheted. Ezt követően az előfizetés teljes értékűen elérhetővé válik a Telekom fiókon keresztül.
Hogyan kéne ezt megcsinálni? Nem látok gombot hozzá (csak egy leválasztom gomb van), nem jött sms, szóval nem tudom, pontosan mit kéne most csinálni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80699) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Előfizetéses konstrukciót váltanék feltöltősre, telefonon lehet intézni vagy csak személyesen?

(#80700) Daffni2 válasza chester99 (#80699) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem mindenképpen személyesen,főleg,hogy SIM kártya csere is lesz.

"Aki ad,az nyer"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.