Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) horush válasza glaci (#80050) üzenetére


horush
addikt

Értem, köszönöm a választ. Lehet én is azt fogom akkor csinálni, hogy megtartok pluszban egy kártyás csomagot, úgy is dual sim a Honor 8.

(#80052) lufi7


lufi7
aktív tag

Sziasztok!
A Telenortól jönnénk át számhordozással a nejemmel.
A Domino Surf (Most opció aktiválásával) csomagot néztük ki.
A kérdésem az, hogy ha Maraton netet veszünk hozzá pluszban akkor kilehet kapcsoltatni a napinetet?
Ill. még valami. Nekem 29.-én jár le a hűségem, de már holnap (27.)
megindítanám a számhordozást. Működni fog a dolog?
Köszi!

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80053) dptrsk válasza lufi7 (#80052) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hivatalosan nem kapcsolják ki a napinetet a Maraton miatt, de ha feltöltési bónusz miatt kéred, akkor esetleg kikapcsolják, s bekapcsolják a Technikai netet.

A számhordozást nem tudom, hogy jó ötlet-e hűség előtt elindítani...

(#80054) tothferenc


tothferenc
senior tag

srácok, van valami "családias" opció magentáéknál, amivel családon belül ingyen tudnánk beszélni? Néztem a családi opciót, de ez most csak magenta ügyfeleknek rendelhető, vagy bárkinek? Nővérem nevén van 2 előfizetés, én pedig csatlakoznék harmadiknak.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#80055) #65388800 válasza lufi7 (#80052) üzenetére


#65388800
törölt tag

A napinetet csak akkor lehet kikapcsolni ha van hozzá netpluszod. Surf+maraton nem megy napinet nélkül.
Majd ha lejár a hűség akkor lehet.

(#80056) dptrsk válasza tothferenc (#80054) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

[link]

Bárki kérheti, 190 forint, minimum 2 előfizetés kell, amit írtál, hogy megvan. A 3. lehet Dominos is.
Magentásoknak ingyenes.

(#80057) tothferenc válasza dptrsk (#80056) üzenetére


tothferenc
senior tag

es mi ebben a biznisz a telekomnak, hogy havi 190-ert (3*190-ert) harman ingyen beszelunk??

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#80058) Mr.Csizmás válasza tothferenc (#80057) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

forgalom. a befektetőknek, részvényeseknek ez is számít, mennyire pörög az üzlet.

meg akkor valszeg mást is fizetsz vagy fogsz rendelni a szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#80059) alexander12 válasza dptrsk (#80056) üzenetére


alexander12
aktív tag

De mindegyik számnak, akár dominó, akár előfizetés, egy előfizető nevén kell lennie ! Nem? :) Szerintem " tothferencnek " át kell iratni a számát a nővére nevére

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#80060) -secret- válasza alexander12 (#80059) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy néven kell lenni.

(Magenta keretében ingyen van az átírás.)

[ Szerkesztve ]

(#80061) br4adam


br4adam
aktív tag

A havidíjasoknak kell csak egy néven lennie.

(#80062) alex devil


alex devil
senior tag

Vajh' miért emelik meg az előfizetésemet ha készüléket is veszek hozzá? (Next S) Így a telefon már nem annyiba kerül amennyiért hirdetik, mert hozzájön még a plusz havidíj (kb.: 24*1500=36000HUF)
Büntetnek amiért veszek valamit tőlük? A zéró forintos készülékre így kifizetek két év alatt 36000HUFot. Pont ennyi Domino csomagban. Vagy ha veszek valami menőt, pl. S7 az is pont annyi lenne mint egy gsm boltban függetlenül. Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

S23

(#80063) -secret- válasza alex devil (#80062) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az a telefon törlesztője.

(#80064) lufi7 válasza dptrsk (#80053) üzenetére


lufi7
aktív tag

+ kalm007
Köszi!
Közben dolgom intézése közben beszaladtam a Telenorhoz (Nem volt senki :Y ) és kiderült, hogy a hűségem már 23.-n lejárt és az is az adat egyeztetés közben, hogy a szülinapom rosszul volt felvezetve.
A manus csak annyit kérdezett, hogy elhordozom a számom ?
Mondtam, hogy igen. Meg sem próbált egy szóval sem maradásra bírni. :F

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80065) alex devil válasza -secret- (#80063) üzenetére


alex devil
senior tag

Bármilyen telefont veszek drágább lesz a díjcsomagom. Tehát a hirdetett árhoz képest mindegyik még plusz 36000.- HUF. Akkor ez nem sima átcseszés? Tehát a díjcsomagom 6300.- megemelkedik 7800.-ra és még ezen kívül fizetek törlesztőt ha veszek készüléket.

