Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79851) Diák66 válasza MadMancs (#79848) üzenetére


Diák66
őstag

Nem vagy vele egyedül. :D Egyik családtagom is roaming-olt Telenor hálón Telekomosként. Meg is reklamálta, de semmit nem reagáltak rá. Röviden annyit írtak, hogy jólvanazúgy.

Vicces, ha a Telekomos mobil/hálózati eszköz kiírja, hogy R (roaming jel) és Telenor HU roaming. Megtörtént eset nem egyszer!!

(#79852) [P]laci


[P]laci
senior tag

Aki eddig aggódott emiatt, annak mostmár nem kell! :B
A Dominó Most opció igénybevételének lehetőségét 2017. február 1-jétől 2017. június 30-ig meghosszabbítják. :B :R

"Domino Most: a kedvezményes ajánlat 2017. június 30-ig érvényes. Az ajánlat igénybe vétele esetén egyéb Domino kedvezmények nem érvényesülnek."

[ Szerkesztve ]

(#79853) MadMancs válasza Diák66 (#79851) üzenetére


MadMancs
veterán

Pont ugyanez volt. R ott volt. És szolgáltató : Telekom HU | Telenor HU
1430 meg engem nézett hülyének hogy lehetetlen mert SIM nem engedi belföldi roamingot. Személyesen bementem T pontba, ott szintúgy. SIM csere is volt hátha az a gond. Vicc hogy T nem volt képbe azzal hogy ők mókolnak hálózattal.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#79854) bernel válasza [P]laci (#79852) üzenetére


bernel
tag

Szuper! Reméljük hamar beindul a digi is, akkor lesz igazán vérengzés a piacon.

(#79855) Diák66 válasza MadMancs (#79853) üzenetére


Diák66
őstag

Családtagom még mellékelte is a panaszához a fényképet. :D Aztán még is hülyének nézték, mondván ez lehetetlen.

(#79856) Black_Raven válasza bernel (#79854) üzenetére


Black_Raven
veterán

Fölösleges a "vérengzés" a piacon, a 9/19ft-os percdíjjal sokan megelégednek.Nem kell több sz*rkavarás.Most örülni kell, meg arra gondolni ha a telekomot nagy veszteség éri, szerinted majd kinek fog bekeményiteni.Tippelném hogy nekünk, vagyis így jó.Nekünk is, nekik is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79857) bernel válasza Black_Raven (#79856) üzenetére


bernel
tag

Engem speciel a mobilnet miatt érdekel a digi, hogy annak az árát vigyék le, a telefonálás kevésbé lényeges.

(#79858) tabaga válasza Black_Raven (#79856) üzenetére


tabaga
tag

Na már megint a "nem a zsemle kicsi, hanem a pofatok nagy" attitűd.
Amúgy tényleg felhet kicsit a Telekom a Digitol, ha már nem csupán a kínálati oldalon kooperalnak (kartell), hanem a költség oldalon is (közös hálózat) Amúgy gazdaság védelmi szempontból tényleg érdekes, hogyan engednek nekik ilyeneket.

(#79859) Black_Raven válasza tabaga (#79858) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem értem mire gondolsz konktétan a zsemle atitűddel.Ha kifejtenéd bővebben jó lenne..a gazdaság védelmi szempontod sem világos, mert ha az lenne, a Vodafone nem lenne.Mivel amikor a Voda Magyarországra érkezett, évekig a Telekom és a Telenor hálózatát használta...

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79861) btz válasza tabaga (#79858) üzenetére


btz
addikt

Mitől félnének? A Digi 1800 mhz sávjában elnyert kapacitásától? 😁
Leesik majd az álluk is az előfizetőknek, mikor rájönnek, hogy mekkora a lefedettség

ⓑⓣⓩ

(#79862) K1nG HuNp válasza Black_Raven (#79850) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Márpedig 2 konkurens cég mikor nem veszik össze?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79863) Black_Raven válasza K1nG HuNp (#79862) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az csak spekuláció.Most tényleg nem mindegy.Lényeg hogy marad a Most.Még egy kis kapcsolódás és reméljük a net is lemegy egy 800ft/1-2gb-re és lesz**om mi lehet/megy a háttérben.Meg az se érdekel hány mobilszolgáltató lesz még, én biztos maradok, mert Nekem ez nem rossz, sőt......Lehetne mint Angliában is nem?korlátlan net 500perc=csak térerő nincs már a másik utcában, nemhogy vidéken...

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79864) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Marathon és a NetPlusz közt mi a különbség?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79865) Black_Raven válasza K1nG HuNp (#79864) üzenetére


Black_Raven
veterán

NetPlusz 30 naponta megújul, vagyis fizetsz, de korlátlan a csiganet.Maraton meg tart amíg tart és megszűnik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79866) K1nG HuNp válasza Black_Raven (#79865) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

"de korlátlan a csiganet", Ezt hogy érted?

