Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80551) 313313 válasza woolwich (#80549) üzenetére


313313
addikt

Milyen készülék?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#80552) boxfan válasza lufi7 (#80550) üzenetére


boxfan
tag

Nekem dominó 5-hoz van a Maraton. Nem vonja sose a napi net díját, a Marathon adatforgalma fogy netezéskor

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#80553) lufi7 válasza boxfan (#80552) üzenetére


lufi7
aktív tag

Ez jó hír. :)) :C

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80554) balint82


balint82
senior tag

(#80555) glaci válasza woolwich (#80549) üzenetére


glaci
őstag

Ha kipróbáltan függő (tehát nem megy Voda és Telenor kártyával), akkor sajnos a lengyel T -s kártyával sem fog!
Bár a név részben azonos (Telekom), ezek egymástól teljesen független szolgáltatók.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#80556) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A honor 8 Premium és a honor 8 között a 64 GB tárhelyen kívül van még valamilyen eltérés? :B

(#80557) MittuDomain_ válasza balint82 (#80554) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az S6e elég jó ajánlat, különösen, ha hűség hosszabbítással is mehet.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#80558) Soulfly842 válasza MittuDomain_ (#80557) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem, újjal van kiírva és csak arany színben :)

(#80559) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

A huawei p8 független jelenleg a Telekomnál?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#80560) csako válasza Soulfly842 (#80556) üzenetére


csako
veterán

Nincsen

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#80561) woolwich válasza glaci (#80555) üzenetére


woolwich
tag

Vettem egy SIM-et az egyik itteni szolgáltatónál a Play-nél, beleraktam a telefonba, de hálózatfeloldó PIN kódot kért. Utána gondolkodtam, hogy hoppá nekem nem független a telefonom...

313313: S6-os.

(#80562) 313313 válasza woolwich (#80561) üzenetére


313313
addikt

Akkor az ahogy tapasztaltad is, nem független. Mint írták már, nem fog menni a Lengyel kártyával.

Szerk.: Soulfly842: Az akciójukat meg akkor kenjék a hajukra. Mikor jönnek már rá a szolgáltatók, hogy meglévő ügyfél is ugyan olyan jó, azoknak is illene néha akció/kedvezmény...

Egyre több pasinak van arany telefonja... Én már A Honor Prémiumon se lepődnék meg, ha pasinak kell... Találkoztam már pasival, akinek Rose Gold Iphon 6S-e volt. Meglett 40-es ember, ráadásul épület gépesítéssel/"okosítással" foglalkozott...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#80563) woolwich válasza 313313 (#80562) üzenetére


woolwich
tag

Köszönöm.
Közben nagy nehezen rátaláltam a Telekom online chates szolgáltatására is, ahol megerősitették, hogy nem fog menni a lengyel T-mobile-os kártyával. :(

(#80564) lufi7 válasza 313313 (#80562) üzenetére


lufi7
aktív tag

Múltkor voltam az egyik T-pontban ügyet intézni és közben a másik asztalhoz került egy csaj. Lejárt a hűsége és hosszabbítana és venne hozzá egy Iphon akármit fehérben. Van? Van. Ügyintéző el. Jön vissza sajnos nincs, de van rózsaszínben. Jó lesz? Jó. El. Jön. Sajnos az sincs, de másik Iphon (kisebb) fehérben van. Jó? Jó. El. Jön. Csak rózsaszínben talált. Jó lesz? Jó. :Y
Csak néztem ki a fejemből.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80565) mm00


mm00
aktív tag

Sziasztok!

Volt még valamikor 10 évvel ezelőtt egy Domino simkártya a nevemen, ami akkor átkerült egy ismerősömhöz. Szeretném átiratni valahogy, hogy ő legyen a tulajdonosa, viszont a telefonos ügyintéző azt mondta, hogy nincs erre lehetőség csak felhasználónak lehet felvenni. Tényleg nincs rá mód, hogy átkerüljön egy másik tulajdonoshoz a Dominós simkártya és az én nevem teljesen lekerüljön róla?

