Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80151) matthewKER válasza Andralin (#80150) üzenetére


matthewKER
tag

Eddig 3 csatornán jeleztem nekik, specifikusan leírva a problémát, ahogy azt egy igazi alkalmazás-tesztelő is tenné.
Még csak egy automata választ sem kaptam egyikre sem, de gondolom tudnak róla, elég sok embert érint.
Valószínűleg a probléma abból ered, hogy nincs beállítva lejárati idő ehhez a csomaghoz, és ezt az alkalmazás nem tudja kezelni (volt hasonló csomag LevelUp néven, előfizetéses ügyfeleknek, de ott volt egy fix lejárati idő, így az alkalmazás is megbírkózott vele).
A másik ráutaló jel a webes felület, mert az is marhaságot ír a Maraton felhasználhatóságához.
Például nálam a komment írásakor: "Felhasználható: 2017.01.28. 2 óra 59 percig"

[ Szerkesztve ]

(#80152) Zoty4


Zoty4
őstag

Na ma kaptam levelet hogy lejart a 2 husegszerzodesem, ami vicc hogy mar decemberben de mivel 5310 volt a next s atk (sot a weboldalon meg most is ennyi) tovabbra is azt hittem elkummanthatom:) hetfon lesz egy hivasom a kozpontba, ha adnak vmi kedvezmenyt a ket elofizura akkor maradok, ha nem akkor tutira valtok a vodanal. Azert jo lenne maradni.
Otlet?

[ Szerkesztve ]

(#80153) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Like S díjcsomagra szeretnék előfizetni. MSc-s hallgató vagyok, most fogom a második félévemet kezdeni, tehát ha így nézzük, akkor még másfél évig leszek egyetemista, viszont szeretném majd magam 1 évre passziváltatni, mivel úgy tudom, hogy most már passzívon is lehet diákként dolgozni. A kérdésem az lenne, hogy mi van akkor, hogyha passzívon vagyok? 2 év hűséget vállalnék egyébként az előfizetésre.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#80154) dptrsk válasza Willie (#80153) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az a lényeg, hogy amikor igényeled a Like St legyen érvényes diákod, utána 2 évig nem érdekli a Telekomot a jogviszonyod.

[ Szerkesztve ]

(#80155) dedike válasza dptrsk (#80154) üzenetére


dedike
addikt

Vagy mégis? :U

(#80152) Zoty4:

Megkaptad a kedvezményt az adott és a következő hónapban. Megkötöd újból, vagy igénybe veszed a hűség nélküli áron. Mondjuk egy próbát megér felhívni őket, azzal nem veszíthetsz, legfeljebb illúziót...

Felajánlják a Nokia 108-at ingyen a két év díjcsomag hűségért.... ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#80156) Willie válasza dptrsk (#80154) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm, de ez biztos? :D Honor 8-al együtt fizetnék elő, ha ez számít valamit.

(#80157) Zoty4 válasza dedike (#80155) üzenetére


Zoty4
őstag

Telefon nem kell, inkabb adjanak kedvezmenyt a dijcsomagbol :)
Kartyafuggetlen keszulek van mindket elofizetesemhez, szal nem vagyok idelancolva :U

[ Szerkesztve ]

(#80158) #41133696 válasza csako (#80135) üzenetére


#41133696
törölt tag

+ CineDOG1
Köszi, és elég csak a SIM kártyát bevinnem, meg a személyimet?

(#80159) Panthera


Panthera
őstag

Üdv

Tudtok rendszerhibáról, ami miatt felhívnak és sms-ben kell kódot küldeni?

(#80160) dptrsk válasza Panthera (#80159) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én nem tudok ilyenről.

(#80161) K1nG HuNp válasza Panthera (#80159) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Természetesen kamu a dolog. Ne adj meg semmi kényeset és ne hívj/küldj semmit

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#80162) Panthera válasza K1nG HuNp (#80161) üzenetére


Panthera
őstag

Én is erre gondoltam. Köszönöm.

(#80163) Black_Raven válasza Panthera (#80162) üzenetére


Black_Raven
veterán

Milyen kódot kérnek?Akkor már nem a nyeremény játék a menő.Változik a módszer...Biztos emelt díjas sms! Vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80164) Zeki válasza Panthera (#80159) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megtalalhatna engem is ilyen atveros, ugy elkuldenek valakit a busba...

(#80165) Panthera válasza Black_Raven (#80163) üzenetére


Panthera
őstag

Az üzenetközpont számára kellene elküldeni egy tőlük kapott kódot, ha jól értettem. De sajnos a hívás megszakadt. ;] Nekem is az emelt díjas sms jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#80166) Black_Raven válasza Panthera (#80165) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem ez nem jönne be, tiltva az emeltdíjas hívás/sms kimenő/bejövő+az összes bejövő/kimenő nemzetközi hívás/sms!! miután tavaly nyáron felhívtak este a Camora-szigetekről(afrika) de nem vettem fel mert a teló kiirta a Camora-szigetek nevet.Utána hogy "picit" megnehezitsem a csalók munkáját, az Ügyfélszolgával letiltattam a korábban felsorolt szolgáltatást.Gondolom volt meglepi amikor újra hívtak hogy minden módon elérhetetlen vagyok.Ja az MMS is tiltva van.:D De messengeren szivesen válaszolok nekik: Fuck you:)
Viszont a rejtett számokat így vagy valami frappánsabbal fogadom ha fogadom: Elmegyógyintézet tessék!