+ Olvasgattam, hogy ezeken felül kell még netnek lennie, hogy működjenek, napinet vagy micsoda :F

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79867) Black_Raven válasza K1nG HuNp (#79866) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem, a NetPluszhoz nem kell Napinet.meg más sem.Csiganet=lassitott net, amikor a csomagban lévő 200mb-5gb net elfogy, de a 30 nap még nem járt le, akkor jön a korlátlan csiganet.Speciel nálam onnantól éjjel-nappal rajta a net, mivel nincs plusz költség, és nem fogy el:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79868) K1nG HuNp válasza Black_Raven (#79867) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ha van Domino Surfom akkor a maratonhoz sem kell semmi más ugye? Viszont ha csak domino 5öm van akkor kell napinet a maratonhoz?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79869) Black_Raven válasza K1nG HuNp (#79868) üzenetére


Black_Raven
veterán

]Ebben az esetben (maraton) mindkettőhöz kell a Napinet.:(
De ne most spórolj amikor a NetPlusz 4szer annyi adatot ad mint az alap, ráadásul 2 hónapig

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79870) rasotamas válasza Kbali (#79849) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem. Ha mindenképpen vennem kéne új telefont és nem kapnék Micro SIM-eset akkor lennék kényszerhelyzetben.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79871) tabaga válasza Black_Raven (#79859) üzenetére


tabaga
tag

[link]
Itt nézd meg a zsemlés idézetet, és remélhetőleg rájössz, mire gondoltam.
Az egy érthető versenyélénkítő megoldás volt: így tudtak bevonzani egy újabb versenytársat a piacra, emiatt volt indokolt. A mostani engedékenységet nem látom indokoltnak.

(#79872) Black_Raven válasza tabaga (#79871) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azt idáig is értettem hogy mire gondoltál, azt nem értem mi köze van az én Hsz-emhez.Talán azért az engedékenység mivel megint jön egy piaci szereplő.És nem akarnak elvesziteni 1-2 jól fizető résztvevőt.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79873) St3ven válasza [P]laci (#79852) üzenetére


St3ven
addikt

Arra leszek kíváncsi, hogy aki eddig azért nem kapcsolta be a Domino Mostot, mert csak január 31-ig volt meghirdetve, az most ugyanúgy marad-e a 30-40 forintos percdíján, mert csak június 30-ig szól a kedvezmény. ;] :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79874) [P]laci válasza St3ven (#79873) üzenetére


[P]laci
senior tag

viccelsz? :DDD annyi időre minek váltani?! noormális?! :C

(#79875) St3ven válasza [P]laci (#79874) üzenetére


St3ven
addikt

Ja, úgyis megszüntetik utána. Akkor meg minek fizessek addig is kevesebbet. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79876) _q válasza Black_Raven (#79869) üzenetére


_q
addikt

Ez működik úgy, hogy mondjuk visszamondom most a netplus S-t majd újra igénylem, akkor "új belépőnek" számítok és jár a kedvezmény? Illetve ez a módszer működik minden más esetben, pl fél év múlva megint van akció akkor csak kilépek majd vissza és már kapom is a bónuszt?

[ Szerkesztve ]

(#79877) dptrsk válasza _q (#79876) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor kapsz 4szeres adatkeretet, ha az igénylés előtti 92 napban nem volt aktív az adott csomag.

(#79878) _q válasza dptrsk (#79877) üzenetére


_q
addikt

Oh, akkor nem lehet trükközni ilyen módon :(

Mi van akkor, ha megköti valaki netplus s-t most újonnan, tehát nem volt előtte 92 napig mobilnete. Megkapja a 800Mb-ot, majd utána egyből vissza mondja. Akkor a 800MB attól megmarad vagy az is egyből elveszik?

(#79879) #65388800 válasza _q (#79878) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szerinted megmarad? :D

(#79880) dptrsk válasza _q (#79878) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Havidíjasnál elveszik egyből, mivel részarányos a számlázás.
Dominonál, mivel előre kifizetted 30 napig használhatod fel, ha közben lemondod akkor is.

(#79881) _q válasza #65388800 (#79879) üzenetére


_q
addikt

Hallottam bizonyos "rendszer hibáról" amikor működött olyan, hogy igényled pl netplus s-t, megkapod, visszamondod akkor csak a 200MB veszik el az akció keretén belül ami járt az megmarad. Csak nem tudom ennek a menetét, illetve milyen esetben működhet.

dptrsk
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#79882) Black_Raven válasza _q (#79878) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem lehet trükközni, csak másik csomagot kell venni.Tehát lemondod ezt és rendelsz egy NetPlusz M-et és ha 92napon belül ilyen csomagod nem volt, akkor az 500mb helyett megkapod a 2gb-t.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79883) Black_Raven válasza _q (#79881) üzenetére


Black_Raven
veterán

Viszont nem értem miért mondanád le egyből, amikor a következő hónapban is megkapod a 4szeres adatot? Ennél nagyobb marhaságot rég hallottam.2.hónap végén elég lemondani és utána megint csomagot váltani.Én csináltam ezt 6 hónapig 3csomaggal.De utána nem lehetett újrakezdeni mert egy évben csak egyszer vehetsz részt ilyen akcióban.
Megkérdeztem működik ahogy leírtam.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79884) _q válasza Black_Raven (#79883) üzenetére


_q
addikt

Köszi az információt. A korábbi lemondást nem gondoltam át jól, máshogy gondoltam, de az ismét átgondolva hülyeség lett volna,

(#79885) K1nG HuNp válasza _q (#79884) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Alapbol nem kell trükközni... :(((

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79886) 313313


313313
addikt

Van baj, nem kicsi...
Lehet hamarabb jönnek azok az új díjcsomagok, amikkel még drágábban lehet telefonálni...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#79887) Vangelis válasza 313313 (#79886) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aprópénz ez nekik....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#79888) Kbali válasza 313313 (#79886) üzenetére


Kbali
nagyúr

A végét is elolvastad? Egy fillért nem fognak fizetni.

