Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) -secret- válasza Bornie127 (#79200) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, a készleten lévők közül választhatsz az üzletben.

(#79202) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Mindig szoktuk szidni a telekomot a weblap miatt, úgyhogy most beírok egy pozitív tapasztalatot is. Ma olyan gyors volt a weblapjuk, hogy hamarabb bejelentkeztem, mint ahogy a bejelentkezésről szóló értesítő SMS megérkezett volna.

(#79203) senki66 válasza MadMancs (#79157) üzenetére


senki66
senior tag

Most akkor hogy is van ez az "Imre", valaki kérdezte hogy meddig lesz ingyenes, tehát akkor most az?
Kipróbáltam csináltam 2 hívást. A Conversations menü alatt a hívások után Paid, azaz fizetős vagy fizetve? szerepel. Nyelv alatt csak angol és szlovák választható, tehát Magyarországon ez hivatalosan nincs is gondolom. IOS-es telepítőd nincsen?

[ Szerkesztve ]

(#79204) vizslakutya válasza lugosi (#79202) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nekem meg ez jött.

TECHNIKAI HIBA MIATT AZ ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT JELENLEG NEM ELÉRHETŐ.
Kérjük, ismételd meg a műveletet később!
1 perce!

(nem megy a rókával sem)

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#79205) senki66 válasza vizslakutya (#79204) üzenetére


senki66
senior tag

Nekem rókával megy.

(#79206) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Lehet már tudni, hogy mi lesz a Domino Mosttal februártól?

(#79207) Zeki válasza senki66 (#79203) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, MÉG MINDIG ingyenes! Hiába írja ki azt hívás után hogy paid. Sms is ingyenes, csak nem a te számoddal küldi.

(#79208) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Valaki kapott már adategyeztető info sms-t a T-mobile-tól?

Ismerősőm ma kapott

(#79209) Zeki válasza aprokaroka87 (#79208) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, kaptam. Az a jó, hogy én az asszonyét használom, ő meg az enyémet. :) Nesze neked adategyeztetés. :)

(#79210) aprokaroka87 válasza Zeki (#79209) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

"DOMINO ADATEGYEZTETÉS
Jogszabályváltozás 1 miatt 2017. január 1-jétől az alábbiak szerint módosulnak a Domino vásárlás feltételei:

A Domino vásárlását (szerződés megkötését) megelőzően a személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvány (személyi igazolvány, jogosítvány, útlevél) érvényessége ellenőrzésre kerül, az érvényesség a szerződéskötés feltétele.

A jogszabály korlátozza, hogy egy szolgáltatónál legfeljebb hány darab előre fizetett, aktív, hangszolgáltatásra vonatkozó szerződéssel lehet rendelkezni.

Ez a korlát lakossági előfizetőre vonatkozóan legfeljebb 10 db, üzleti előfizetőre vonatkozóan 50 db lehet (a korlátba az előfizetőként és felhasználóként egy néven lévő csomagok is beleszámítanak). 2

Korlát feletti számú előfizetés esetén, 2017. június 30-ig nyilatkozni kell arról, hogy mely előfizetések maradjanak aktívak; azok a szerződések, amelyekkel kapcsolatban nincs nyilatkozat 2017. július 1-jével a jogszabály erejénél fogva megszűnnek.

A Domino SIM-kártya nem értékesíthető tovább.

A Domino SIM-kártyát az előfizető harmadik személy (kivéve közeli hozzátartozó) részére csak abban az esetben adhatja át, ha az átadást megelőzően a szolgáltatót tájékoztatta, és a harmadik személy (azaz akinek a SIM-kártya átadásra kerül) adatait a szolgáltató a személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolványok nyilvántartásában ellenőrizte, és az ellenőrzés sikeres volt. Ennek elmaradása esetén a szerződést 5 napos határidővel felmondjuk.

A jelenleg használt Domino SIM-kártya kapcsán 2017. június 30-ig adategyeztetés lesz szükséges, melynek részleteiről SMS-ben fogjuk értesíteni előfizetőinket. Az első adategyeztetést követően évenkénti adategyeztetés történik, melynek esedékességét megelőzően szintén értesítést fogunk küldeni két alkalommal. Az adategyeztetésre online is lesz lehetőség, az online regisztrációs felület hamarosan elérhető lesz ezen weboldalunkon."

Itt a teljes szöveg

(#79211) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Én nagyon remélem, hogy majd az Online adategyeztető felület normálisan mükődik majd, mert akkor lesz anyázás majd.

(#79212) _q válasza Zeki (#79152) üzenetére


_q
addikt

Most olvastam a honlapon, hogy van ilyen opció. Nekem még régről asszem Domino Nap csomagom van. ez a Domino Most ez akkor nem egy "plusz" funkció, hanem egy domino djícsomag? Nincs buktató, érdemes váltani?