(#80566) Sofian válasza mm00 (#80565) üzenetére


Sofian
őstag

Át lehet iratni. Személyesen bementek egy t-pontba és elintézik.

(#80567) Soulfly842 válasza lufi7 (#80564) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hát...ööö... izééé... sokszor tényleg ennyire mindegy :D

(#80565) mm00

Ez tényleg így van.

A felhasználó viszont teljes-értékű minden tekintetben, s bármit intézhet.

(#80568) mm00 válasza Soulfly842 (#80567) üzenetére


mm00
aktív tag

:( Csak az a gond, hogy 10 éve nem találkoztunk és így felelősséget se akarok vállalni a jövőben, hogy ki hogy használja a simet és ha tulajdonosként ott vagyok, akkor a felelősség az enyém is :) Viszont lemondani se akarom, mert valószínűleg már megszokta a számot :DD

(#80569) Soulfly842 válasza mm00 (#80568) üzenetére


Soulfly842
addikt

Váltsa át előfizetésre, azzal végleg lekerül a nevedről... :)

Elég egy move XS-es előfizetésre akár...

Ha készüléket nem vesz rá, s nem kér havidíj kedvezményt se, akkor a következő naptári hónapban kötbérmentesen visszaválthatja Feltöltőkártyásra (ott már az előfizető személye is ő lesz)

(#80570) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

illetékesek plz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#80571) anadroid válasza Soulfly842 (#80558) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem engedné hosszabbítással, egy összegben 90960-ért

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#80572) Soulfly842 válasza anadroid (#80571) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az összefoglaló oldalon csak új előfizetéssel írta :)

De akkor ezek szerint mehet. Ránéztem időközben az akcióra kicsit jobban, elvileg nincs kizárva meglévő sem.

Mehet bátran ;)

(#80573) senki66 válasza mm00 (#80565) üzenetére


senki66
senior tag

Ez a felhasználó mit jelent pontosan, lehet ez lenne a megoldás nekem? Az én nevemen lévő Dominót szeretném készülékvásárlással előfizetésesre átvinni Like S csomagba a lányomnak, amit csak egyetemisták kaphatnak, én nem, viszont nem, ha átírjuk az Ö nevére akkor meg nem lesz platina ügyfél és lehet előleget is kérnek - szóval hogy is van ez a felhasználó dolog - persze nem csak tőled kérdezem.

(#80574) mm00 válasza senki66 (#80573) üzenetére


mm00
aktív tag

Én sajnos nem tudom, csak egy levelet kaptam T-től, hogy felhasználót rögzítetek a Dominó kártyámhoz. Elvileg azt mondta a telefonos, hogy vagy úgy lehet felhasználót rögzíteni, hogy személyesen mindketten ott vagytok. Vagy a lányod felhívja őket telefonon arról a számról és berögzíti magát ideiglenesként és ebben az esetben, majd 30 nap után véglegessé válik, ha nem jelzel T fele, hogy nem engedélyezed.

(#80575) senki66 válasza mm00 (#80574) üzenetére


senki66
senior tag

Köszi, ezt majd megpróbáljuk.

(#80576) senki66 válasza balint82 (#80554) üzenetére


senki66
senior tag

Megint megy a fa*kodás,
1. megrendelni nem lehet, mert be van fagyva az oldal,
2. az adatlap szerint bővíthető a mem (32 GB bővíthető)
akkor ez az s7 edge?

(#80577) mm00 válasza mm00 (#80565) üzenetére


mm00
aktív tag

Új fejlemény. Felhívtam a számot ami elvileg a nevemen van. Kiderült, hogy semmi közöm a sim kártyához, nem is kaptam meg soha és nem is adtam soha senkinek. Ürge azt mondta, hogy 2004 körül a T-mobile küldte ki neki borítékba. Végig az én nevem szerepelt rajt, csak a cím volt rossz. Ő meg elkezdte használni és azóta is használja...