(#79889) K1nG HuNp válasza 313313 (#79886) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Nem emiatt fognak drágítani :))

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79890) 313313 válasza Kbali (#79888) üzenetére


313313
addikt

Elolvastam, megtámadják a határozatot...
Aztán majd elválik mit ítél a bíróság.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#79891) rasotamas válasza K1nG HuNp (#79885) üzenetére


rasotamas
veterán

Ne viccelj!
A t-mobilnál elég drágára trükközik ki amit te szeretnél. Például sokat netezel, keveset telefonálsz, szeretnél egy közepes havidíjat és egy csúcstelót olcsón részletre.
Vannak internet kiegészítő csomagok, de az nem növeli a csomagod kategóriáját, így nem olcsósodik a készülékár.
Van 6 gigás csomag havi 20-ért ami nevetséges BÁRMIÉRT, korlátlan netért sem fizetnék ennyit.
Ennyiért elvárhatnád, hogy a legdrágább telefont is hozzád vágják ingyen, de nem teszik, ez csak 130-cal csökkenti a vételárat, miközben 2 év alatt 480-at kiperkálsz.
Utána havi 8-ért 1 giga, ez még kb 80 kedvezményt ad az árból. Persze ehhez lehet kérni 5 giga netet pluszban, de arra nem jár készülékkedvezmény.

Szóval trükközni kell, lételem a kiskapuk keresése.

2 éve voltam 2 hétig munka miatt Olaszországban. Az akkori csúcs G3-mat adták oda ingyen havi 20-30€-ért, nem emlékszem, de kevesebb mint 10 ezer forint, amiben korlátlan sms, korlátlan beszélgetés és 4 giga net volt. Az megfelel egy mostani 10 gigának szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79892) br.rak


br.rak
őstag

A Domino Most kiegészítő csomagot hogyan lehet SMS-sel aktiválni?

(#79893) K1nG HuNp válasza br.rak (#79892) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Olvass vissza

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79894) Soulfly842 válasza 313313 (#79886) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az a legviccesebb, hogy NMHH-s mérések is megerősítették ezt többször is :D

Jó eséllyel indulnak :D

[ Szerkesztve ]

(#79895) Zeki válasza br.rak (#79892) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sehogy.
*111# az ussd kódos menüben, vagy a telekom.hu-n, vagy a telekom app-ban.

(#79896) br.rak


br.rak
őstag

A kereső most nem segített, de most már megtaláltam:

Domino Most aktiválása a telefon készüléken keresztül.

Elsőnek *111# -et pötyögjük be, majd hívásindítás
Egy 1-es számot kell beütni. Azután díjcsomagok és szolgáltatások, majd Szolgáltatás és biztonság, azután kedvezmények, majd Domino Most, azután módosítás és bekapcsolás.

És ezt havonta el kell végezni.

Domino Most, SMS, aktiválás, USSD kód
És akár mehetne a topic összefoglalóba is, a jobb kereshetőség érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#79897) Zeki válasza br.rak (#79896) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kell havonta elvégezni.

(#79898) koncyka


koncyka
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Next M Aranytárskártyás előfizetés mellé sima Next M kedvezményeket kell néznem mobiltelefon vételnél?

Válaszokat előre köszi!

(#79899) dedike válasza koncyka (#79898) üzenetére


dedike
addikt

Szia, nem, neked a Next S árakat kell ahhoz megnézned! Az első :)

Jó szerencsét!

(#79900) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A mai nappal 0 Ft-os kezdő, 24 havi részletfizetés kezdődött el minden csatornán, ami még jelentős érdekesség, hogy mind minőségi készülékcseréhez (hűségidő hosszabbítással vásárolt), s új előfizetéshez is 5000 Ft-os tartozékkedvezményt kap az ügyfél.

Online vásárlás esetén 10 napon belül, személyes vásárláskor akár már a helyszínen igénybe veheti a kedvezményt (személyes vásárlás esetén legfeljebb 72 órán belül (percre pontosan), naptári nap szerint)

Integrált ajánlat:
Ami még érdekes lehet, hogy otthoni szolgáltatásnál is igénybevehető lesz Magenta 1-es ügyfeleknek egyedi, 50000 Ft-os kedvezmény, de kedvezmény egy magenta1 ügyfélnek csak egyszer vehető igénybe (otthonit és a mobilt is beleszámolva).

Ill. Magenta 1 speciális árlistába bekerült a HTC 10-es is.

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.