(#79213) _q válasza Black_Raven (#79170) üzenetére


_q
addikt

Az immmr miért jobb mint a viber vagy hogy tudná felvenni a viberrel a versenyt, ha a viber ingyenes, az immmr pedig bármikor fizetőssé válhat?

(#79214) senki66 válasza Zeki (#79207) üzenetére


senki66
senior tag

Az ingyenesség milyen körre terjed ki. Telepített Immmr appal rendelkezők, saját, Telekom hálózatban lévő mobil és/vagy vezetékes, vagy minden belföldi/külföldi?

(#79215) senki66 válasza _q (#79212) üzenetére


senki66
senior tag

Nem díjcsomag, hanem egy opcionális "hívás beállítás" mint az 5 kedvenc szám hívása kedvezőbb díjakkal. Webes felületen Testreszabás - Hivás alatt beállítható vagy az üfsz is megteszi azt hiszem.
Elvileg január 31-ig érvényes, hacsak meg nem hosszabbítják.

(#79216) Zeki válasza _q (#79212) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Most egy ingyenes opció, bármelyik Dominó csomaghoz aktiválgató, és 9Ft lesz hálón belül 1 perc, illetve 19Ft hálón kívül.
Az immmr-rel bármelyik hazai szám (vezetékes is) ingyen hívható, plusz sok külföldi is. Ezt másik voip app nem tudja.

(#79217) K1nG HuNp válasza Zeki (#79216) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Immmr?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79218) -secret- válasza K1nG HuNp (#79217) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#79219) senki66 válasza _q (#79213) üzenetére


senki66
senior tag

Azt nem tudom, hogy jobb e, én is csak most ismerkedem vele, én is inkább csak kérdéseket teszek fel. Esetleg abban jobb, hogyha jól tudom ez akár SIM kártya nélkül is használható bármilyen eszközről (böngészőből)
Na meg akkor amit CineDOD1 írt: "Az immmr-rel bármelyik hazai szám (vezetékes is) ingyen hívható, plusz sok külföldi is." ez egyben válasz az én előző kérdésemre is.

[ Szerkesztve ]

(#79220) _q válasza senki66 (#79215) üzenetére


_q
addikt

Köszi a segítséget mindeninek.

Azt hittem ez már örökké használható :D Szép is lett volna. Jelenleg melyik dominos csomag a legkedvezőbb, ha nem sokat telefonálok, de a nap bármely szakában. Domino 5-re gondoltam, talán az érné meg. Emellett még van egy Netplus S-es csomagom is.

[ Szerkesztve ]

(#79221) Zeki válasza senki66 (#79219) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, web böngészőből is ugyanúgy mükszik. Ez csak abban jobb a többitől, hogy MÉG EGYELŐRE ingyen hívhatsz vele bárkit. Ugye a viber meg whatsapp csak két alkalmazás közt ingyenes.

xboy89

Szinte biztos hogy hosszabbítják a Most opciót. Csak novemberben (ha jól emlékszem) így lett meghirdetve.
Amúgy bármelyik Dominó csomag meg net, meg immmr meg a Most opció. :)

[ Szerkesztve ]

(#79222) _q válasza Zeki (#79221) üzenetére


_q
addikt

Na az tök jó lenne. Régen a domino surf-ben gondolkoztam, mert az megérné, de az ügyintéző nekem azt mondta, hogy a domino surf önmagában nem használható. Kell mellé egy mobilnet is pluszban, csak akkor 890Ft a surf+netplus s már 1900Ft amiért kapok 350MB havonta. Akkor már jobban járok a Domoni 5 + netplust s-el, csak ugye itt a percdíj magasabb.

A kérdés, hogy az ügyintéző nem össze-vissza beszélt? Tényleg nem működik önamgában a domino surf? Az pont ideális lenne a havi 150MB-al és 29ft-os perdíjjal ha a Most szolgáltatás meg is szűnne.

(#79223) Zeki válasza _q (#79222) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dehogynem! Az a legolcsóbb, ha kevés net is elég. Surf, plusz Most, plusz immmr. :)

(#79224) _q válasza Zeki (#79223) üzenetére


_q
addikt

Akkor jól gondoltam. Még egy kérdés lenne. A netplus s neten azt írja 690Ft/hó. Viszont tőlem 1000Ft körül von le. Na most ennek az okát nem tudom, mikor vonatkozna rám a 690Ft? Illetve a domino surf esetében a 890Ft havidíj ezek után kérdés, hogy milyen esetben 890 Ft és nem több?

(#79225) Soulfly842 válasza _q (#79224) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem azért javasolták, hogy válassz hozzá csomagot, mert máskülönben a domino Surf díjcsomagnál a 150 MB adatforgalmon túl napidíjas internet aktiválódik. Úgy már - ha plusz internetet is kér hozzá az ember - akkor csak belassít, de ezt követően is bármeddig használható.