(#80578) Black_Raven válasza mm00 (#80577) üzenetére


Black_Raven
veterán

Adategyeztetésnél érdekes lesz.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80579) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv! Aranyszintű ügyfélként vásárolnék telefont,új előfizetéssel,igy nagyon kedvezményes,de a régit lemondanám,igy is élne tovább a kedvezmény a vásárolt előfizetésre és készülékre? Csak online érvényes az ár sajnos.

Másik topicban is feltettem,volt aki szerint kedvezmény nélkülire vált a csomag,remélem nem igy van :R

(#80580) Ateszpapa válasza szakalistvan (#80579) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Miért akarod lemondani a régit?
Amúgy ha nincs rá hűséged lemondhatod, de akkor ugrik az arany kiemeltséged is, és kb 7 hónap mire az új számod arany lesz.
(legalábbis régen így volt)

Célszerű utána lemondani a régi számod miután megkaptad a telót.
:)

(#80581) csako válasza szakalistvan (#80579) üzenetére


csako
veterán

Ha az aranytárskártyás csomagokra gondolsz, akkor azok bizony átváltanak, nem véletlenül van benne a nevükben a "társ" szó...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#80582) szakalistvan válasza csako (#80581) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Igen,arra gondoltam,bnőmnek most mozaik xs van,nincs rajt hűség,aranytárskártyára lenne az S6 edge move m-mel 5700,a régivel kisebb csomaggal meg majdnem 7000,akkor ez nem járható út sajnos.

(#80583) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Telekom ügyintézők nincsenek toppon (telefonos).
Nyártól elvileg megszűnnek a roaming díjak.
Van egy netes adatkártyám (8 GB-os csomagban), az lett volna a kérdés hogy ha kiutazom nyáron külföldre nyaralni és felváltom utazás előtt 20 GB-os csomagra akkor vajon elroamingolhatom-e büntetés nélkül?
Mert az előző 3-4 hónap használata mást mutat.
Erre az ügyintéző : az adatroamingot nem törlik el csak a beszédet. :W
Nem akartam meggyőzni....majd eljut hozzá is az infó.
Soulfly842 ki tudsz segíteni válasszal?

(#80584) Zeki válasza n@p@lm (#80583) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az adatroaming nem lesz eltörölve! Majd akkor kiderül ki hogy oldja ezt meg Uniós szinten.
Díjai lesznek, amik egyre csökkenek.

az adatforgalomnál fokozatos, öt éven át tartó ármérséklés várható: induláskor gigabájtonként 7,7 euró a nagykereskedelmi ár, ez 2018. január elsejétől 6 euró, 2019. január elsejétől 4,5 euró, 2020. január elsejétől 3,5 euró, 2021. január elsejétől 3 euró, és 2022. január elsejétől pedig 2 euró

https://m.itcafe.hu/hir/roaming_eu_vege.html

[ Szerkesztve ]

(#80585) #08205312 válasza Zeki (#80584) üzenetére


#08205312
törölt tag

Jól írod NAGYkereskedelmi ár.
Ezt a szolgáltatók nem terhelhetik át a felhasználókra....

(#80586) n@p@lm válasza Zeki (#80584) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nekem ebből nem az jön át hogy nem lesz megszüntetve:
"A roamingdíjak folyamatosan és jelentősen csökkentek az elmúlt években. A 2015-ben elfogadott rendelet alapján legutóbb 2016. április 30-án csökkentek a díjak, jelenleg a mobiltelefonos hívásokért percenként legfeljebb 5 eurócentet, sms-enként 2 eurócentet, az adatforgalomért pedig megabájtonként 5 eurócentet számolhatnak fel az EU-ban a szolgáltatók.
Ezek a díjak 2017. június 15-én megszűnnek.