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80167) Panthera válasza Black_Raven (#80166) üzenetére


Panthera
őstag

:D
Az érdekelne, mivel lehet beállítani, hogy felismerje az országot? Egyszer már jártam így, hogy hívtak (ha jól emlékszem) Szomáliából.

(#80168) K1nG HuNp válasza Panthera (#80167) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

De varj, ha valaki szomaliabol baszaxik veled akkor ő is elég szép összeget fizet nem?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#80169) Panthera válasza K1nG HuNp (#80168) üzenetére


Panthera
őstag

Az a része pont nem érdekel. :)

(#80170) St3ven válasza K1nG HuNp (#80168) üzenetére


St3ven
addikt

Hacsak nem VoIP-on hív.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#80171) Black_Raven válasza K1nG HuNp (#80168) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem, te fizeted azt is" csak "5000/perc.Ügyfélszolgálat mondta hogy már akkor rosszul jársz ha felveszed, pláne ha visszahívod.Meg utána jönnek mms/sms.
@Kvardlipot az egy CM rom volt, már másik telóm van azóta. Nem tudom ez kiirná e.Lehet van rá vmi app
De nem voip, emeltdíjas afrikai számokról hívnak!.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80172) Zeki válasza Black_Raven (#80171) üzenetére


Zeki
nagyúr

Marhaság. Beszoptad. Nincs ilyen, hogy téged hívnak külföldi számról, és amikor te azt felveszed, akkor neked ketyeg sok ezer Ft/perc.

(#80173) K1nG HuNp válasza Zeki (#80172) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

szerintem sincs...

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#80174) Black_Raven válasza Zeki (#80172) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet hogy beszoptam, csak javasolni tudom neked, ha téged hívnának Afrikából vedd fel, és meglátjuk történik e valami.:)
Egy éve az RTL-en is volt szó ilyen hívásokról, meg százezres számlákról(nem dominósok voltak)mindegy nekem tiltva van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80175) Beca1990 válasza Zeki (#80172) üzenetére


Beca1990
senior tag

lehet itt ilyen csúnyán beszélni? :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80176) Vangelis válasza Black_Raven (#80174) üzenetére


Vangelis
nagyúr

[link]

;] ;] ;] ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#80177) Black_Raven válasza Vangelis (#80176) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez nem fog menni, csiganeten vagyok:D meséld el...:)
Szereztem wifit , ja mégegyszer, dobj be fél dollárt.. ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80178) Zeki válasza Black_Raven (#80174) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem érdekel hol mi volt, a valóság az, amit mondtam.

(#80179) qnadam válasza Black_Raven (#80174) üzenetére


qnadam
veterán

bejövő hívásért nem számláznak, nekik viszont nem drága, pár cent percenként. a cél annyi, hogy visszahívd őket. az rtl pedig nem ifnormációforrás.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#80180) K1nG HuNp válasza qnadam (#80179) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Nekik miért pár cent? Illetve ez trollkodásra jó vagy haszonszerzésre? Ha utóbbi akkor hogyan?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#80181) St3ven válasza K1nG HuNp (#80180) üzenetére


St3ven
addikt

Már fentebb leírtam, miért csak pár cent.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#80182) Andralin válasza Black_Raven (#80166) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nyugodtan felvehetted volna, ha Magyarország területén vagy, nem roaminghelyzetben és a saját szolgáltatód hálózatán fogadsz hívást, akkor teljes mértékben kizárt, hogy egy fillért is kiszámlázzanak neked, a világ bármely pontjáról hívjanak is!

Ez egy rohadt nagy hoax, amit sajnos tömegek szoptak be és meg vannak győzödve róla, hogy igaz, pedig egy nagy kamu.

Csak abba gondolj bele, hogy ha így tényleg lehetne pénzt lehúzni, előfizetők ezreit húznák így le tízezrekkel naponta... :U

(#80183) 4Grider válasza Andralin (#80182) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt egy párszor már én is leírtam itt, de mindig van ember, aki bedől a fogadott hívásért fizetünk hülyeségnek.

(#80184) dedike válasza 4Grider (#80183) üzenetére


dedike
addikt

Így igaz!

Szerintem itt legfeljebb akkor van kára valakinek, ha a számot visszahívja. Bár itt is igaznak kellene lennie annak, hogy csak az "országhatárig" fizeti a hívó a hívás költségét.

Aztán ki tudja...

Jó szerencsét!