Villámkérdés.

Azt valaki próbálta már, hogy a Domino Surf, technikai net és a maraton opció használható együttesen? :) (vagy mindenképpen kell neki a domino surf-ben alapértelmezett napinet?)

Esetleg egy domino most-val megtoldva nem rossz párosítás :)

[ Szerkesztve ]

(#79226) Zeki válasza _q (#79224) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na az fura, nem vonhatna le 1010Ft-ot, a Netplsz S csomagért, mert van net a csomagodban.

(#79227) senki66 válasza Soulfly842 (#79225) üzenetére


senki66
senior tag

Én az új Dominós SIM-hez adott ajándék netet, akartam felhasználni és kérésre sem aktiválták hozzá a technikai netet, hanem meg kellett rendelni a napi netet, hogy működjön.

[ Szerkesztve ]

(#79228) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Más:

Korábban írtátok:
Egyes esetekben tényleg előfordulhatot egy hiba miatt, hogy a napinetet használta a rendszer a maraton internet helyett..

A megoldás jelenleg egyszerű: ki kell kapcsoltatni a napintetet majd vissza és ezzel megoldódik a probléma.

Rövidesen orvosolni fogják.

(#79224) xboy89

Valamit elnézhettél, mert ha aktív a domino Surf, akkor a januári ÁSZF változások miatt a
827 Ft (domino surf havidíj) + 640-et vonhatja le a rendszer.

Ez hiba nélkül így szokott működni.

Az fordulhat még elő, hogy nem volt elengedő az egyenleg mindkét opció levonásához, ezért csak az egyik aktiválódott, s nem mind a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#79229) _q válasza Soulfly842 (#79228) üzenetére


_q
addikt

Nekem még egy régi "domino nap" van aktiválva, ami már nem elérhető. Nem tudom ez bezavart-e. Erre kértem egy Netplust S-t. Én is azt hittem kezdetben, hogy 690Ft lesz. Ennek ellenére 1010Ft körül van, az ügyintéző is megerősítette mikor kérdeztem tőle, hogy lehet.

Ezért is gondolkozok egy cserén, vagy domino surf, vagy pl domino 5 + netplus S. Nem tudom még melyik érné meg jobban. Ha nem 1000Ft körüli összeget vonna le a tmobil, akkor utóbbi érné meg.

A domino surf elgondolkodtató, mert elvileg nem szoktam túllépni a 150MB-ot, de ha még is akkor meg igen csak sokat kell fizetni :(

[ Szerkesztve ]

(#79230) lugosi válasza vizslakutya (#79204) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor lehet hogy elvittem a teljes sávszélességet?!? :DDD

(#79231) senki66 válasza _q (#79229) üzenetére


senki66
senior tag

Nem e-pack-kal lenne 690 ? Bocs bebéztem Dominónál nincsen e-pack.

[ Szerkesztve ]

(#79232) Soulfly842 válasza _q (#79229) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem!

[link]

Alapinternet nincs belefoglalva a Domino napba, így rád a másik fül érvényes!

(#79233) _q válasza Soulfly842 (#79232) üzenetére


_q
addikt

:W Köszi, ezt a fület nem is figyeltem eddig. Akkor most már értem. :R

[ Szerkesztve ]

(#79234) Zeki válasza _q (#79229) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, így már értem. Nem bontottad ki az igazság minden részletét.
Ha van net a csomagodban, akkor az olcsóbb 690-es ár van, ha nincs net, akkor az 1090Ft-os ár van 200 megáért. Vagyis most idéntől picit olcsóbb, az Áfa csökkenés miatt.

Ha Surfre váltasz, akkor 890-ért kapsz 150 megát.
Nekik brutál nagy a haszon még így is.

(#79235) _q válasza Zeki (#79234) üzenetére


_q
addikt

Most már csak el kell döntenem, hogy melyikre váltsak. A régi "domino nap"-al nem tudom működne-e a "Most" akció.

Egyébként az mostanság milyen feltételhez van kötve, ha váltani akarok domino csomagok között? Régen még úgy volt, hogy minden káryta feltöltésnél lehetett csak asszem, ez még most is így van?

[ Szerkesztve ]

(#79236) Soulfly842 válasza _q (#79235) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez még most is így van.

A Domino Most nincs díjcsomaghoz kötve - egyszerűen csak felülírja a korábbi percdíjakat, de egy havonta megújuló opciós díj nélkül kiegészítő szolgáltatásnak minősül.

(#79237) _q válasza Soulfly842 (#79236) üzenetére


_q
addikt

Akkor könnyedén megy. Ha viszont nincs regisztrációm tmobilhoz, akkor hogyan kapcsolható be?