S23

(#80066) Mister_X válasza alex devil (#80065) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konkretizáld a készüléket, mert anélkül nehezen tudjuk megnézni, hogy mi van.

Nem tudom elképzelni, hogy miért lenne magasabb a havidíj.

Egyébiránt ha azt akarod kiszámolni, hogy most köcsög-e a szolgáltató, hogy két év alatt a telefon + előfizetés pont annyi, mintha Dominóban vennéd, akkor annyit tudok mondani, hogy vedd meg Dominósan és töltsd fel a kártyád, ha telefonálni vagy netezni szeretnél...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80067) Daffni2 válasza Mister_X (#80066) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem tudom elképzelni, hogy miért lenne magasabb a havidíj.

Hát ahhoz képest,hogy itt úgy állítottad be magad,hogy a Telekomnál dolgozol,hiányosak az ismereteid.

Világosan le van írva mindenhol,hogy a készülékvásárlás nélkül a havidíj 6310 Ft.
Készülékvásárlással meg 7810 Ft.

alex devil

Nem büntetés,de tudomásul kell venni,hogy a szolgáltató,nem telefonbolt.
A készüléken vajmi kevés a haszna,viszont a költsége több.
Ráadásul részletre adja.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#80068) birorichard válasza -secret- (#80060) üzenetére


birorichard
őstag

i7-tel szemezel, jól láttam? :D

(#80069) alex devil válasza Mister_X (#80066) üzenetére


alex devil
senior tag

Nem a telefon+előfizetés pont annyi. (ettől függetlenül köcsögség amit csinál) Kiszámolni nem kell, van számológépem, de azért kösz.

Next S díjcsomag készülék nélkül 6310.- készülékkel 7810.-

Csupán azt nem értem, hogy miért emelkedik az előfizetés díja ha veszek készüléket. Ez valami büntetés amiért veszek készüléket vagy jutalmaznak ha nem fárasztom a céget készülékvásárlással?
Nem vagyok felháborodva csak nem vágom az üzletpolitikát.

Daffni2 Tehát jutalmaznak ha nem veszek tőlük készüléket.

dedike én is ezt írtam.

[ Szerkesztve ]

S23

(#80070) dedike válasza alex devil (#80062) üzenetére


dedike
addikt

A Next S díja, ha készülékkel veszed, akkor 1500 Forinttal magasabb, mint készülék nélkül. Bővebben

Megelőztél egy picit. Üzletpolitikát ne itt keress, mert úgysem ismeri senki. Aki meg esetleg igen, úgysem mondja meg.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#80071) glaci válasza Mister_X (#80066) üzenetére


glaci
őstag

Azt azért illene tudni, hogy a Next csomagoknak több ára van. (Hűség nélkül, 1 ill. 2 év hűséggel és ezeken belül még van készülékes és készülék nélküli ár.)
A kolléga azon mérgelődik (szerintem jogosan), hogy ha a cég még a készüléken is keres, mert ő azt is vásárol, akkor miért húzza le a cég még a magasabb havidíjjal is.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#80072) #65388800 válasza alex devil (#80069) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát azért emelkedik mert ki kell fizetni a telefont is. Ha az alapárat hozzáadod az emelt árhoz kijön a telefon ára. Telenornál is ugyan ez van.

Egyedül ATK ban nem változik a tarifa ára ha telefont veszel.

(#80073) -secret- válasza birorichard (#80068) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Írok pü-t, most nem tudok facebookra menni. :)

(#80074) alex devil válasza glaci (#80071) üzenetére


alex devil
senior tag

Bezonyám :)
Szerintem ez - hogy újra MrX kifejezésével éljek - köcsögség.

S23

(#80075) alex devil válasza #65388800 (#80072) üzenetére


alex devil
senior tag

A telefonnak van külön részlete és az előfizetés is drágább lesz. Az szerintem két részlet. A hirdetett árhoz hozzá kell adni az előfizetés árának emelését is.