(#80185) Zeki válasza dedike (#80184) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#80186) dedike válasza Zeki (#80185) üzenetére


dedike
addikt

Ez egy 8 éves, Index-es cikk... :DDD :P

Jó szerencsét!

(#80187) Zeki válasza dedike (#80186) üzenetére


Zeki
nagyúr

Attól még igaz.
Én már kb. 13 éve is vitáztam ilyenről valakivel egy videokamerás fórumban, aki becsszó állította hogy beszívatták, aztán mikor szembesítettem a tényekkel, akkor visszakozott, hogy csak hallotta ő is, csak azért mondta hogy vele történt meg, hogy nagyobb nyomatékot adjon a dolognak...

A mobilszolgáltatók csak azt számlázzák ki neked, ami az ÁSZF-ben benne van.
Vannak benne emeltdíjas hívások meg sms-ek is, de azok belföldiek. A külföldi hívások tarifái is benne vannak. De külföldi emeltdíjas hívás az nincs. Talán műholdas mobil van még benne, az is brutál áron nyomul, ha hívod.

[ Szerkesztve ]

(#80188) dedike válasza Zeki (#80187) üzenetére


dedike
addikt

Azt mikor szüntették meg, hogy a hívott fél is fizet? Te emlékszel rá? :B

Vagy az csak a Rádiótelefon Kft idejében volt?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#80189) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok!

Februártól augusztusig külföldön tartózkodom, így felmerült a kérdés, hogy mi legyen az itthoni T-s előfizetésemmel?
A számomat mindenképpen szeretném megtartani, gondolom az előfizetés lemondásával ez nem megoldható.
Mi lenne szerintetek a legjobb megoldás? Váltsak le a legolcsóbb előfizetésre addig?

(#80190) Zeki válasza dedike (#80188) üzenetére


Zeki
nagyúr

Passz. Nem volt akkor még mobilom.

(#80191) dptrsk válasza woolwich (#80189) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

VáLts domino csomagra, 2700 forint, ha jól tudom, ami a domino kezdőegyenlege, 1 év rendelkezésreállással.
Ha augusztus után kell előfizetés vissza tudsz váltani.

(#80192) tsteve válasza Panthera (#80159) üzenetére


tsteve
senior tag

idegen telefont töltenél fel a kóddal...nemrég terjedt el ez a fajta átverés

[ Szerkesztve ]

(#80193) dedike válasza tsteve (#80192) üzenetére


dedike
addikt

Töltöttél már fel ilyen módszerrel (SMS) telefont havi számla terhére? Ehhez ugyanis te adod meg mind a számot, mind az összeget, s utána az ellenőrző SMS-t is te küldöd vissza.

Ilyen esetben a szolgáltató is ad ki közleményt, így történt a feltöltőkártya kódok esetében is.

Jó szerencsét!

(#80194) MadMancs válasza Panthera (#80167) üzenetére


MadMancs
veterán

Semmit nem kell beállítani. Országhívó + körzet alapján alapból kiirja minden (okos) teló.

@Woolwitch: Vagy szüneteltesd az előfizetést ha van hűség. Nem tudom mennyi de van egy minimális havi díja. Illetve a hűség idő kitolódik a szüneteltetés idejével.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#80195) woolwich válasza dptrsk (#80191) üzenetére


woolwich
tag

Köszi, lehet az lesz akkor! :K

(#80196) lugosi válasza dedike (#80188) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt hiszem azt 93-ban vagy 94-ben szüntették meg. De inkább 93-at mondanék.

(#80197) Beca1990


Beca1990
senior tag

Még nem árusítják, de már kész a készülékbemutatója a Samsung Galaxy A5 2017-nek :D

[link]

Tehát várható nemsokára a kínálatban :)

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80198) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Helyreigazitás!
Tegnap tévesen írtam hogy külföldi bejövő hívásokért is fizetni kell.Nem kell semmilyen bejövő hívásért fizetni.Sajnoos én is elhittem a sok össze-vissza mende,mondát.Elnézést a téves infóért, nem szándékos volt.Az ilyen számokat visszahívni nem ajánlott.
@CineDOG1 ilyen stílusban legközelebb a párodnak írj, ne nekem!

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80199) tsteve válasza dedike (#80193) üzenetére


tsteve
senior tag

igen, s ez egy viszonylag új csalás, a lényege hogy a csaló többször hiv, s utasítgatja a naiv ügyfelet hogy milyen sms-eket küldözgessen.. mi nem világos itt számodra?

(#80200) tsteve válasza Black_Raven (#80198) üzenetére


tsteve
senior tag

sztem cinedog semmi durvát vagy sértőt nem írt neked... te viszont elég tájékozatlannak és naivnak tűntél, ha ilyen ostobaságot elhittél, hogy külföldről (vagy bárhonnan) fogadott hívásokért fizetni kell 2017-ben... bizonyos típusú belföldi inditású sms-ek a kivételek, hívásért sosem kell, bár sok tájékozatlan netező ezt valóban rosszul hiszi most is...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.