A rendelet emellett bevezeti a „roaming, mint otthon” koncepciót, amelynek lényege, hogy az előfizetők a hazai feltételeknek megfelelően tudják használni mobiltelefonjukat az unióban. Így a hazai előfizetők az ottani díjcsomagokban meghatározott időtartamú hanghívást kezdeményezhetnek és a díjcsomagoknak megfelelő számú SMS-t küldhetnek az Európai Unió és az Európai Gazdasági Térség tagállamaiban (az EU-ban, valamint Izlandon, Norvégiában és Lichtensteinben) is plusz költség nélkül. A javaslat egyedül az adatforgalomnál szab felső határt, azt is akkor, ha az adott előfizető korlátlan adatcsomaggal rendelkezik. Ebben az esetben a szolgáltatónak legalább a díjcsomag ára és az aktuális adatforgalomra vonatkozó nagykereskedelmi ár arányának kétszeresével megegyező adatmennyiséget kell belföldi áron biztosítania.
"
Haza feltételeknek megfelelően tudod az előfizetésedet használni.
Egyedül a korlátlan adatkártyáknál van felső limit.

(#80587) szabogabor10 válasza n@p@lm (#80583) üzenetére


szabogabor10
veterán

Inkább ne szólalt volna meg...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#80588) Zeki válasza n@p@lm (#80586) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igazad van!
Tehát a nyártól a hazai netes csomag ugyanúgy kint is leforgalmazható
Ez majd fordítva lesz érdekes, a külföldi simekkel. Pár eldobhatós feltöltőssel...

(#80589) Carline válasza Zeki (#80588) üzenetére


Carline
őstag

Majd veszünk, hozatunk kintről jó ár/adatforgalom arányú kártyát, be a dual simes telóba és lehet csapatni itthon fillérekért. Vagy ez inkább bili effekt :)?

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#80590) szabogabor10 válasza Carline (#80589) üzenetére


szabogabor10
veterán

Bili effekt. Lesz fair use policy mindegyik szolgáltatónál, ez borítékolható.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#80591) Carline válasza szabogabor10 (#80590) üzenetére


Carline
őstag

Akkor lesz 4 kártya havi cserélgetéssel. A magyar ember leleményes és fillérb..szó :O

CineDOG1: Most is utalnak kb annyit. 300€. :DD

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#80592) Zeki válasza Carline (#80591) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)
Majd ha havi 300-at utalnak a bankszámlámra, akkor nem keresem a legolcsóbb netes megoldást.
Meg nem kell majd voip telefonálásra, mert tudok fizetni korlátlan csomagot.

(#80593) Gaborking


Gaborking
tag

Sziasztok!
Az imént vásároltam új előfizetőként, online Like S díjcsomagban egy Samsung Galaxy S6 edge készüléket, kamatmentes részletre. A készülék teljes ára az előfizetés mellé kb. 70 ezer forint. Szerintetek körülbelül mennyi előleget kell fizetnem? Előre is köszönöm :R

(#80594) bopeti98


bopeti98
őstag

Domino előfizetést össze lehet vonni egy már meglévő kapcsolat prémium kártyával, hogy az is ugyan oda gyűjtse a pontokat, ahova a havidíjas, meg az otthoni csomagok? Ha igen, akkor ezt a 1430 meg tudja oldani, vagy be kell menni?

(#80595) dptrsk válasza bopeti98 (#80594) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino nem gyűjt beváltható pontot csak annyit, amennyi az arany/platina szintjéhez szükséges, sehova nem tudod bevonni.

(#80596) alex devil


alex devil
senior tag

Szisztok, a Telekomnál van valami ügyfélmegtartó kedvezmény mobil ágon díjcsomagra vagy készülékre?

S23

(#80597) Nimda válasza edk- (#80540) üzenetére


Nimda
addikt

Az hagyján, de az én egy hónapja vásárolt Domino kártyámtól is elvették a maradék kb. 800 MB-ot, amit még le sem forgalmaztam.Csodálkoztam, hogy miért aktiválták a napinetet...

(#80598) -secret- válasza alex devil (#80596) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van, hívd fel Őket (1430) és kérd az ajánlatot abban az esetben ha hosszabbítod a hűségidőd.

(#80599) vgyuri válasza Nimda (#80597) üzenetére


vgyuri
őstag

2016.12.31-én aktivált domino, technikai net + kb 700 mbyte maradt az 1 gbyte-ból, nálam megy a net.

(#80600) alex devil válasza -secret- (#80598) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszi, kíváncsi vagyok mit ajánlanak.

S23

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.