S23

(#80076) glaci válasza #65388800 (#80072) üzenetére


glaci
őstag

Nem ugyanaz!
Ha egyben kifizeted a készüléket egy ugyanolyan kategóriás másik csomagban, akkor az ki van fizetve, meg fizeted a havidíjat, mint egyébként. A Next csomagoknál meg kifizeted a készüléket (ugyanolyan kategóriánál ugyan annyit) és a havi díjad magasabb lesz, mintha nem vettél volna telefont!

Ezzel arra ösztönöznek, hogy a.) Ne legyél Next előfizető b.) Máshol vegyél telefont ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#80077) modern


modern
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy van egy domino csomagom, és vettem hozzá turbó 1gb "szolgáltatást"..
Először bekapcsoltuk oké volt, de pár nap mulva vhogy kikapcsolt (nem értem hogy hogy..) és azóta nem tudom bekapcsolni. A 1777-en próbálkoztam, el is jutok a menüig majd amikor a bekapcsolásra megyek akkor visszalép a főmenübe..

Telekom alkalmazásban még 800mb-nyi net van elárhető.. szóval tuti nem fogyott el
Valaki tud rá megoldást?

[ Szerkesztve ]

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#80078) Mister_X válasza Daffni2 (#80067) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem a lakosságin dolgozom :U És ez is egy újkeletű dolog lehet, mert nekem még nem növekedett a havidíjam.

Én kérek elnézést, hogy nem ismerek mindent, amit nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80079) Black_Raven válasza glaci (#80076) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne legyél Next előfizető+Vegyél máshol telefont=Huzzál a Vodához csóreszkedni:D
@modern honnan veszed hogy kikapcsolt? ezt nem lehet ki-be kapcsolgatni, nem botmixer! Ha mutatja a 800mb adatot akkor aktív és működik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80080) #65388800 válasza glaci (#80076) üzenetére


#65388800
törölt tag

Most vettem 57.000 Ft ért Galaxy s6-ot next S ATK ra és a havidíjam 5310Ft.

(#80081) glaci válasza Black_Raven (#80079) üzenetére


glaci
őstag

:D
Lehet, hogy így gondolják ...
(Azért a mögöttes célok és gondolatok - hogy miért is van így - az nagyon érdekelne.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#80082) glaci válasza #65388800 (#80080) üzenetére


glaci
őstag

Nem az ATK -ról volt szó, hanem a "simáról"!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#80083) Black_Raven válasza #65388800 (#80080) üzenetére


Black_Raven
veterán

ATK a kivétel.
Black Friday, Karácsonyi, januári összevont akcióban:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80084) #65388800 válasza glaci (#80082) üzenetére


#65388800
törölt tag

De én atk ra írtam hogy ugyan az amire azt írtad nem ugyan az.

(#80085) mokalade válasza vatafakk (#79999) üzenetére


mokalade
tag

01.20-án néztem online: Huawei Y3 II előfizetés nélkül (dominóban is ennyi volt) 21990ft.
01.21-én ugyanez 35990ft.
Pláne vicc, hogy a "Jegeltük az árakat" és "15% kedvezmény" feliratokon át jutottam el a 64%-os áremelésen átesett ajánlathoz...

Ügyfélszolgálattól megkérdeztem mailben, hogy nem-e elírás, de annyit válaszoltak, hogy a 15% csak előfizetésre vonatkozik és nélküle 35990ft.
Jé, ezt az árat írtam én is, de az érdekelt volna, hogy miért, azonban a bődületes áremelésről egy szó sem esett.

Bántam, hogy nem rendeltem meg, de lehet, hogy meg sem kaptam volna valami mondva csinált ok miatt?