(#79238) Zeki válasza _q (#79237) üzenetére


Zeki
nagyúr

ussd kód? *111# és hívás gomb. Utána számokkal mész a menüben.

(#79239) Soulfly842


Soulfly842
addikt

pl. 1777-es számon.

ha jól emlékszek fejből

2-es,
majd 3-as menüpont

ott kutakodj :)

Vagy USSD önkiszolgáló, amit CineDOG1 is írt.

[ Szerkesztve ]

(#79240) St3ven válasza _q (#79235) üzenetére


St3ven
addikt

Domino 5 + Maraton 1GB + Domino Most szvsz a legjobb megoldás a felhasználási szokásaidra.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79241) St3ven válasza Soulfly842 (#79228) üzenetére


St3ven
addikt

Én csak simán kikapcsoltam a NapiNetet (de nem kapcsoltam vissza utána), és úgy is megy a Maraton.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79242) _q válasza St3ven (#79240) üzenetére


_q
addikt

Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget. Erre eddig nem is gondoltam még, de lehet tényleg igazad van. Mindenképp mérlegelem. :R

(#79243) _q


_q
addikt

Most hogy bekapcsoltam a "Domino Most"-ot azt írta ki, hogy a következő időszaki díj február 5-én lesz aktuális, a szolgáltatás pillanatnyilag nem elérhető, próbálja meg később. Ez után jött egy sms, hogy bekapcsolták. Így az előző mondat vége talán megoldódott, valószínűnek tartom erre utalhatott, azonban a mondat eleje még kérdés. Úgy írja a tájékoztató, hogy "időszaki díj". Lehet, hogy fizetős lesz vagy csak a megfogalmazás megtévesztő?

(#79244) Soulfly842 válasza _q (#79243) üzenetére


Soulfly842
addikt

A válaszomban ott volt a válasz :)

(#79245) _q válasza Soulfly842 (#79244) üzenetére


_q
addikt

Rosszul tettem fel a kérdést. Úgy értettem, hogy meghagyták későbbre a lehetőségét annak, hogy fizetőssé tegyék? Mert most még értem ingyenes, csak a fogalmazás miatt félre érthető, vagy csak gondoltak a jövőre.

(#79246) Soulfly842 válasza _q (#79245) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jelenleg opciós díj nélküli, havonta megújuló kiegészítő opció.

Spekulatív rész:
Alapul véve a piaci tendenciákat nem tartom valószínűnek, hogy opciós díja lenne. Sőt, inkább az lenne a valószínű forgatókönyv, hogy egyéb piaci szegmensben, akár egy szolgáltatón belül is érdekes mozgások legyenek.

Amit tényszerűen tudunk:

Az új kiegészítő opciók jelentős hányada elsőnek promóciós jelleggel, adott végdátumhoz kapcsolva kerül bevezetésre.. de pl. a GoNet/netplusz opciók - a promóciós mivoltjuk ellenére - kisebb-nagyobb módosításokkal kb 4-5 éve futnak... mindig egy adott dátumig voltak megjelölve, de mindig új és új érdekes formátumai láttak napvilágot.

Tényeket senki nem fog itt kapni. A hónap végén/jöv hónap elején minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#79247) _q válasza Soulfly842 (#79246) üzenetére


_q
addikt

Köszi a részletes magyarázatot. Ezek szerint figyelni kell és ha esetleg kedvezőtlenül alakulna, akkor lemondani.

(#79248) pepe091 válasza -secret- (#79198) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Pedig van. De először mindig a legkisebb kedvezményt ajánlják. Ha érzik rajtad, hogy nem is akarod lemondani, csak kedvezményt szeretnél, akkor meg főleg. Én így írtam alá 2 év hűséget 1000 Ft havidíjkedvezménnyel a teljes két évre tavaly májusban.

(#79249) Soulfly842 válasza pepe091 (#79248) üzenetére


Soulfly842
addikt

Butaságot azért ne beszélj tényszerűen. :)

Szerinted hány dolgot figyelhetnek még?

(szerződésérték, kiemeltség, ügyfélmúlt, stb-stb-stb. sok tényezőből kumulált adat is lehet, ami alapján egy automatizált rendszer lehetőségeket köt meg - s te lehet ezzel szemben a találgatásból és egy egyes és egyedüli esetből kiindulva tényként közölsz). Pl. milyen díjcsomaggal? - még lehet az sem egyezik :) Örülni kell, ha te ilyet kaptál és kész. De egy esetből nehéz univerzális igazságot kikiáltani :)

[ Szerkesztve ]

(#79250) pepe091 válasza Soulfly842 (#79249) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szintén Move XS. Nem egy eset. De ha valakin érződik, hogy csak kedvezményt akar, nem fogják neki odaadni a legnagyobb kedvezményt. Közeli ismerős save desk-es az egyik CC-ben.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.