[ Szerkesztve ]

(#80086) glaci válasza #65388800 (#80084) üzenetére


glaci
őstag

"Hát azért emelkedik mert ki kell fizetni a telefont is. ... Telenornál is ugyan ez van."
Erre írtam, hogy nem ugyanaz.
Az ATK -nál nem drágul, tehát ugyan annyi lesz az előfizetés, a "sima" Next -nél meg drágul, tehát kvázi megbüntetnek azért, hogy te telefont is veszel!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#80087) Mister_X válasza mokalade (#80085) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tapasztalatból mondom, hogy a rendelés idejében leadott ár az érvényes. Én is így vásároltam magamnak webshopból, mire meghozta a futár, már magasabb áron volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80088) alex devil válasza glaci (#80076) üzenetére


alex devil
senior tag

Igen. :R
vagy c.) menj át másik szolgáltatóhoz

S23

(#80089) MadMancs válasza mokalade (#80085) üzenetére


MadMancs
veterán

De megkaptad volna. Én is megkaptam 11.-én. Igaz akkor még 19990Ft ért. ( plusz 600 a belépési díj és 490 a Domino sim. ) Multhéten néztem 15% os akcióban 24xxx Ft volt, írtam is valahol. Most már 35? Az úgy jó. 🤔😲

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#80090) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Én most rendeltem a havi 2200 forintos flottámra 150k-ért 24 havi kamatmentes részletre s7-et, remélem minden rendben lesz vele. Pickpackpontra mennyi idő mire kihozzák?

(#80091) vatafakk válasza mokalade (#80085) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Aki korán kelt pénteken, annak még ennyi volt:

(#80092) K1nG HuNp válasza Black_Raven (#80083) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Wat is atk? :F

Painkiller: Nekem vidékra általában 3 munkanap, de nyomon lehet kovetni a csomagot. Személyidet ne hagyd otthon.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#80093) #65388800 válasza K1nG HuNp (#80092) üzenetére


#65388800
törölt tag

Aranytárskártya

(#80094) Black_Raven válasza #65388800 (#80093) üzenetére


Black_Raven
veterán

Most miért kellett?.....nem tudott volna aludni...:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80095) #65388800 válasza Black_Raven (#80094) üzenetére


#65388800
törölt tag

Majd ha valaki megkérdezi 25. re hogy lehet e használni surf-fel a maratont napinet nélkül akkor csendben maradok :DDD

(#80096) Indiant válasza vgyuri (#80016) üzenetére


Indiant
addikt

És utána megszűnik a kedvezménye? (vagy csak addig lehet megrendelni?)
A Domino feltöltős, nem? (csak mert a weboldalain havidíjakat látok)

(#80097) Soulfly842 válasza Indiant (#80096) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy messzi-messzi galaxisban, az üveggömbön is túl, hol az egyszer volt hol nem voltok szülik az ő kis multiverzumukat, talán ott; igen talán ott megtaláljuk a választ rá. :)

Bocsi, nem akartam cinikus, vagy bántó lenni, de sajnos nagyon de nagyon sokszor el fog még hangzani ez a kérdés, de minden esetben okafogyott spekulációk tömegét fogják csak ide róni.

Ahogy már az első induláskor is leírtam: a piaci tendenciák alapján nagyon nagy valószínűséggel hosszabbítani fogják.

A Telekomnak van olyan promóciója, amit kisebb nagyobb módosításokkal - anélkül, hogy az állandó ÁSZF-be került volna - idestova 6-7 éve 'hosszabbítgat' kisebb-nagyobb módosításokkal (pl. Go!net, netplusz promóciók).

Minden más karakterpazarlás addig is felesleges :( ;)

[ Szerkesztve ]

(#80098) Indiant válasza Soulfly842 (#80097) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm a válaszod. Mivel én márkafüggetlen telefonáló vagyok, így pláne nehéz átlátni.

(#80099) matthewKER válasza modern (#80077) üzenetére


matthewKER
tag

A Turbó csomagok egyszeri csomagok, azokat nem kell ki-/bekapcsolni. Egyszer megrendeled, megkapod az adatkeretet. Ha újra be tudnád kapcsolni az azt jelentené, hogy még 1GB-t hozzáadtál a felhasználható adatforgalomhoz, és természtesen az árát is levonná tőled.

(#80100) Zeki


Zeki
nagyúr

Baszki, inkább beszélek fizetősen, de ez az immmr mindenhogy szar. Én jól hallok, a másik fél meg nem. :(
Lehet nem 100% kompatibilis a telómmal.
Egy whatsapp vagy viber széjjel alázza hangminőségben, stabilitásban.
Nem kicsit gáz, hogy a telekom ennyi hónap után sem tudom magából megszülni egy normális voip alkalmazást.
Pacsizzanak le Dellmontékkal, és egyből baba lesz minden.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.